Jak uleczyś złama ne serce dojrzałej Kobiety

Rozmowy pan dojrzałych
ODPOWIEDZ
Reni80
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 4 mar 2014, o 20:08

Jak uleczyś złama ne serce dojrzałej Kobiety

Post autor: Reni80 » 5 mar 2014, o 23:29

Historia jest na szczęście dość krótka. Trzy tygodnie temu poznałam pewną kobietę , przez internet ,przypadkowo wpadłam na jej profil i od razu wpadła mi w oko (ja 34 ona 37lat) .Szybko założyłam profil i napisałam do niej ,nic szczególnego. Po paru dniach pisania ,szło super, spotkałyśmy się.Kolacja ,club disco ..była chemia ,ogień tak mi się wydawało. Niestety dzień później przestała odpowiadać na moje wiadomości , nic. Wiem ,że pół roku temu rozstała się z partnerką , którą mogę trochę przypominać bo jej była jest teraz z facetem...a ja też kiedyś długo byłam z mężczyzną i w sumie niedawno zmieniłam orientacje , choć już dawno o tym myślałam.
Dostałam kosza ,tylko że już boli ...wariuje nie mogę przestać o niej myśleć , po prostu czyste szaleństwo.Pierwszy raz w życiu nie wiem co mam robić ,dać jej czas i czekać ?
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie jest tego zdania, ale ma taką nadzieję.
Awatar użytkownika
czarodziej-z-oz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 710
Rejestracja: 28 gru 2012, o 18:51

Re: Jak uleczyś złama ne serce dojrzałej Kobiety

Post autor: czarodziej-z-oz » 6 mar 2014, o 09:41

skoro to trwalo tylko kilka dni to po prostu odpuscic, skoro ona zerwala kontakt
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Jak uleczyś złama ne serce dojrzałej Kobiety

Post autor: Altena_Q » 6 mar 2014, o 11:35

"Po paru dniach pisania kawa disco i seks" - to nie wygląda na dojrzały początek żadnej relacji. Tamta kobieta może chciała jednej gorącej nocy, a Ty się zauroczyłaś. Moim zdaniem nie ma kim. To co Cię boli, to odrzucenie i zawiedzione oczekiwania - niestety te ostatnie były wyłącznie fantazjami - ergo - na wyrost. Zapomnij o niej najszybciej jak się tylko da :)

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Reni80
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 4 mar 2014, o 20:08

Re: Jak uleczyś złama ne serce dojrzałej Kobiety

Post autor: Reni80 » 6 mar 2014, o 11:44

Sexsu nie było. Zauroczenie, hymmm...mam nadzieje że to tylko zauroczenie :oops: Choć ja raczej nie należe do ludzi , którzy się zakochują dwa razy w roku,w dodstku po pierwszej randce !
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie jest tego zdania, ale ma taką nadzieję.
Reni80
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 4 mar 2014, o 20:08

Re: Jak uleczyś złama ne serce dojrzałej Kobiety

Post autor: Reni80 » 6 mar 2014, o 12:10

Zapomnieć , ja nie chcę tak odrazu zapominać :(
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie jest tego zdania, ale ma taką nadzieję.
Awatar użytkownika
czarodziej-z-oz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 710
Rejestracja: 28 gru 2012, o 18:51

Re: Jak uleczyś złama ne serce dojrzałej Kobiety

Post autor: czarodziej-z-oz » 7 mar 2014, o 17:40

mozesz byc wobec tego natretna dla niej i masochistyczna dla siebie :?
Reni80
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 4 mar 2014, o 20:08

Re: Jak uleczyś złama ne serce dojrzałej Kobiety

Post autor: Reni80 » 7 mar 2014, o 18:38

Staram się nie być natrętna,to było tylko parę (5)wiadoności w przeciągu 2 tygodni.Tylko dlaczego ona poprostu nie napisze odpier..się. Mamy profil na tej samej stronie i widzę,że zagląda na mnie.Dziś zaprosiłam ją na kolacje czysto koleżeńską bez podtekstów i oczekiwań,restauracja nie w domu , no i nic. A przecież wystarczy napisać Nie.
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie jest tego zdania, ale ma taką nadzieję.
Ja_Regina
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 27
Rejestracja: 24 mar 2011, o 10:20

Re: Jak uleczyś złama ne serce dojrzałej Kobiety

Post autor: Ja_Regina » 7 mar 2014, o 20:34

Reni80 pisze:Staram się nie być natrętna,to było tylko parę (5)wiadoności w przeciągu 2 tygodni.Tylko dlaczego ona poprostu nie napisze odpier..się. Mamy profil na tej samej stronie i widzę,że zagląda na mnie.Dziś zaprosiłam ją na kolacje czysto koleżeńską bez podtekstów i oczekiwań,restauracja nie w domu , no i nic. A przecież wystarczy napisać Nie.
Równie dobrze można zadać pytanie, czemu Ty nie rozumiesz?
Wiadomości, zaproszenia. Wszystko bez odpowiedzi... A Ty nadal nie rozumiesz?!
Zagląda na profil, ponieważ widzi, ze ją odwiedzałaś. A może czuje się natrętnie obserwowana?
Moim zdaniem masz skłonnosci prześladowcze. Wybacz, tak to widzę.

A w odpowiedzi do pytania tytułowego:
1. Dojrzałe kobiety się tak nie zachowują (może tu jest odpowiedź),
2. Na złamane serce założyć gips!
Reni80
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 4 mar 2014, o 20:08

Re: Jak uleczyś złama ne serce dojrzałej Kobiety

Post autor: Reni80 » 7 mar 2014, o 21:22

Ja_Regina pisze:
Reni80 pisze:Staram się nie być natrętna,to było tylko parę (5)wiadoności w przeciągu 2 tygodni.Tylko dlaczego ona poprostu nie napisze odpier..się. Mamy profil na tej samej stronie i widzę,że zagląda na mnie.Dziś zaprosiłam ją na kolacje czysto koleżeńską bez podtekstów i oczekiwań,restauracja nie w domu , no i nic. A przecież wystarczy napisać Nie.
Równie dobrze można zadać pytanie, czemu Ty nie rozumiesz?
Wiadomości, zaproszenia. Wszystko bez odpowiedzi... A Ty nadal nie rozumiesz?!
Zagląda na profil, ponieważ widzi, ze ją odwiedzałaś. A może czuje się natrętnie obserwowana?
Moim zdaniem masz skłonnosci prześladowcze. Wybacz, tak to widzę.

A w odpowiedzi do pytania tytułowego:
1. Dojrzałe kobiety się tak nie zachowują (może tu jest odpowiedź),
2. Na złamane serce założyć gips!
Skłonności prześladowcze ! O Jezu :shock: Po pierwsze ja nie wchodzę na jej profil , choć nie powiem ile mnie to kosztuje, poza tym ona może mnie po prostu zablokować . Po drugie po tym jak dostałam "Kosza " to były tylko dwie wiadomości, w pierwszej przeprosiłam ją , że naciskałam ale chciałam tylko wiedzieć dlaczego nie odpowiada . No bo chyba tak postępują dojrzałe kobiety piszą bezpośrednio czy raczej milczą i nie odpowiadają na zwykłe Dzień Dobry.
A druga dziś po dobrych paru dniach milczenia , zwykłe koleżeńskie zaproszenie również bez odpowiedzi :( No tak ale to ja jestem nie dojrzała.
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie jest tego zdania, ale ma taką nadzieję.
the_funeral
Posty: 1
Rejestracja: 4 mar 2014, o 19:32

Re: Jak uleczyś złama ne serce dojrzałej Kobiety

Post autor: the_funeral » 7 mar 2014, o 21:29

Nie wiedziałam, że orientację można zmieniać :)
Reni80
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 4 mar 2014, o 20:08

Re: Jak uleczyś złama ne serce dojrzałej Kobiety

Post autor: Reni80 » 7 mar 2014, o 21:34

Uświadomić sobie ,sorki :cool:
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie jest tego zdania, ale ma taką nadzieję.
Reni80
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 4 mar 2014, o 20:08

Re: Jak uleczyś złama ne serce dojrzałej Kobiety

Post autor: Reni80 » 7 mar 2014, o 22:42

Ja_Regina pisze:
Reni80 pisze:Staram się nie być natrętna,to było tylko parę (5)wiadoności w przeciągu 2 tygodni.Tylko dlaczego ona poprostu nie napisze odpier..się. Mamy profil na tej samej stronie i widzę,że zagląda na mnie.Dziś zaprosiłam ją na kolacje czysto koleżeńską bez podtekstów i oczekiwań,restauracja nie w domu , no i nic. A przecież wystarczy napisać Nie.
Równie dobrze można zadać pytanie, czemu Ty nie rozumiesz?
Wiadomości, zaproszenia. Wszystko bez odpowiedzi... A Ty nadal nie rozumiesz?!
Zagląda na profil, ponieważ widzi, ze ją odwiedzałaś. A może czuje się natrętnie obserwowana?
Moim zdaniem masz skłonnosci prześladowcze. Wybacz, tak to widzę.

A w odpowiedzi do pytania tytułowego:
1. Dojrzałe kobiety się tak nie zachowują (może tu jest odpowiedź),
2. Na złamane serce założyć gips!

A w pytaniu tytułowym nie chodzi o moje serce tylko jej , tak dla jasności .Wydaje mi się że jej serce jest wciąż złamane.
Wybaczam ale ...prześladowanie to nawet dobry pomysł , może nawet uda mi się ją porwać . Cholera tylko że ona jest o głowę wyższa i silniejsza ode mnie . :D Sorry nie mogłam się powstrzymać ale przynajmniej humor mi wrócił więc gips też nie będzie potrzebny :D
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie jest tego zdania, ale ma taką nadzieję.
Awatar użytkownika
buzi_zabci
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 536
Rejestracja: 7 lis 2013, o 19:40

Re: Jak uleczyś złama ne serce dojrzałej Kobiety

Post autor: buzi_zabci » 7 mar 2014, o 22:45

Ja kiedys rozmawialam na GG I bylo swietnie.Na zywo to byla porazka I nigdy potem sie nie odezwalam.Zle zrobilam ale I tak bywa.Moze zapytaj wprost czemu tak a jesli nie bedzie odpowiedzi to szukaj dalej.Nie zrazaj sie.Roznie bywa.
Kontrola jest najwyższą formą zaufania.
Ja_Regina
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 27
Rejestracja: 24 mar 2011, o 10:20

Re: Jak uleczyś złama ne serce dojrzałej Kobiety

Post autor: Ja_Regina » 7 mar 2014, o 22:47

Reni80 pisze:ja nie wchodzę na jej profil , choć nie powiem ile mnie to kosztuje, poza tym ona może mnie po prostu zablokować . Po drugie po tym jak dostałam "Kosza " to były tylko dwie wiadomości, w pierwszej przeprosiłam ją , że naciskałam ale chciałam tylko wiedzieć dlaczego nie odpowiada
Jeśli Cię zablokuje to co napiszesz na forum? Ratunku, zablokowała mnie, chociaż tak bardzo się starałam!? Czy coś w stylu: to już koniec, dałam jej wszystko a ona taka niewdzięczna, aaaauuuuuaaauuuu....
Oczywiście czytałam jeszcze gorsze rzeczy.
Problem z poczuciem odrzucenia, którego moim zdaniem nie było, jest jak najbardziej Twój.
Dojrzałe kobiety oceniają i dokonują racjonalnych wyborów, odpowiadają lub nie. Twoja ocena dotyczy bardziej grzeczności, której chciałabyś zaznać, stylu w jakim ktoś mówi Ci NIE....
Dojrzałość dojrzałością, styl stylem a gusta gustami.

Zostaw to, odpocznij kilka miesięcy.
Reni80
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 4 mar 2014, o 20:08

Re: Jak uleczyś złama ne serce dojrzałej Kobiety

Post autor: Reni80 » 7 mar 2014, o 23:16

Oj Pani Regino, nic nie napiszę na forum .To był ogólnie zły pomysł. Miałam nadzieję że ktoś napisze coś mądrego . Naj wyrazniej ja mam taką słabość do ratowania takich "zranionych ptaszków"
I skończmy z tą dojrzałością bo nie o nią tu chodzi.
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie jest tego zdania, ale ma taką nadzieję.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Jak uleczyś złama ne serce dojrzałej Kobiety

Post autor: dobranocka14 » 7 mar 2014, o 23:28

Reni80 pisze:Historia jest na szczęście dość krótka. Trzy tygodnie temu poznałam pewną kobietę , przez internet ,przypadkowo wpadłam na jej profil i od razu wpadła mi w oko (ja 34 ona 37lat) .Szybko założyłam profil i napisałam do niej ,nic szczególnego. Po paru dniach pisania ,szło super, spotkałyśmy się.Kolacja ,club disco ..była chemia ,ogień tak mi się wydawało. Niestety dzień później przestała odpowiadać na moje wiadomości , nic.
Po tym co czytam, może nacisk należy położyć na :"wydawało mi się".
Reni80
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 4 mar 2014, o 20:08

Re: Jak uleczyś złama ne serce dojrzałej Kobiety

Post autor: Reni80 » 7 mar 2014, o 23:42

No nie wiem ,dziś już nie jestem tego pewna. Przez 3 godziny w restauracji nie mogłyśmy oderwać od siebie oczu ,aż mnie peszyła .W clubie też było okej przez godzinę, do puki nie zjawiły się jej koleżanki .Parę razy wychodziła aby z jedną pogadać .Potem strasznie posmutniała ,więc odwiozłam ją taxi do domu i tyle .
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie jest tego zdania, ale ma taką nadzieję.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Jak uleczyś złama ne serce dojrzałej Kobiety

Post autor: dobranocka14 » 7 mar 2014, o 23:54

Reni80 pisze: odwiozłam ją taxi do domu i tyle .
Na to wygląda.
Reni80
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 4 mar 2014, o 20:08

Re: Jak uleczyś złama ne serce dojrzałej Kobiety

Post autor: Reni80 » 7 mar 2014, o 23:59

czarodziej-z-oz pisze:skoro to trwalo tylko kilka dni to po prostu odpuscic, skoro ona zerwala kontakt
Głupia jestem ,przecież dostałam odpowiedz już w pierwszym poscie ! :cool:
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie jest tego zdania, ale ma taką nadzieję.
amorficzna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 401
Rejestracja: 10 gru 2010, o 19:08
Lokalizacja: UK

Re: Jak uleczyś złama ne serce dojrzałej Kobiety

Post autor: amorficzna » 8 mar 2014, o 07:01

Reni80 pisze:.Parę razy wychodziła aby z jedną pogadać .Potem strasznie posmutniała.
Bardzo możliwe, że to tutaj jest powód jej milczenia. Ale możemy tylko gdybać.
Pompaugnac
Posty: 3
Rejestracja: 17 lis 2013, o 18:22

Re: Jak uleczyś złama ne serce dojrzałej Kobiety

Post autor: Pompaugnac » 30 maja 2014, o 03:29

I napic sie 15-letniej whisky na kostce lodu. I tylko na jednej kostce lodu! :)))
nietakaostatnia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 90
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 16:59

Re: Jak uleczyś złama ne serce dojrzałej Kobiety

Post autor: nietakaostatnia » 30 maja 2014, o 16:45

ależ Reni, czy jest w ogóle recepta na fascynację?? oj oj, widzę to tak, musisz wypłakać swoje i szukać dalej, całuski
ODPOWIEDZ