Skąd ten dystans ???

Rozmowy pan dojrzałych
freestyle30
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 18 maja 2016, o 18:46

Re: Skąd ten dystans ???

Post autor: freestyle30 » 19 maja 2016, o 16:30

nie ma co rozmyślać, czas pokaże co i jak.
dziękuje za wszelkie powyższe odpowiedzi.
freestyle30
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 18 maja 2016, o 18:46

Re: Skąd ten dystans ???

Post autor: freestyle30 » 20 maja 2016, o 11:40

muszę coś jeszcze dopisać:
ta cała sytuacja dotyczy pracy z moją kobietą. tamta która mi się podoba jest nasza klientką i tak jak napisałam wcześniej, zanim jej wyznałam to i owo, to robiła zakupy, zachodziła, zawsze wtedy zagadywała głownie do mnie, po prostu była taka jakas SYMPATIA itd. kiedy mnie widziała, potrafiła juz z daleka przywitac się "czesc moja kochana" itd.
Po moim wyznaniu i rozmowie telefonicznej(to ona pierwsza zadzwonila widzac moj dystans i powiedziala ze nie chce między nami wrogosci), w której szczerze jej o wszystkim powiedziałam (również o tym ze przez moje zauroczenie jej osoba, rozwalil mi się związek) przez kilka kolejnych dni dalej zagadywala jakby nigdy nic (gdyby byla nietoleracyjna to juz nastpnego dnia by mnie nie zauwazala przeciez), a mimo to jednak w jej zachowaniu wobec mnie nie bylo zadnej roznicy. wspomne ze w rozmowie telefonicznej stwierdzila ze moze nie bedzie zachodzic bo glupio jej bedzie wobec mojej kobiety.
Jednka mimo to zachodzila, az z czasem delikatnie ten kontakt się oddalał. raz jej nawet wysłalam smsa czy jest do mnie wrogo nastawiona czy to tylko moje odczucie, to nie odpisala, tylko nastepnego dnia przyszla i przywitala się z usmiechem jak zawsze. dziś w ogole nie zachodzi, czasami jak mnie widzi, to raz kiwnie glowa, raz nie. natomiast wobec mojej kobiety jest ok, wita się z nia i kiedy mnie nie bylo w pracy chwilowo, przyszla do niej, bo widziala ze mnie nie ma.
dziś tego dawnego kontaktu nie ma. ktoś mi powie o co chodzi ze z fajnej sympatii (mowila ze BARDZO mnie lubi itd) zrobilo się jedno wielkie nic ??? Czasami sprawia wrazenie jakby byla na mnie zla, obrazona, jakbym jej zrobila cos zlego.
Czy ktos to umie wytlumaczyc ??
W tym momencie zalezy mi na zwyklym kontakcie z nia, jaki byl wczesniej, ale czuje ze atmosfera miedzy nami zrobila sę dziwna a i ja się do niej dystansuje chociaz nie wiem czemu. To wyglada tak jakby jedna druga peszyla, krępowałybysmy się nawzajem. Czy jest sens jeszcze raz do niej zagadac, zeby ie odebrala tego jako nagabywanie ?
Co wy na to wszystko?
freestyle30
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 18 maja 2016, o 18:46

Re: Skąd ten dystans ???

Post autor: freestyle30 » 20 maja 2016, o 12:09

kiedy jeszcze byl ten kontakt to powiedzialam jej ze między mną a moją kobieta juz wszystko ok (zeszlysmy się).
nic z tego totalnie nie rozumiem. moze ktos spojrzy na to chlodnym okiem.
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Skąd ten dystans ???

Post autor: onlyforyoureyes » 20 maja 2016, o 12:48

freestyle30 pisze:ktoś mi powie o co chodzi ze z fajnej sympatii (mowila ze BARDZO mnie lubi itd) zrobilo się jedno wielkie nic ???
lubimy w życiu wielu ludzi, nawet bardzo ich lubimy, ale to wcale nie znaczy, że do końca życia z nimi wszystkimi będziemy utrzymywać kontakt.
Ty jesteś dla niej tylko panią ze sklepu. ona ma swoje życie, w którym Ty nie odgrywasz żadnej roli. zrozum to. nie byłyście nawet koleżankami, byś mogła oczekiwać od niej jakichś cieplejszych gestów, słów, czegokolwiek. jesteś dla niej zupełnie obcą osobą. za wiele sobie wyobrażałaś po tej "znajomości". ona zachowuje się zupełnie normalnie. bardzo normalnie. to Ty zachowujesz się dziwnie, bo się na nią nakręciłaś, więc świadomie lub podświadomie oczekujesz od niej cieplejszego zachowania. ale nie masz podstaw by czegoś takiego od niej oczekiwać. nie jesteście i nigdy nie byłyście (z tego co piszesz) nawet koleżankami, a co dopiero coś więcej. jak więc możesz czegokolwiek od niej oczekiwać? liczyć na cokolwiek? jesteś tylko obcą panią ze sklepu. jej życie toczy się gdzie indziej, wśród innych ludzi. u Ciebie tylko zakupy robi i nic więcej. odpuść jej. odpuść sobie.
freestyle30
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 18 maja 2016, o 18:46

Re: Skąd ten dystans ???

Post autor: freestyle30 » 20 maja 2016, o 13:01

onlyforyoureyes pisze:
freestyle30 pisze:ktoś mi powie o co chodzi ze z fajnej sympatii (mowila ze BARDZO mnie lubi itd) zrobilo się jedno wielkie nic ???
lubimy w życiu wielu ludzi, nawet bardzo ich lubimy, ale to wcale nie znaczy, że do końca życia z nimi wszystkimi będziemy utrzymywać kontakt.
Ty jesteś dla niej tylko panią ze sklepu. ona ma swoje życie, w którym Ty nie odgrywasz żadnej roli. zrozum to. nie byłyście nawet koleżankami, byś mogła oczekiwać od niej jakichś cieplejszych gestów, słów, czegokolwiek. jesteś dla niej zupełnie obcą osobą. za wiele sobie wyobrażałaś po tej "znajomości". ona zachowuje się zupełnie normalnie. bardzo normalnie. to Ty zachowujesz się dziwnie, bo się na nią nakręciłaś, więc świadomie lub podświadomie oczekujesz od niej cieplejszego zachowania. ale nie masz podstaw by czegoś takiego od niej oczekiwać. nie jesteście i nigdy nie byłyście (z tego co piszesz) nawet koleżankami, a co dopiero coś więcej. jak więc możesz czegokolwiek od niej oczekiwać? liczyć na cokolwiek? jesteś tylko obcą panią ze sklepu. jej życie toczy się gdzie indziej, wśród innych ludzi. u Ciebie tylko zakupy robi i nic więcej. odpuść jej. odpuść sobie.
O moja ulubienica się wpisała : ]. jak blisko Twoje myślenie jest do mojego....
wiesz....myślę że nakręciłam się na nią (zupelnie bez sensu, bo to tylko MÓJ PROBLEM) po tych chwilach szczerości wobec niej i przez to "oczekuje" że będzie mnie traktwać bardziej "polubownie" bo powiedziałam jej coś bardzo osobistego. jednoczesnie sugeruje się tym, że na samym początku ;po naszej szczerej rozmowie, to ONA pierwsza zadzwonila, dla mnie to bylo i jest wazne "ze to ona nie chciala miedzy nami wrogosci" a teraz sama robi dystans. to mi nie "wchodzi", czemu tak się stało.
przeciez mogła "dzien po" odwrócic się na pięcie, a nie po czasie, przychodząc w międzyczasie i wypytujac czy juz u mnie wszystko w porzadku.
freestyle30
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 18 maja 2016, o 18:46

Re: Skąd ten dystans ???

Post autor: freestyle30 » 20 maja 2016, o 13:06

jak dla mnie jej zachowanie jest słabe, mało stabilne emocjonalnie, jak na kogos w tym wieku a im bardziej myślę, tym bardziej się nakręcam, i nic nie wiem. zamiast skupic się na mojej kobiecie, jesli jeszcze potrafie, a to te jest ciezko.
sytuacja w ch*uj patowa :( :( :( :( :( :( :poop: :poop: :poop: :poop: :poop: :poop:
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Skąd ten dystans ???

Post autor: onlyforyoureyes » 20 maja 2016, o 13:14

"nie chcieć wrogości", to jeszcze nie to samo co chcieć sympatii czy kontaktu. ona jest zwyczajnie uprzejma i nic ponadto. powiedziałabym że taka przyzwoita. i tyle. i nic więcej. to że nie chce wrogości jeszcze nie oznacza, że ma chęć utrzymywać z tobą kontakt. zresztą jak zakupy można nazwać kontaktem? :roll: owszem powiedziałaś jej coś osobistego, tyle że to jest coś ważnego dla ciebie, a dla niej NIE, więc zareagowała grzecznie, ale obojętnie. normalne zachowanie przyzwoitej osoby. ona naprawdę nie robi nic złego, nietaktownego, dziwnego. to Ty czekasz na coś, czego ona najwyraźniej nie zamierza robić, czyli na jakiś kontakt, rozwój znajomości, itp. nic takiego się nie wydarzy (tak sądzę). dała Ci znak że nie chce. kontaktu z laską o 20 lat młodsza może też nie chce. o czym ma z tobą gadać? co innego dwa trzy zdania o pogodzie z panią ze sklepu, a co innego relacja koleżańska, do której potrzeba już czegoś więcej, jakiejś wspólnej płaszczyzny.
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Skąd ten dystans ???

Post autor: moja_alchemia » 20 maja 2016, o 13:15

freestyle30 pisze:jak dla mnie jej zachowanie jest słabe, mało stabilne emocjonalnie, jak na kogos w tym wieku a im bardziej myślę, tym bardziej się nakręcam, i nic nie wiem. zamiast skupic się na mojej kobiecie, jesli jeszcze potrafie, a to te jest ciezko.
sytuacja w ch*uj patowa :( :( :( :( :( :( :poop: :poop: :poop: :poop: :poop: :poop:
Ogarnij się. Masz dziewczynę, a podrywasz inną kobietę, według Ciebie to jest zachowanie wskazujące na jakąkolwiek stabilność?
Do tego "nakręcasz się", bo ona zwiększyła dystans.
Zastanów się czego chcesz, bo póki co namieszałaś w życiu dwóch osób i nic z tego nie wynika. Po co to robisz?
freestyle30
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 18 maja 2016, o 18:46

Re: Skąd ten dystans ???

Post autor: freestyle30 » 20 maja 2016, o 13:28

moja_alchemia pisze:
freestyle30 pisze:jak dla mnie jej zachowanie jest słabe, mało stabilne emocjonalnie, jak na kogos w tym wieku a im bardziej myślę, tym bardziej się nakręcam, i nic nie wiem. zamiast skupic się na mojej kobiecie, jesli jeszcze potrafie, a to te jest ciezko.
sytuacja w ch*uj patowa :( :( :( :( :( :( :poop: :poop: :poop: :poop: :poop: :poop:
Ogarnij się. Masz dziewczynę, a podrywasz inną kobietę, według Ciebie to jest zachowanie wskazujące na jakąkolwiek stabilność?
Do tego "nakręcasz się", bo ona zwiększyła dystans.
Zastanów się czego chcesz, bo póki co namieszałaś w życiu dwóch osób i nic z tego nie wynika. Po co to robisz?
takich rzeczy się nie planuje, więc i u mnie wyszło ni stąd, ni zowąd, po prostu BUM i się stało...jak grom...
z związku z moją kobietą nam nie wychodzi...a ONA znalazła się akurat w tym czasie....zwykły zbieg okoliczności...nie ogarniam tego w swoim umyśle. jak na razie mam rozpiz**** i już się w tym pogubiłam.
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Skąd ten dystans ???

Post autor: moja_alchemia » 20 maja 2016, o 14:33

freestyle30 pisze:
moja_alchemia pisze:
freestyle30 pisze:jak dla mnie jej zachowanie jest słabe, mało stabilne emocjonalnie, jak na kogos w tym wieku a im bardziej myślę, tym bardziej się nakręcam, i nic nie wiem. zamiast skupic się na mojej kobiecie, jesli jeszcze potrafie, a to te jest ciezko.
sytuacja w ch*uj patowa :( :( :( :( :( :( :poop: :poop: :poop: :poop: :poop: :poop:
Ogarnij się. Masz dziewczynę, a podrywasz inną kobietę, według Ciebie to jest zachowanie wskazujące na jakąkolwiek stabilność?
Do tego "nakręcasz się", bo ona zwiększyła dystans.
Zastanów się czego chcesz, bo póki co namieszałaś w życiu dwóch osób i nic z tego nie wynika. Po co to robisz?
takich rzeczy się nie planuje, więc i u mnie wyszło ni stąd, ni zowąd, po prostu BUM i się stało...jak grom...
z związku z moją kobietą nam nie wychodzi...a ONA znalazła się akurat w tym czasie....zwykły zbieg okoliczności...nie ogarniam tego w swoim umyśle. jak na razie mam rozpiz**** i już się w tym pogubiłam.
To się uspokój i zastanów.
Skoro to klientka, to tym bardziej wyluzuj.
Lepiej zajmij się relacją ze swoją dziewczyną. Co to znaczy, że wam nie wychodzi?
freestyle30
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 18 maja 2016, o 18:46

Re: Skąd ten dystans ???

Post autor: freestyle30 » 20 maja 2016, o 15:26

nie chce się uzewnętrzniać aż nazbyt, ale brak dialogu i zrozumienia - tak bym to nazwała. taki pusty związek. wiem, napiszecie, ze po co jestesmy razem. a ja wam odpisze juz od razu, to co powyzej, ze się pogubilam. a TAMTA siedzi mi w glowie i nie moge sie jej pozbyc.
freestyle30
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 18 maja 2016, o 18:46

Re: Skąd ten dystans ???

Post autor: freestyle30 » 20 maja 2016, o 15:29

a tamta kobieta w międzyczasie wydawała mi się ze to ma czego mi brakuje + jej wygląd :). i nic wiecej nie napisze o swoim zyciu prywatnym.
freestyle30
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 18 maja 2016, o 18:46

Re: Skąd ten dystans ???

Post autor: freestyle30 » 20 maja 2016, o 15:52

moja_alchemia pisze:
freestyle30 pisze:
moja_alchemia pisze: Ogarnij się. Masz dziewczynę, a podrywasz inną kobietę, według Ciebie to jest zachowanie wskazujące na jakąkolwiek stabilność?
Do tego "nakręcasz się", bo ona zwiększyła dystans.
Zastanów się czego chcesz, bo póki co namieszałaś w życiu dwóch osób i nic z tego nie wynika. Po co to robisz?
takich rzeczy się nie planuje, więc i u mnie wyszło ni stąd, ni zowąd, po prostu BUM i się stało...jak grom...
z związku z moją kobietą nam nie wychodzi...a ONA znalazła się akurat w tym czasie....zwykły zbieg okoliczności...nie ogarniam tego w swoim umyśle. jak na razie mam rozpiz**** i już się w tym pogubiłam.
To się uspokój i zastanów.
Skoro to klientka, to tym bardziej wyluzuj.
chodzi mi po głowie jedna rzecz która juz zawarłam w tresci: z tydzien temu przyszła i zapytała "czy wszystko już ok", po co ? chciala sprawdzić czy mi przeszlo i mozna odnowic kontakt ?
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Skąd ten dystans ???

Post autor: onlyforyoureyes » 20 maja 2016, o 15:57

na pewno przemyśała sprawę i marzy o tym żeby z tobą być... :roll:
matko, jaki kontakt? przecież ona tylko na zakupy do ciebie przychodzi. co ty nazywasz kontaktem? masz chyba obsesję na jej punkcie, a ona ma niestety na ciebie wywalone. i słusznie, bo jest hetero i ma 2 x więcej lat od ciebie. pewnie traktuje cię jak córkę i pyta grzecznościowo czy wszystko u ciebie dobrze. proste pytanie, jakich co dzień padają miliony w nic nieznaczących relacjach międzyludzkich, a ty robisz z igły widły.
freestyle30
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 18 maja 2016, o 18:46

Re: Skąd ten dystans ???

Post autor: freestyle30 » 20 maja 2016, o 16:04

onlyforyoureyes pisze:na pewno przemyśała sprawę i marzy o tym żeby z tobą być... :roll:
:serce: :!: :cool:
onlyforyoureyes pisze:co ty nazywasz kontaktem?
jakoś wczesniej było gadu gadu.
onlyforyoureyes pisze:masz chyba obsesję na jej punkcie.
jak się wyleczyc z obsesji ?
onlyforyoureyes pisze:pewnie traktuje cię jak córkę
no traktowała mnie jak córke czy synową co wcześniej napisałam. a co do pierwszego twojego zdania, to chyba nie muszę mówić......
onlyforyoureyes pisze:a ty robisz z igły widły.
bo mi k**** na niej zależy, f*ck ! :poop:
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Skąd ten dystans ???

Post autor: onlyforyoureyes » 20 maja 2016, o 16:07

ale co ty chcesz z nią robić? ona jest hetero, w dodatku w wieku twojej matki :!: matki szukasz?
freestyle30
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 18 maja 2016, o 18:46

Re: Skąd ten dystans ???

Post autor: freestyle30 » 20 maja 2016, o 16:26

onlyforyoureyes pisze:ale co ty chcesz z nią robić? ona jest hetero, w dodatku w wieku twojej matki :!: matki szukasz?
moja matka jest starsza ;).
co chce z nią robić ? a jak myślisz ? :lol: . ma tyle ile lat ile ma, ale jest mloda duchem co mi się w niej podoba. zadbana, dbająca o siebie. no i jej podejscie do mnie, takie sympatyczne, czułe, ciepłe. Fajne było :). I zarty, dość jednoznaczne czasem "dziękuje za kwiatuszki"- mimo że jej podałam koperek, albo "to moze ja zostane" - jak bylam sama na sklepie, albo "ze w zalotnych rzęskach wyglądam zawsze przeslicznie", albo "co bysmy robily na piwie, cos dobrego czy zlego" - no zarty dosc jednoznaczne przyznasz. no właśnie BYŁO.
a jednoczesnie była cały czas niedomyslan, dopoki nie powiedziałam jej wprost. bosszzzzzz, masakra.
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Skąd ten dystans ???

Post autor: onlyforyoureyes » 20 maja 2016, o 16:35

freestyle30 pisze:co chce z nią robić ? a jak myślisz ?
nie wiem co. daj spokój, przecież ci jasno dala znać że nic z tego nie będzie. a na obsesję najlepsze jest zajęcie głowy czymś innym.lub kimś innym. nawet nie wiesz czy ona ma męża, lub konkubina, a pewnie ma, bo większość kobiet hetero ma. a ty co jej możesz zaoferować? dajże spokój... nakręcilaś się jak małolata jakaś. a może właśnie dlatego ona cię kręci, bo jest dla ciebie niedostępna, zakazana.
freestyle30
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 18 maja 2016, o 18:46

Re: Skąd ten dystans ???

Post autor: freestyle30 » 20 maja 2016, o 16:40

onlyforyoureyes pisze:a może właśnie dlatego ona cię kręci, bo jest dla ciebie niedostępna, zakazana.
chcesz mi dać do zrozumienia że z czasem by mi spowszedniała jakbym dostała to czego od niej chce ?
i juz bym nie kręciła bo już bym ją metaforycznie to ujmę - "zaliczyla"
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Skąd ten dystans ???

Post autor: dalidaa » 20 maja 2016, o 16:44

A ja myślę, że wiele problemów na świecie by się rozwiązało, gdyby ludzie którzy usłyszeli "nie" przyjęli to na klatę, zamiast rozmyślać, knuc i kombinować, co oszczędziloby złych wspomnień i głupich sytuacji oraz urażonych uczuć obu stronom takiej sytuacji.
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
freestyle30
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 18 maja 2016, o 18:46

Re: Skąd ten dystans ???

Post autor: freestyle30 » 20 maja 2016, o 16:53

dalidaa pisze:A ja myślę, że wiele problemów na świecie by się rozwiązało, gdyby ludzie którzy usłyszeli "nie" przyjęli to na klatę, zamiast rozmyślać, knuc i kombinować, co oszczędziloby złych wspomnień i głupich sytuacji oraz urażonych uczuć obu stronom takiej sytuacji.
mówi to szczęśliwa kobieta bez podobnych problemów lub potrafiąca brać "nie" bez dodatkowych rozmyślań na klate : ]
gdyby tak było, to by nie było takich rozkminień w życiu ludzi, a są.
freestyle30
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 18 maja 2016, o 18:46

Re: Skąd ten dystans ???

Post autor: freestyle30 » 20 maja 2016, o 16:55

onlyforyoureyes pisze:
freestyle30 pisze:co chce z nią robić ? a jak myślisz ?
nie wiem co. daj spokój, przecież ci jasno dala znać że nic z tego nie będzie. a na obsesję najlepsze jest zajęcie głowy czymś innym.lub kimś innym. nawet nie wiesz czy ona ma męża, lub konkubina, a pewnie ma, bo większość kobiet hetero ma. a ty co jej możesz zaoferować? dajże spokój... nakręcilaś się jak małolata jakaś. a może właśnie dlatego ona cię kręci, bo jest dla ciebie niedostępna, zakazana.
wiesz, najzwyczajniej w świecie mi się podoba wizualnie i czułam z nią jakaś więź gdy z nią rozmawiałam i ona słuchała uważnie co do niej mówie, skupiała swoją uwagę na mnie. nie chodzi o to ze jest zakazana. nie tak to odczuwam.
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skąd ten dystans ???

Post autor: pannaeliza » 20 maja 2016, o 17:04

freestyle30 pisze:
onlyforyoureyes pisze:
freestyle30 pisze:co chce z nią robić ? a jak myślisz ?
nie wiem co. daj spokój, przecież ci jasno dala znać że nic z tego nie będzie. a na obsesję najlepsze jest zajęcie głowy czymś innym.lub kimś innym. nawet nie wiesz czy ona ma męża, lub konkubina, a pewnie ma, bo większość kobiet hetero ma. a ty co jej możesz zaoferować? dajże spokój... nakręcilaś się jak małolata jakaś. a może właśnie dlatego ona cię kręci, bo jest dla ciebie niedostępna, zakazana.
wiesz, najzwyczajniej w świecie mi się podoba wizualnie i czułam z nią jakaś więź gdy z nią rozmawiałam i ona słuchała uważnie co do niej mówie, skupiała swoją uwagę na mnie. nie chodzi o to ze jest zakazana. nie tak to odczuwam.
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nie ma sensu się pograzac i zawracać tej pani głowy.
Twojej dziewczynie musi być chyba bardzo przykro?
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
freestyle30
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 18 maja 2016, o 18:46

Re: Skąd ten dystans ???

Post autor: freestyle30 » 20 maja 2016, o 17:54

pannaeliza pisze:Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nie ma sensu się pograzac i zawracać tej pani głowy.
Twojej dziewczynie musi być chyba bardzo przykro?
no właśnie, ona jest trudna w kontakcie i o tym wspomniałam wcześniej. czasami mam wrażenie że ona myśli tak samo jak ja - pusty związek.
freestyle30
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 18 maja 2016, o 18:46

Re: Skąd ten dystans ???

Post autor: freestyle30 » 20 maja 2016, o 17:57

dobra, zostawmy ten temat. niech to się wszystko potoczy własnym torem bo taki napewno jest pisany.
ale dziękuję za dialog i że mnie nie zlinczowałyście. bo przeciez związek to nie podrywanie innej, ale tak jak napisałam wcześniej, czasami ma się wrażenie że ktoś na was puścił urok i mimo że ktoś nie jest jakiś piękny, mlody itd, to jednak poczuje się to COŚ (cokolwiek tym CZYMŚ można nazwać).
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Skąd ten dystans ???

Post autor: onlyforyoureyes » 20 maja 2016, o 19:27

freestyle30 pisze: czasami ma się wrażenie że ktoś na was puścił urok .
jaki urok ? :shock: kobieto daj spokój z jakimiś urokami. nie przypisuj swoich obsesji tej kobiecie. mówiąc że na ciebie puściła urok robisz z niej jakąś wiedźmę, lub czarownicę. a ona pewnie nie ma nic wspólnego z tym, że ty masz obsesję na jej punkcie. to co dzieje się w twojej głowie jest twoje i ty za to odpowiadasz, a nie ktoś. nie ma żadnych uroków. czasy średniowiecza i czarownic rzucających uroki już dawno minęły.
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Skąd ten dystans ???

Post autor: moja_alchemia » 20 maja 2016, o 19:43

freestyle30 pisze:co chce z nią robić ? a jak myślisz ? :lol: . ma tyle ile lat ile ma, ale jest mloda duchem co mi się w niej podoba. zadbana, dbająca o siebie. no i jej podejscie do mnie, takie sympatyczne, czułe, ciepłe. Fajne było :). I zarty, dość jednoznaczne czasem "dziękuje za kwiatuszki"- mimo że jej podałam koperek, albo "to moze ja zostane" - jak bylam sama na sklepie, albo "ze w zalotnych rzęskach wyglądam zawsze przeslicznie", albo "co bysmy robily na piwie, cos dobrego czy zlego" - no zarty dosc jednoznaczne przyznasz. no właśnie BYŁO.
a jednoczesnie była cały czas niedomyslan, dopoki nie powiedziałam jej wprost. bosszzzzzz, masakra.
opis tego jej zachowania rzuca trochę inne światło na wasze relacje w sklepie,
w ten sposób nie zachowują się osoby obojętne, przychodzące zrobić tylko zakupy, to jest już takie delikatne flirtowanie,
być może było to infantylne i zabawowe, skoro po twoim wyznaniu unika kontaktu,
powiedziała, że jest hetero, to być może przestraszyła się, że zaczęła Ciebie wkręcać, stąd te pytania o dziewczynę i podobne zachowania w stosunku do twojej dziewczyny,
chce Ci zasugerować, że z jej strony to nic poważnego nie oznacza,
freestyle30
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 18 maja 2016, o 18:46

Re: Skąd ten dystans ???

Post autor: freestyle30 » 21 maja 2016, o 09:50

moja_alchemia pisze: opis tego jej zachowania rzuca trochę inne światło na wasze relacje w sklepie,
w ten sposób nie zachowują się osoby obojętne, przychodzące zrobić tylko zakupy, to jest już takie delikatne flirtowanie,
być może było to infantylne i zabawowe, skoro po twoim wyznaniu unika kontaktu,
powiedziała, że jest hetero, to być może przestraszyła się, że zaczęła Ciebie wkręcać, stąd te pytania o dziewczynę i podobne zachowania w stosunku do twojej dziewczyny,
chce Ci zasugerować, że z jej strony to nic poważnego nie oznacza,
no więc właśnie o to mi chodzi. jej żartobliwe teksty brałam do siebie - to zrozumiałe, ale ona wtedy nic jeszcze o mnie nie wiedziała. ale jak widzicie można je brac jednomyslnie, np. przychodzi do sklepu i mowi "goraco mi" (bo cieplo bylo za zewnatrz), a ja odpowiedzialam "ze mi sie tez wlasnie zrobilo", a ona na to "dlatego ze ja przyszlam czy ze zdenerwowania". no kurde ! kiedys powiedziala ze "na codzien to robie maslane oczka a dzis jej nie pomoge wybrac towaru" - i takie tam gadki. no to jak to mozna odebrac w połączeniu z codziennym pierwszym witaniem się z jej strony, czy jak wchodzila do sklepu a ja bylam z dziewczyna, to ona patrzyla od razu na mnie.

a z tym urokiem - nie chodzilo mi o urok ze sredniowiecza, tylko to co siedzi w mojej glowie, jest tak silne, ze jakby niezalezne ode mnie. nie moge JEJ wywalic w glowy!!!!!! probuue sobie ja obrzydzic ze wiek, ze cialo w tym wieku juz nie takie mozd byc jak mi sie wydaje, ze za kilka lat będzie miala 60stke, ale ni chu chu. no masakra.
freestyle30
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 18 maja 2016, o 18:46

Re: Skąd ten dystans ???

Post autor: freestyle30 » 21 maja 2016, o 09:54

po prostu jakbyscie to widzialy i slyszaly wczesniej, to byscie powiedzialy ze jest widoczna duza doza sympatii miedzy nami i chyba jakis flirt (z jej strony i z mojej), a teraz nie ma NIC. TA WIELKA SYMPATIA I FAJNY WCZESNIEJSZY przerodzilo się w :poop:
mi nie chodzi o to czy to ma sens - w tym momencie, chcialabym zrozumiec powod urwania kontaktu z jej strony. brakuje mi tych rozmow i zartów, bo teaz bardziej sie mecze jak ona mnie unika. szybciej bym zrozumiala ta cala sytuacje jakby nie bylo takiego radykanlnego ciecia.
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Skąd ten dystans ???

Post autor: onlyforyoureyes » 21 maja 2016, o 10:24

freestyle30 pisze:chcialabym zrozumiec powod urwania kontaktu z jej strony.
to spróbuj ją delikatnie podpytać o to, czy się na ciebie obraziła, czy jest na ciebie zła o to co usłyszała w twoim wyznaniu? powiedz że nie chciałabyś żadnych brudów między wami, dlatego pytasz. tylko się już na nic nie nakręcaj... :roll:
ODPOWIEDZ