Portale randkowe

Rozmowy pan dojrzałych
ODPOWIEDZ
AmandaHart
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 18 lis 2018, o 12:17
Lokalizacja: Pomorskie

Portale randkowe

Post autor: AmandaHart » 18 lis 2018, o 13:23

Witam,
przepraszam, że jako gówniara wpraszam się w Wasze progi, ale mam nurtujące mnie od dawna pytanie :lol:
Czy używacie portali i aplikacji typu Tinder, Badoo? Jeśli tak, to czy rozglądacie się tam bardziej za miłością, czy niezobowiązującymi relacjami? Pytam, bo sama używam Tindera w poszukiwaniu kogoś 30+, a pojawiają mi się pojedyncze osoby, zwykle pary szukające młodej do trójkąta. Czy bierze się to z tego, że nie używacie ich w ogóle, czy same szukacie jedynie partnerek w Waszym wieku? Pytam z ciekawości. Miłego dnia 💖
Who says that murder's not an art?
Natalia_93
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 18 lis 2019, o 16:03

Re: Portale randkowe

Post autor: Natalia_93 » 17 lut 2020, o 18:37

Ja używam Tindera głównie do niezobowiązujących relacji. Dużo jeżdżę ze względu na pracę po Polsce do większych miastach jak i za granicę. Jeśli chodzi o poznanie kobiety to nie ma z tym najmniejszego problemu. Jak jestem w Szwecji albo Norwegii to jest cała masa chętnych i dojrzałych kobiet. Szczerze mówiąc tamtejsze kobiety ok 40 plus pociągają mnie bardziej niż te młodsze. W Polsce takich pan również nie brakuje ale niestety nie wiedzieć czemu ich atrakcyjność fizyczna jest bardzo wątpliwa. Trafiają się natomiast raz na jakiś czas starsze kobiety 40-45 a moze nawet i więcej które są bardziej atrakcyjne niż nie jedna 20 latka i powodzenie u młodych kobiet z tego co rozmawiam mają naprawdę spore. Z szukaniem miłości na tego typu aplikacjach nie mam doświadczenia. Głównie typuje w wiek 18-30
randkovnia
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2023, o 11:44

Re: Portale randkowe

Post autor: randkovnia » 16 mar 2023, o 11:46

Cześć,

Nie ma problemu, żebyś zadała swoje pytanie. Co do korzystania z portali randkowych, to faktycznie wiele osób szuka tam niezobowiązujących relacji, ale są też tacy, którzy szukają prawdziwej miłości i partnera do wspólnego życia. Jeśli Ty również szukasz kogoś, kto będzie dzielił Twoje zainteresowania i wartości, to polecam skorzystanie z serwisu randkovnia.pl To miejsce, gdzie znajdziesz osoby poszukujące poważnego związku i będziesz mieć większe szanse na znalezienie kogoś, kto odpowiada Twoim oczekiwaniom. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ