czy body wrapping na cellulit dziala? Kosmetyki

Rozmowy pan dojrzałych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
LisekChytrusek
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 2 kwie 2019, o 15:03
Lokalizacja: Gdańsk

czy body wrapping na cellulit dziala? Kosmetyki

Post autor: LisekChytrusek » 10 cze 2019, o 09:22

(Pomocy, help i tak dalej)

W sierpniu szykuje mi sie urlop, wiec postanowiłyśmy z moją tż skorzystać z okazji i spędzić sobie spokojnie kilka dni nad morzem - słońce, drinki z palemką i te sprawy :P

Ale tutaj wchodzi dramatyczna muzyka i mój problem w postaci cellulitu.

Przyznaje bez bicia, ostatnio troszkę sie zapuscilam - co jest w sumie typowe zimą u mnie, niemniej chcialabym przez te dwa miesiące sie go pozbyc. Oczywiscie wiem - dieta, duzo picia wody itd. będzie na pewno wdrożone. Ale chcialabym tez porobic sobie regularnie samodzielne zabiegi body wrappingu i tu pojawia sie moje pytanie do osob ktore tez go robily: czego uzywalyscie pod folie? Sprawdzilo sie?
Awatar użytkownika
Asuka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 6 maja 2019, o 13:08

Re: czy body wrapping na cellulit dziala? Kosmetyki

Post autor: Asuka » 23 wrz 2019, o 12:51

Nie wiem czy nadal aktualne, ale moze komus przyda sie na przyszlosc:

Body wrapping jest o tyle spoko, że rzeczywiscie daje efekty i jest prosty w robieniu, bo po prostu nakladasz kosmetyk, owijasz sie folia i potem powtarzasz zabieg. Nieco inaczej sprawa ma sie z tym czym sie smarujesz bo kosmetyki są dosc drogie i nie kazdy sie nada. Mozna go robic zwyklym kremem na cellulit, ale wtedy efekt bedzie slabszy niz przy typowym kosmetyku pod wrapping. Te z kolei to jedna wielka loteria, bo niektore popularne są np. strasznie piekące i nie potrzymasz ich na skorze dluzej niz kilka minut. Ale jest tez kilka, ktore na pewno sie sprawdzą, wystarczy poczytac opinie.
Awatar użytkownika
Quartz
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 45
Rejestracja: 1 lip 2019, o 14:34

Re: czy body wrapping na cellulit dziala? Kosmetyki

Post autor: Quartz » 23 mar 2020, o 12:29

Pozwole sobie ponowic temat, bo ostatnio probowalam robic sobie ten wrapping ale prawie wypalilo mi skore i sobie darowalam. Polecacie cos innego niz bingospa? Ile trzymacie w ogole krem i folie na skorze zanim zmywacie?
Awatar użytkownika
Hitoru
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 13 cze 2019, o 10:58

Re: czy body wrapping na cellulit dziala? Kosmetyki

Post autor: Hitoru » 21 maja 2020, o 09:40

Quartz pisze:
23 mar 2020, o 12:29
Pozwole sobie ponowic temat, bo ostatnio probowalam robic sobie ten wrapping ale prawie wypalilo mi skore i sobie darowalam. Polecacie cos innego niz bingospa? Ile trzymacie w ogole krem i folie na skorze zanim zmywacie?
Bingospa jest strasznie palace i moim zdaniem srednio sie nadaje, ja po prostu znalazlam sobie inny kosmetyk i na spokojnie moge go trzymac i po 40 minut mimo ze rozgrzewa.
Awatar użytkownika
Quartz
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 45
Rejestracja: 1 lip 2019, o 14:34

Re: czy body wrapping na cellulit dziala? Kosmetyki

Post autor: Quartz » 20 sie 2020, o 10:59

Hitoru pisze:
21 maja 2020, o 09:40
Quartz pisze:
23 mar 2020, o 12:29
Pozwole sobie ponowic temat, bo ostatnio probowalam robic sobie ten wrapping ale prawie wypalilo mi skore i sobie darowalam. Polecacie cos innego niz bingospa? Ile trzymacie w ogole krem i folie na skorze zanim zmywacie?
Bingospa jest strasznie palace i moim zdaniem srednio sie nadaje, ja po prostu znalazlam sobie inny kosmetyk i na spokojnie moge go trzymac i po 40 minut mimo ze rozgrzewa.
Uwierz mi, ze to akurat wiem, bo był na mojej pierwszej linii ognia i pieknie podraznilam sobie skore, nawet 5 minut nie wytrzymalam :/ Boszzzz, trzeba sie namęczyc aby byc atrakcyjna... teraz jeszcze daje sobie szanse i zamawiam cos lzejszego, zobaczymy.
Awatar użytkownika
susanda
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 2 wrz 2020, o 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: czy body wrapping na cellulit dziala? Kosmetyki

Post autor: susanda » 3 wrz 2020, o 14:42

bingo jest okropne. taki mały myk jest że jest body wrapping vialise gdzie macie podobne składniki którymi się bingo reklamuje a działa 1. lepiej 2. nie pali skóry.
Zofia1818
Posty: 7
Rejestracja: 14 maja 2018, o 12:58

Re: czy body wrapping na cellulit dziala? Kosmetyki

Post autor: Zofia1818 » 3 mar 2021, o 11:50

No zobaczymy. Się zalogowałam po latach ale mnie skusiło do znalezienia nazwy vialise body wrapping bo kojarzyłam coś ale nie nie byłam pewna co do tego. Zobaczymy bo zamówiłam. Dam znać czy faktycznie jest lepsze za jakiś czas.
Awatar użytkownika
Hanni-Bunny
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 21 lut 2019, o 15:17

Re: czy body wrapping na cellulit dziala? Kosmetyki

Post autor: Hanni-Bunny » 12 lis 2021, o 10:59

no to zobaczymy bo jestem szczerze ciekawa. ogolnie dopiero czytam ze cos takiego jak to istenieje bo predzej nie slyszalam o takich zabiegach. widze ze duzo babeczek chwali nawet takie zabiegi w domu i robia sobie kilka razy w tygodniu. 4,9 na 11 ocen o tym polecanym przez was produkcie na ceneo no to tak nawet zacheca. nie wiem czy sie nie skusze bo tak jak zaczelam brac antykoncepcje tak mi sie rozlal cellulit na nogach tragicznie. nie wiem czy to tylko ja mam tak przy braniu drovelis i euthyrox 25 ale no jestem w szoku jak to szybko poszlo...
Można? MOŻNA!
Werka89
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2023, o 17:15

Re: czy body wrapping na cellulit dziala? Kosmetyki

Post autor: Werka89 » 12 wrz 2023, o 17:16

Czy któraś z was wykonywała body wrapping w salonie Hamak SPA? Hamak jest blisko mnie i często widzę zadowolone osoby tam pracujące, ale czy któraś z was korzystała z ich usług? Strona internetowa zachęca - https://hamakspa.pl/body-wrapping/, ale liczę jeszcze na wasze opinie.
ODPOWIEDZ