Uwodzę i wycofuję się :/ z braku doświadczenia

Rozmowy pan dojrzałych
Awatar użytkownika
awfulme1967
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 114
Rejestracja: 3 lis 2019, o 20:51

Re: Uwodzę i wycofuję się :/ z braku doświadczenia

Post autor: awfulme1967 » 26 lis 2019, o 19:00

Akwa35 pisze:
26 lis 2019, o 16:52
Nie tylko muchę, nie tylko w łyżce wody i nie tylko bi homo hetero.czlowiek człowiekowi packą na muchy.
Poczułam empatię do packi...
Biegłam jakiś czas za Wami. Teraz zawracam. Popatrze kto pobiegnie za mną
Awatar użytkownika
Akwa35
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 188
Rejestracja: 13 lut 2017, o 10:44

Re: Uwodzę i wycofuję się :/ z braku doświadczenia

Post autor: Akwa35 » 28 lis 2019, o 06:58

Iza7 pisze:
25 lis 2019, o 11:24

To ja z innej beczki.
Po co Ci na forum dwa nicki - jeden z lipcową datą rejestracji, a drugi z datą z września? Na forum też uwodzisz, a później się wycofujesz? Czy to z braku doświadczenia? :wink:
;) bystrooka Iza
spacerowiczka9
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 146
Rejestracja: 18 paź 2019, o 20:33

Re: Uwodzę i wycofuję się :/ z braku doświadczenia

Post autor: spacerowiczka9 » 28 lis 2019, o 17:22

Wenus_8005 pisze:
25 lis 2019, o 11:19
Ella_Bronia pisze:
25 lis 2019, o 10:40
frezjaaa pisze:
24 lis 2019, o 12:54


One obie są w związkach z mężczyzną i mają dziecko jak ja. Może gdyby nie były w związkach to było by mi prościej, szybciej zareagowałabym a tak nie byłam pewna czy to co czuje jest tylko moją fantazją czy z wzajemnością. Bałam się ośmieszenia, wiem głupie, nie byłam świadoma swoich potrzeb, wstydziłam się ich sama przed sobą.
Frezjaa, Piszesz, że często zdarzają Ci się sytuacje, że masz wyrazenie, że napotkane kobiety Cię próbują uwodzić. Uważaj, bo to moze być tylko Twoja projekcja tzn. Ty jesteś nimi zainteresowana, więc wydaje Ci się, że to one są Tobą zainteresowane. Kobiet homo i bi jest bardzo mało, homo radary u tych , które są homo lub bi, aż tak dobrze nie działają, więc takich sytuacji jest naprawdę bardzo mało. Moze lepiej poszukaj przez jakiś portal typu K-K lub queer wtedy będziesz miała jaśniejszą sytuację i będziesz mogla zrobić ten krok.
Nie interesują mnie takie portale i przypadkowe znajomości. Wiem co piszę jak pisze o kobietach, które starają się mnie uwodzić, nie jest ich aż tak mało , są i takie, które mówią wprost, współpracuje z wieloma kobietami tylko z nimi nie zaiskrzyło. Mam różne sytuacje jak takie kiedy dziewczyna wchodzi mi z nogą między moje nogi albo gdy siada blisko i ściąga ramiączko od stanika i patrzy co ja na to - albo inna mówi wprost, że zrobi mi tak dobrze jak żaden facet mi nie zrobił , heh. Myślisz, że tutaj w tych sytuacjach coś mi się wydaje ? Obracam te sytuacje zawsze w żart. Ja z nimi współpracuje i mnie nie pociągają a wręcz niektóre gdy są zbyt namolne to mnie odpychają . Z lekarką to coś głębszego, to dotyk bez dotyku, mieszanie się energii i uczucie rozdzierającego wnętrza kiedy jej nie widzę . Moje serce krzyczy i domaga się jej obecności. Znasz to uczucie ?
Ktoś w pracy ściąga ramiączko od stanika i patrzy co Ty na to? Mnie by się pewnie wydawało, że pracuję z jakimiś prymitywnymi dziuniami, które uważają mnie za prymitywnego samca - skoro tak zachowują się w pracy. Nie wiem, czy potrafiłabym obrócić te sytuacje w żart, raczej zaczęłabym się poważnie zastanawiać nad komunikatami, które wysyłam do innych. Zwłaszcza jeśli nie interesują Cię przypadkowe znajomości, jak sama piszesz. Piszesz też, że nie interesują Cię portale takie jak K-K. Ale zdajesz sobie sprawę, że K-K to Kobiety-kobietom, prawda?
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 690
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: Uwodzę i wycofuję się :/ z braku doświadczenia

Post autor: Wenus_8005 » 29 lis 2019, o 09:59

spacerowiczka9 pisze:
28 lis 2019, o 17:22

Ktoś w pracy ściąga ramiączko od stanika i patrzy co Ty na to? Mnie by się pewnie wydawało, że pracuję z jakimiś prymitywnymi dziuniami, które uważają mnie za prymitywnego samca - skoro tak zachowują się w pracy. Nie wiem, czy potrafiłabym obrócić te sytuacje w żart, raczej zaczęłabym się poważnie zastanawiać nad komunikatami, które wysyłam do innych. Zwłaszcza jeśli nie interesują Cię przypadkowe znajomości, jak sama piszesz. Piszesz też, że nie interesują Cię portale takie jak K-K. Ale zdajesz sobie sprawę, że K-K to Kobiety-kobietom, prawda?
Tak, mam nietypową pracę. Masz rację mogę sama te sytuacje prowokować swoim zachowaniem. Zdaje sobie sprawę na jakim portalu jestem ale nie szukam tutaj osób do spotkań. Bardziej jestem tutaj z ciekawości Was, kobiet tutaji żeby poukładać sobie co nieco w głowie.
Pepikos777
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 51
Rejestracja: 8 sty 2020, o 23:21

Re: Uwodzę i wycofuję się :/ z braku doświadczenia

Post autor: Pepikos777 » 10 sty 2020, o 20:35

Frezja/Wenus opissz co dokładnie czujesz że musisz uciekać .Co chcesz dokładnie zrozumieć -dlaczego czujesz to co czujesz ?a co dokładnie wtedy odczuwasz i co cię tak zastanawia.
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 690
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: Uwodzę i wycofuję się :/ z braku doświadczenia

Post autor: Wenus_8005 » 14 lut 2020, o 22:06

Pepikos777 pisze:
10 sty 2020, o 20:35
Frezja/Wenus opissz co dokładnie czujesz że musisz uciekać .Co chcesz dokładnie zrozumieć -dlaczego czujesz to co czujesz ?a co dokładnie wtedy odczuwasz i co cię tak zastanawia.
Dopiero teraz zobaczyłam Twój post. Pytasz co dokładnie wtedy czuję. Mieszankę uczuć, nad którymi tracę kontrolę. Tak było wtedy, ta historia ma ciąg dalszy. Dzięki temu, że dostałam tyle fajnych rad tutaj, mogłam poukładać siebie na tyle, że przestałam się bać, zaakceptowałam i zrozumiałam, że nie mam nic do stracenia i poszłam do niej.... nie ma happy endu ale na pewno poczułam spokój, po tym jak mogłam jej o wszystkim powiedzieć i na spokojnie z nią o tym porozmawiać. Nie wiem czy spotkam kiedyś jeszcze kogoś takiego kto tak na mnie podziała. Chciałabym takie uczucie móc doświadczyć ze wzajemnością, myślę, że byłoby nieziemsko 😊
ODPOWIEDZ