Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Rozmowy pan dojrzałych
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 687
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: Wenus_8005 » 26 lut 2020, o 00:57

Zdarza się Wam, że kobieta Was uwodzi, jest to w sumie oczywiste i dość jasne ale nie ma możliwości zareagowania w danej chwili bo są ludzie, bo praca i temat wlecze się do kolejnych spotkań , więc jak już okazujecie zainteresowanie to dziewczyna nagle tworzy dystans?
Mam tak za każdym razem. Moja reakcja jest za późna. Tak myślę, czy ona już nie jest zainteresowana, czy tylko sprawdza jak mi zależy? Czy coś robię nie tak? Czy przestaje być dla niej atrakcyjna,bo zainteresowałam się nią ? A ona wcześniej czując moją orientację tylko mnie sprawdzała ? Czy może to całkiem kobiece zachowanie.czyli normalne, zarzucić wędkę, zainteresować i jak to się im uda to wycofać się bo chcą być zdobywane?
Jak zareagować? ona dawała mi konkretne sygnały, powiedziała , że coś się między nami wydarzyło. Na kolejnym spotkaniu dotknęła mojej dłoni, to był taki dość szybki dotyk, raczej niepewny ale nie na miejscu, miał zwrócić moją uwagę. Na drugi dzień poprosiłam o rozmowę tel. Podała godzinę ale nie zadzwoniłam, emocje do tej godziny opadły, napisałam, że nie mogłam i że w sumie to nic pilnego i nic ważnego.Po tym troszeczkę oddaliła się. Na kolejnym szkoleniu widzialam, w pewnym momencie, że dłonie jej drżały i była mniej pewna siebie.Po nim nie odpisała na służbową wiadomość, to nie profesjonalne i raczej nie zdarzało się wcześniej. Jakieś rady dostanę od Was?
Jak odpowiedzieć na to uwodzenie?
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: Zaufacodnowa » 26 lut 2020, o 11:53

Co do Twojego tematu to przypomniał mi się wątek"lubicie zdobywać, czy być zdobywane" :) może tam znajdziesz odpowiedzi :)
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 687
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: Wenus_8005 » 26 lut 2020, o 13:56

Zaufacodnowa pisze:
26 lut 2020, o 11:53
Co do Twojego tematu to przypomniał mi się wątek"lubicie zdobywać, czy być zdobywane" :) może tam znajdziesz odpowiedzi :)
Widzisz a ja ciągle palę mosty 😉
Nie nadaje się do relacji damsko damskich, ech... 😔
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: Zaufacodnowa » 26 lut 2020, o 14:22

Uważasz, że Twoja reakcja może być za późna. A ja uważam, że jak okaże się zainteresowanie kobiecie to ona nagle daje dyla. To jest u mnie potwierdzone. Moja rada miej w dupie a będą za Tobą latać, starać się. Zimno i chlód przyciąga. Ciepło i oddanie nigdy. ŻYCIE
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 687
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: Wenus_8005 » 26 lut 2020, o 14:42

Zaufacodnowa pisze:
26 lut 2020, o 14:22
Uważasz, że Twoja reakcja może być za późna. A ja uważam, że jak okaże się zainteresowanie kobiecie to ona nagle daje dyla. To jest u mnie potwierdzone. Moja rada miej w dupie a będą za Tobą latać, starać się. Zimno i chlód przyciąga. Ciepło i oddanie nigdy. ŻYCIE
Masz rację, mnie chyba ten chłód przyciąga ale iskrzy gdy jest cieplutko, tylko potrzebuje czasu, choć inaczej byłoby gdyby te sytuacje odbywały się w innych okolicznościach a nie tak w pracy, między ludźmi.

Jak będą dwie osoby chłodne to , któraś musi być ciepła, żeby coś z tego wyszło :-) Facetom łatwiej , im wypada się narzucać nam nie.
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 687
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: Wenus_8005 » 26 lut 2020, o 14:51

Wenus_8005 pisze:
26 lut 2020, o 14:42
Zaufacodnowa pisze:
26 lut 2020, o 14:22
Uważasz, że Twoja reakcja może być za późna. A ja uważam, że jak okaże się zainteresowanie kobiecie to ona nagle daje dyla. To jest u mnie potwierdzone. Moja rada miej w dupie a będą za Tobą latać, starać się. Zimno i chlód przyciąga. Ciepło i oddanie nigdy. ŻYCIE
A jak się u Ciebie sprawdza ta metoda?
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: Zaufacodnowa » 26 lut 2020, o 15:11

Postawiła byś na kobietę, która się o Ciebie stara?
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: Zaufacodnowa » 26 lut 2020, o 15:14

Wenus_8005 pisze:
26 lut 2020, o 14:51
Wenus_8005 pisze:
26 lut 2020, o 14:42
Zaufacodnowa pisze:
26 lut 2020, o 14:22
Uważasz, że Twoja reakcja może być za późna. A ja uważam, że jak okaże się zainteresowanie kobiecie to ona nagle daje dyla. To jest u mnie potwierdzone. Moja rada miej w dupie a będą za Tobą latać, starać się. Zimno i chlód przyciąga. Ciepło i oddanie nigdy. ŻYCIE
A jak się u Ciebie sprawdza ta metoda?
Postawiłabys na kobietę, która się o Ciebie stara czy na taką co bardziej Cię olewa?
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 687
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: Wenus_8005 » 26 lut 2020, o 15:17

Zaufacodnowa pisze:
26 lut 2020, o 15:11
Postawiła byś na kobietę, która się o Ciebie stara?
Raczej jasne, że tak. Jak się stara to się zbliża a tym samym my do niej. Czy źle myślę? Bo ja słabo doświadczona jestem ;-)
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: Zaufacodnowa » 26 lut 2020, o 15:38

Szczerze to nie mam pojęcia, czy dobrze myślisz czy źle. Mi kiedyś ktoś okazał zainteresowanie i z mojej strony też było, ale i tak w ramach uczciwości usłyszałam nagle "WYPAD" też się nie znam na kobietach. Coś co było dla mnie pewnym zaangażowaniem okazało się w jakiś sposób bujdą. Wychodzę z założenia, że nie warto już się starać. Człowiek się zmienia pod względem doświadczeń. Co do kobiet trzeba być ostrożnym bo jedno można czynić a drugie robić. :)
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 687
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: Wenus_8005 » 26 lut 2020, o 19:30

Zaufacodnowa pisze:
26 lut 2020, o 15:38
Szczerze to nie mam pojęcia, czy dobrze myślisz czy źle. Mi kiedyś ktoś okazał zainteresowanie i z mojej strony też było, ale i tak w ramach uczciwości usłyszałam nagle "WYPAD" też się nie znam na kobietach. Coś co było dla mnie pewnym zaangażowaniem okazało się w jakiś sposób bujdą. Wychodzę z założenia, że nie warto już się starać. Człowiek się zmienia pod względem doświadczeń. Co do kobiet trzeba być ostrożnym bo jedno można czynić a drugie robić. :)
Nie ogarniam świata kobiet, za cienki Bolek jestem ;-)
kaczykuper
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 24 sty 2020, o 17:30

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: kaczykuper » 26 lut 2020, o 19:34

Wenus_8005 pisze:
26 lut 2020, o 19:30
Zaufacodnowa pisze:
26 lut 2020, o 15:38
Szczerze to nie mam pojęcia, czy dobrze myślisz czy źle. Mi kiedyś ktoś okazał zainteresowanie i z mojej strony też było, ale i tak w ramach uczciwości usłyszałam nagle "WYPAD" też się nie znam na kobietach. Coś co było dla mnie pewnym zaangażowaniem okazało się w jakiś sposób bujdą. Wychodzę z założenia, że nie warto już się starać. Człowiek się zmienia pod względem doświadczeń. Co do kobiet trzeba być ostrożnym bo jedno można czynić a drugie robić. :)
Nie ogarniam świata kobiet, za cienki Bolek jestem ;-)
Mamy coś wspólnego. Ja też nie. Za emocjonalne skubane są, emocji nie ogarniesz.
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 687
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: Wenus_8005 » 26 lut 2020, o 19:37

kaczykuper pisze:
26 lut 2020, o 19:34
Wenus_8005 pisze:
26 lut 2020, o 19:30
Zaufacodnowa pisze:
26 lut 2020, o 15:38
Szczerze to nie mam pojęcia, czy dobrze myślisz czy źle. Mi kiedyś ktoś okazał zainteresowanie i z mojej strony też było, ale i tak w ramach uczciwości usłyszałam nagle "WYPAD" też się nie znam na kobietach. Coś co było dla mnie pewnym zaangażowaniem okazało się w jakiś sposób bujdą. Wychodzę z założenia, że nie warto już się starać. Człowiek się zmienia pod względem doświadczeń. Co do kobiet trzeba być ostrożnym bo jedno można czynić a drugie robić. :)
Nie ogarniam świata kobiet, za cienki Bolek jestem ;-)
Mamy coś wspólnego. Ja też nie. Za emocjonalne skubane są, emocji nie ogarniesz.
Ale jak to możliwe, że kobieta nie ogarnia innych kobiet, nie zgadzam się na to 😅 😉
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: Zaufacodnowa » 26 lut 2020, o 19:43

Podoba mi się ten cytacik który bardzo że mną rezonuje
"Lód na jej sercu nie pojawił się znikąd. Jest warstwą ochronną, która broni delikatności jej duszy po tym jak ktoś wykorzystał jej dobre serce i zniszczył zaufanie do innych wraz z ofiarowanym przez nie uczuciem." Tyle mi kobiety w tym świecie podarowały 😉
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
frezjaaa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 28
Rejestracja: 22 lip 2019, o 20:20

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: frezjaaa » 26 lut 2020, o 20:27

Zaufacodnowa pisze:
26 lut 2020, o 19:43
Podoba mi się ten cytacik który bardzo że mną rezonuje
"Lód na jej sercu nie pojawił się znikąd. Jest warstwą ochronną, która broni delikatności jej duszy po tym jak ktoś wykorzystał jej dobre serce i zniszczył zaufanie do innych wraz z ofiarowanym przez nie uczuciem." Tyle mi kobiety w tym świecie podarowały 😉
To znaczy, że Ty też teraz jesteś zimna ? :)
Podoba mi się ten cytat. Wiesz, tak właśnie mnie w ten chłód doświadczenia popychają, by taką się stać, a ja tak dużo czuję, byłabym chyba taka zimna nieszczęśliwa, aczkolwiek zdystansowana jestem ale jak komuś uda się przebić przez ten mur obronny to rozpala mnie ogień.
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: Zaufacodnowa » 26 lut 2020, o 20:33

frezjaaa pisze:
26 lut 2020, o 20:27
Zaufacodnowa pisze:
26 lut 2020, o 19:43
Podoba mi się ten cytacik który bardzo że mną rezonuje
"Lód na jej sercu nie pojawił się znikąd. Jest warstwą ochronną, która broni delikatności jej duszy po tym jak ktoś wykorzystał jej dobre serce i zniszczył zaufanie do innych wraz z ofiarowanym przez nie uczuciem." Tyle mi kobiety w tym świecie podarowały 😉
To znaczy, że Ty też teraz jesteś zimna ? :)
Podoba mi się ten cytat. Wiesz, tak właśnie mnie w ten chłód doświadczenia popychają, by taką się stać, a ja tak dużo czuję, byłabym chyba taka zimna nieszczęśliwa, aczkolwiek zdystansowana jestem ale jak komuś uda się przebić przez ten mur obronny to rozpala mnie ogień.
Doświadczenia uczą otulić serce taką skorupą. Jestem innym człowiekiem już po ostatnich ekscecach i do mnie już nikt nie dotrze.Jednym strzałem mozna trafić prosto w serce, ale można też zabić to jedyne bijące serce.
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 687
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: Wenus_8005 » 26 lut 2020, o 22:27

Doświadczenia uczą otulić serce taką skorupą. Jestem innym człowiekiem już po ostatnich ekscecach i do mnie już nikt nie dotrze.Jednym strzałem mozna trafić prosto w serce, ale można też zabić to jedyne bijące serce.
A może po prostu złym osobom pozwoliłyśmy w siebie wycelować ;-)
Czytam że są tutaj szczęśliwe osoby więc, może jest szansa i jeszcze i na nas czeka coś za rogiem ;-)
kaczykuper
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 24 sty 2020, o 17:30

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: kaczykuper » 27 lut 2020, o 09:43

Wenus_8005 pisze:
26 lut 2020, o 22:27
Doświadczenia uczą otulić serce taką skorupą. Jestem innym człowiekiem już po ostatnich ekscecach i do mnie już nikt nie dotrze.Jednym strzałem mozna trafić prosto w serce, ale można też zabić to jedyne bijące serce.
A może po prostu złym osobom pozwoliłyśmy w siebie wycelować ;-)
Czytam że są tutaj szczęśliwe osoby więc, może jest szansa i jeszcze i na nas czeka coś za rogiem ;-)
Widzi mi sie że zapatrzone w przykre doświadczenia, posypując solą nie gojące się rany z przeszłości mozemy swoje szanse po prostu przegapic. Ból wcale nie uszlachetnia. On nas niszczy od środka. Drażliwe na swoim punkcie, nie przyjmując żadnych wątpliwosci ani innych punktow widzenia, nieczułe na problemy innych nie mozemy niczego zbudowac. Nawet zwykłej przyjscielskiej relacji.
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: Zaufacodnowa » 27 lut 2020, o 10:17

kaczykuper pisze:
27 lut 2020, o 09:43
Wenus_8005 pisze:
26 lut 2020, o 22:27
Doświadczenia uczą otulić serce taką skorupą. Jestem innym człowiekiem już po ostatnich ekscecach i do mnie już nikt nie dotrze.Jednym strzałem mozna trafić prosto w serce, ale można też zabić to jedyne bijące serce.
A może po prostu złym osobom pozwoliłyśmy w siebie wycelować ;-)
Czytam że są tutaj szczęśliwe osoby więc, może jest szansa i jeszcze i na nas czeka coś za rogiem ;-)
Widzi mi sie że zapatrzone w przykre doświadczenia, posypując solą nie gojące się rany z przeszłości mozemy swoje szanse po prostu przegapic. Ból wcale nie uszlachetnia. On nas niszczy od środka. Drażliwe na swoim punkcie, nie przyjmując żadnych wątpliwosci ani innych punktow widzenia, nieczułe na problemy innych nie mozemy niczego zbudowac. Nawet zwykłej przyjscielskiej relacji.
Kaczykuper zaczynasz trolowac zawsze tak, gdzie ja się wpisuje. Może wróć do swojego pierwszego loginu, bo srasz nimi na lewo i prawo
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
kaczykuper
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 24 sty 2020, o 17:30

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: kaczykuper » 27 lut 2020, o 12:12

Zaufacodnowa pisze:
27 lut 2020, o 10:17
kaczykuper pisze:
27 lut 2020, o 09:43
Wenus_8005 pisze:
26 lut 2020, o 22:27


A może po prostu złym osobom pozwoliłyśmy w siebie wycelować ;-)
Czytam że są tutaj szczęśliwe osoby więc, może jest szansa i jeszcze i na nas czeka coś za rogiem ;-)
Widzi mi sie że zapatrzone w przykre doświadczenia, posypując solą nie gojące się rany z przeszłości mozemy swoje szanse po prostu przegapic. Ból wcale nie uszlachetnia. On nas niszczy od środka. Drażliwe na swoim punkcie, nie przyjmując żadnych wątpliwosci ani innych punktow widzenia, nieczułe na problemy innych nie mozemy niczego zbudowac. Nawet zwykłej przyjscielskiej relacji.
Kaczykuper zaczynasz trolowac zawsze tak, gdzie ja się wpisuje. Może wróć do swojego pierwszego loginu, bo srasz nimi na lewo i prawo
I tak Cię lubię Zaufacodnowa. To sie nie zmieni. Pisałam o sobie. Ok będę omijac Twoje wpisy. Do starego loginu nie mam juz dostępu. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
half_serious
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 111
Rejestracja: 12 cze 2016, o 01:49
Lokalizacja: Katowice

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: half_serious » 27 lut 2020, o 21:23

kaczykuper pisze:
27 lut 2020, o 09:43
Widzi mi sie że zapatrzone w przykre doświadczenia, posypując solą nie gojące się rany z przeszłości mozemy swoje szanse po prostu przegapic. Ból wcale nie uszlachetnia. On nas niszczy od środka. Drażliwe na swoim punkcie, nie przyjmując żadnych wątpliwosci ani innych punktow widzenia, nieczułe na problemy innych nie mozemy niczego zbudowac. Nawet zwykłej przyjscielskiej relacji.
Jakie to jest dobre 😯 Mogłabyś pisać teksty piosenek 😁
Oprócz błękitnego nieba... 8) https://youtu.be/3FQK5gxpqfQ
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: wojtek » 1 mar 2020, o 18:48

Wenus_8005 pisze:
26 lut 2020, o 00:57
Zdarza się Wam, że kobieta Was uwodzi, jest to w sumie oczywiste i dość jasne ale nie ma możliwości zareagowania w danej chwili bo są ludzie, bo praca
jeśli ona cię uwodzi, mimo ludzi i pracy, to znaczy że można uwodzić w danej chwili. a jeśli można uwodzić to i można odpowiedzieć na uwodzenie. nie liczyłabym na ciąg dalszy jesli nie zareagujesz w danej chwili. to będzie odebrane jako kosz. poza tym uwodzenie kamienia (kogoś kto nie reaguje) to nic przyjemnego.
Ananasik
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 53
Rejestracja: 21 gru 2019, o 13:30

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: Ananasik » 1 mar 2020, o 19:34

Facet na uwodzenie odpowiada wygięta pałką :cool:
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 687
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: Wenus_8005 » 1 mar 2020, o 22:28

wojtek pisze:
1 mar 2020, o 18:48
Wenus_8005 pisze:
26 lut 2020, o 00:57
Zdarza się Wam, że kobieta Was uwodzi, jest to w sumie oczywiste i dość jasne ale nie ma możliwości zareagowania w danej chwili bo są ludzie, bo praca
jeśli ona cię uwodzi, mimo ludzi i pracy, to znaczy że można uwodzić w danej chwili. a jeśli można uwodzić to i można odpowiedzieć na uwodzenie. nie liczyłabym na ciąg dalszy jesli nie zareagujesz w danej chwili. to będzie odebrane jako kosz. poza tym uwodzenie kamienia (kogoś kto nie reaguje) to nic przyjemnego.
Dokładnie tak jak piszesz Wojtek, oddaliła się, nawet nie przyszła na szkolenie choć miała być jedną z prowadzących. Ciekawe czy będzie na kolejnym.
Czytam Twoje odpowiedzi i tak myślę, że mądra i poukładana z Ciebie osoba.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: biedronca » 2 mar 2020, o 07:17

Umówiłyście się na telefon, a Ty ją olałaś, więc nic dziwnego, że uznała, że nie traktujesz jej poważnie i się wycofała. Ja bym na jej miejscu uznała, że to tylko zabawa we flirt w pracy, a nie poważny podryw. Bądź poważna, zadzwoń do niej i spróbuj się umówić. Może jeszcze Cię zupełnie nie skreśliła.
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 687
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: Wenus_8005 » 2 mar 2020, o 09:11

biedronca pisze:
2 mar 2020, o 07:17
Umówiłyście się na telefon, a Ty ją olałaś, więc nic dziwnego, że uznała, że nie traktujesz jej poważnie i się wycofała. Ja bym na jej miejscu uznała, że to tylko zabawa we flirt w pracy, a nie poważny podryw. Bądź poważna, zadzwoń do niej i spróbuj się umówić. Może jeszcze Cię zupełnie nie skreśliła.
Dziękuję Biedronka za radę. Jednak chyba odpuszczę mimo, że to piękna kobieta. Po dwóch latach na imprezie firmowej spotkałam tą, z którą zaiskrzyło na wyspie. Nic z tego nie będzie, ona boi się tego uczucia, przerasta ją i chce na nowo poukładać sobie życie z facetem ale w sercu moim znowu do niej coś się obudziło i teraz boli. Pewnie minie trochę czasu zanim otworzę się na nowo. Może dlatego jestem zamknięta na nowe kobiety - z obawy. Bo była taka co rozbudziła, z którą mocno zaiskrzyło i która z dnia na dzień odcięła się. Dzieli nas duża różnica kilometrów, zresztą z nią już nie ma sensu więc teraz będę kolejny raz tylko lizać ranę. Nie wiem czy umiem starać się o kogoś z kim jest miło ale gdzies indziej ulokowane są uczucia.
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: Zaufacodnowa » 2 mar 2020, o 10:04

Wenus_8005 pisze:
2 mar 2020, o 09:11
biedronca pisze:
2 mar 2020, o 07:17
Umówiłyście się na telefon, a Ty ją olałaś, więc nic dziwnego, że uznała, że nie traktujesz jej poważnie i się wycofała. Ja bym na jej miejscu uznała, że to tylko zabawa we flirt w pracy, a nie poważny podryw. Bądź poważna, zadzwoń do niej i spróbuj się umówić. Może jeszcze Cię zupełnie nie skreśliła.
Dziękuję Biedronka za radę. Jednak chyba odpuszczę mimo, że to piękna kobieta. Po dwóch latach na imprezie firmowej spotkałam tą, z którą zaiskrzyło na wyspie. Nic z tego nie będzie, ona boi się tego uczucia, przerasta ją i chce na nowo poukładać sobie życie z facetem ale w sercu moim znowu do niej coś się obudziło i teraz boli. Pewnie minie trochę czasu zanim otworzę się na nowo. Może dlatego jestem zamknięta na nowe kobiety - z obawy. Bo była taka co rozbudziła, z którą mocno zaiskrzyło i która z dnia na dzień odcięła się. Dzieli nas duża różnica kilometrów, zresztą z nią już nie ma sensu więc teraz będę kolejny raz tylko lizać ranę. Nie wiem czy umiem starać się o kogoś z kim jest miło ale gdzies indziej ulokowane są uczucia.
Życie daje i zabiera. Nic nie warte niczego.
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: Zaufacodnowa » 2 mar 2020, o 10:05

A dla kobiet tym bardziej szkoda zachodu
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 687
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: Wenus_8005 » 2 mar 2020, o 12:15

Zaufacodnowa pisze:
2 mar 2020, o 10:05
A dla kobiet tym bardziej szkoda zachodu
Dla kobiet może i nie ale dla tej jednej i dlatego gorącego uczucia 😍😍😍
kaczykuper
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 24 sty 2020, o 17:30

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: kaczykuper » 6 mar 2020, o 17:04

Zaufacodnowa pisze: [
Kaczykuper zaczynasz trolowac zawsze tak, gdzie ja się wpisuje. Może wróć do swojego pierwszego loginu, bo srasz nimi na lewo i prawo
Tak, masz racje Zaufacodnowa. Patrze na Twoje posty. Bo troche sie o Ciebie martwie. Nie rozumiem Cię bo nie jestem z branży. Związki Kobiet to dla mnie abstrakcja. Jestem od zawsze w jednym i tylko jednym zdrowo toksycznym związku ktory naprawiam jak umiem. Z mężczyzną. To co czuje w strone Kobiet jest tylko w mojej głowie, nigdy nie będę tego realizowac fizycznie, próbuje to tylko w sobie zaakceptowac, bo choc bardzo bym chciała temu zaprzeczyć jest cholernie silne i coraz mniej mam ochoty udawac wielbląda. Ale nie czuje sie tu jak u siebie. Nie jestem swoja. Wale sie po łbie i blokuje sobie dostęp. Ale wraca się przecież tak łatwo. Masz racje jesli chodzi o loginy. Awfulme->awfulme1967->Oldshewolf ->kaczykyper. Nie żebym sie jakoś chciała za tymi loginami ukrywac. Szanuje Was. Siebie niestety jeszcze sie nie nauczyłam. Ale pracuje nad tym. I moge Wam wszystkim tutaj tylko podziękowac. Bo choc tak się czuje nikt z Was nie potraktował mnie tu jak powalonej starej baby. Ty wbrew pozorom też nie.
ODPOWIEDZ