Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Rozmowy pan dojrzałych
kaczykuper
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 24 sty 2020, o 17:30

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: kaczykuper » 6 mar 2020, o 18:35

kaczykuper pisze:
6 mar 2020, o 17:04
Zaufacodnowa pisze: [
Kaczykuper zaczynasz trolowac zawsze tak, gdzie ja się wpisuje. Może wróć do swojego pierwszego loginu, bo srasz nimi na lewo i prawo
Tak, masz racje Zaufacodnowa. Patrze na Twoje posty. Bo troche sie o Ciebie martwie. Nie rozumiem Cię bo nie jestem z branży. Związki Kobiet to dla mnie abstrakcja. Jestem od zawsze w jednym i tylko jednym zdrowo toksycznym związku ktory naprawiam jak umiem. Z mężczyzną. To co czuje w strone Kobiet jest tylko w mojej głowie, nigdy nie będę tego realizowac fizycznie, próbuje to tylko w sobie zaakceptowac, bo choc bardzo bym chciała temu zaprzeczyć jest cholernie silne i coraz mniej mam ochoty udawac wielbląda. Ale nie czuje sie tu jak u siebie. Nie jestem swoja. Wale sie po łbie i blokuje sobie dostęp. Ale wraca się przecież tak łatwo. Masz racje jesli chodzi o loginy. Awfulme->awfulme1967->Oldshewolf ->kaczykyper. Nie żebym sie jakoś chciała za tymi loginami ukrywac. Szanuje Was. Siebie niestety jeszcze sie nie nauczyłam. Ale pracuje nad tym. I moge Wam wszystkim tutaj tylko podziękowac. Bo choc tak się czuje nikt z Was nie potraktował mnie tu jak powalonej starej baby. Ty wbrew pozorom też nie.
sorki. źle sie pisze z komorki grubymi paluchami. Jka kto ciekawy prostuje awfulme67->awfulme1967->OldSheWolf->kaczykupe już nie będę sie blokować Ale
może w końcu będę konsekwentna i przestane zawracać Wamgłowe. Pozdro Kobietki
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: ImaSumak » 6 mar 2020, o 21:26

kaczykuper pisze:
6 mar 2020, o 17:04
Zaufacodnowa pisze: [
Kaczykuper zaczynasz trolowac zawsze tak, gdzie ja się wpisuje. Może wróć do swojego pierwszego loginu, bo srasz nimi na lewo i prawo
Tak, masz racje Zaufacodnowa. Patrze na Twoje posty. Bo troche sie o Ciebie martwie. Nie rozumiem Cię bo nie jestem z branży. Związki Kobiet to dla mnie abstrakcja. Jestem od zawsze w jednym i tylko jednym zdrowo toksycznym związku ktory naprawiam jak umiem. Z mężczyzną. To co czuje w strone Kobiet jest tylko w mojej głowie, nigdy nie będę tego realizowac fizycznie, próbuje to tylko w sobie zaakceptowac, bo choc bardzo bym chciała temu zaprzeczyć jest cholernie silne i coraz mniej mam ochoty udawac wielbląda. Ale nie czuje sie tu jak u siebie. Nie jestem swoja. Wale sie po łbie i blokuje sobie dostęp. Ale wraca się przecież tak łatwo. Masz racje jesli chodzi o loginy. Awfulme->awfulme1967->Oldshewolf ->kaczykyper.
:zdziwiona:
Takie coś to zwykłe oszustwo.
:ysz:
Ty się lepiej o nikogo tutaj nie martw tylko zastanów nad sobą.
Lubię kiedy kobieta...
BadMe
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 16 lut 2020, o 17:56

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: BadMe » 6 mar 2020, o 21:42

ImaSumak pisze:
6 mar 2020, o 21:26
kaczykuper pisze:
6 mar 2020, o 17:04
Zaufacodnowa pisze: [
Kaczykuper zaczynasz trolowac zawsze tak, gdzie ja się wpisuje. Może wróć do swojego pierwszego loginu, bo srasz nimi na lewo i prawo
Tak, masz racje Zaufacodnowa. Patrze na Twoje posty. Bo troche sie o Ciebie martwie. Nie rozumiem Cię bo nie jestem z branży. Związki Kobiet to dla mnie abstrakcja. Jestem od zawsze w jednym i tylko jednym zdrowo toksycznym związku ktory naprawiam jak umiem. Z mężczyzną. To co czuje w strone Kobiet jest tylko w mojej głowie, nigdy nie będę tego realizowac fizycznie, próbuje to tylko w sobie zaakceptowac, bo choc bardzo bym chciała temu zaprzeczyć jest cholernie silne i coraz mniej mam ochoty udawac wielbląda. Ale nie czuje sie tu jak u siebie. Nie jestem swoja. Wale sie po łbie i blokuje sobie dostęp. Ale wraca się przecież tak łatwo. Masz racje jesli chodzi o loginy. Awfulme->awfulme1967->Oldshewolf ->kaczykyper.
:zdziwiona:
Takie coś to zwykłe oszustwo.
:ysz:
Ty się lepiej o nikogo tutaj nie martw tylko zastanów nad sobą.
Tak, masz racje i już to zrobiłam. Tym razem dam rade.Nic tu po mnie. Wiem.
BadMe
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 16 lut 2020, o 17:56

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: BadMe » 6 mar 2020, o 21:50

A tak serio. Czy tylko mi sie wydaje ze tu co druga osoba ma co najmniej trzy loginy? I że rozmawia sama ze sobą żeby udowodnic swoje racje? Mam wrazenie że to tu nagminne. Ale co ja tam wiem
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: dobranocka14 » 6 mar 2020, o 21:58

BadMe pisze:
6 mar 2020, o 21:50
A tak serio. Czy tylko mi sie wydaje ze tu co druga osoba ma co najmniej trzy loginy? I że rozmawia sama ze sobą żeby udowodnic swoje racje? Mam wrazenie że to tu nagminne. Ale co ja tam wiem
Piąty nick ...
Po co to robisz?
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: dobranocka14 » 6 mar 2020, o 22:17

dobranocka14 pisze:
6 mar 2020, o 21:58
BadMe pisze:
6 mar 2020, o 21:50
A tak serio. Czy tylko mi sie wydaje ze tu co druga osoba ma co najmniej trzy loginy? I że rozmawia sama ze sobą żeby udowodnic swoje racje? Mam wrazenie że to tu nagminne. Ale co ja tam wiem
Piąty nick ...
Po co to robisz?
Jeszcze był przecież @24g
Faktycznie, kilka osób o 5 nickach i okaże się, że połowa wątków prowadzona jest przez te same osoby. :?
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: gimmeeverything » 6 mar 2020, o 22:24

dramaty, spowiedzi, pożegnania, samokrytyka - aż żal się odrywać :(



ale w klubach przed pełnią jest jeszcze weselej :twisted:


:D
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
kaczykuper
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 24 sty 2020, o 17:30

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: kaczykuper » 6 mar 2020, o 22:52

No tak macie racje, to nie do przyjęcia. Podałam Wam wszystkie swoje nicki, ujawnIłam sie z własnej woli, żeby nie kręcić i Was przeprosic więc choc macie racje ze po mnie jeździcie nie dopisujcie mi kolejnych. Bo kolejnych juz nie bedzie Pale mosty i zabieram sobie mozliwosc powrotu. Tym razem nie technicznie a emocjonalnie. Po czyms takim juz nie wolno mi tu pisac po prostu. Nie odważe sie. I o to właśnie chodzi.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: dobranocka14 » 6 mar 2020, o 22:58

Daj już spokój z tymi pożegnaniami i tłumaczeniami.
Goska12
Posty: 9
Rejestracja: 16 gru 2020, o 06:18

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: Goska12 » 1 mar 2021, o 12:36

Zaufacodnowa pisze:
26 lut 2020, o 15:38
Szczerze to nie mam pojęcia, czy dobrze myślisz czy źle. Mi kiedyś ktoś okazał zainteresowanie i z mojej strony też było, ale i tak w ramach uczciwości usłyszałam nagle "WYPAD" też się nie znam na kobietach. Coś co było dla mnie pewnym zaangażowaniem okazało się w jakiś sposób bujdą. Wychodzę z założenia, że nie warto już się starać. Człowiek się zmienia pod względem doświadczeń. Co do kobiet trzeba być ostrożnym bo jedno można czynić a drugie robić. :)
Oj, jakie to słowa dla mnie na czasie.
Evlina
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 139
Rejestracja: 11 cze 2021, o 12:42

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: Evlina » 16 cze 2021, o 16:39

Wenus_8005 pisze:
26 lut 2020, o 14:42

[...] Facetom łatwiej , im wypada się narzucać nam nie.
Facetom wolno a nam nie? Mamy wiecznie czekać aż któraś pierwsza się odezwie? Bo nie wypada bo nie wolno? Kto nas ocenia za to? Że tylko chcemy być szczęśliwe..same się oceniamy i same tracimy te wszystkie niesamowite znajomości, które mogły zaistnieć. Smutne to :(
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: she76 » 18 cze 2021, o 18:26

Evlina pisze:
16 cze 2021, o 16:39
Wenus_8005 pisze:
26 lut 2020, o 14:42

[...] Facetom łatwiej , im wypada się narzucać nam nie.
Facetom wolno a nam nie?
Narzucanie się nie jest fajne ani u kobiet ani u mężczyzn. Pachnie desperacją. Co innego zabieganie o kogoś, okazywanie zainteresowania...
Evlina
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 139
Rejestracja: 11 cze 2021, o 12:42

Re: Jak odpowiedzieć na uwodzenie?

Post autor: Evlina » 18 cze 2021, o 18:41

she76 pisze:
18 cze 2021, o 18:26
Evlina pisze:
16 cze 2021, o 16:39
Wenus_8005 pisze:
26 lut 2020, o 14:42

[...] Facetom łatwiej , im wypada się narzucać nam nie.
Facetom wolno a nam nie?
Narzucanie się nie jest fajne ani u kobiet ani u mężczyzn. Pachnie desperacją. Co innego zabieganie o kogoś, okazywanie zainteresowania...
Może za mało dokładnie się wyraziłam. Nie chodziło mi o samo narzucanie się jako takie bo wiadomo, że to fajne nie jest ale ogólnie, że facetom coś wolno a nam nie wypada.
ODPOWIEDZ