Badanie- rozmowa dla kobiet niehetero 50 plus

Rozmowy pan dojrzałych
ODPOWIEDZ
olgaedyta
Posty: 3
Rejestracja: 3 sie 2022, o 00:09

Badanie- rozmowa dla kobiet niehetero 50 plus

Post autor: olgaedyta » 4 sie 2022, o 10:03

Cześć Dziewczyny! :)

Wklejam ten post specjalnie tutaj, bo dotyczy właśnie dojrzałych kobiet :)

Poszukuję do pogłębionych wywiadów biograficznych kobiet niehetero 50 +. Chciałabym z nimi/ z Wami porozmawiać o kształtowaniu się tożsamości seksualnej, dorastaniu w PRL-u, doświadczeniu menopauzy i starzejącego się ciała. Do tej pory nikt nie przeprowadzał takich badań, w polskiej literaturze są pojedyncze artykuły na ten temat. Nie ukrywam, że bardzo trudno jest mi znaleźć kobiety do badania, do tej pory zgłosiło się zaledwie kilka, a robię co mogę, żeby dotrzeć do dojrzałych les i bi :) Chętnie porozmawiam także z paniami, które są w związkach z kobietą, ale wcześniej prowadziły heteronormatywny styl życia. Sama jestem bi z dzieckiem, jeśli to miałoby dla którejś z Was znaczenie :)

Jeśli chodzi o formalności, żebyście nie pomyślały, że jestem bootem albo firmą-krzak, to uczęszczam do Szkoły Doktorskiej Nauk Hum. i Społ. Uniwersytetu Gdańskiego, dyscyplina: psychologia. W swoim projekcie badawczym zajmuję się nieheteronormatywnymi kobietami 50+. Główne badanie ma formę wywiadu biograficznego dot. postrzegania własnej tożsamości i satysfakcji życiowej. Moją promotorką doktoratu jest prof. Beata Pastwa-Wojciechowska. :slonko:

Oczywiście wywiad jest w pełni anonimowy, dojeżdzam w każde miejsce w Polsce, a jak będzie trzeba to w Europie. Online oczywiście też wchodzi w grę :slonko:

Kontakt: Olga.zukowicz@phdstud.ug.edu.pl
Tel. 530 709 409

Jeśli znacie, jakąś Panią czy Dziewczynę, która mogłaby być na tak, podzielcie się z nią ta informacją :)

Dziękuję :serce:

Olga
ODPOWIEDZ