Wakacyjny obóz dla kobiet

Rozmowy pan dojrzałych
ODPOWIEDZ
nojuzjestem
Posty: 6
Rejestracja: 31 sie 2015, o 12:31

Wakacyjny obóz dla kobiet

Post autor: nojuzjestem » 11 cze 2023, o 19:51

Marzą Ci się wakacje nad jeziorem w otoczeniu samych kobiet? Wieczorne ogniska, wspólne posiłki, siostrzeństwo i piękna pogoda -jedź z nami na FALę!
XIX Feministyczno-Queerowa Akcja Akcja Letnia odbędzie w dniach 21.07 – 30.07.2023 w Miejscu Inicjatyw Pozytywnych Kacze Bagno (Warmia).

Feministyczno-Queerowa Akcja Letnia to inicjatywa edukacyjno-rozwojowa
FALa TO SPOŁECZNOŚĆ, w której ze sobą współpracujemy, rozmawiamy, uczymy się i dbamy o siebie nawzajem (wspierając się, gotując, sprzątając), bawimy się, tańczymy, marzymy. Co kilka dni spotkamy się wszystkie razem i rozmawiamy, jak w praktyce realizować idee FALi.
FALa TO ROZWÓJ I DZIAŁANIE: podczas FALi odbywają się warsztaty, akcje społeczne, projekcje filmów, dyskusje: od historii i teorii feminizmów, przez warsztaty WenDo, po zajęcia ruchowe i naukę napraw rowerowych. Każda osoba może wziąć udział w ok. 40 godzinach zajęć. Dzieci mają osobny program.
FALa jest NIEKOMERCYJNA, nie służy generowaniu zysku. Cała Twoja wpłata jest przeznaczona na zapewnienie Ci miejsca do spania, zajęcia, jedzenie, środki czystości oraz materiały na warsztaty.
FALa stara się być DOSTĘPNA dla osób o różnych możliwościach finansowych, dla osób doświadczających niepełnosprawności wzroku, słuchu i ruchu.

https://siostrzana.org/
ODPOWIEDZ