CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Rozmowy pan dojrzałych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Post autor: gimmeeverything » 3 wrz 2013, o 22:40

OK - skoro już (prawie) wyszłyśmy do klubu a wylądowałyśmy na odległym kontynencie :lol: , to dlaczego do diabła mamy się tam nie wyróżniać? :roll: - nie wystarczy, że (z czasem) będziemy łapać o co im (owym Chińczykom) chodzi, w konsekwencji czego (również z czasem) zaczną nas traktować jak "swoich"? ...no i to ekscytujące ocieranie się o orientalne obyczaje - dostarcza tylu bezcennych obserwacji i doznań! :cool:
- ale faktycznie (i tym sposobem - obleciawszy Azję - jesteśmy w punkcie wyjścia): jeśli najlepiej czujemy się "u siebie", to jaki sens rozkminiać, że nie ma nas na innej planecie? :wink:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
small_town_girl
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 121
Rejestracja: 11 mar 2013, o 12:33

Re: CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Post autor: small_town_girl » 4 wrz 2013, o 00:12

gimmeeverything pisze:nie wystarczy, że (z czasem) będziemy łapać o co im (owym Chińczykom) chodzi, w konsekwencji czego (również z czasem) zaczną nas traktować jak "swoich"? ...no i to ekscytujące ocieranie się o orientalne obyczaje - dostarcza tylu bezcennych obserwacji i doznań! :cool:
Taaa, utopia... Chyba problem w tym, że nie ma tam innych kobiet w moim wieku, a nie zbliżanie się do 20-tek :D Gdyby były, możliwe, że znalazłby się i sens chodzenia :D wszak nie o obserwowanie innych obyczajów chodzi, bo one niczym niezwykłym nie są, ale o więcej osób w trochę dojrzalszym wieku :lol:
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Post autor: gimmeeverything » 4 wrz 2013, o 02:22

- czyli wiek (wstępnie szacowany na podstawie...? - powierzchowności?, sposobu bycia?) miarą/kryterium dojrzałości? :shock: - to dopiero absurd (vide mój dobitny przykład :cool: = zachowanie +/-20, wygląd +30, a w dowodzie uparcie 40-tka :lol: ) - i w ogóle do czego to potrzebne?, po co zawężać w ten sposób skoro pozory bywają tak bardzo mylące? - to się zwyczajnie nie sprawdza; znam wiele zblazowanych 20-tek oraz zakręconych 40-tek ale również w tym (metrykalnie dojrzałym) gronie znajdują się nieznośnie poważne/stateczne panie, natomiast z mnóstwem bardzo młodych dziewczyn dogaduję się nierzadko lepiej, niż z wieloma moimi rówieśniczkami;
tani banał ale - jak zwykle w tego typu sytuacjach - spore/decydujące znaczenie mają określone cechy osobowości, charakter naszych oczekiwań i wzajemne nastawienie :wink:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
czarodziej-z-oz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 710
Rejestracja: 28 gru 2012, o 18:51

Re: CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Post autor: czarodziej-z-oz » 4 wrz 2013, o 08:07

to jeszcze raz...

kluby branzowe maja swoja specyfike czyli jak napisalas gimee - glosna muzyke, srednia wieku taka a nie inna i kilka jeszcze innych charakterystycznych rzeczy, ktore nie sa dla mnie priorytetowe.

Dlatego odpowiadajac na wczesniej zadane pytanie - dlaczego nie ma 40+ w klubach - napisalam, ze mnie oraz moich znajomych nie ma tam zbyt czesto bo nam to nie odpowiada. Bo styl zycia, ktory preferujemy obejmuje wiele aktywnosci. W tym jest oczywiscie bywanie w klubie branzowym ale raz na jakis czas a nie z czestotliwoscia jedno- lub dwu-tygodniowa.

Swoja droga, to czego mi troszke jednak brakuje - aczkolwiek zaznaczam od razu z gory, ze szat z tego powodu nie rozdzieram - to wlasnie przyjaznego chiloutowego klubu, gdzie trzymajac za reke swoja kobiete mozna byloby posiedziec i pogadac na intelektualne wlasnie ;) tematy.
Ale nic to - inaczej tez dajemy rade :slonko:
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Post autor: gimmeeverything » 4 wrz 2013, o 11:54

czarodziej-z-oz, dziękuję za wyjaśnienia ale zupełnie nie wiem dlaczego moje wypowiedzi odniosłaś do siebie; zapewniam, że już kilka postów wyżej ogarnęłam Twoją subiektywną i jak najbardziej klarowną argumentację :wink:

moje słowa kierowałam raczej do tych pań, które zdają się (w umiarkowany sposób - ale jednak) ubolewać, że ich w klubach nie ma chociaż w sumie by chciały ale... i tu następuje wyliczanka kolejnych przeszkód z których jasno wynika, że właściwie to nie chcą bo to nie ich klimaty - ale pomarudzić tak pro forma nie zawadzi :lol:
a bardziej serio: jedyne, co próbuję tutaj udowodnić (nie usiłując bynajmniej nikogo do tego nakłaniać) to fakt, że przy odrobinie dobrej woli w każdym wieku i w każdym miejscu można się świetnie bawić - o ile właśnie to miejsce akurat nam odpowiada, natomiast chyba nigdy nie będę w stanie tak do końca pojąć postawy, z której wypływa odbierania sobie już na wstępie szansy by spróbować czegoś, co nas choćby tylko w jakimś-tam stopniu pociąga;

na marginesie - bywanie w klubach z cotygodniową częstotliwością nie wyklucza posiadania i realizacji wielu innych (mniej/bardziej ambitnych) pasji; wszak tydzień liczy siedem dni a tym kulminacyjnym nie musi być (i często nie jest sprowadzona do roli jedynie sympatycznego rozrywkowego nawyku) kolejna klubowa sobota :wink:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
small_town_girl
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 121
Rejestracja: 11 mar 2013, o 12:33

Re: CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Post autor: small_town_girl » 4 wrz 2013, o 12:16

gimmeeverything pisze:- czyli wiek (wstępnie szacowany na podstawie...? - powierzchowności?, sposobu bycia?) miarą/kryterium dojrzałości? :shock: - to dopiero absurd (vide mój dobitny przykład :cool: = zachowanie +/-20, wygląd +30, a w dowodzie uparcie 40-tka :lol: ) - i w ogóle do czego to potrzebne?, po co zawężać w ten sposób skoro pozory bywają tak bardzo mylące? - to się zwyczajnie nie sprawdza; znam wiele zblazowanych 20-tek oraz zakręconych 40-tek ale również w tym (metrykalnie dojrzałym) gronie znajdują się nieznośnie poważne/stateczne panie, natomiast z mnóstwem bardzo młodych dziewczyn dogaduję się nierzadko lepiej, niż z wieloma moimi rówieśniczkami;
tani banał ale - jak zwykle w tego typu sytuacjach - spore/decydujące znaczenie mają określone cechy osobowości, charakter naszych oczekiwań i wzajemne nastawienie :wink:
Myślę, że trochę zabrnęłyśmy i pomieszałyśmy zagadnienia :D Dwie kwestie: spotykanie się z kimś / zabawa z kimś w klubie. W tym pierwszym przypadku takie młode dziewczyny zupełnie nie są w moim typie, ani intelektualnie, ani fizycznie, ani mentalnie. Po prostu nie miałabym ochoty na spotykanie się z kimś, kto mógłby być moją córką, chociaż na matkę nie wyglądam :D Coś krótkiego? niezobowiązujacego? Możliwe.... Ale coś poważnego? nie wyobrażam sobie. Nie ta sfera moich zainteresowań. Po prostu nie mają w sobie tego czegoś nieuchwytnego, co mają trochę dojrzalsze kobiety (a przynajmniej ich spora część), bez względu na ich powierzchowność, czy nawet najbardziej szalony tryb życia.
A kwestia zabawy? Bawić się można z każdym. Tu jednak wracamy do punktu wyjścia. nie tylko z moich doświadczeń, ale i doświadczeń znanych mi kobiet wynika, ze jak idziesz sama do klubu branżowego, to jesteś po prostu sama. Młodziaki przychodzą w swoich bandach i bawią się ze sobą. Normalnie dogaduję się z młodszymi ludźmi, ale muszą jeszcze zaistnieć określone warunki. Czym innym mniejsza impreza u znajomych, bardziej kameralne warunki, a czym innym zupełnie obce osoby w klubie czy innym takim miejscu. 40-tka podchodzi w klubie do bandy 20-tek? Nieznanych? Taaaaaa, już to widzę.... Idziesz sama - jesteś sama. Może Tobie to nie przeszkadza, bo pewnie to byłby wyjątek, a zwykle masz wiele osób koło siebie. Inni nie mają. Tak po prostu.
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Post autor: Japonka » 4 wrz 2013, o 13:03

small_town_girl pisze:A kwestia zabawy? Bawić się można z każdym. Tu jednak wracamy do punktu wyjścia. nie tylko z moich doświadczeń, ale i doświadczeń znanych mi kobiet wynika, ze jak idziesz sama do klubu branżowego, to jesteś po prostu sama. [...] Idziesz sama - jesteś sama.
Hmmm... to już kolejny post, gdzie ubolewasz nad swoją samotnością.

Przejrzyj Kalendarium na stronie KK http://kobiety-kobietom.com/wydarzenia/
Pozaglądaj w posty w dziale Regionalne.
Napisz, że jesteś zainteresowana jakąś imprezą.
Umów się z dziewczynami.
Idź (już nie sama) - i baw się dobrze :D
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Post autor: gimmeeverything » 4 wrz 2013, o 13:55

Japonka pisze: Hmmm... to już kolejny post, gdzie ubolewasz nad swoją samotnością.

Przejrzyj Kalendarium na stronie KK http://kobiety-kobietom.com/wydarzenia/
Pozaglądaj w posty w dziale Regionalne.
Napisz, że jesteś zainteresowana jakąś imprezą.
Umów się z dziewczynami.
Idź (już nie sama) - i baw się dobrze :D
no dokładnie! = wyręczyłaś mnie, Japi :wink:

small_town_girl, zdecydowanie lepiej skupiać się na konkretnych działaniach, niż potęgować wewnętrzne opory :wink:

dołączam do życzeń Japonki :D
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
small_town_girl
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 121
Rejestracja: 11 mar 2013, o 12:33

Re: CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Post autor: small_town_girl » 4 wrz 2013, o 14:43

Japonka pisze: Hmmm... to już kolejny post, gdzie ubolewasz nad swoją samotnością.

Przejrzyj Kalendarium na stronie KK http://kobiety-kobietom.com/wydarzenia/
Pozaglądaj w posty w dziale Regionalne.
Napisz, że jesteś zainteresowana jakąś imprezą.
Umów się z dziewczynami.
Idź (już nie sama) - i baw się dobrze :D
Może nie tyle ubolewam, co akurat topik taki się pojawił :) Mam akurat trochę innych problemów, więc pewnie rzutuje mi to na psychikę, to się wtedy włączam.
Jak ja kocham takie proste rady :D Myślisz, ze nie przeglądam? Jestem na KK codziennie, monitoruję, a w wydarzeniach widzę tylko: W-wa, Trójmiasto, środek Polski, itp. Nie wszyscy mieszkają w tych okolicach.
Dział:Regionalne też przeglądam, ale że w tym regionie nie ma żadnych imprez branżowych, to z kim się umówić...
A swoją drogą, to nawet interesuje mnie, czy takie posty z tego działu owocują realnymi spotkaniami, bo z tego, co czytam, to jakoś tam dziewczynom trudno się spotkać, mijają się stale, itp.
small_town_girl
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 121
Rejestracja: 11 mar 2013, o 12:33

Re: CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Post autor: small_town_girl » 4 wrz 2013, o 15:00

gimmeeverything pisze: zdecydowanie lepiej skupiać się na konkretnych działaniach, niż potęgować wewnętrzne opory :wink:

dołączam do życzeń Japonki :D
Konkretne działania były :D teraz nadeszło po prostu zmęczenie materiału. Nie każdy jest przebojowy i pewny siebie. Im więcej porażek, tym bardziej niektórzy się zamykają w sobie. Niektórzy mogą dostawać łupnia codziennie, a wszystko po nich spływa, a inni bardziej biorą to do siebie. Kwestia charakteru. Z osoby spokojnej i nieśmiałej nie zrobi się nagle królowa parkietu i dusza towarzystwa :) zwłaszcza jak się nie jest już najmłodszym.
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Post autor: Japonka » 4 wrz 2013, o 15:04

small_town_girl pisze:Dział:Regionalne też przeglądam, ale że w tym regionie nie ma żadnych imprez branżowych, to z kim się umówić...
A swoją drogą, to nawet interesuje mnie, czy takie posty z tego działu owocują realnymi spotkaniami, bo z tego, co czytam, to jakoś tam dziewczynom trudno się spotkać, mijają się stale, itp.
Ja poznałam wiele dziewczyn przez internet i później osobiście poznałam się z nimi.
Np. pojechałam w ciemno do Krakowa. Wcześniej tylko pisałam z dziewczynami na forum. Spotkałyśmy się, poznałyśmy i pojechałyśmy razem w góry na kilka dni. Innym razem pojechałam do Sopotu poznać dziewczyny i zostałam tam kilka dni. Jeszcze innym razem umówiłam się z dziewczynami i pojechałyśmy razem na Hel na tydzień. Byłam też w Poznaniu, Łodzi i Wrocławiu, gdzie spotkałam obce mi wcześniej dziewczyny. Jeszcze kiedyś pojechałam do Norwegii. Spotkałam się też z dziewczynami z internetu we Francji. I jeszcze parę innych. Znajome mi dziewczyny jechały jeszcze dalej: Kanda, Australia.
U mnie w domu nocowało kilkanaście dziewczyn z różnych zakątków świata, które też kiedyś były tylko internetowymi znajomościami, a potem zostały realnymi. Nie z wszystkimi utrzymuje już kontakt, ale są takie co to znajomość trwa kilka ładnych lat i widujemy się raz na jakiś czas.
Tylko trzeba podjąć ryzyko.
Pozdrawiam Piękne Panie
small_town_girl
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 121
Rejestracja: 11 mar 2013, o 12:33

Re: CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Post autor: small_town_girl » 4 wrz 2013, o 16:51

Japonka pisze:Ja poznałam wiele dziewczyn przez internet i później osobiście poznałam się z nimi.
Np. pojechałam w ciemno do Krakowa. Wcześniej tylko pisałam z dziewczynami na forum. Spotkałyśmy się, poznałyśmy i pojechałyśmy razem w góry na kilka dni. Innym razem pojechałam do Sopotu poznać dziewczyny i zostałam tam kilka dni. Jeszcze innym razem umówiłam się z dziewczynami i pojechałyśmy razem na Hel na tydzień. Byłam też w Poznaniu, Łodzi i Wrocławiu, gdzie spotkałam obce mi wcześniej dziewczyny. Jeszcze kiedyś pojechałam do Norwegii. Spotkałam się też z dziewczynami z internetu we Francji. I jeszcze parę innych. Znajome mi dziewczyny jechały jeszcze dalej: Kanda, Australia.
U mnie w domu nocowało kilkanaście dziewczyn z różnych zakątków świata, które też kiedyś były tylko internetowymi znajomościami, a potem zostały realnymi. Nie z wszystkimi utrzymuje już kontakt, ale są takie co to znajomość trwa kilka ładnych lat i widujemy się raz na jakiś czas.
Tylko trzeba podjąć ryzyko.
Ale pewnie było to jakiś czas temu?:) śledzę rozmaite wątki i tak ogólnie padają tylko hasła: czy ktoś chce wyjść gdzieś do jakiegoś klubu (w drugiej części Polski), zwykle to ktoś bardzo młody, a z dalszych wypowiedzi okazuje się, że i tak z wyjścia nic nie wyszło. Obecnie internetowe znajomości ograniczają się tylko do tego, że ktoś chce kogoś obejrzeć pod kątem związkowym. Nie nadajesz się? To fruuu, bo to marnowanie czasu (to akurat nie mój pogląd).
Ryzyko ryzykiem, ale jeszcze potrzebny też jest wolny czas, a jak się nie jest studentką, to ciężko nagle coś wygospodarować. Jeszcze finanse i inne zobowiązania, nie będę mówić publicznie jakiego typu. To nie narzekanie, to zwykle stwierdzenie faktów, że czasami nie jest tak łatwo wyrwać się z domu, jak się wydaje innym, zwłaszcza jak nie ma się już 20-tu lat. Trochę zaprzepaściłam młode lata, bo żyłam według tej głupiej metody: nie szukaj, tylko wychodź normalnie do ludzi. Gdybym później nie zaczęła jednak szukać, to nawet w życiu lesbijki bym na oczy nie widziała (oprócz siebie :D )
Awatar użytkownika
czarodziej-z-oz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 710
Rejestracja: 28 gru 2012, o 18:51

Re: CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Post autor: czarodziej-z-oz » 4 wrz 2013, o 20:45

gimmeeverything pisze:czarodziej-z-oz, dziękuję za wyjaśnienia ale zupełnie nie wiem dlaczego moje wypowiedzi odniosłaś do siebie; zapewniam, że już kilka postów wyżej ogarnęłam Twoją subiektywną i jak najbardziej klarowną argumentację :wink:
ok ok ok :wink:
gimmeeverything pisze: na marginesie - bywanie w klubach z cotygodniową częstotliwością nie wyklucza posiadania i realizacji wielu innych (mniej/bardziej ambitnych) pasji; wszak tydzień liczy siedem dni a tym kulminacyjnym nie musi być (i często nie jest sprowadzona do roli jedynie sympatycznego rozrywkowego nawyku) kolejna klubowa sobota :wink:
a to juz zalezy od indywidualnego kalendarza :wink:
modelkalov1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 67
Rejestracja: 15 sty 2013, o 22:13

Re: CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Post autor: modelkalov1 » 9 wrz 2013, o 22:42

Miłe Foremki, najpiękniejsze dni lata umykają nam w zaskakujacym tempie i smucę się coraz bardziej myśląc o takich dniach bez słońca, jak dzisiejszy. PRZEGAPIłYŚMY również kilka okazji na fetowanie ważnych świąt, np.:
2 września - Dzień Dużego Rozmiaru
3 września - Dzień Błyszczyków i Smakowitych Ust
5 września - Dzień Postaci z Bajek
8 września - Dzień Dobrych Wiadomości i Walki z Analfabetyzmem, Dzień Marzyciela:
Nikt nie pomyślał, aby umówić się na spotkanie? Klubowe szaleństwa owszem, od czasu do czasu, ale jakieś randki pod pretekstem chociażby DNIA MARZYCIELA... :-P .
modelkalov1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 67
Rejestracja: 15 sty 2013, o 22:13

Re: CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Post autor: modelkalov1 » 9 wrz 2013, o 23:39

...a dzisiaj tylko dla nas Kobietki- 9 września - Międzynarodowy Dzień Urody!!!Ja świętuję przed lustrem wpatrujac się w siebie...oczu nie moge oderwać! :P :-P
Anna69
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 212
Rejestracja: 27 lis 2012, o 23:53

Re: CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Post autor: Anna69 » 10 wrz 2013, o 11:20

I ja przegapiłam takie ważne święto:-). Dzisiaj podobno to Światowy Dzień Drzewa:-) idę się im poprzyglądać, ciekawe czy są dzisiaj jakoś specjalnie wystrojone. A tak poważnie to każdy powód jest dobry, żeby się ruszyć z domu.
Jasama
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 79
Rejestracja: 23 maja 2013, o 21:54

Re: CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Post autor: Jasama » 26 wrz 2013, o 22:11

a ja... chce bliskości wlasnie jednej 40latki.. która jest dla mnie nieosiaglana fizycznie i prywatnie jedynie przez NFZ :) czyli jestem pacjentka... trochę się już oswoiłam ze nic z tego..ale pomimo to cos mnie ciagnie do niej....
Sugaar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 20 lis 2012, o 22:32

Re: CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Post autor: Sugaar » 29 wrz 2013, o 16:10

Bliskość.
Zrozumienie.
Wsparcie.

Ehh...marzy mi się, że kobiety przestaną ze sobą konkurować a będą potrafiły wspierać się na wszelkie możliwe sposoby.
Czasami zdarza mi się spotkać kobietę, która potrafi okazać siostrzaną solidarność - w otoczeniu mężczyzn, którzy patrzą i słuchają z politowaniem, wykazuje się odwagą i zrozumieniem.
Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty Twojego życia
Anna69
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 212
Rejestracja: 27 lis 2012, o 23:53

Re: CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Post autor: Anna69 » 29 wrz 2013, o 16:46

Nie wszystkie kobiety ze sobą konkurują(rywalizują). Znam jedną:-).
Sugaar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 20 lis 2012, o 22:32

Re: CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Post autor: Sugaar » 29 wrz 2013, o 16:48

Anna69 pisze:Nie wszystkie kobiety ze sobą konkurują(rywalizują). Znam jedną:-).
Anno :D tylko... jedną?
Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty Twojego życia
Sugaar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 20 lis 2012, o 22:32

Re: CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Post autor: Sugaar » 29 wrz 2013, o 17:00

modelkalov1 pisze:...a dzisiaj tylko dla nas Kobietki- 9 września - Międzynarodowy Dzień Urody!!!Ja świętuję przed lustrem wpatrujac się w siebie...oczu nie moge oderwać! :P :-P
Uśmiechnęłam się, jak zwykle czytając Ciebie Modelko :D
Mam nadzieję, że Twoja uroda nigdy nie zgaśnie :slonko:

Tak mi teraz przyszło do głowy... pamiętasz, że na11 października przypada Dzień Wychodzenia z Szafy?
Będziesz świętować?
Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty Twojego życia
lewelof
super forma
super forma
Posty: 1525
Rejestracja: 16 maja 2013, o 00:20

Re: CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Post autor: lewelof » 29 wrz 2013, o 17:43

Anna69 pisze:Nie wszystkie kobiety ze sobą konkurują(rywalizują). Znam jedną:-).
Wszystkie :P Rywalizujemy o facetów (lub o kobiety), o dobrą pracę, o status społeczny, o pieniądze, o urodę - czyli, która zdobędzie tego faceta, kobietę, która ładniejsza, lepiej ubrana, która ma lepszą pracę, więcej zarabia, której dziecko ma w szkole lepsze wyniki, itp. itd. Nawet będąc w związkach ze sobą rywalizujemy - która będzie sprawować "władze", której zdanie ma być "na wierzchu", która bedzie decydować o tym co dzisiaj robimy...itd. No nie oszukujmy się kobiety :D Wszystkie w jakiś segmentach ze sobą rywalizujemy. To samo robią mężczyźni zresztą. Nawet będąc w związkach wiele z nas nie otrzymuje wsparcia od partnerki/partnera (często zazdrosnej o sukcesy nasze na różnych polach), a co dopiero wymagać go od obcych kobiet.
Sugaar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 20 lis 2012, o 22:32

Re: CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Post autor: Sugaar » 29 wrz 2013, o 18:31

Nie ma lewelof, dla siebie ludzi "obcych" na tym świecie.
Łączy nas wszystkich bardzo wiele, dlatego też potrafimy się porozumieć - często "bez słów" albo nie znając ojczystego języka. Wierzę, że nie muszę tej kwestii rozwijać :)
Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty Twojego życia
lewelof
super forma
super forma
Posty: 1525
Rejestracja: 16 maja 2013, o 00:20

Re: CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Post autor: lewelof » 29 wrz 2013, o 18:38

Sugaar pisze:Nie ma lewelof, dla siebie ludzi "obcych" na tym świecie.
Łączy nas wszystkich bardzo wiele, dlatego też potrafimy się porozumieć - często "bez słów" albo nie znając ojczystego języka. Wierzę, że nie muszę tej kwestii rozwijać :)
Umiejętność porozumienia nie oznacza, że chcemy tego porozumienia, albo że ze sobą nie konkurujemy :wink: Albo że siebie lubimy, szanujemy, wspieramy, itd.
Sugaar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 20 lis 2012, o 22:32

Re: CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Post autor: Sugaar » 29 wrz 2013, o 18:58

Jeżeli nie chcemy prawdziwego porozumienia - nigdy do tego nie dojdzie.

Ale ja mówiłam o osobowościach, które rozumieją, że poprzez wzajemne wsparcie, motywację, pomoc, życzliwość, dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem - czyjeś życie może stać się lepsze. Czasami na zawsze a czasami tylko na chwilę. Ale ja wiem, że "chwila" potrafi mieć swoje długofalowe konsekwencje :D
Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty Twojego życia
lewelof
super forma
super forma
Posty: 1525
Rejestracja: 16 maja 2013, o 00:20

Re: CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Post autor: lewelof » 29 wrz 2013, o 19:11

Sugaar pisze: Ale ja mówiłam o osobowościach, które rozumieją, że poprzez wzajemne wsparcie, motywację, pomoc, życzliwość, dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem - czyjeś życie może stać się lepsze.
W tej sprawie podzielam opinię Anny - znam tylko jedną taką osobę. Na szczęście należy Ona do mnie :cool: :serce:
Nie liczyłabym Sugaar na tłumy kobiet o opisanych przez Ciebie cechach :wink: Ale wiem, że nie trzeba tłumów. Wystarczy jedna jedyna taka osoba w naszym życiu, a zaczyna być ono w kolorach tęczy :cool:
modelkalov1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 67
Rejestracja: 15 sty 2013, o 22:13

Re: CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Post autor: modelkalov1 » 29 wrz 2013, o 21:15

Uśmiechnęłam się, jak zwykle czytając Ciebie Modelko :D
Mam nadzieję, że Twoja uroda nigdy nie zgaśnie :slonko:

Tak mi teraz przyszło do głowy... pamiętasz, że na11 października przypada Dzień Wychodzenia z Szafy?
Będziesz świętować?[/quote]

Cóż mogę powiedzieć, uroda nie gaśnie, jeśli dusza zawsze młoda i uśmiech nie na wagę złota, ale dla innych rozdawany, rozpromieniony zwykle, a na pewno bardzo często :-P . Do Ciebie Sugaar szczególnie się uśmiecham :D :slonko:
11 pażdziernika mam w kalendarzu podkreślone na CZERWONO, wreszcie zaprezentuję najpiękniejsze fatałaszki, oj prawdziwe TOP FASHION!
Ale przecież rozumiem, ideą dnia, to wyjście na spotkanie, podpatrzenie, co się dzieje wokół, zaczepienie KOGOŚ wychylającego się niepewnie ze swojej garderoby...i w momencie porządek świata nagle ulega zmianie.
Czy również czynisz przygotowania na ten DZIEŃ? :D
Sugaar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 20 lis 2012, o 22:32

Re: CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Post autor: Sugaar » 29 wrz 2013, o 22:26

Cóż mogę powiedzieć, uroda nie gaśnie, jeśli dusza zawsze młoda i uśmiech nie na wagę złota, ale dla innych rozdawany, rozpromieniony zwykle, a na pewno bardzo często :-P . Do Ciebie Sugaar szczególnie się uśmiecham :D :slonko:
11 pażdziernika mam w kalendarzu podkreślone na CZERWONO, wreszcie zaprezentuję najpiękniejsze fatałaszki, oj prawdziwe TOP FASHION!
Ale przecież rozumiem, ideą dnia, to wyjście na spotkanie, podpatrzenie, co się dzieje wokół, zaczepienie KOGOŚ wychylającego się niepewnie ze swojej garderoby...i w momencie porządek świata nagle ulega zmianie.
Czy również czynisz przygotowania na ten DZIEŃ? :D[/quote]

Dziękuję za piękny uśmiech :D
Wiele bym dała, żeby zobaczyć go na własne oczy :wink:

11 października mam zamiar świętować całe popołudnie, ponieważ w tym dniu urodziła się bardzo ważna dla mnie istotka :)
Mam nadzieję, że będzie miło i z dużą ilością uśmiechu.
Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty Twojego życia
modelkalov1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 67
Rejestracja: 15 sty 2013, o 22:13

Re: CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Post autor: modelkalov1 » 29 wrz 2013, o 23:27

Dziękuję za piękny uśmiech :D
Wiele bym dała, żeby zobaczyć go na własne oczy :wink:

11 października mam zamiar świętować całe popołudnie, ponieważ w tym dniu urodziła się bardzo ważna dla mnie istotka :)
Mam nadzieję, że będzie miło i z dużą ilością uśmiechu.


A zatem czeka Cię wyjątkowy Dzień, podwójna radość - oby takich dni przybywało stale- życzę tego Sugaar i mam nadzieję, że uśmiech mój powędruje do Ciebie z bliska omijając wirtualne zakątki, tudzież dyskretne SZAFY :wink:
Sugaar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 20 lis 2012, o 22:32

Re: CZTERDZIESTOLATKI łączmy się

Post autor: Sugaar » 30 wrz 2013, o 01:18

Otwieram dla Ciebie nie szafę a GARDEROBĘ :D , na jej dnie przechowuję coś, co na pewno by Ci się spodobało :wink:
Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty Twojego życia
ODPOWIEDZ