Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Rozmowy pan dojrzałych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: tygrysica3 » 8 kwie 2015, o 23:07

czatuś pisze: Wracając do tematu 50 tek, to foremka 38 latka raczej niewiele się dowiedziała, co kręci kobiety w tym przedziale wiekowym.
38latka pisze:dokladnie...mowiac nic sie nie dowiedzialam :)
... :roll: no jak to, nic - muzyka :mrgreen: :cool: :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
38latka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 27 mar 2015, o 15:12

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: 38latka » 9 kwie 2015, o 11:36

Tak obserwujac ..to mysle,ze nawet jak dam tu maly opis sytuacji ..Pań podejsciei komentarze beda chyba w podobnym tonie co poprzednio..:)...ahm:)
Awatar użytkownika
selma1
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 978
Rejestracja: 20 wrz 2007, o 00:00
Lokalizacja: zza morza

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: selma1 » 11 kwie 2015, o 09:12

38latka pisze:Tak obserwujac ..to mysle,ze nawet jak dam tu maly opis sytuacji ..Pań podejsciei komentarze beda chyba w podobnym tonie co poprzednio..:)...ahm:)
Sprobuj dociec co interesuje twoja upatrzona 50-tke :mrgreen:
Rozumienie wyklucza nienawisc.
czatuś
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 273
Rejestracja: 22 gru 2004, o 00:00

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: czatuś » 11 kwie 2015, o 10:43

selma1 pisze: Sprobuj dociec co interesuje twoja upatrzona 50-tke :mrgreen:
To może pytanie powinno być postawione w sposób następujący: jak poderwać 50 latkę hetero, która mnie kręci ale nie wiem jak ją zanęcić

Bo nie wiem czy autorka postawiła pytanie ogólne czy szczególne. Na pytanie co was kręci panie 50 ki ? Może parę 50 tek by się odezwało. A tak, 50 ka hetero milczy bo nie czyta forum a reszta (zresztą nieliczna), nadaje o muzyce i chwali się czym jeździ w tym pisząca ten post

Do 38 latki
Piszesz, że znacie się już długo, jest hetero, ale macie ze sobą częsty kontakt. Domyślam się, iż komunikujecie się w ojczystym języku a jeśli w obcym, to Wam także znanym. Zatem powinnaś wiedzieć czym się interesuje, jakie ma upodobania, kiedy ma imieniny, co jej sprawia radość a co denerwuje. Jest setki tysięcy powodów i tematów, którymi możemy zainteresować kogoś lub zapytać o coś, czym się ten ktoś interesuje.
Teraz najważniejsze: czy wie, że Jesteś zainteresowana kobietami ? Bo taka informacja możne albo zainteresować albo sprawić, że będzie Ciebie unikać. A już na pewno wystraszyłyby ją górnolotne wyznania (a przynajmniej tak zareagowałyby 50 ki które znam, wiały jak najdalej od takich adoratorek).
38latka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 27 mar 2015, o 15:12

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: 38latka » 13 kwie 2015, o 14:51

otoz ...krotko napisze o co biega
38latka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 27 mar 2015, o 15:12

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: 38latka » 13 kwie 2015, o 15:28

Znamy się ho i troche…kiedys to była relacja 18sto i 29 latki..historia stara jak swiat Drogie Panie..uczen-nauczyciel..i tak sobie te trzy lata szkoly minelo w pelnej adoracji (obecnej 50tki).Przez kolejne kilkanaście lat kontakt wciąż był jednak z racji zycia mniej intensywny, w miedzy czasie Ona dowiedziała się ,ze jestem ta która „lubi” kobiety i mysle miala czas żeby to albo zaakceptowac albo tez urwac kontakt. Co jakis czas pisala,pytala,dociekala co umnie…mialam –nazwijmy to- ostatnie 15 lat dosc intensywne i na inne cuda cudeńka brakowalo już czasu ale w glowie mi Ona siedziała wciąż…
Kilka miesięcy temu odezwala się, odpowiedziałam..W coraz to czestszym naszym kontakcie smsowym i mailowym wyczulam,ze Ona z jakiegos powodu potrzebuje tego kontaktu. Bylam , nie powiem, milo zaskoczona,ze znając moja orientacje nie ma zadnych schodow z Jej strony..ale to chyba te kilkanaście lat powodowalo,ze przyzwyczaila się do faktu..
Z racji tego,ze moje spojrzenie na Nia się nie zmienilo ..pomyslalam,ze „podaruje” jej to czego potrzebuje w swojej codzienności…zainteresowanie, taka mentalna-emocjonalna opieka, nazwalam to jednym slowem…dbałość…Smsy stawaly się coraz czestsze, bardziej szczegółowe o tym co u niej, co robi, jak się czuje..po trzech miesiącach znalam już caly rozklad tygodnia zawodowy jak i prywatny…i pozwoliłam sobie na wiecej..zaczelam używać cieplych zdrobnien ja określających…Z natury jest zamknieta i prawie o emocjach nie mowi ale i to powoli z niej wyciągałam…Dopytywala o spotkanie…nie parlam do tematu z obawy ze a noz widelec z racji mojego do niej podejścia poczuje się malo komfortowo…pojechałam, na neutralnym gruncie, było milo…Mialam ochote ja przytulic po tych wszystkich smsach ale to tak naprawde ona lgnnela do bliższego kontaktu…niuanse dotkniecie moich włosów, dloni..wszystko w granicach normy.Potem były kolejne spotkania w podobnym tonie,
Obecnie moja dbałość doszla do tego ze już rano jest pierwszy sms „dzien dobry” pozniej idzie to w dziesiątki i dzien konczy się tak,ze przypominam jej,ze już pozno i wypada odpocząć przed kolejnym dniem pracy, sle smsa ze woda z piana w wannie czeka, ona odpisuje ,ze w takim razie wchodzi do lazienki, pozniej jest masaz stop, skroni…i około polnocy pisze jej albo i ona mnie „ chodz się przytulic”…wszystko to słodkie..tylko…
Co to jest ze strony owej 50tki?
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: babette_h » 13 kwie 2015, o 16:29

Sekstelefon
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
38latka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 27 mar 2015, o 15:12

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: 38latka » 13 kwie 2015, o 17:07

Mowisz...heh...eh
Awatar użytkownika
czarodziej-z-oz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 710
Rejestracja: 28 gru 2012, o 18:51

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: czarodziej-z-oz » 13 kwie 2015, o 18:04

a jaki ona ma stosunek do lesbijek? rozmawialyscie kiedys o tym? a moze pol-zartem, pol-serio spytaj jej o to co by zrobila, gdyby jakas fajna kobieta sie w niej zakochala?

Przy takim stopniu zazylosci, wlacznie z telefoniczna piana i smsowym przytulaniem, to juz teraz pozostaje tylko z gorki.
Przy kolejnej okazji, wziac przytulic i pocalowac <3
W kazdym razie ja bym tak zrobila :slonko:
Awatar użytkownika
czarodziej-z-oz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 710
Rejestracja: 28 gru 2012, o 18:51

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: czarodziej-z-oz » 13 kwie 2015, o 18:06

babette_h pisze:Sekstelefon
niekoniecznie :wink: historia zna happy endy w takich opowiesciach :slonko:
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: babette_h » 13 kwie 2015, o 19:11

czarodziej-z-oz pisze:a jaki ona ma stosunek do lesbijek? rozmawialyscie kiedys o tym? a moze pol-zartem, pol-serio spytaj jej o to co by zrobila, gdyby jakas fajna kobieta sie w niej zakochala?
Tu chyba już niespecjalnie jest o co pytać, pytanie na co się odważy autorka wątku.
Bo skoro przyszła i zadaje pytania, to może myśli o wycofaniu.
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: ImaSumak » 13 kwie 2015, o 19:12

38latka pisze:Co to jest ze strony owej 50tki?
Nie wiem czy moje myślenie jest prawidłowe, ale ja bym się zapytała jej, a nie Foremek. Tak mi coś podpowiada intuicja.
Choć fakt może się okazać, że to zbyt proste rozwiązanie, bez tej burzy niepewności.
Lubię kiedy kobieta...
38latka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 27 mar 2015, o 15:12

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: 38latka » 13 kwie 2015, o 22:48

wycofanie..nie..nie wchodzi w rachube..raczej mysl,ze ona odbiera to czysto w desen jej potrzeba-moja wola i czas ..jak dobrzy znajomi..nie chce wyskoczyc z czyms nie w klimat i poledz...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: ImaSumak » 14 kwie 2015, o 00:41

38latka pisze:wycofanie..nie..nie wchodzi w rachube..raczej mysl,ze ona odbiera to czysto w desen jej potrzeba-moja wola i czas ..jak dobrzy znajomi..nie chce wyskoczyc z czyms nie w klimat i poledz...
Robisz takie same błędy jak ja. Lubię Cię :D

A żeby było na temat: tak, tak, nie pytaj jej. Nie ma sensu. Trwaj nadal dzielnie w niewiedzy targana jej głosem przez słuchawkę. :roll:
Lubię kiedy kobieta...
38latka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 27 mar 2015, o 15:12

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: 38latka » 14 kwie 2015, o 15:06

...:)
38latka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 27 mar 2015, o 15:12

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: 38latka » 14 kwie 2015, o 15:20

po tym nawale oponi mam metlik w glowie :D
Awatar użytkownika
czarodziej-z-oz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 710
Rejestracja: 28 gru 2012, o 18:51

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: czarodziej-z-oz » 14 kwie 2015, o 16:25

To siegnij po pewniaki :)

Wieczor, dobre wino a potem niech sie dzieje wola nieba - wyglada na to, ze niewiele macie obydwie do stracenia :cool:
38latka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 27 mar 2015, o 15:12

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: 38latka » 14 kwie 2015, o 22:15

ona,,,mezatka
Awatar użytkownika
czarodziej-z-oz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 710
Rejestracja: 28 gru 2012, o 18:51

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: czarodziej-z-oz » 15 kwie 2015, o 18:20

38latka pisze:ona,,,mezatka
aaaaaa jakos tego smaczku nie doczytalam wczesniej...

no coz - to moze po prostu spytaj wprost czy ona z Toba romansuje, bo jestes bliska, zeby wyciagnac taki wniosek - cos musi odpowiedziec- kazda odpowiedz bedzie informacja dla Ciebie.
Awatar użytkownika
panacota
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 67
Rejestracja: 26 sty 2011, o 00:32

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: panacota » 14 lut 2016, o 12:27

Cóż, jak się ma tę życiową 50 letnią praktykę;) , to z reguły intuicja właściwie podpowiada. Zawsze jest coś do stracenia. Czasem sytuacje i czas zaskakują rozwiązaniami. Zależy jak bardzo się spieszmy, to napieramy intelektualnie bądź cieleśnie ;)
PS
Kręci młodość, ale z dużym IQ ;)
Cieszę się chwilą,ale nie żyję z dnia na dzień.
emu
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 106
Rejestracja: 16 lut 2016, o 13:22

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: emu » 17 lut 2016, o 07:55

Spytałabym się wprost. Wolałabym mieć jasną sytuację.
Nie chciałabym stracić tej przyjaźni, która was łączy.
jeszcze_zyje
Posty: 2
Rejestracja: 8 maja 2016, o 02:40

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: jeszcze_zyje » 8 maja 2016, o 02:52

nie chce mi się czytać, to źle? ja 52, bez kolesia w tle ale całkiem sama w tłumie heteroseksualiści, chętnie "pogadam" z kobietą lesbijką w podobnym wieku, i proszę na mnie nie krzyczeć :)
contradictio
Posty: 9
Rejestracja: 11 sty 2016, o 11:50

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: contradictio » 7 cze 2016, o 16:33

Ale czy ktoś krzyczy :D ?!
escapism
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 65
Rejestracja: 28 mar 2015, o 19:03

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: escapism » 10 cze 2016, o 13:47

38latka pisze:ona,,,mezatka
poznamy dalszy ciąg Twojej historii? jak się sprawy mają? pogadałyście? wiesz już na czym stoisz? i najważniejsze... czy ona jest szczęśliwa w tym małżeństwie?
tess_70
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 21 sie 2008, o 02:00

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: tess_70 » 19 lip 2016, o 11:18

Mam kilka "trudnych" pytań o menopauzie. Wiem, że może zacząć się w różnym wieku, są różne objawy i każda kobieta inaczej przechodzi. Ja jeszcze jej nie przechodzę, a moja druga połówka tak. Nie wiem jak to jest i stąd te pytania do Was. Czy jest jakiś sposób farmakologiczny na podwyższenie libido w czasie menopauzy. Bezpieczny, bez skutków ubocznych. A może są inne metody, jakieś herbatki czy coś. Właściwie, to chętnie pogadałabym z kimś na priv jeśli ma ktoś dla mnie jakieś rady. Zimny prysznic nie działa. Zdrada nie wchodzi w grę i jeśli nie ma jakiś sposobów, to cóż, pozostaje mi cierpliwe czekanie, więc zaczekam. Dodam, że związek jest długoletni, stały i idealny. Pozdrawiam wszystkie Panie i czekam na rady lub cokolwiek :).
berta73
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 39
Rejestracja: 26 cze 2010, o 15:32

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: berta73 » 29 gru 2016, o 23:34

Wysłać drugą połówkę do dobrego ginekologa na kuracje hormonalną.
38latka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 27 mar 2015, o 15:12

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: 38latka » 24 sty 2017, o 22:57

...poszlo:) Piecdziesiatka slodka jak miod:)
Miecia36
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 126
Rejestracja: 26 lip 2016, o 10:34

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: Miecia36 » 25 sty 2017, o 10:00

Tzn?co znaczy poszło? Trochę mało elegancko.Ja jestem w związku z 49 latka,ja mam 37lat.Jesteśmy 4 rok razem i kocham ją jak jeszcze nigdy żadnej kobiety nie kochałam.To jest dla mnie coś niesamowitego i głębokiego,a jednocześnie namiętnego i mimo że mieszkamy razem prawie od początku więc i codzienność dochodzi.. to myśląc o Niej mam motyle i ciepło w sercu.Pożądam i pragnę Jej każdego dnia.
Starszaczek
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 288
Rejestracja: 8 sty 2017, o 18:10

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: Starszaczek » 6 lut 2017, o 22:10

Miecia36 pisze:Tzn?co znaczy poszło? Trochę mało elegancko.Ja jestem w związku z 49 latka,ja mam 37lat.Jesteśmy 4 rok razem i kocham ją jak jeszcze nigdy żadnej kobiety nie kochałam.To jest dla mnie coś niesamowitego i głębokiego,a jednocześnie namiętnego i mimo że mieszkamy razem prawie od początku więc i codzienność dochodzi.. to myśląc o Niej mam motyle i ciepło w sercu.Pożądam i pragnę Jej każdego dnia.

Tyle latek i Pani nie wie , co to znaczy ,,poszło" ??? :shock: dziwna sprawa :lol:
Miecia36
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 126
Rejestracja: 26 lip 2016, o 10:34

Re: Kobiety pięćdziesięcioletnie+

Post autor: Miecia36 » 7 lut 2017, o 07:21

Zapytałam ironicznie o to 'poszło'...w mojej ocenie to niezbyt kulturalne stwierdzenie,dość prostackie jakby pochodziło od męskiego niechluja.
ODPOWIEDZ