duża różnica wieku

Rozmowy pan dojrzałych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
czarodziej-z-oz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 710
Rejestracja: 28 gru 2012, o 18:51

Re: duża różnica wieku

Post autor: czarodziej-z-oz » 8 lis 2014, o 15:34

z innej bajki ale na temat :)

jakis czas temu próbowałam wyswatać moją dobrą koleżankę - lat 40 i 4 :) Zrobiłam rekonesans wśród branżowych okołorównolatek i jakież moje było wielkie zdziwienie jak okazało się, że większość z nich jest zdecydowanie bardziej zainteresowana młodszymi...
Co za tym idzie - moją koleżanka absolutnie jest na starcie skreślona ze względu na wiek. Nawet nie było mowy o kolorze oczu :) długości włosów, kobiecości lub jej braku, że o randce w ciemno nie wspomnę.
Po prostu nie, bo "za stara"...

Wyszło na to, że jestem jedyną osobą jaką znam, która chciała być z równolatką :mrgreen:
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: duża różnica wieku

Post autor: adama » 8 lis 2014, o 15:46

czarodziej-z-oz pisze:z innej bajki ale na temat :)

jakis czas temu próbowałam wyswatać moją dobrą koleżankę - lat 40 i 4 :) Zrobiłam rekonesans wśród branżowych okołorównolatek i jakież moje było wielkie zdziwienie jak okazało się, że większość z nich jest zdecydowanie bardziej zainteresowana młodszymi...
Co za tym idzie - moją koleżanka absolutnie jest na starcie skreślona ze względu na wiek. Nawet nie było mowy o kolorze oczu :) długości włosów, kobiecości lub jej braku, że o randce w ciemno nie wspomnę.
Po prostu nie, bo "za stara"...

Wyszło na to, że jestem jedyną osobą jaką znam, która chciała być z równolatką :mrgreen:

A czy ta koleżanka do wyswatania też szuka młodszej? Jeżeli nie, to nie jesteś czarodzieju osamotniona ;)
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: duża różnica wieku

Post autor: justsomebody10 » 8 lis 2014, o 15:47

czarodziej-z-oz pisze:z innej bajki ale na temat :)

jakis czas temu próbowałam wyswatać moją dobrą koleżankę - lat 40 i 4 :) Zrobiłam rekonesans wśród branżowych okołorównolatek i jakież moje było wielkie zdziwienie jak okazało się, że większość z nich jest zdecydowanie bardziej zainteresowana młodszymi...
Co za tym idzie - moją koleżanka absolutnie jest na starcie skreślona ze względu na wiek. Nawet nie było mowy o kolorze oczu :) długości włosów, kobiecości lub jej braku, że o randce w ciemno nie wspomnę.
Po prostu nie, bo "za stara"...

Wyszło na to, że jestem jedyną osobą jaką znam, która chciała być z równolatką :mrgreen:
A to ciekawe. A ja lubię równolatki i starsze, a młodsze bardzo średnio mnie interesują. Może to taki trend w Twoim towarzystwie? :D Nie rozumiem takiego podejścia. to, ze ktoś jest kilka / kilkanaście lat młodszy, nie oznacza automatycznie tego, że jest ładniejsza / zgrabniejsza / fajniejsza, bo to jest bardzo indywidualne. Są 25-letnie babony o umyśle 80-latki i 40-50-letnie kobiety o młodym umyśle (a i ciele 8)
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: duża różnica wieku

Post autor: Interlokutorka » 8 lis 2014, o 17:03

justsomebody10 pisze:A ja lubię równolatki i starsze, a młodsze bardzo średnio mnie interesują. Może to taki trend w Twoim towarzystwie? :D Nie rozumiem takiego podejścia.
Może powód jest bardzo prozaiczny - wszystkie równolatki z okolicy już zaliczone? ;-) A może to tak, że starsza woli młodszą, bo łudzi się, że ta młodsza jest mniej zepsuta i jednocześnie bardziej od starszej naiwna?
justsomebody10 pisze:Są 25-letnie babony o umyśle 80-latki
Ciekawa obserwacja - a czym wyróżniają się owe "o umyśle 80-latki"? Dotąd wydawało mi się, że 80-latki wyróżnia przede wszystkim zły stan zdrowia i stały dochód w postaci emerytury - są jakieś inne cechy wspólne? :podbite oczko:
czarodziej-z-oz pisze:jakis czas temu próbowałam wyswatać moją dobrą koleżankę - lat 40 i 4 :)
Również próbuję wyswatać za równolatkę kogoś w podobnym wieku (trochę poniżej 40ki) - siebie ;-) i też widzę problem, jest nas po prostu bardzo mało. Nie wiem, czy to o to chodzi, że większość pochowana głęboko w szafach, co może być spowodowane dorastaniem w trochę innych realiach kulturowych, bo jeszcze "za komuny", czy niechęć do zawierania nowych znajomości, zwłaszcza za pomocą internetu, czy może brak jakiejś platformy spotkań na żywo, bo to "wiadomo", że po klubach się w tym wieku już nie chodzi... W każdym razie wystarczy zerknąć do wiadomo którego portalu, żeby naocznie przekonać się, że im dalej w las tym... mniej drzew ;-)
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: duża różnica wieku

Post autor: justsomebody10 » 8 lis 2014, o 18:22

Interlokutorka pisze: Może powód jest bardzo prozaiczny - wszystkie równolatki z okolicy już zaliczone? ;-)


Może. A może po prostu wszystkie zna, bo jest ich tak niewiele? Ja, odpowiadając na ogłoszenia, albo pisząc swoje, napotykałam zwykle te same osoby (w tej samej kategorii wiekowej). Nowe, w pożądanym wieku, nie pojawiały się.
A może to tak, że starsza woli młodszą, bo łudzi się, że ta młodsza jest mniej zepsuta i jednocześnie bardziej od starszej naiwna?
Powiedziałabym, że młode kobiety wcale nie są już naiwne :D A czy mniej zepsute? :D
Ciekawa obserwacja - a czym wyróżniają się owe "o umyśle 80-latki"? Dotąd wydawało mi się, że 80-latki wyróżnia przede wszystkim zły stan zdrowia i stały dochód w postaci emerytury - są jakieś inne cechy wspólne? :podbite oczko:
Konserwatyzm, matronowatość i podejście: tego nie wypada, tego nie można, bo nie ten wiek, bo co ludzie powiedzą. Czyli stara głowa (co nie znaczy wcale, że mądra) na młodym karku 8)
i też widzę problem, jest nas po prostu bardzo mało. Nie wiem, czy to o to chodzi, że większość pochowana głęboko w szafach, co może być spowodowane dorastaniem w trochę innych realiach kulturowych, bo jeszcze "za komuny", czy niechęć do zawierania nowych znajomości, zwłaszcza za pomocą internetu, czy może brak jakiejś platformy spotkań na żywo, bo to "wiadomo", że po klubach się w tym wieku już nie chodzi...
Tak pewnie właśnie jest :(
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: duża różnica wieku

Post autor: dobranocka14 » 8 lis 2014, o 19:40

justsomebody10 pisze:
Interlokutorka pisze:
jest nas po prostu bardzo mało. Nie wiem, czy to o to chodzi, że większość pochowana głęboko w szafach, co może być spowodowane dorastaniem w trochę innych realiach kulturowych, bo jeszcze "za komuny", czy niechęć do zawierania nowych znajomości, zwłaszcza za pomocą internetu, czy może brak jakiejś platformy spotkań na żywo, bo to "wiadomo", że po klubach się w tym wieku już nie chodzi...
Tak pewnie właśnie jest :(
Przestańcie, bo zaczynam się czuć jak eksponat muzealny i to centymetrowym kurzem pokryty! :lol:
Niemniej fakt, trudno niejako przypadkiem kogoś nowego w zbliżonym wieku poznać, co nieustająco wywołuje moje zdziwienie bo w końcu 40 lat to czas raczej dużej aktywności i zawodowej i w życiu prywatnym.
Awatar użytkownika
czarodziej-z-oz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 710
Rejestracja: 28 gru 2012, o 18:51

Re: duża różnica wieku

Post autor: czarodziej-z-oz » 9 lis 2014, o 10:46

adama - słuszna uwaga :)

co do reszty, faktem jest, ze w "branżuni" nie siedzę, wobec czego krąg ewent. kandydatek tez bardzo wąski, a co za tym idzie trudno grupę badawczą uznać za reprezentatywna ;)

nie zmienia to faktu, że byłam bardzo zdziwiona :wink:
Awatar użytkownika
twoje_mojecudo
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 185
Rejestracja: 12 sie 2014, o 14:18
Lokalizacja: right beside U

Re: duża różnica wieku

Post autor: twoje_mojecudo » 9 lis 2014, o 19:58

dobranocka14 pisze: Przestańcie, bo zaczynam się czuć jak eksponat muzealny i to centymetrowym kurzem pokryty! :lol:
Niemniej fakt, trudno niejako przypadkiem kogoś nowego w zbliżonym wieku poznać, co nieustająco wywołuje moje zdziwienie bo w końcu 40 lat to czas raczej dużej aktywności i zawodowej i w życiu prywatnym.
Uważam , ze to nie zależy od wieku tylko od osoby . Jak ja rano leniuchuje pod ciepła koldrą to Ona juz cwiczy pompki lub wraca z psami ze spaceru . Ja wolę wylegiwac sie w wannie a Ona pływać w basenie . Mi wystarcza moja praca a Ją kręcą wieczne wyzwania . Ja odbieram dziennie kilka telefonow a Jej telefon urywa się prawie przez całą dobe . Ja wole spędzac czas w domu lub naszym ogrodzie a Ona jest zawsze w biegu . Ja stoje spokojnie na ruchomych schodach a Ona pędzi susami na góre . Mój wieczór w weekend mogłby byc z ksiazką , filmem lub spaniem a Jej musi byc w klubie . O drugiej w nocy bolą mnie juz nogi i chcę do domu a Ona jest w swoim żywiole . Jak wracamy o piatej rano to jeszcze tańczy po calym pokoju i chce Jej sie seksu . :lol: Po imprezie jestem nieprzytomna pól dnia a Ona jakby nigdy nic tryska energią i dowcipem . Ja musze uważac z jedzeniem bo zaraz nie dopinam spodni a Ona je co chce i jest szczupła . :evil: Ja uzywam kremow , maseczek itp . Ona tylko mleczka do demakijazu a biorą nas za równiesniczki . Ja mam 30 , Ona 44 . :cool: Nie zamienilabym Jej na żadna inną . :serce:
...zaczaruj moje serce, zostaw mnie bez tchu raz jeszcze...
Awatar użytkownika
selma1
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 978
Rejestracja: 20 wrz 2007, o 00:00
Lokalizacja: zza morza

Re: duża różnica wieku

Post autor: selma1 » 9 lis 2014, o 20:36

czarodziej-z-oz pisze:z innej bajki ale na temat :)

jakis czas temu próbowałam wyswatać moją dobrą koleżankę - lat 40 i 4 :) Zrobiłam rekonesans wśród branżowych okołorównolatek i jakież moje było wielkie zdziwienie jak okazało się, że większość z nich jest zdecydowanie bardziej zainteresowana młodszymi...
Co za tym idzie - moją koleżanka absolutnie jest na starcie skreślona ze względu na wiek. Nawet nie było mowy o kolorze oczu :) długości włosów, kobiecości lub jej braku, że o randce w ciemno nie wspomnę.
Po prostu nie, bo "za stara"...

Wyszło na to, że jestem jedyną osobą jaką znam, która chciała być z równolatką :mrgreen:
Ciekawy temat :cool: Ja chyba naleze do wyjatkow, bo majac 42 lata zwiazalam sie z moja partnerka, ktora jest starsza. Jestesmy juz razem 10 lat. Troche sie spoznilas czarodzieju z oz :mrgreen: , bo 10 lat temu Twoja kolezanka mialaby szanse u mnie :mrgreen: . Dzisiaj juz niestety nie :cool:
Rozumienie wyklucza nienawisc.
Awatar użytkownika
czarodziej-z-oz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 710
Rejestracja: 28 gru 2012, o 18:51

Re: duża różnica wieku

Post autor: czarodziej-z-oz » 10 lis 2014, o 07:51

:serce: :slonko:
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: duża różnica wieku

Post autor: Altena_Q » 10 lis 2014, o 09:51

Akurat moja żona jest 9 lat młodsza, więc może nie powinnam się wypowiadać, ale zanim ją poznałam zdarzało mi się zakochiwać akurat w o 10 lat (a raz 18 lat XD) starszych - więc istotnie, nie rezygnowałabym na miejscu tej znajomej :)

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: duża różnica wieku

Post autor: adama » 10 lis 2014, o 22:03

Z dzisiejszych ogłoszeń cyt. "Mam na imie Kasia mam 40 lat, mam zamknieta przeszlosc. Jestem z ok. Kraowa . Szukam aniola od lat 25 do 38"

No tak, Anioły też maja termin ważności ;)
Masz racje Czarodzieju, to przedziwne :-P
Awatar użytkownika
czarodziej-z-oz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 710
Rejestracja: 28 gru 2012, o 18:51

Re: duża różnica wieku

Post autor: czarodziej-z-oz » 11 lis 2014, o 01:29

A nie mowilam. :D wyglada na to, ze na przekor obiegowym opiniom, po 40. to sie wszystko konczy a nie zaczyna. :cool:
Pora umierac :sing:
Awatar użytkownika
noemimoabit
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 385
Rejestracja: 2 maja 2014, o 16:34

Re: duża różnica wieku

Post autor: noemimoabit » 11 lis 2014, o 07:58

Kiedy poznałam O. nie zastanawiałam się nad jej wiekiem, do niczego nie był mi to potrzebne. Zwłaszcza że to co się miedzy nami narodziło przychodziło stopniowo. I to ja jestem starsza, ale nie robie za jej mamusie. Myśle że to zależy od osoby i jej dojrzałości a wiek jest sprawą drugorzędną.
Kiedy wy­daje się, że wszys­tko się skończyło, wte­dy do­piero wszys­tko się zaczyna.
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: duża różnica wieku

Post autor: gimmeeverything » 11 lis 2014, o 14:12

twoje_mojecudo pisze: Nie zamienilabym Jej na żadna inną . :serce:
- no ja myślę!... :roll: :twisted: :wink:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
noemimoabit
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 385
Rejestracja: 2 maja 2014, o 16:34

Re: duża różnica wieku

Post autor: noemimoabit » 11 lis 2014, o 14:53

twoje_mojecudo pisze:
dobranocka14 pisze: Przestańcie, bo zaczynam się czuć jak eksponat muzealny i to centymetrowym kurzem pokryty! :lol:
Niemniej fakt, trudno niejako przypadkiem kogoś nowego w zbliżonym wieku poznać, co nieustająco wywołuje moje zdziwienie bo w końcu 40 lat to czas raczej dużej aktywności i zawodowej i w życiu prywatnym.
Uważam , ze to nie zależy od wieku tylko od osoby . Jak ja rano leniuchuje pod ciepła koldrą to Ona juz cwiczy pompki lub wraca z psami ze spaceru . Ja wolę wylegiwac sie w wannie a Ona pływać w basenie . Mi wystarcza moja praca a Ją kręcą wieczne wyzwania . Ja odbieram dziennie kilka telefonow a Jej telefon urywa się prawie przez całą dobe . Ja wole spędzac czas w domu lub naszym ogrodzie a Ona jest zawsze w biegu . Ja stoje spokojnie na ruchomych schodach a Ona pędzi susami na góre . Mój wieczór w weekend mogłby byc z ksiazką , filmem lub spaniem a Jej musi byc w klubie . O drugiej w nocy bolą mnie juz nogi i chcę do domu a Ona jest w swoim żywiole . Jak wracamy o piatej rano to jeszcze tańczy po calym pokoju i chce Jej sie seksu . :lol: Po imprezie jestem nieprzytomna pól dnia a Ona jakby nigdy nic tryska energią i dowcipem . Ja musze uważac z jedzeniem bo zaraz nie dopinam spodni a Ona je co chce i jest szczupła . :evil: Ja uzywam kremow , maseczek itp . Ona tylko mleczka do demakijazu a biorą nas za równiesniczki . Ja mam 30 , Ona 44 . :cool: Nie zamienilabym Jej na żadna inną . :serce:
Szkoda że nie ma opcji lubię to :ok:
Kiedy wy­daje się, że wszys­tko się skończyło, wte­dy do­piero wszys­tko się zaczyna.
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: duża różnica wieku

Post autor: adama » 11 lis 2014, o 15:03

[/quote]
Uważam , ze to nie zależy od wieku tylko od osoby . Jak ja rano leniuchuje pod ciepła koldrą to Ona juz cwiczy pompki lub wraca z psami ze spaceru . Ja wolę wylegiwac sie w wannie a Ona pływać w basenie . Mi wystarcza moja praca a Ją kręcą wieczne wyzwania . Ja odbieram dziennie kilka telefonow a Jej telefon urywa się prawie przez całą dobe . Ja wole spędzac czas w domu lub naszym ogrodzie a Ona jest zawsze w biegu . Ja stoje spokojnie na ruchomych schodach a Ona pędzi susami na góre . Mój wieczór w weekend mogłby byc z ksiazką , filmem lub spaniem a Jej musi byc w klubie . O drugiej w nocy bolą mnie juz nogi i chcę do domu a Ona jest w swoim żywiole . Jak wracamy o piatej rano to jeszcze tańczy po calym pokoju i chce Jej sie seksu . :lol: Po imprezie jestem nieprzytomna pól dnia a Ona jakby nigdy nic tryska energią i dowcipem . Ja musze uważac z jedzeniem bo zaraz nie dopinam spodni a Ona je co chce i jest szczupła . :evil: Ja uzywam kremow , maseczek itp . Ona tylko mleczka do demakijazu a biorą nas za równiesniczki . Ja mam 30 , Ona 44 . :cool: Nie zamienilabym Jej na żadna inną . :serce:[/quote]
Szkoda że nie ma opcji lubię to :ok:[/quote]

A ja chętnie poszłabym na taki film do kina 8)
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: duża różnica wieku

Post autor: justsomebody10 » 11 lis 2014, o 15:55

adama pisze:Z dzisiejszych ogłoszeń cyt. "Mam na imie Kasia mam 40 lat, mam zamknieta przeszlosc. Jestem z ok. Kraowa . Szukam aniola od lat 25 do 38"

No tak, Anioły też maja termin ważności ;)
Masz racje Czarodzieju, to przedziwne :-P
Takie ogłoszenia od razu wzbudzają moją niechęć do osoby piszącej. I nawet jakbym w tych granicach wiekowych się znajdowała, to bym na taką znajomość nie reflektowała. Śmieszne te granice wiekowe. Czy to taka wielka różnica między 38 a 39 rokiem życia? Albo między 24 a 25? :D
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: duża różnica wieku

Post autor: gimmeeverything » 11 lis 2014, o 17:03

adama pisze: A ja chętnie poszłabym na taki film do kina 8)
zapraszam(y) :D (film zawiera słowa niecenzuralne, sceny erotyczne oraz treści powszechnie uznawane za gorszące :twisted: :lol: :wink: )
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: duża różnica wieku

Post autor: gimmeeverything » 11 lis 2014, o 17:25

ps. aha! bilet wstępu gratis 8) :wink: - ale całkowity koszt dojazdu, utrzymania oraz ewentualnych następstw, wynikających z obecności zwierząt (w tym zniszczeń osobistych przedmiotów, uszkodzeń ciała, leczenia skutków alergii itp) pokrywa Zainteresowana - sorry :cool:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: duża różnica wieku

Post autor: zosia24 » 11 lis 2014, o 17:51

Popcorn zrobię :cool:
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: duża różnica wieku

Post autor: Wiosennagwiazda » 11 lis 2014, o 18:01

zosia24 pisze:Popcorn zrobię :cool:
kino 3d :wink:
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: duża różnica wieku

Post autor: zosia24 » 11 lis 2014, o 18:08

Wiosennagwiazda pisze:
zosia24 pisze:Popcorn zrobię :cool:
kino 3d :wink:
Wiosenna, colę zabierz ze sobą ;)
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: duża różnica wieku

Post autor: gimmeeverything » 11 lis 2014, o 18:12

zosia24 pisze: Popcorn zrobię :cool:
...i - jako producent (popcornu) - ubezpiecz się koniecznie od konsumenckiego zadławienia :cool:
Wiosennagwiazda pisze: kino 3d :wink:
:roll: - to tylko niewinny popcorn... :twisted: - a Ty już o trójkącie :roll: :lol: :wink:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: duża różnica wieku

Post autor: zosia24 » 11 lis 2014, o 18:22

gimmeeverything pisze:
zosia24 pisze: Popcorn zrobię :cool:
...i - jako producent (popcornu) - ubezpiecz się koniecznie od konsumenckiego zadławienia :cool:
mam wprawę ;)
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: duża różnica wieku

Post autor: tygrysica3 » 11 lis 2014, o 18:50

twoje_mojecudo pisze: Ja uzywam kremow , maseczek itp . Ona tylko mleczka do demakijazu a biorą nas za równiesniczki . Ja mam 30 , Ona 44 . :cool:
... :shock: to chyba zasługa tego koziego mleczka :cool:
gimmeeverything pisze:
adama pisze: A ja chętnie poszłabym na taki film do kina 8)
zapraszam(y) :D (film zawiera słowa niecenzuralne, sceny erotyczne oraz treści powszechnie uznawane za gorszące :twisted: :lol: :wink: )
... - pt. "Gimopatra" :hahaha: :limo: :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: duża różnica wieku

Post autor: gimmeeverything » 11 lis 2014, o 19:13

tygrysica3 pisze: ... :shock: to chyba zasługa tego koziego mleczka :cool:
blisko :ok: = cyrograf podpisałam :twisted:
... - pt. "Gimopatra" :hahaha: :limo: :wink:
:nonono: - nie mam w zwyczaju aż tak obciążać sobie głowy :roll: :cool: :wink:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: duża różnica wieku

Post autor: tygrysica3 » 11 lis 2014, o 19:30

gimmeeverything pisze: :nonono: - nie mam w zwyczaju aż tak obciążać sobie głowy :roll: :cool: :wink:
... :> a diadem = grzywka? :cool: :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: duża różnica wieku

Post autor: zosia24 » 11 lis 2014, o 19:32

Nie wiem dlaczego, ale dzisiaj mam silną potrzebę zaspokojenia swojej ciekawości - zobaczyć jak wygląda Gim :cool:
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: duża różnica wieku

Post autor: tygrysica3 » 11 lis 2014, o 19:40

zosia24 pisze:Nie wiem dlaczego, ale dzisiaj mam silną potrzebę zaspokojenia swojej ciekawości - zobaczyć jak wygląda Gim :cool:
... :roll: nie wiem, jak zareaguje na taką "potrzebę" Twoje_mojecudo :cool: :lol: :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
ODPOWIEDZ