duża różnica wieku

Rozmowy pan dojrzałych
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: duża różnica wieku

Post autor: gimmeeverything » 11 lis 2014, o 20:03

tygrysica3 pisze: ... :> a diadem = grzywka? :cool: :wink:
:hahaha: - nie prowokuj mnie, bo zetnę :twisted:
zosia24 pisze: Nie wiem dlaczego, ale dzisiaj mam silną potrzebę zaspokojenia swojej ciekawości - zobaczyć jak wygląda Gim :cool:
:cool: - luknij do Koczowiska Tygrysica gdzieś zdobyła moją najnowszą fotkę :lol:
tygrysica3 pisze: ... :roll: nie wiem, jak zareaguje na taką "potrzebę" Twoje_mojecudo :cool: :lol: :wink:
:roll: - sądzę, że standardowo = ze stoickim spokojem http://www.tapeta-kobieta-karabin.na-pu ... rabin.jpeg :cool:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: duża różnica wieku

Post autor: zosia24 » 11 lis 2014, o 20:11

gimmeeverything pisze:
tygrysica3 pisze: ... :roll: nie wiem, jak zareaguje na taką "potrzebę" Twoje_mojecudo :cool: :lol: :wink:
:roll: - sądzę, że standardowo = ze stoickim spokojem http://www.tapeta-kobieta-karabin.na-pu ... rabin.jpeg :cool:
Tygrysica mnie obroni :wink:
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: duża różnica wieku

Post autor: adama » 11 lis 2014, o 20:54

gimmeeverything pisze:ps. aha! bilet wstępu gratis 8) :wink: - ale całkowity koszt dojazdu, utrzymania oraz ewentualnych następstw, wynikających z obecności zwierząt (w tym zniszczeń osobistych przedmiotów, uszkodzeń ciała, leczenia skutków alergii itp) pokrywa Zainteresowana - sorry :cool:

Super :D .... a reklamy będą? :sing:
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: duża różnica wieku

Post autor: tygrysica3 » 11 lis 2014, o 20:58

zosia24 pisze:
Tygrysica mnie obroni :wink:
...ooo taaak! :twisted: - pazurem do reszty rozerwę bluzeczkę, a językiem rozkosznie "rozbroję" dzieweczkę :cool: :lol:
( tak = wiem - jakem stara takem głupia :cool: :wink: )
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: duża różnica wieku

Post autor: adama » 11 lis 2014, o 21:01

...tego koziego mleczka :cool:
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: duża różnica wieku

Post autor: gimmeeverything » 11 lis 2014, o 21:06

zosia24 pisze: Tygrysica mnie obroni :wink:
:roll: - ale przecież nikt Cię nie (za)atakuje :wink:
adama pisze: Super :D .... a reklamy będą? :sing:
niestety już :nie: - to jest produkcja domowa (=niskobudżetowa) :D
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: duża różnica wieku

Post autor: gimmeeverything » 11 lis 2014, o 21:09

tygrysica3 pisze:
( tak = wiem - jakem stara takem głupia :cool: :wink: )
:piwo: :cool: :wink:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: duża różnica wieku

Post autor: zosia24 » 11 lis 2014, o 21:33

tygrysica3 pisze:
zosia24 pisze:
Tygrysica mnie obroni :wink:
...ooo taaak! :twisted: - pazurem do reszty rozerwę bluzeczkę, a językiem rozkosznie "rozbroję" dzieweczkę :cool: :lol:
( tak = wiem - jakem stara takem głupia :cool: :wink: )
czekaj czekaj... to ja chcę atakować!!!! :mrgreen:
gimmeeverything pisze:
zosia24 pisze: Tygrysica mnie obroni :wink:
:roll: - ale przecież nikt Cię nie (za)atakuje :wink:
ja będę atakować :twisted:
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: duża różnica wieku

Post autor: gimmeeverything » 11 lis 2014, o 22:08

zosia24 pisze: ja będę atakować :twisted:
:shock: :cool: - to już się tam jakoś z Tygrysicą podzielicie ...rolami :twisted:
a ja się póki co oddalam w celu nakręcenia (kolejnego odcinka), bo mojeCudo właśnie wraca na pierwszy plan :jupi: = klaps i ujęcie! :twisted: :cool: :lol:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: duża różnica wieku

Post autor: tygrysica3 » 12 lis 2014, o 09:25

gimmeeverything pisze: :shock: :cool: - to już się tam jakoś z Tygrysicą podzielicie ... :twisted:
... :shock: jestem wredna i nie lubię się dzielić :evil: - albo jest w 100% moja, albo nie zawracam sobie d*py :twisted: :cool: :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: duża różnica wieku

Post autor: gimmeeverything » 12 lis 2014, o 14:28

tygrysica3 pisze: ... :shock: jestem wredna i nie lubię się dzielić :evil: - albo jest w 100% moja, albo nie zawracam sobie d*py :twisted: :cool: :wink:
ja bym to raczej określiła mianem naiwności :lol: - ale "wredność" faktycznie ładniej brzmi ...no i jest zdecydowanie lepiej tolerowana przez ego :twisted: :cool: :wink:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: duża różnica wieku

Post autor: tygrysica3 » 12 lis 2014, o 16:40

gimmeeverything pisze: ja bym to raczej określiła mianem naiwności :lol:
... :nonono: pewna doza naiwności jest tylko niezbędna w miłości ( ale mi się rymło :cool: )i tylko i wyłącznie wówczas, należy z nią "współżyć" :lol: :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: duża różnica wieku

Post autor: gimmeeverything » 12 lis 2014, o 18:44

tygrysica3 pisze: ... :nonono: pewna doza naiwności jest tylko niezbędna w miłości ( ale mi się rymło :cool: )i tylko i wyłącznie wówczas, należy z nią "współżyć" :lol: :wink:
czyli mam rozumieć, że wszystkie, które były "Twoje" darzyłaś miłością? :shock: (albo nie były "w 100% Twoje"? :cool: :lol: ) = wobec tego nie kcem ale muszem zmienić o Ciem zdanie... :? :twisted: :wink:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: duża różnica wieku

Post autor: tygrysica3 » 12 lis 2014, o 19:02

gimmeeverything pisze: czyli mam rozumieć
... :roll: no właśnie w tym rzecz, że nie rozumiesz :wink: ...a chyba nie zauważyłaś, abym komuś coś/się tłumaczyła :twisted: :cool: :wink:
wobec tego nie kcem ale muszem zmienić o Ciem zdanie... :? :twisted: :wink:
... :mrgreen: straszysz czy obiecujesz ? :hahaha: :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: duża różnica wieku

Post autor: gimmeeverything » 12 lis 2014, o 19:25

tygrysica3 pisze: .. :roll: no właśnie w tym rzecz, że nie rozumiesz :wink: ...a chyba nie zauważyłaś, abym komuś coś/się tłumaczyła :twisted: :cool: :wink:
spokoooojnieee... :roll: :glaszcze: - zauważyłam tylko, że wpadłaś we własną pułapkę i jak najbardziej rozumiem, że próbujesz się z niej wydostać :twisted:
... :mrgreen: straszysz czy obiecujesz ? :hahaha: :wink:
:cool: - dokonuję :faja: :hahaha: :wink:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
KasiaTe
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 23
Rejestracja: 12 lis 2014, o 19:13

Re: duża różnica wieku

Post autor: KasiaTe » 12 lis 2014, o 19:26

Kobietki, pomóżcie!! Spotykałam się ze starszą o 10 lat kobietą która wydawała się zafascynowana moją osobą...... zresztą ze wzajemnością!! Pisała/dzwoniła prawie non stop, że aż mi było głupio. Ale przyjemnie. Nigdy nie byłam jakaś zdystansowana w stosunku do niej, ale raz się upiła i po prostu musiałam ją trochę "uspokoić".... coś w stylu, że jak spotkamy się nazajutrz to o tym pogadamy. Była chyba nastawiona nawet na coś więcej mimo że nie planowałyśmy nic takiego. Następnego dnia spotkałysmy się ale nie było tematu, tylko jakieś przekomarzanie się odnośnie jej upicia. Było ok, w normie jak zawsze. Po tym nagle ucichło...!! Nie było już smsów na dobranoc mimo że odważyłam się napisac pierwsza to odpisała bez polotu. Nie rozumiem. Ograniczyła swoje wiadomości do mnie, nie dzwoni. Nie wiem o co moze chodzić. Nie może tzn nie powinno być jej głupio, skoro już pusciłyśmy w niepamięć tą sytuacje z upiciem. Ja chciałam zachowywać się jak zwykle a ona pełen dystans :cry: nie wiem co robić. Nie zapytam jej wprost bo jest mi zwyczajnie głupio. Jeszcze weźmie mnie za desperatkę, a ja przecież nie chciałabym tym narzucać się i nalegać na jakieś czulsze kontakty, bardziej chodziło mi o przyjaźń niż jakieś krótkotrwałe relacje. Wiem że ona też nie należy do tego typu kobiet szukających przygód. Moze powiecie mi jak to wygląda z innej perspektywy bo ja juz szaleję.
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: duża różnica wieku

Post autor: tygrysica3 » 12 lis 2014, o 19:57

gimmeeverything pisze: :cool: - dokonuję :faja: :hahaha: :wink:
... :hahaha: - daj znać !... jak się dokona :cool: :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: duża różnica wieku

Post autor: Wiosennagwiazda » 12 lis 2014, o 22:16

KasiaTe pisze:Kobietki, pomóżcie!! Spotykałam się ze starszą o 10 lat kobietą która wydawała się zafascynowana moją osobą...... zresztą ze wzajemnością!! Pisała/dzwoniła prawie non stop, że aż mi było głupio. Ale przyjemnie. Nigdy nie byłam jakaś zdystansowana w stosunku do niej, ale raz się upiła i po prostu musiałam ją trochę "uspokoić".... coś w stylu, że jak spotkamy się nazajutrz to o tym pogadamy. Była chyba nastawiona nawet na coś więcej mimo że nie planowałyśmy nic takiego. Następnego dnia spotkałysmy się ale nie było tematu, tylko jakieś przekomarzanie się odnośnie jej upicia. Było ok, w normie jak zawsze. Po tym nagle ucichło...!! Nie było już smsów na dobranoc mimo że odważyłam się napisac pierwsza to odpisała bez polotu. Nie rozumiem. Ograniczyła swoje wiadomości do mnie, nie dzwoni. Nie wiem o co moze chodzić. Nie może tzn nie powinno być jej głupio, skoro już pusciłyśmy w niepamięć tą sytuacje z upiciem. Ja chciałam zachowywać się jak zwykle a ona pełen dystans :cry: nie wiem co robić. Nie zapytam jej wprost bo jest mi zwyczajnie głupio. Jeszcze weźmie mnie za desperatkę, a ja przecież nie chciałabym tym narzucać się i nalegać na jakieś czulsze kontakty, bardziej chodziło mi o przyjaźń niż jakieś krótkotrwałe relacje. Wiem że ona też nie należy do tego typu kobiet szukających przygód. Moze powiecie mi jak to wygląda z innej perspektywy bo ja juz szaleję.
Z mojej perspektywy, czeka Cię.... wielka miłość, wielkie rozstanie i równie wielki powrót :wink:
Ps. dlaczego jest Ci głupio?. Masz chęć, żeby wiedzieć to trzeba zapytać, jak nie wprost to okrętkę :podbite oczko:
KasiaTe
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 23
Rejestracja: 12 lis 2014, o 19:13

Re: duża różnica wieku

Post autor: KasiaTe » 13 lis 2014, o 16:53

Głupio mi dlatego że mnie onieśmiela a po drugie jednak nie chcę wyjść na tą rozszalałą 10 lat młodszą co to chce wszystkiego już natychmiast. Prowadzi trochę inny tryb życia niż ja więc wiem że muszę dać jej odetchnąć i samej też potrzebuję trochę luzu w tym wszystkim jednak zaniepokoiła mnie ta zmiana. :?
Awatar użytkownika
czarodziej-z-oz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 710
Rejestracja: 28 gru 2012, o 18:51

Re: duża różnica wieku

Post autor: czarodziej-z-oz » 13 lis 2014, o 18:59

A jaki jest pkt. wyjscia dla wieku? 20 i 30? 30 i 40? itd. itd.

Tak sobie mysle, ze rozwiazan na zmiane moze byc kilka:

- po chwilowej fascynacji i adoracji doszla jednak do wniosku, ze to nie to (a dokladnie po owej alkoholowej wpadce)
- po owym alkoholowym ekscesie poczula sie odrzucona - stad ten dystans
- stare przyslowie mowi, ze glowa pijana d*pa sprzedana, wiec moze ona w swojej ocenie przeholowala z "okazywaniem uczuc" ;) i ma najzwyklejszego w swiecie moralniaka...
- może....
- może ...

a może na spokojnie i na luzie z nią porozmawiać - nie koniecznie wracając do wydarzeń nocnych, lecz po prostu stwierdzić, że masz poczucie, że coś się w Waszych kontaktach zmieniło, że wolałaś sytuację gdy było jak wcześniej itd. itd. itd. i że chciałaś wiedzieć co się zmieniło?
KasiaTe
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 23
Rejestracja: 12 lis 2014, o 19:13

Re: duża różnica wieku

Post autor: KasiaTe » 13 lis 2014, o 19:11

Wiesz.... przeczuwam że to właśnie o tego "moralniaka" chodzi.... ale obróciłam to w żart.... nie powinna czuć się źle, poza tym już ten temat przeminął i nadal opowiada mi o codzienności, o coś pyta ale niestety już rzadziej. Nie wiem czy mam odwagę wracać do tego i poruszać temat zmian. Boję się że to ją jeszcze bardziej wystraszy. Wszystko przez to że ja już nie wiem czego ona ode mnie oczekuje. :cry: A jeśli chodzi o eksces alkoholowy to jeszcze po przebudzeniu (i wytrzeźwieniu :roll: ) było wszystko ok.... dopiero następnej nocy nastąpiły zmiany.
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: duża różnica wieku

Post autor: dalidaa » 20 lis 2014, o 13:25

KasiaTe pisze:Głupio mi dlatego że mnie onieśmiela a po drugie jednak nie chcę wyjść na tą rozszalałą 10 lat młodszą co to chce wszystkiego już natychmiast. Prowadzi trochę inny tryb życia niż ja więc wiem że muszę dać jej odetchnąć i samej też potrzebuję trochę luzu w tym wszystkim jednak zaniepokoiła mnie ta zmiana. :?
Między nami jest 26 lat różnicy (nie, nie byłam tego świadoma na początku znajomości, moja G się chyba konserwuje w formalinie :D ).

Różnica w stylu życia wychodzi wcześniej czy później, ale to nie jest tak istotne, byle każda z Was była gotowa na zmiany...
Daj jej szansę, może przeholowała i nie ma pojecia jak się teraz zachować? Może się po prostu wystraszyła???

Dajcie sobie czas!
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: duża różnica wieku

Post autor: Wiosennagwiazda » 20 lis 2014, o 13:51

dalidaa pisze:
Między nami jest 26 lat różnicy
oooo!. konkretna różnica, a w jakim jesteście wieku?.
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: duża różnica wieku

Post autor: dalidaa » 20 lis 2014, o 14:23

Wiosennagwiazda pisze:
dalidaa pisze:
Między nami jest 26 lat różnicy
oooo!. konkretna różnica, a w jakim jesteście wieku?.
ja 24 ona 50
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: duża różnica wieku

Post autor: Wiosennagwiazda » 20 lis 2014, o 15:34

dalidaa pisze: Różnica w stylu życia wychodzi wcześniej czy później, ale to nie jest tak istotne, byle każda z Was była gotowa na zmiany...
...ciekawa jestem co się kryje pod tymi "zmianami"?.
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: duża różnica wieku

Post autor: dalidaa » 20 lis 2014, o 16:26

Wiosennagwiazda pisze:
dalidaa pisze: Różnica w stylu życia wychodzi wcześniej czy później, ale to nie jest tak istotne, byle każda z Was była gotowa na zmiany...
...ciekawa jestem co się kryje pod tymi "zmianami"?.
zmiany, zmiany... chodziło mi o to czy przyzwyczajenia z poprzedniego życia da się przezwyciężyć.

Ja musiałam przeprowadzić się z miasta na wieś, mniej wychodzę (choć typem imprezowym nigdy nie byłam), ale brakuje mi czasem kina czy koncertów innych niż jazzowe. Bo teraz tylko teatr i jazz...
Wraz ze mną przybyło jej zwierząt, a to zmiana duża, bo zajmują więcej czasu, trzeba częściej sprzątać i to dość "kosztowne"- zwłaszcza, że zbieramy zwierzaki z ulicy po wypadkach, leczymy je, czasem uda się jakiemuś znaleźć dom, czasem zostaja z nami na stałe.
Moja G zawsze miała ciszę do pracy, a ja ze zwierzakami czasem sieję "spustoszenie" no i buzia mi się nie zamyka... Inaczej prowadzić latami dom dla siebie a inaczej dla 2 osób i 8 futer :D
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Aniamila
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 26 paź 2014, o 17:04

Re: duża różnica wieku

Post autor: Aniamila » 20 lis 2014, o 21:49

Bardzo ci zazdroszczę takiego związku, zdradź jak się poznaliście, wiadomo że życie trzeba było zmienić, ale jak się idzie na kompromisy to można być szczęśliwą osobą. Długo jesteście już razem?
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: duża różnica wieku

Post autor: dalidaa » 20 lis 2014, o 22:33

W styczniu będą 3 lata.
Jak się poznalysmy? Na uczelni. .. miała ze mną 1 semestr zajęć. Dziwnie się czułam na tych zajęciach. Była taka energiczna, wręcz zarażala nas energią. Wtedy sama jeszcze nie wiedziałam, że mogę być z kobietą. Oba tez nie. Postanowiłam tylko pogadać, żeby zobaczyć jaka jest po zajęciach. I nadarzyła się okazja. Po jakimś głupim uczelnianych spotkaniu podeszłam pogadać. Psy, koty , kino, teatr, lasy , wieś, literatura. .. Od razu kazała mi przestać mówić do niej per pani doktor, tylko po imieniu. Umówiliśmy się, że skoro obie kochamy teatr to pójdziemy razem. Miałyśmy się mailowo zgadać co do terminu. Miał to być 21 stycznia. Ale tak dobrze nam się pisało, że zaprosiła mnie na sylwestra. Pojechałam. .. potem było 3 króli , teatr i tak dalej ;-)
Żeby nie było- myślałam, że ma max 35 lat... pomyliłam się o 11 :-(
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Aniamila
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 26 paź 2014, o 17:04

Re: duża różnica wieku

Post autor: Aniamila » 20 lis 2014, o 23:45

A to ci się bardzo pięknie potoczyło to poznawanie, mi by przez myśl nie przeszło że któraś z moich sorek jest les. Teraz tworzycie związek silny aby pozostaje pozazdrościć. Bardzo to jest miłe przy takiej różnicy wieku być w takim związku i dzielić dobre chwile jak i te złe.
KasiaTe
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 23
Rejestracja: 12 lis 2014, o 19:13

Re: duża różnica wieku

Post autor: KasiaTe » 22 lis 2014, o 23:52

Cóż Wam mogę powiedzieć...... naprawiło się i owszem ale tu jednak chyba o wiek chodzi.... jest fajnie fajnie fajnie i nagle jej się przypomina ta 'bariera' i się dystansuje :roll:
ODPOWIEDZ