Czy wiek dla Ciebie ma znaczenie?:)

Sprawy nastolatek
wild_endorphine
rozgadana foremka
rozgadana foremka

Re: Czy wiek dla Ciebie ma znaczenie?:)

Post autor: wild_endorphine » 4 sie 2020, o 21:24

wiktoria2000yo pisze:
10 sty 2017, o 21:50
Mam pewność w 100% że jestem kobietą homoseksualną, ponieważ faceci w żadnym stopniu mnie nie kręcą. Tylko mam problem jako, że mam 17 prawie 18 lat nie moge soboe znaleś żadnej kobiety bo w moim wieku dziewczyny raczej zą hetero, albo poprostu nie mam tematów do rozmów bo ludzie mi mówią że psychicznie jestem na poziomie 35 latki :P Ale wracając do tematu tą tu jakieś panie dla których wiek nie ma znaczenia? :)))
Powiem Ci, że niestety w każdym wieku dziewczyny są RACZEJ hetero :< Ja mam 23 lata, raczej osobiście mam preferencje na trochę starsze od siebie osoby, ale w moim wieku też luz chyba ;) Z młodszymi ode mnie czuć jednak różnicę wieku, nie jakoś bardzo, ale lekka różnica co do podejścia występuje - plus bardziej odczuję 4 lata w dół niż w górę (bo dla 19 latki 4 lata to większa część życia niż 27 latki), więc im sama masz więcej lat to te różnice się zacierają. Ja to sobie myślę, że ludzie 18-23 najlepiej jak się spotykają między sobą i uczą się razem tego wchodzenia w dorosłość, a 23+ już kogokolwiek wyżej (ale może to moja perspektywa i wcale nie jestem taka dorosła jak myślę).
Catrina00
początkująca foremka
początkująca foremka

Post autor: Catrina00 » 17 sie 2020, o 09:04

Jakies znaczenie na pewno ma. Takze dlatego, ze próbując z duzo mlodszymi (mam 27 lat, najmlodsza z jaka flirtowalam miala 20) po prostu czuje zbytnia przepaśc mentalną miedzy nami.
liberatedgirl
początkująca foremka
początkująca foremka

Post autor: liberatedgirl » 8 maja 2021, o 06:31

wild_endorphine pisze:
4 sie 2020, o 21:24
wiktoria2000yo pisze:
10 sty 2017, o 21:50
Mam pewność w 100% że jestem kobietą homoseksualną, ponieważ faceci w żadnym stopniu mnie nie kręcą. Tylko mam problem jako, że mam 17 prawie 18 lat nie moge soboe znaleś żadnej kobiety bo w moim wieku dziewczyny raczej zą hetero, albo poprostu nie mam tematów do rozmów bo ludzie mi mówią że psychicznie jestem na poziomie 35 latki :P Ale wracając do tematu tą tu jakieś panie dla których wiek nie ma znaczenia? :)))
Powiem Ci, że niestety w każdym wieku dziewczyny są RACZEJ hetero :< Ja mam 23 lata, raczej osobiście mam preferencje na trochę starsze od siebie osoby, ale w moim wieku też luz chyba ;) Z młodszymi ode mnie czuć jednak różnicę wieku, nie jakoś bardzo, ale lekka różnica co do podejścia występuje - plus bardziej odczuję 4 lata w dół niż w górę (bo dla 19 latki 4 lata to większa część życia niż 27 latki), więc im sama masz więcej lat to te różnice się zacierają. Ja to sobie myślę, że ludzie 18-23 najlepiej jak się spotykają między sobą i uczą się razem tego wchodzenia w dorosłość, a 23+ już kogokolwiek wyżej (ale może to moja perspektywa i wcale nie jestem taka dorosła jak myślę).
Masz racje
imbirowysmak
początkująca foremka
początkująca foremka

Post autor: imbirowysmak » 20 maja 2021, o 22:12

Jeśli jest prawdziwa miłość to nic nie ma znaczenia :colors: :zakochana:
GrazymilaKociul

Post autor: GrazymilaKociul » 20 cze 2021, o 15:08

xD 35 lat? No to nieźle polecam psychologa :* :oops: :-P :wink: :!: :?: :idea: :sing: :slonko: :podbite oczko: :mrgreen: :oops: :D :!: :oops: :oops: :cry: :cool: :lol: :lol: :shock: :o :D :D :wink: :wink: :mrgreen: :mrgreen: :serce: <3 :pilka: :pilka: :pilka: :pilka: :czerwononosyrenifer: :czerwononosyrenifer: :slonko: :slonko: :podbite oczko: :poop: :poop: :poop: :cry: :cool: :cool: :? :? :* :*
Patrycja24

Post autor: Patrycja24 » 21 lip 2021, o 02:13

Dla mnie liczy się tylko charakter nie ważne ile kto ma lat i jak wygląda :) :serce:
Awatar użytkownika
Elinor
natchniona foremka
natchniona foremka

Post autor: Elinor » 21 lip 2021, o 08:29

Ale czemu na poziomie 35-latki? Mi się też tak wydawało, ale to była kwestia znalezienia towarzystwa na poziomie, tzn. które ma jakieś zainteresowania poza piciem alko i własnym wyglądem. Takiego towarzystwa, które udało mi się spotkać na studiach i które umie się dobrze bawić bez alkoholu lub przy jednej butelce wina na kilka osób. Z którym jest o czym porozmawiać, ma poczucie humoru, czyta książki, ma jakieś zainteresowania. Robienie głupot czy zaniedbywanie obowiązków nie jest równoznaczne z byciem młodym.
ODPOWIEDZ