Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
massgirlz
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 177
Rejestracja: 29 sty 2018, o 17:25

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: massgirlz » 1 mar 2018, o 09:50

alpha21 pisze:
mysign pisze:Nie bardzo rozumiem jak komuś mogą podobać się męski dziewczyny wyglądem przypominające faceta...
A co jeśli ktoś otrzymał w genach androgyniczny wygląd i jest również androgyniczny mentalnie? Ja jestem androgyniczna z natury i noszę się w męskim stylu, bo taki nawet bardziej pasuje i do wyglądu i do osobowości, jestem wysoka i męskie ubrania lub unisex są w sam raz.

Nie przeklinam, nie piję i nie palę. Nie noszę skarpet w romby.
No i właśnie tutaj jest pies pogrzebany. Dalej gruba większość osób (z przykrością obserwuje że w naszym środowisku również, mimo że tak strasznie marzy nam się równość) szufladkuje, etykietuje bo inaczej nie wie jak zidentyfikować. Brain overload.
Od kiedy to spodnie czy fryzura decydują jaki jest człowiek, jak facet ubierze różową koszule to babski facet? Czemu faceci nie wymslili takich bzdur?
Nie jesteś męska jesteś sobą i napewno wyglądasz ekstra jeśli tylko tak się czujesz, i to jest najważniejsze. Długo to trwało ale doszłam do tekiego punktu, w którym opinie innych nie rzutują na moja samopoczucie i świat stał się piękniejszy. Warto czasmi usłyszeć inną perspektywę ale zwsze trzeba przefiltrować ją przez siebie bo inaczej w środku zimy skończy się na śniegu w klapkach=)
alpha21
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 57
Rejestracja: 4 lut 2018, o 00:25

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: alpha21 » 3 mar 2018, o 18:27

massgirlz pisze:Warto czasmi usłyszeć inną perspektywę ale zwsze trzeba przefiltrować ją przez siebie bo inaczej w środku zimy skończy się na śniegu w klapkach=)
Myślę że typ naszej osobowości może przejawiać się w ubiorze, stylu bycia. Trzeba człowieka poznać od środka, czasem można odkryć nieznaną a jakże fascynującą krainę. Slogan tak często powtarzany - być sobą, a jednak ciągle aktualny, chyba każdy czuje instynktownie, w podświadomości niemal, co do niego/ niej pasuje. A na śnieg mam ciężkie, ale ciepłe i wygodne trapery:)
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: eminem98xd » 3 mar 2018, o 22:30

Mnie pociąga każdy typ kobiety, bo myślę że każdy typ kobiety ma co innego do zaoferowania :serce: :serce:
Oczywiście mam swoje ulubione typy, podobają mi się męskie ale bardziej w swoim zachowaniu bo często takie kobiety mają intrygujące i silne osobowości, często trudne ale to też jest fajne.
podobają mi się takie mega kobiece, bo kojarzą mi się z ciepłem, dobrem i ogólnie seksapil jest jak narkotyk 8)
Podobają mi się kobiety takie w stylu emo, metala, takie co często igrają ze śmiercią(cięcie się,blada cera i anoreksja, narkotyki), buntują się bo po takich nigdy nie wiadomo co można się spodziewać i w takich dziewczynach często jest bardzo dużo ciekawych filozofii, namiętności i tajemniczości :evil: i te bardzo męskie też mnie czarują.
Nie wiem jak to określcić, ale najbardziej lubie w ludziach jak mają własny niepowtarzalny urok i przesadzone barwy które aż biją po oczach, bo po prostu tacy ludzie dla mnie mają najbardziej wyraziste i ciekawe smaki :p
Kiedy poznaje ludzi, uwielbiam właśnie czuć ich smak ( jeżeli chodzi o przyjaźń, miłość i seks) i słyszeć ich dźwięk.
uhum
Posty: 6
Rejestracja: 22 mar 2018, o 20:19

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: uhum » 22 mar 2018, o 22:31

eminem98xd pisze:Podobają mi się kobiety takie w stylu emo, metala, takie co często igrają ze śmiercią(cięcie się,blada cera i anoreksja, narkotyki), buntują się bo po takich nigdy nie wiadomo co można się spodziewać i w takich dziewczynach często jest bardzo dużo ciekawych filozofii, namiętności i tajemniczości :evil
Tak, tak, traktujmy zaburzenia odżywiania jak owoc złożonej osobowości targanej namiętnościami. Kiedy anoreksja to choroba - nic przyjemnego i ani krzty w tym romantyzmu. Taka dygresja, twoja wypowiedź, z całym szacunkiem, wali po oczach.
Największym komplementem jaki w życiu usłyszałam było stwierdzenie, że wyglądam jak John Lennon
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: eminem98xd » 24 mar 2018, o 05:54

uhum pisze:
eminem98xd pisze:Podobają mi się kobiety takie w stylu emo, metala, takie co często igrają ze śmiercią(cięcie się,blada cera i anoreksja, narkotyki), buntują się bo po takich nigdy nie wiadomo co można się spodziewać i w takich dziewczynach często jest bardzo dużo ciekawych filozofii, namiętności i tajemniczości :evil
Tak, tak, traktujmy zaburzenia odżywiania jak owoc złożonej osobowości targanej namiętnościami. Kiedy anoreksja to choroba - nic przyjemnego i ani krzty w tym romantyzmu. Taka dygresja, twoja wypowiedź, z całym szacunkiem, wali po oczach.
Nie powiedziałam że taka jest anoreksja, tylko że po prostu dużo takich dziewczyn z takimi nie fajnymi chorobami takie są(przynajmniej takie spotkałam) nie robię z tego coś fajnego, po prostu szczerze odpowiedziałam na pytanie.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: biedronca » 24 mar 2018, o 07:20

Ja rozumiem, że może się ktoś podobać mimo choroby. Ale podobać się właśnie dlatego, że jest chora? To nie może być początek zdrowej relacji.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: eminem98xd » 24 mar 2018, o 08:35

biedronca pisze:Ja rozumiem, że może się ktoś podobać mimo choroby. Ale podobać się właśnie dlatego, że jest chora? To nie może być początek zdrowej relacji.
Ale to nie do relacji, po prostu tak o, według mnie to ma taki swój urok.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: eminem98xd » 24 mar 2018, o 08:38

Chyba nie myślicie że jakiejś kazałabym się głodzić,żeby mi się podobała xD
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: biedronca » 24 mar 2018, o 09:50

eminem98xd pisze:
biedronca pisze:Ja rozumiem, że może się ktoś podobać mimo choroby. Ale podobać się właśnie dlatego, że jest chora? To nie może być początek zdrowej relacji.
Ale to nie do relacji, po prostu tak o, według mnie to ma taki swój urok.
Choroba ma swój urok? Serio?
Awatar użytkownika
seeemilyplay
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 13 kwie 2018, o 00:22

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: seeemilyplay » 17 kwie 2018, o 18:38

Nie podobają mi się kobiety z krótkimi włosami i w garniakach, ale mam słabość do pań ubierających się "rockowo". <3
Odwiedź mój blog: :arrow: wstronekobiet.pl 8)
Romana123
Posty: 3
Rejestracja: 20 kwie 2018, o 12:19

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: Romana123 » 20 kwie 2018, o 12:25

Ja też wolę bardzo kobiece kobiety, zalotne i pociągające a nie takie babo-chłopy :P
reader
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 17 maja 2013, o 21:40

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: reader » 20 kwie 2018, o 16:24

Nie lubię tzw. bardzo kobiecych, zalotnych i pociągających kobiet. Pierwsze kojarzą mi się z drag queen, czyli karykaturą kobiety w męskim wykonaniu, drugie z panienkami stojącymi pod latarnią, a trzecie, cóż, kobieta powinna umieć się wysmarkać.
Awatar użytkownika
seeemilyplay
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 13 kwie 2018, o 00:22

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: seeemilyplay » 20 kwie 2018, o 20:26

reader pisze:kobieta powinna umieć się wysmarkać.
:cool: :serce:
Odwiedź mój blog: :arrow: wstronekobiet.pl 8)
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: biedronca » 21 kwie 2018, o 08:34

No spoko, można lubić jakiś typ i uważać inny za nieatrakcyjny. Ale wyzywać kogoś od babo-chłopów i panienek spod latarni tylko dlatego, że to nie nasz typ? To paskudne.

Poza tym styl to nie jest rzecz wrodzona. Teraz taką dziewczyną pogardzacie, a jak z jakiejś okazji ubierze się inaczej, będziecie sikać po nogach.
Sad_Rabbit
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 468
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:08

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: Sad_Rabbit » 21 kwie 2018, o 13:08

Z tego co zauwazylam po sobie- jesli wychodze do klubu ubrana w luzne spodnie i zwykly t-shirt mam zazwyczaj duzo wieksze “branie” niz jak jestem w sukience- wtedy zazwyczaj nikt nie podchodzi. Tak tylko mowie :wink:
You look like Marilyn Monroe and it makes me wanna run...... for president.
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: wojtek » 21 kwie 2018, o 13:29

Sad_Rabbit pisze:Z tego co zauwazylam po sobie- jesli wychodze do klubu ubrana w luzne spodnie i zwykly t-shirt mam zazwyczaj duzo wieksze “branie” niz jak jestem w sukience- wtedy zazwyczaj nikt nie podchodzi. Tak tylko mowie :wink:
pytanie nie ile kobiet podchodzi, tylko kto podchodzi :wink: jakie kobiety podchodzą? i czy ty jesteś nimi zainteresowana? kobieta kobieca, w sukience, makijażu, piękna i zadbana, budzi lęk. tak u kobiet jak u mężczyzn. ludzie boją się że u takiej nie mają szans i rzadziej podchodzą. kompleksy? pewnie tak. ja tam wolę piękne i zadbane i nie wyglądające jak lump.
Sad_Rabbit
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 468
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:08

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: Sad_Rabbit » 21 kwie 2018, o 16:37

wojtek pisze: pytanie nie ile kobiet podchodzi, tylko kto podchodzi :wink: jakie kobiety podchodzą? i czy ty jesteś nimi zainteresowana? kobieta kobieca, w sukience, makijażu, piękna i zadbana, budzi lęk. tak u kobiet jak u mężczyzn. ludzie boją się że u takiej nie mają szans i rzadziej podchodzą. kompleksy? pewnie tak. ja tam wolę piękne i zadbane i nie wyglądające jak lump.
Podchodza rozne kobiety, a to czy jestem nimi zainteresowana nie ma w tym momencie znaczenia, bo chodzilo mi tylko o taka luzna obserwacje :wink: Nie wiem czy to kwestia tego, ze w obcasach i sukience wyglada sie bardziej “ niedostepnie” czy po prostu dziewczyny w ciuchach “na chlopaka” maja wieksze powodzenie, bo wydaje mi sie, ze chyba tak:>
You look like Marilyn Monroe and it makes me wanna run...... for president.
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: wojtek » 21 kwie 2018, o 17:58

Sad_Rabbit pisze:dziewczyny w ciuchach “na chlopaka” maja wieksze powodzenie,
z moich obserwacji wynika że takie dziewczyny dzisiaj cię znają, a jutro nie pamiętają jak miałaś na imię :wink: szybko przyszło, szybko poszło. zwłaszcza jeśli mowa o klubowych znajomościach. zresztą w klubie dla homo jeszcze nigdy nie widziałam kobiet w sukienkach, butach na obcasie. tam inna klientela przychodzi. taki trochę fast food jak dla mnie :P szybko poznać, szybko zaliczyć, szybko zaliczyć. takie mam doświadczenia. ale były też wyjątki. i tak się składało u mnie że te wyjatki to były właśnie te kobiece les. nie wiem, może mniej testosteronu miały, a więcej estrogenów, i dlatego jakieś milsze w obyciu były? :scratch:
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: wojtek » 21 kwie 2018, o 17:59

* szybko poznać, szybko zaliczyć, szybko zapomnieć - miało być :wink:
Awatar użytkownika
seeemilyplay
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 13 kwie 2018, o 00:22

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: seeemilyplay » 21 kwie 2018, o 18:44

A ja się zastanawiam, czy nie ma to wszystko związku ze stereotypem, jakoby każda lesbijka miała ubierać się męsko i mieć krótko ostrzyżone włosy. Mam wrażenie, że to ma jakiś wpływ i że delikatne kobietki w kwiecistych sukienkach i pełnym makijażu wyglądają dla wielu na hetero. Jasne, że to bzdura, ale niektórzy tak na to patrzą.
Odwiedź mój blog: :arrow: wstronekobiet.pl 8)
Sad_Rabbit
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 468
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:08

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: Sad_Rabbit » 21 kwie 2018, o 18:57

wojtek pisze: z moich obserwacji wynika że takie dziewczyny dzisiaj cię znają, a jutro nie pamiętają jak miałaś na imię :wink: szybko przyszło, szybko poszło. zwłaszcza jeśli mowa o klubowych znajomościach. zresztą w klubie dla homo jeszcze nigdy nie widziałam kobiet w sukienkach, butach na obcasie. tam inna klientela przychodzi. taki trochę fast food jak dla mnie :P szybko poznać, szybko zaliczyć, szybko zaliczyć. takie mam doświadczenia. ale były też wyjątki. i tak się składało u mnie że te wyjatki to były właśnie te kobiece les. nie wiem, może mniej testosteronu miały, a więcej estrogenów, i dlatego jakieś milsze w obyciu były? :scratch:
wojtek- Ty to potrafisz zaglebic sie w temat :wink: Ja tak tylko powierzchwownie napislam, przez pryzmat wlasnej szafy. W klubach jak to w klubach, wiadomo! Ale faktycznie malo tam dziewczyn w sukienkach i na obcasach. Z drugiej strony to tez oczywiste, ze nawet jesli ktos zalozy ubrania pozyczone od brata to nie znaczy, ze automatycznie staje sie mniej kobiecy, bo kobiecosc to cos wiecej niz ciuchy. Ale znowu wroce do tego, juz pomijajac branzowe kluby, z wlasnego doswiadczenia- kobiety bardziej wracaja na mnie uwage jak mam na sobie spodnie, albo to mi sie tylko wydaje:) A to czy ktos jest mily czy nie, to raczej kwestia osobowosci i wychowania a nie estrogenow, nie sadzisz?
You look like Marilyn Monroe and it makes me wanna run...... for president.
Sad_Rabbit
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 468
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:08

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: Sad_Rabbit » 21 kwie 2018, o 19:05

seeemilyplay pisze:A ja się zastanawiam, czy nie ma to wszystko związku ze stereotypem, jakoby każda lesbijka miała ubierać się męsko i mieć krótko ostrzyżone włosy. Mam wrażenie, że to ma jakiś wpływ i że delikatne kobietki w kwiecistych sukienkach i pełnym makijażu wyglądają dla wielu na hetero. Jasne, że to bzdura, ale niektórzy tak na to patrzą.
Tez mi sie tak wydaje, dlatego jak sie chce miec wieksza szanse u innych kobiet lepiej zalozyc spodnie, trampki i czapke :wink:
You look like Marilyn Monroe and it makes me wanna run...... for president.
Awatar użytkownika
kwadracik
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 404
Rejestracja: 23 maja 2016, o 20:21
Lokalizacja: Zagłębie Miedziowe

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: kwadracik » 21 kwie 2018, o 19:06

biedronca pisze: Poza tym styl to nie jest rzecz wrodzona. Teraz taką dziewczyną pogardzacie, a jak z jakiejś okazji ubierze się inaczej, będziecie sikać po nogach.
:ok: :ok: :ok:
Ja tam lubię takie co mają w sobie i coś męskiego jak i kobiecego.A najlepiej tak pół na pół,coś po środku. :mrgreen:
Wiśta wio,łatwo powiedzieć ... :faja: :scratch:
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: wojtek » 21 kwie 2018, o 19:09

Sad_Rabbit pisze: A to czy ktos jest mily czy nie, to raczej kwestia osobowosci i wychowania a nie estrogenow, nie sadzisz?
nie :) znam kilka historii transseksualnych kobiet które były na hormonach, testosteronie, zmieniały płeć, i dosłownie poziom agresji im bardzo skoczył i przestały być miłe, właśnie przez hormony a nie przez osobowość :P a poza tym to wolę rozbierać kobietę z sukienki niż męskich gaci :P no ale to ja. jak ktoś woli męskie bokserki pod spodniami moro , na kobiecie, to jego sprawa.
Sad_Rabbit
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 468
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:08

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: Sad_Rabbit » 21 kwie 2018, o 19:34

wojtek pisze: nie :) znam kilka historii transseksualnych kobiet które były na hormonach, testosteronie, zmieniały płeć, i dosłownie poziom agresji im bardzo skoczył i przestały być miłe, właśnie przez hormony a nie przez osobowość :P a poza tym to wolę rozbierać kobietę z sukienki niż męskich gaci :P no ale to ja. jak ktoś woli męskie bokserki pod spodniami moro , na kobiecie, to jego sprawa.
A znasz milych facetow i niemile kobiety, bo ja tak :wink:

Ja osobiscie lubie wszystkie typy kobiet; to raczej kwestia ‘tego czegos’ w danej osobie. Moge rozbierac z sukienek albo bokserek :wink: lol
You look like Marilyn Monroe and it makes me wanna run...... for president.
reader
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 17 maja 2013, o 21:40

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: reader » 22 kwie 2018, o 10:19

Fakt, że na tym forum dla niektórych kobiecość=długie włosy, sukienka, makijaż i obcasy, a wygodne, luźne i praktyczne ciuchy świadczą o "męskości" to jakaś tragifarsa. Nie mówiąc już o nazywaniu silnych, inteligentnych, asertywnych, racjonalnych kobiet męskimi. Tak jakby co niektóre utknęły w 19-tym wieku i nie zauważyły, że lwia część żeńskiej populacji już od dawna chodzi w spodniach, t-shirtach i butach na płaskim obcasie. I uprawa wszelkie możliwe zawody, sporty i hobby. A makijaż to ewentualnie od święta, i to nie zawsze. Jedyne środowiska, w których takie wizje kobiecości istnieją aż tak restrykcyjnie to lesbijskie fora i różne społeczności ultra konserw. Nawet transi się już od jakiegoś czasu ogarniają z tym dużo lepiej niż lesbijki. Więc zastanawiam się, czy to sprawka męskich konserwatywnych troli, powszechnie odwiedzających lesbijskie fora, czy faktycznie niektóre lesbijki mają aż tak potworne kompleksy odnośnie własnej kobiecości.
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: wojtek » 22 kwie 2018, o 11:57

reader pisze: zastanawiam się, czy to sprawka męskich konserwatywnych troli, powszechnie odwiedzających lesbijskie fora, czy faktycznie niektóre lesbijki mają aż tak potworne kompleksy odnośnie własnej kobiecości.
a nie przyszło ci do głowy że to sprawa gustu? a gusty kształtują się w określonym środowisku. jeśli ktoś od małego przebywał w świecie kobiet kobiecy, w sukienkach, i makijażach, delikatnych i powabnych (a nie silnych i niezależnych) to jego typem prawdopodobnie będzie właśnie taka kobieca kobieta. mówienie że tylko faceci takie lubią to absurd. poczytaj ogłoszenia tu na KK i zobacz że w 70% kobiety szukają właśnie kobiet kobiecych. pewnie dlatego że tych męskich jest pełno i bez szukania. a o kobiecą trudniej.
reader
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 17 maja 2013, o 21:40

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: reader » 22 kwie 2018, o 12:50

Dzięki za potwierdzenie mojego spostrzeżenia :lol: .
Nie, nie krytykuje gustów i kryteriów doboru partnerek. Każdej podoba się co się podoba i każda ma do tych swoich gustów prawo. Podobają ci się kobiety o określonym wyglądzie i cechach. Super, takiej sobie szukaj. To, o czym piszę, to utożsamianie kobiecości z określonym zestawem gadżetów: ubrań, fryzur, butów. I i utożsamianie kobiecości z zestawem cech charakteru, które są czysto stereotypowe i seksistowskie. Nie mówiąc już o nazywaniu "męskim" wszystkiego, co się w tych restrykcyjnych standardach nie mieści. Zgodnie z tymi kryteriami duża część współczesnej żeńskiej populacji (włączając w to prawie wszystkie heteroseksualne kobiety z mojej rodziny i znajome) wygląda i zachowuje się jak męskie lesbijki.
Jeśli chodzi o ogłoszenia, to uściślając ok 70% to "kobiece" szukające "kobiecych". Właściwie nie powinny mieć problemu z parowaniem się między sobą. Dlaczego więc ciągłe narzekanie na brak "kobiecych".
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: wojtek » 22 kwie 2018, o 13:01

reader pisze:Dlaczego więc ciągłe narzekanie na brak "kobiecych".
powiem z autopsji. otóż problem w tym że właśnie jest problem z określeniem co jest kobiece a co męskie. to wszystko stało się tak względne, że sprawia problem. np. idę na randkę z niby kobiecą kobietą (sama siebie tak określiła), zachodzę, a tam chłopięca lesbijka. czemu określiła siebie jako kobiecą? nie wiem. ale dla mnie taką nie była. tak samo w ogłoszeniach. piszą że kobiece, a na zdjęciu widzę chłopca. poza tym nie tylko o kobiecość i męskość rzecz się rozbija, bo poza tym, są jeszcze inne kryteria doboru partnera, jak charakter, temperament, zainteresowania, i to COś.
reader
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 17 maja 2013, o 21:40

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: reader » 22 kwie 2018, o 13:18

wojtek pisze: otóż problem w tym że właśnie jest problem z określeniem co jest kobiece a co męskie. to wszystko stało się tak względne, że sprawia problem.
Prawie ciepło.
wojtek pisze:
np. idę na randkę z niby kobiecą kobietą (sama siebie tak określiła), zachodzę, a tam chłopięca lesbijka. czemu określiła siebie jako kobiecą? nie wiem. ale dla mnie taką nie była. tak samo w ogłoszeniach. piszą że kobiece, a na zdjęciu widzę chłopca.
No, na przykład umawia się kobieta z "kobiecą", a na spotkanie przychodzi osoba o ksywce "wojtek" i stylu pisania (więc pewnie i wypowiedzi), który koło delikatności i powabności nawet nie stał przez pięć sekund. Hej, ale to nie ja wiąże testosteron z agresją i niebyciem miła.
Także tego. Wygląda na to, że "kobiece" nie tylko nie spełniają nawzajem swoich standardów kobiecości, ale tez same swoich własnych nie spełniają.
ODPOWIEDZ