Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
zwyczajna_22
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 80
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 14:43
Lokalizacja: między Łodzią a Warszawą

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: zwyczajna_22 » 30 sie 2011, o 07:25

pewnego czasu pociągały mnie jedynie kobiece dziewczny .
Jak teraz na to patrze to mimo tego, że były ... piękne, pojawia sie jednak pewne zniesmaczenie ;]

W chwili obecnej (oczywiście poza tym, ze mam dziewczyne ;p ) nie wyobrazam sobie chociażby niewinnego pocałunku z kobiecą dziewczyną, kompletnie mnie nie kręcą ... ;]
cetera
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 196
Rejestracja: 1 sie 2011, o 23:58

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: cetera » 30 sie 2011, o 13:24

zwyczajna_22 pisze:pewnego czasu pociągały mnie jedynie kobiece dziewczny .
Jak teraz na to patrze to mimo tego, że były ... piękne, pojawia sie jednak pewne zniesmaczenie ;]

W chwili obecnej (oczywiście poza tym, ze mam dziewczyne ;p ) nie wyobrazam sobie chociażby niewinnego pocałunku z kobiecą dziewczyną, kompletnie mnie nie kręcą ... ;]
Otóż to!
Myself, I hold your big fat heart in my hands
I hold your bleeding heart in my hands
A supernova
A flame on fire
Awatar użytkownika
Nifrea
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 61
Rejestracja: 10 paź 2011, o 18:50
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: Nifrea » 16 paź 2011, o 00:06

Ja jestem raczej kobiecym typem i pociągają mnie męskie dziewczyny, które zadbają, obronią, będą podporą. Chociaż w sumie najważniejsza jest osobowość :)
Ten napis jest czerwony.
Mleczko
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 22:56

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: Mleczko » 18 paź 2011, o 23:00

Czy dziewczyna nie powinna być dziewczęca? (oczywiście o gustach się nie dyskutuje...)
Żeby mówić co się myśli, trzeba myśleć (co się mówi)!
Mleczko
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 22:56

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: Mleczko » 18 paź 2011, o 23:02

A nie podobają wam się (wizualnie) dziewczęcy chłopcy? (pomijając wyposażenie spodni)
Żeby mówić co się myśli, trzeba myśleć (co się mówi)!
Awatar użytkownika
Nifrea
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 61
Rejestracja: 10 paź 2011, o 18:50
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: Nifrea » 18 paź 2011, o 23:53

Mleczko pisze:A nie podobają wam się (wizualnie) dziewczęcy chłopcy? (pomijając wyposażenie spodni)
A jakiej odpowiedzi spodziewasz się na lesbijskim forum?
Jeżeli o mnie chodzi, to na takich chłopaków czasem może i miło popatrzeć, ale na dłuższą mętę nie da się z nimi żyć (nie wyobrażam sobie, żeby moja druga połówka spędzała w toalecie więcej czasu niż ja).
Ten napis jest czerwony.
Mleczko
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 22:56

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: Mleczko » 19 paź 2011, o 20:03

Nie wiem jakiej się spodziewałam. Z takiego np. Michała Szpaka byl by ładna dziewczyna
Żeby mówić co się myśli, trzeba myśleć (co się mówi)!
Awatar użytkownika
Nifrea
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 61
Rejestracja: 10 paź 2011, o 18:50
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: Nifrea » 19 paź 2011, o 21:32

A propo Szpaka, nie rozumiem, czemu się tak nagle wszyscy na niego rzucili. Może i ładnie śpiewa, ale czy taka wielka już z niego gwiazda?
Ten napis jest czerwony.
Awatar użytkownika
alexp
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 194
Rejestracja: 26 cze 2011, o 15:40
Lokalizacja: ok Wrocławia

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: alexp » 19 paź 2011, o 21:47

Może dlatego, że się wyróżnia
Awatar użytkownika
Nisinen
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 642
Rejestracja: 20 lip 2007, o 00:00

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: Nisinen » 30 paź 2011, o 02:53

Ale gwiazdorzy i plecie.

Wisi mi czy męska, czy kobieca, ja się tak nie identyfikuję. Byleby moja własna była ;P
Awatar użytkownika
remmy
Posty: 5
Rejestracja: 30 paź 2011, o 01:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: remmy » 31 paź 2011, o 22:30

Nisinen pisze:
Wisi mi czy męska, czy kobieca, ja się tak nie identyfikuję. Byleby moja własna była ;P
Otóż to! :)
Majeek
Posty: 5
Rejestracja: 16 paź 2011, o 14:10

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: Majeek » 2 lis 2011, o 17:17

Ja raczej preferuje te bardziej kobiece ponieważ sama jestem bardziej tym ''męskim'' typem ;)
Dana_Fairbanks
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 1 lis 2011, o 18:50

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: Dana_Fairbanks » 2 lis 2011, o 17:38

Dziewczęce :)

Nie po to jestem les, żeby być z babochłopem.
Awatar użytkownika
Nisinen
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 642
Rejestracja: 20 lip 2007, o 00:00

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: Nisinen » 3 lis 2011, o 21:50

Ale babochłop jest dalej babą :roll: Męska kobieta jest dalej kobietą. Z transami jest nieco inna bajka... Ale trochę mi dziwnie, że walczące ze stereotypami lesbijki są jeszcze bardziej przywiązane do tradycyjnego pojęcia kobiecości niż heteryce.
Dana_Fairbanks
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 1 lis 2011, o 18:50

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: Dana_Fairbanks » 4 lis 2011, o 00:13

To zależy jak bardzo sama się tą kobietą czuje.

Mnie dziewczyna musi kręcić już wyglądem. Musi być delikatna, dziewczęca.. Ja takie lubię.
Sama jestem typem raczej męskim, ale to tylko jeśli chodzi o charakter. To ja muszę "rządzić" i zdobywać ;)
Vik96
Posty: 8
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 23:09

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: Vik96 » 25 lis 2011, o 14:19

Podobają mi się dziewczyny w mundurach, policjantki, żołnierze hahah :D Ale najbardziej jednak moją uwagę przyciągają skaterki. Takie niby męskie, w duzych bluzach, luźnych spodniach <3 wysportowane, "wyluzowane", a słodkie i subtelne w innych sytuacjach :D
Awatar użytkownika
bledny_rycerz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 941
Rejestracja: 9 mar 2009, o 01:00
Lokalizacja: z wczoraj

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: bledny_rycerz » 2 gru 2011, o 14:03

Nie podobają. Chyba, że z minimalną rysą. Coraz częściej mam kłopot z dostrzeżeniem choćby odrobiny kobiecości (nie, tipsiki, sukieneczki w kropeczki, krok wiotkiej trzciny, którą wiatr przewraca i tapeta wymagająca zeskrobywania dłutem każdego wieczora to nie mój archetyp kobiecości) w lesbijkach, przez co -o zgrozo! - poczynam mieć wątpliwości co do własnej tożsamości. Bo swoją skromną osobę zdefiniowałam jako lesbijkę dlatego, że dziwnym trafem wydało mi się, że lesbijka... miłuje kobiety (eureka!). Nie postaci zarówno fizjonomią jak i zachowaniem usiłujące przypominać mężczyznę. I nie mówcie mi, że sobie tę kobiecość znajdę w czyimś dowodzie osobistym albo majtkach.

Ale ja może zacofana jestem i już nie nadążam.
[i]Nie ma większych drani od nawróconych na cynizm idealistów.[/i]
Awatar użytkownika
siaa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 27 lis 2011, o 19:12

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: siaa » 2 gru 2011, o 16:20

Mi podobają się nie tyle 'męskie' (to nawet takie niefortunne określenie, uważam, ale nie czepiajmy się nazewnictwa), co takie, jakby to powiedzieć, kobiety z jajem (choć to określenie jest jeszcze bardziej niefortunne ; ) ). Na przykład bardzo jarają mnie dziewczyny w dredach, z tatuażem (o ile nie jest to nieokreślony wzorek u dołu pleców, albo gwiazdki na karku) i rząd kolczyków w uchu - to jest seksowne. Jeśli chodzi o ubiór, to raczej się nie ograniczam; lubię jednak taką lekką i zamierzoną niechlujność - tu rozwiązane sznurowadło, tu niesforny kosmyk, tu trochę (!) za luźne spodnie, łapki w kieszeniach. To jest fajne. Takie niuanse, na które zwracam uwagę. Może wynika to z mojego młodego wieku, nie wiem. Zawsze bardziej przyciągały mnie kobiety, które klną, lubią piwo, mają podarte jeansy i słuchają rocka, a jeszcze jak mają niski głos, to myślę, że jestem w fazie tuż-przed-orgazmowej. Kobieta powinna być kobieca, ale dla każdego za tym słowem kryje się coś innego. Ja jakoś nie utożsamiam kobiecości ze zwiewnością, ale siłą.
'Ach, gdyby tak od razu, każdy zrozumieć mógł, że lepsza droga bez drogowskazów, niż drogowskazy bez dróg.'
KruczaJama
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 31
Rejestracja: 26 paź 2011, o 20:37

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: KruczaJama » 8 gru 2011, o 20:32

siaa pisze:Mi podobają się nie tyle 'męskie' (to nawet takie niefortunne określenie, uważam, ale nie czepiajmy się nazewnictwa), co takie, jakby to powiedzieć, kobiety z jajem (choć to określenie jest jeszcze bardziej niefortunne ; ) ). Na przykład bardzo jarają mnie dziewczyny w dredach, z tatuażem (o ile nie jest to nieokreślony wzorek u dołu pleców, albo gwiazdki na karku) i rząd kolczyków w uchu - to jest seksowne. Jeśli chodzi o ubiór, to raczej się nie ograniczam; lubię jednak taką lekką i zamierzoną niechlujność - tu rozwiązane sznurowadło, tu niesforny kosmyk, tu trochę (!) za luźne spodnie, łapki w kieszeniach. To jest fajne. Takie niuanse, na które zwracam uwagę. Może wynika to z mojego młodego wieku, nie wiem. Zawsze bardziej przyciągały mnie kobiety, które klną, lubią piwo, mają podarte jeansy i słuchają rocka, a jeszcze jak mają niski głos, to myślę, że jestem w fazie tuż-przed-orgazmowej. Kobieta powinna być kobieca, ale dla każdego za tym słowem kryje się coś innego. Ja jakoś nie utożsamiam kobiecości ze zwiewnością, ale siłą.
Nic dodać nic ująć 8)
xalthia
Posty: 4
Rejestracja: 11 gru 2011, o 19:34

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: xalthia » 17 gru 2011, o 22:39

Dla mnie wygląd gra role drugorzędną. Nie powiem, że nie zwracam uwagi na to. Jakbym miała wybierać to chyba takim ideałem byłaby szatynka, nie za niska, bo przy moich 1,86 by zginęła :D. Chociaż, niskie kobiety są słodkie :D. Styl hmm na pewno nie "plastik". Nie lubię wytapetowanych pań. Kobieta musi mieć to "coś " w sobie. A czy będzie bardziej "męska" czy "kobieca" nie stanowi różnicy. Ja jestem bardziej "męskim" typem, lubię koszule, koszulki, jeansy i adidasy. Jest mi w tym wygodniej a na siłę nie będę wciskać się w damskie rzeczy :D. Z reszta trudno by było znaleźć odpowiedni rozmiar :D. Gram w piłkę ręczną i nie wyobrażam sobie dnia bez sportu :D.
wezodplyn
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 89
Rejestracja: 23 gru 2011, o 16:03

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: wezodplyn » 23 gru 2011, o 16:15

Nigdy nie lubiłam męskich lesbijek, do czasu. Ostatnio zmieniłam zdanie. Ale jest jeden warunek - musi być zadbana, a nie jakaś flejowata.
Awatar użytkownika
saga00
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 223
Rejestracja: 18 lut 2008, o 00:00
Lokalizacja: Okolice W.

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: saga00 » 23 gru 2011, o 19:19

A co sprawiło, że zmieniłaś zdanie ? O ile to nie tajemnica. Bo to chyba musiało być coś wyjątkowego, skoro nie lubiłaś a tu nagle :)
I always wonder why birds stay in the same place when they can fly anywhere on the eart.
Then I asky myself the same questions
wezodplyn
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 89
Rejestracja: 23 gru 2011, o 16:03

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: wezodplyn » 24 gru 2011, o 22:54

Poznałam męskie zadbane może dlatego :D wcześniej wszystkie męskie, które spotkałam, były jakieś takie odrażające. nie obrażając nikogo.
zyjacamarzeniem
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 91
Rejestracja: 1 sty 2012, o 19:32

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: zyjacamarzeniem » 18 sty 2012, o 22:21

Zdecydowanie wole kobiece kobiety :P
Może dlatego ze sama jestem w połowie typem "męskim" ..
Awatar użytkownika
Anrey
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 207
Rejestracja: 18 sty 2012, o 15:54

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: Anrey » 19 sty 2012, o 21:32

wezodplyn pisze:Nigdy nie lubiłam męskich lesbijek, do czasu. Ostatnio zmieniłam zdanie. Ale jest jeden warunek - musi być zadbana, a nie jakaś flejowata.
Mam podobnie :)
Sama jestem raczej kobiecą dziewczyną, chociaż czasami mam takie momenty, kiedy włożę 'luźniejsze' ciuchy ;) i zawsze wyobrażałam sobie moją dziewczynę jako niższą ode mnie, bardzo kobiecą, z długimi włosami...
A jakieś dwa miesiące temu poznałam w pracy męską dziewczynę, poznałam ją (okazała się les, tak jak przypuszczałam) i moje spojrzenie na takie dziewczyny całkowicie się zmieniło :)
humanity is overrated.
mymorphine
Posty: 2
Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:44

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: mymorphine » 24 sty 2012, o 19:11

Kobieta powinna być kobietą. Moim zdaniem.
agapoem
super forma
super forma
Posty: 2126
Rejestracja: 13 lip 2010, o 22:07

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: agapoem » 25 sty 2012, o 18:30

MilkHoney pisze:nie, nie, nie... ja pragnę KOBIETY... nie FACETA. Kobiecej, pięknej, uczuciowej, z długimi, lub krótkimi włosami wygolonymi po bokach. Ja nie trawię męskich kobiet. Nie.
i ja dodam jeszcze trzy razy Nie, Nie, Nie, Nie
choćby mieli mi łeb uciąć :cool:
cogito, ergo sum
agapoem
super forma
super forma
Posty: 2126
Rejestracja: 13 lip 2010, o 22:07

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: agapoem » 25 sty 2012, o 18:32

bledny_rycerz pisze:Nie podobają. Chyba, że z minimalną rysą. Coraz częściej mam kłopot z dostrzeżeniem choćby odrobiny kobiecości (nie, tipsiki, sukieneczki w kropeczki, krok wiotkiej trzciny, którą wiatr przewraca i tapeta wymagająca zeskrobywania dłutem każdego wieczora to nie mój archetyp kobiecości) w lesbijkach, przez co -o zgrozo! - poczynam mieć wątpliwości co do własnej tożsamości. Bo swoją skromną osobę zdefiniowałam jako lesbijkę dlatego, że dziwnym trafem wydało mi się, że lesbijka... miłuje kobiety (eureka!). Nie postaci zarówno fizjonomią jak i zachowaniem usiłujące przypominać mężczyznę. I nie mówcie mi, że sobie tę kobiecość znajdę w czyimś dowodzie osobistym albo majtkach.

Ale ja może zacofana jestem i już nie nadążam.
zdecydowanie zacofana nie jesteś i niejedna tu les za Tobą nadąrza :mrgreen:
cogito, ergo sum
agapoem
super forma
super forma
Posty: 2126
Rejestracja: 13 lip 2010, o 22:07

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: agapoem » 25 sty 2012, o 18:33

nadąża- miało być :oops:
cogito, ergo sum
Awatar użytkownika
edithao
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 9 lis 2011, o 05:41

Re: Lubicie męskie typy dziewczyn ?

Post autor: edithao » 25 sty 2012, o 18:40

ja przez jedne postrzegana jestem jako ta niby męska, a przez niektóre jako dziewczęca.
także trudno jest mi się odnieść ^^ bo siebie samą lubię!
ale czy sama byłabym z Kobietą konkretnie MĘSKĄ LESBIJKĄ, ciężko powiedzieć, nigdy nie byłam, a czy mi się podobają? hmm wszystko zależy od jakiegoś uroku, także bywa, że tak
ODPOWIEDZ