uuuuu kiepsko

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
Milena M&M

uuuuu kiepsko

Post autor: Milena M&M » 9 lip 2004, o 00:34

ale szkoda ze osoby w moim wieku czyli 17 lat wola klikac na czatach i pisac ,, szybki numerek" niz przelac swoje mysli na te forum
Ehhh no trudno moze ktos sie odezwie......
Jak to mowia ....... ,, Tylko czas rozumie jak waznym uczuciem w zyciu kazdego czlowieka jest milosc"
Poczekamy zobaczymy........ ;)
Lwica

Re: uuuuu kiepsko

Post autor: Lwica » 10 lip 2004, o 00:33

Milena M&M pisze:Ehhh no trudno moze ktos sie odezwie......
Jak to mowia ....... ,, Tylko czas rozumie jak waznym uczuciem w zyciu kazdego czlowieka jest milosc"
Poczekamy zobaczymy........ ;)

:D Wiesz wakacje, słońce, przyroda i przygoda Twoje koleżanki porwały, może we wrześniu tu się zaludni. :wink:

Pozdrawiam, póki co idź do starszych do pisakownicy tam mamy zabawki nawet i jest wesoło czasami, jak się nie bijemy i piachem nie sypiemy 8)
respect

no problem

Post autor: respect » 15 lip 2004, o 14:44

ja mam 16 lat i nie interesuja mnie "szybkie numerki" bo zajela mnie juz pewna wspaniala kobieta...
pogadac zawsze mozna, wszedzie i o kazdej porze..
pozdrawiam
Milena M&M

Post autor: Milena M&M » 16 lip 2004, o 13:49

no i bardzo dobrze bo u mnie szybkie numerki nawet nie wchodza w gre całusyyyyyy
Sandra

Post autor: Sandra » 16 lip 2004, o 14:47

"szybkie numerki" to takie szczeniackie i niedojrzałe. Ale mam nadzieję że te takie osoby szybko się opanują.. ;)

Pozdrawiam Sandra
Nimfa

Post autor: Nimfa » 21 lip 2004, o 16:39

Szybkie numerki są niedojrzałe?? ja mam 17 lat i wierzcie mi że znam takie kobiety które są po 30 którym jak dziecią jedno w głowie nie jedna nastolatka jest mądrzejsza od tych starszych kobiet które niby maja tak poukładne!! :roll:
Nie oceniajcie ludzi ani po wieku ani po wyglądzie nie na tym to polega!!
Milena M&M

Post autor: Milena M&M » 21 lip 2004, o 19:58

racja racja doskonale Cie rozumiem i zgadzam sie z Toba Nimfo całuski
Nimfa

Post autor: Nimfa » 23 lip 2004, o 09:40

:D caluski dla autorki:))) :D
Milena M&M

Post autor: Milena M&M » 24 lip 2004, o 17:02

buahaah dla autorki???? hm...... aaaaa buahah kapuje nie no zartje tak sie wyglupiam a co do wieku to ja Cie rozumiem bo tesh mam 17 lat no prawie 18 hheeheh do przeczytania i teraz nie całuski a cmokasie hhe
plum_tree

Post autor: plum_tree » 8 sie 2004, o 06:57

Witaj Milenko!
Coś mi się wydaje, że tu dużo osób ma po 17-18 latek.
Ja z resztą też.
Lubię kiedy znajomość rozwija się w żółwim tempie :D .
...
Milena M&M

Post autor: Milena M&M » 8 sie 2004, o 18:49

heh nio nie wiem czy tak duzo osob ma te 17-18 lat ale dobrze kogos poznac w swoim wieku i wymienic wspolnie poglady......
A co do tempa to przyznaje rewelacyjnie sie rozwija buahah niedlugo nabierzemy predkosci 200km/h a jak narazie trzeba cieszyc sie predkoscia 2km/h buahha ale mam breche chyba dlatego ze sa te wakacje chodz i tak z nich za bardzo sie nie ciesze :/
Ale jest spoczko......... Wiec piszcie cio tak u was ??????? cmokaśki dla siedemnastki muaaaaaaaaaaa :*********************
plum_tree

ojej...

Post autor: plum_tree » 23 sie 2004, o 01:16

Ten cmokas był dla mnie? :oops: oj chyba nie...
No cóż...
Chce poznać nowych ludzi w moim wieku, bo ubzdurałam sobie, że chcę wyprawić urodziny. Nyo chyba dlatego, że to będzie osiemnastka moja... A ja urodzin już daaaaaawno nie wyprawiałam. Jedankże uświadomiłam sobie, że nie znam ludzi, których chiałabym zaprosić. Muszę to zmienić. ALe jak? Trudne zadanie przede mną!
Pozdrowienia dla kochanych siedmnastolatek (przynajmniej nie trzeba pisać do Was per panie :wink: )
Walk this Way!
Milena M&M

Post autor: Milena M&M » 29 sie 2004, o 23:28

no co do urodzin miśku no to polecala bym Ci naprawde poznac osoby aby zaprosic je na urodziny......... Wiesz bywaja rozne osoby i nie warto zapraszac kogo popadnie aco do znajomosci to faktycznie malo znam osob w naszym wieku , wiec teraz dla Ciebie cmokasie moja poprzedniczko muaaaaaaaaaaaa :*
Awatar użytkownika
heya_
super forma
super forma
Posty: 1157
Rejestracja: 2 kwie 2004, o 00:00
Lokalizacja: south-east

Post autor: heya_ » 22 paź 2004, o 17:09

Nimfa pisze:wierzcie mi że znam takie kobiety które są po 30 którym nie jedna nastolatka jest mądrzejsza od tych starszych kobiet które niby maja tak poukładne!! :roll:
nimfa , ja cie w cycek kopne chyba! 30 letnie starsze kobiety? to moze 32 letnie staruszki i 36 letnie zombie? nie kazdy kto ma na karku swoje szalone trzynascie i nic wiecej jest mlody...kazdy ma tyle lat na ile sie czuje :P ja mam 18
Awatar użytkownika
kasjo1
super forma
super forma
Posty: 1640
Rejestracja: 16 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kasjo1 » 24 paź 2004, o 18:44

a ja mam 21. Heya, masz u mnie buziaka!
Awatar użytkownika
heya_
super forma
super forma
Posty: 1157
Rejestracja: 2 kwie 2004, o 00:00
Lokalizacja: south-east

Post autor: heya_ » 25 paź 2004, o 14:33

nieomieszkam go wyegzekwowac jesli kiedys bede miala zaszczyt cie poznac;)
Awatar użytkownika
kasjo1
super forma
super forma
Posty: 1640
Rejestracja: 16 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kasjo1 » 25 paź 2004, o 16:38

heya_ pisze:nieomieszkam go wyegzekwowac jesli kiedys bede miala zaszczyt cie poznac;)
OK, zatem umowa stoi! (Coś o buziakach już plotkowałysmy, prawda? czy mi sie zdaje?)
Awatar użytkownika
heya_
super forma
super forma
Posty: 1157
Rejestracja: 2 kwie 2004, o 00:00
Lokalizacja: south-east

Post autor: heya_ » 25 paź 2004, o 21:38

fju fiju...
to sie umowilysmy... :D
:calus:
nie pomne jednak abym rozmawiala z toba o pocalunkach...chyba ze bylam zbyt zauroczona rozmowczynią by pamietac :lol:
Awatar użytkownika
kasjo1
super forma
super forma
Posty: 1640
Rejestracja: 16 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kasjo1 » 25 paź 2004, o 21:59

kasjo1 pisze:
heya_ pisze:nutka szaleństwa, każda kobieta za nią tęskni...
jeszcze w liceum brałam udział w tzw "butelce", 9 kobiet i jeden koleś. śmiac mi się chciało na mysl o minach jakie zrobilyby te wszystkie kobiety wiedząc, że całowały sie z "prawdziwą lesbijką" :lol:
kazda chciałaby spróbować "jak to jest', to chyba czysta fizjologia :D
Całowanie jest THE BEST,prawda? :cmok:



A teraz pamiętasz? Pozdrawiam! :cmok: :wink:
Awatar użytkownika
heya_
super forma
super forma
Posty: 1157
Rejestracja: 2 kwie 2004, o 00:00
Lokalizacja: south-east

Post autor: heya_ » 25 paź 2004, o 22:26

nooooooooooooo, teraz to pamietam :lol:
kasjo1, wola boska, a odleglosci to bicz bozy...
padam do nóżek :D
LadyM
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 26
Rejestracja: 29 lip 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław/Bremen

Post autor: LadyM » 30 lip 2008, o 20:53

Szybkie numerki to KICZ!!!!!!
Zawsze to potępiałam i zawsze będę.
Mam 16 lat (tzn 17 w listopadzie:D) i w sumie dopiero się zarejestrowałam tu, ale mam w planach zaglądać często

:P :P :P :P :P :P :P :P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
Awatar użytkownika
kakaowe_lody
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 42
Rejestracja: 5 lip 2008, o 02:00
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: kakaowe_lody » 3 sie 2008, o 17:13

szybkich numerków nie popieram ... narazie wogóle nie popieram :D
ODPOWIEDZ