Jakie lubicie dziewczyny?

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mariaawaria
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 19 gru 2010, o 19:33

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: mariaawaria » 7 lip 2011, o 01:05

Haha, miło wiedzieć, że wstrzelam się w czyjeś standardy. :lol:
Miło wiedzieć że istnieje gdzieś ten ideał:D
Aktualnie zachwycam się Julianne Moore
O tak! Julianne Moore jest zabójcza:D
Ależ oczywiście, że to się dzieje w twojej głowie, Harry, tylko skąd, u licha, wniosek, że wobec tego nie dzieje się naprawdę?
Awatar użytkownika
Athla
Posty: 8
Rejestracja: 31 maja 2011, o 23:39

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Athla » 10 lip 2011, o 00:31

mariaawaria pisze:Hmm.. a mi się marzy taka druga Luna Lovegood ^^ Marzycielka, wrażliwa, jedyna w swoim rodzaju. Taka z którą można robić wszystko i nic i nawet wspólne nudzenie się jest przyjemne:> Taka z którą można popatrzeć nocą w gwiazdy i pomilczeć na ten sam temat. I przedewszystkim taka, przy której mogłabym być całkowicie sobą ze wszystkimi moimi dziwnościami i odchyleniami od normy ;)

Wygląd nie gra dużej roli, zwykle nawet jeśli na pierwszy rzut oka ktoś nie bardzo mi się podoba, to za fajny charakter odrazu pięknieje w moich oczach. Chociaż oczywiście, każdy ma jakiś ideał. Moim jest porcelanowo biała blondynka albo czerwonowłosa, z wystającymi obojczykami, kościami policzkowymi, nadgarstkami ;) Nie musi być piękna, ale musi mieć w sobie to coś. Coś tajemniczego i ten błysk w oku ;)
No to mnie podbudowałaś teraz :D Przynajmniej z tymi czerwonymi włosami, bo z kośćmi policzkowymi to nie bardzo :| Ale w 75% by się zgadzało :)

A co do mojego `ideału` to ciężko to sprecyzować. Szczególnie z wyglądu, do którego nie przywiązuję wielkiej wagi. Bardziej patrzę na cechy charakteru. Moja kobieta idealna musi być przede wszystkim otwarta na świat. Musi mnie uzupełniać przynajmniej w pewnym stopniu. Przebojowa, mająca własne zdanie, ale też idąca na kompromisy (ja niezbyt lubię się podporządkowywać). No i powinna mnie akceptować w pełni (co może być trudne, zważywszy na mój cięzki charakterek :twisted: ).
Jak już wspomniałam, wygląd nie gra znaczącej roli. Chociaż czasem marzy mi się taka drobna kobietka, którą mogłabym się zaopiekować...
Chcę żyć pełnią życia, chcę wyssać wszystkie soki...
nobodyimportant
Posty: 6
Rejestracja: 10 lip 2011, o 02:10

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: nobodyimportant » 10 lip 2011, o 02:29

No mnie najbardziej kręcą dość męskie dziewczyny. Troche głupio wzorować się na serialu, ale tak jak już ktoś powyżej powiedział w typie Shane z 'The L Word' ; )
I w sumie jakby nie patrzeć tylko takie mi wpadają w oko. Nie przepadam za takimi paniusiami, delikatnymi dziewczynkami.
Dobrze, gdyby miała swoje zdanie i umiała je wyrazić, a także go bronić. Własny styl. Co do budowy ciała bez konkretnych wymogów, byle nie zbyt pulchniutka ;d mile widziane ciemne krótkie włosy ;]
Jednak nie wchodzą z gre żadne zdrady, kłamstwa, krętactwa. Bardzo cenię naturalność i prawdziwość pod każdym względem.
Filozoficzne rozmowy (sama uwielbiam dużo rozmawiać. ale nie tak bez sensu, tylko na konkretne sprawy ;p), wielkie imprezy, zwykły wieczór przed telewizorem czy romantyczna kolacja przy świecach - aby potrafiła zrobić ze mną wszystko. I pójść na drugi koniec świata :)
I tak zgadzam się ze wszystkimi - to w oczach tkwi cała magia ;)

Sama jestem dość wrażliwa, więc dobrze by było, gdyby była podporą i zawsze wspierała ;)
Ale do tego mam twardy charakterek, więc ktoś kto by znosił te wszystkie humorki i nie humorki bez większych awantur ;P

Pozdrawiam wszystkie kobitki :)
Awatar użytkownika
alexp
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 194
Rejestracja: 26 cze 2011, o 15:40
Lokalizacja: ok Wrocławia

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: alexp » 10 lip 2011, o 12:24

Shane i Shane :P Femme- musi mieć to coś w sobie i tyle :) Nie ma ideałów, nawet jakby istniały to byłyby nudne.
nobodyimportant
Posty: 6
Rejestracja: 10 lip 2011, o 02:10

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: nobodyimportant » 10 lip 2011, o 20:24

dla każdego ideał jest inny, każdy lubi co innego ;)
a Shane jest po prostu intrugująca ;]
Awatar użytkownika
Dainty
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 816
Rejestracja: 31 sie 2005, o 00:00

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Dainty » 10 lip 2011, o 21:51

Lubię kobiety na 3 C: cudze, cyste i cycate :lol: A tak na poważnie to lubię duże piersi, silny charakter, niezależność i konsekwencje w postępowaniu. Mogę chyba powiedzieć, że jestem z moim ideałem :) A Shane to dla mnie kretynka...
"Pamiętaj, tchórz umiera tysiąc razy.
Odważny umiera,Zawsze tylko raz!" ZxRx
abstracttion
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 11 lip 2011, o 15:23

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: abstracttion » 11 lip 2011, o 17:23

Dainty pisze: A Shane to dla mnie kretynka...
hehe:D są gusty i guściki:D ale Ty to masz gust;] ;D
Peace.Love
Awatar użytkownika
Vessumiree
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 17 sie 2009, o 00:00

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Vessumiree » 11 lip 2011, o 19:19

To ja się maczkiem podpisze pod
Dainty napisała: A Shane to dla mnie kretynka...
I taka ten. Brzydka w dodatku.
abstracttion
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 11 lip 2011, o 15:23

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: abstracttion » 11 lip 2011, o 20:16

mi sie bardziej podoba Shane niz Carmen:D
ale najlepsze sa takie lekko meskie, krotkie wlosy i w miare duze i ladne piersi:D
Peace.Love
Awatar użytkownika
Dainty
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 816
Rejestracja: 31 sie 2005, o 00:00

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Dainty » 11 lip 2011, o 20:55

abstracttion pisze:
Dainty pisze: A Shane to dla mnie kretynka...
hehe:D są gusty i guściki:D ale Ty to masz gust;] ;D
Guścisko wręcz :cool:
"Pamiętaj, tchórz umiera tysiąc razy.
Odważny umiera,Zawsze tylko raz!" ZxRx
abstracttion
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 11 lip 2011, o 15:23

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: abstracttion » 11 lip 2011, o 20:56

no dobrze. Jak tak bardzo chcesz to podkreslic to moze byc i tak:D
Peace.Love
nochybaja
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 11 cze 2011, o 23:43
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: nochybaja » 13 lip 2011, o 01:39

haha, dobra to ja może opiszę mój ideał który i tak nie istnieje.
Moja wymarzona dziewczyna miałaby 172-3cm, duże niebieskie oczy, długie włosy blond/rudo-czerwone/brązowe, pełne usta, wąskie uda, wąską talię, stanik a75. ubierałaby się rockowo, ale modnie. używała by ciemnych cieni i eyelinera, miałaby prześliczny uśmiech, mocno zarysowane kości policzkowe. chodziła by ze mną na długie spacery po mieście nocą i koncerty naszych ulubionych zespołów. wspólnie oglądała ze mną hollywoodzkie filmy z kubkiem goracego kakaa w ręce <3

byłoby pięknie, tylko że ona nie istnieje...

ale ogólnie poza takim 'ideałem' podoba mi sie wiele różnych dziewczyn. ważne, żebym widziała w niej to 'coś' :)
Awatar użytkownika
Dainty
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 816
Rejestracja: 31 sie 2005, o 00:00

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Dainty » 13 lip 2011, o 08:00

nochybaja pisze:haha, dobra to ja może opiszę mój ideał który i tak nie istnieje.
Moja wymarzona dziewczyna miałaby 172-3cm, duże niebieskie oczy, długie włosy blond/rudo-czerwone/brązowe, pełne usta, wąskie uda, wąską talię, stanik a75. ubierałaby się rockowo, ale modnie. używała by ciemnych cieni i eyelinera, miałaby prześliczny uśmiech, mocno zarysowane kości policzkowe. chodziła by ze mną na długie spacery po mieście nocą i koncerty naszych ulubionych zespołów. wspólnie oglądała ze mną hollywoodzkie filmy z kubkiem goracego kakaa w ręce <3

byłoby pięknie, tylko że ona nie istnieje...

ale ogólnie poza takim 'ideałem' podoba mi sie wiele różnych dziewczyn. ważne, żebym widziała w niej to 'coś' :)
Nie znasz dnia ani godziny Kochana :!: Ja na swoją czekałam 23 lata....
"Pamiętaj, tchórz umiera tysiąc razy.
Odważny umiera,Zawsze tylko raz!" ZxRx
Awatar użytkownika
Pinkberry
super forma
super forma
Posty: 7088
Rejestracja: 11 sie 2004, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Pinkberry » 13 lip 2011, o 21:54

nochybaja pisze:haha, dobra to ja może opiszę mój ideał który i tak nie istnieje.
Moja wymarzona dziewczyna miałaby 172-3cm, duże niebieskie oczy, długie włosy blond/rudo-czerwone/brązowe, pełne usta, wąskie uda, wąską talię, stanik a75. ubierałaby się rockowo, ale modnie. używała by ciemnych cieni i eyelinera, miałaby prześliczny uśmiech, mocno zarysowane kości policzkowe. chodziła by ze mną na długie spacery po mieście nocą i koncerty naszych ulubionych zespołów. wspólnie oglądała ze mną hollywoodzkie filmy z kubkiem goracego kakaa w ręce <3
Chodziłam z taką. Była zupełnie porąbana, ja mam jakiś radar na borderline i depresję.
Awatar użytkownika
mloda_gniewna
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 14 lip 2011, o 16:45

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: mloda_gniewna » 14 lip 2011, o 17:58

Muszę się przyznać, że mam ogromną (naprawdę ogromną) słabość do szatynek i brunetek. Do tego ciemna karnacja i piękne oczęta w kolorze gorzkiej czekolady :serce:
Ogólnie podobają mi się kobiece dziewczyny, aczkolwiek nie ma reguły, najważniejszy jest charakter :)
Die die die my darling
Don't utter a single word
Die die die my darling
Just shut your pretty eyes
Awatar użytkownika
pinacolada128
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 84
Rejestracja: 25 maja 2010, o 15:08
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: pinacolada128 » 16 lip 2011, o 17:32

Dla mnie ideałem jest Kate Middleton, chociaż mogłaby trochę przytyć ;d
Awatar użytkownika
pinacolada128
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 84
Rejestracja: 25 maja 2010, o 15:08
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: pinacolada128 » 16 lip 2011, o 17:34

Dla mnie ideałem jest Kate Middleton, chociaż mogłaby trochę przytyć ;d
No, ale niestety jest zajęta a z księciem konkurować nie będę ;)
Awatar użytkownika
odessa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 33
Rejestracja: 28 sty 2011, o 12:25

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: odessa » 26 lip 2011, o 03:13

A ja jestem fanką małych piersi. Lepsze A niż E.
Poza tym uwielbiam dziewczyny z klasycznymi rysami twarzy i mocno zarysowanym nosem. Albo z kolei te z sarnimi oczami i dość szerokim nosem. I te z płowiejącymi od słońcami włosami. I z naturalną, ciemniejszą karnacją. I z gęstymi włosami - nie ważne, krótkie czy długie, proste czy kręcone.
To nie jakiś ideał. Każdy z tych cech z osobna tak naprawdę potrafi mnie przyciągnąć.
eywa
Posty: 6
Rejestracja: 2 sty 2011, o 15:45

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: eywa » 1 sie 2011, o 00:12

Kobiece, jak najbardziej kobiece.
Jestem lesbijką, interesują mnie kobiety, a nie babo-chłopy. Z góry przepraszam, jeśli kogoś obraziłam, ale tak właśnie uważam i według tej zasady się kieruję. Nie chodzi mi bynajmniej o długość włosów, czy coś takiego, raczej o styl ubierania :) Jeśli dziewczyna nosi sukienki, spódnice... Ach, mogłabym się rozmarzyć!
Jeśli chodzi o charakter... Delikatne, nieśmiałe, takie którymi można by było się opiekować... Słodkie i czułe, lekko wyuzdane, ale tylko trochę... A przede wszystkim inteligentne, mające własne zdanie, umiejące go bronić... Takie mnie pociągają najbardziej :)
sportswoman
Posty: 3
Rejestracja: 1 sie 2011, o 15:23

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: sportswoman » 1 sie 2011, o 16:12

Ciekawy temat... Mnie się generalnie podobają sportsmenki.. kurczę już jakiś czas chodzi mi po głowie Marianne Steinbracher, ah.. :]
Awatar użytkownika
WildGirl
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 141
Rejestracja: 12 sty 2011, o 18:26

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: WildGirl » 1 sie 2011, o 20:49

Kobiety alternatywne , z muzyczną duszą , która to rozumie a nie uważa ze to jakiś "odchył"
Kobieta hmmm potrafiąca być bardzo kobieca a za razem z nutą męskości , alternatywność spódnica + garnitur , sukienka + tenisówki/glany , krótkie włosy lub długie czy kolory rózne , wzrost 170 w dół

http://youtu.be/HdFsrNsQI8s
http://youtu.be/79sZ9zwH1Xw
http://youtu.be/8STWHeYE6JE wie co to szpilki lecz nie musi w nich balansować by pokazać klase http://youtu.be/fhoWLMnh20E

Poza nią widziałam dwie tak alternatywne kobiety przez ostatnie parę lat
Artysta musi zatrzeć ślady potu, wylanego przy tworzeniu swego dzieła. Widoczny wysiłek jest bowiem zbyt małym wysiłkiem.
Awatar użytkownika
ellalynette
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 135
Rejestracja: 4 kwie 2009, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: ellalynette » 2 sie 2011, o 21:10

Jeśli chodzi o wrażenie zewnętrzne to najważniejszy dla mnie jest klasycznie kobiecy styl (fryzura, ubiór, figura, sposób poruszania się) no i dbałość o wygląd i higienę. Mam też oczywiście kilka fetyszy a mianowicie podobają mi się długie, najlepiej kręcone, ciemne lub rude włosy, jasna karnacja, ładne oczy o intrygującym spojrzeniu (cokolwiek to znaczy :-P ), łagodne ale nie dziecinne rysy twarzy. No ale to takie tam fetysze i nigdy nie przyszłoby mi do głowy porównywać do tego "kryterium" nowopoznanej osoby, bo nawet jeśli nie posiada żadnej z tych cech nie oznacza to wcale, że na pewno nie zwrócę na nią uwagi. Ważniejszy jest dla mnie szeroko pojęty indywidualizm i oryginalność. Dziewczyna musi w jakiś sposób się wyróżniać, intrygować mnie. Mile widziane pasje i specyficzne zainteresowania. Chciałabym móc z nią prowadzić długie, wzbogacające nas obie rozmowy. Dobrze by też było gdyby miała podobne poczucie humoru do mojego albo przynajmniej w tej kwestii mnie tolerowała :cool:
Awatar użytkownika
pajeczynaklamst
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 2 sie 2011, o 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: pajeczynaklamst » 3 sie 2011, o 01:57

A dla mnie to jest nie istotne. Wyznaję zasadę, że kocha się osobę a nie płeć. Można mieć wyobrażenie ideałów, ale zazwyczaj i tak się okazuje , że nasza wybranka/nek do takowych nie należy. ;)
Trzeba kogoś poznać, porozmawiać i to wszystko przychodzi z czasem...
Awatar użytkownika
amazonka94
Posty: 6
Rejestracja: 16 wrz 2010, o 16:14

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: amazonka94 » 4 sie 2011, o 18:03

jak dla mnie dziewczyna musi mieć w sobie to COŚ :D nie lubię mega męskich kobiet . Uwielbiam za to te subtelne,wrażliwe i delikatne :) kręcą mnie brązowe oczy ^^
...a teraz szybko zanim zrozumiemy że to bez sensu.
halkalta
Posty: 1
Rejestracja: 7 sie 2011, o 02:06

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: halkalta » 7 sie 2011, o 02:44

Osobiście mam słabość do kobiet skłonnych do szaleństwa w kwestii ubioru, fryzury, zachowania. Najbardziej działają na mnie dziewczyny punkowe, szczególnie te w gorsetach. Jednak nieważne jest dla mnie czy dziewczyna jest niska, wysoka, szczupła, przy kości. Istotne by miała w sobie to "coś" pociągającego, czego inni ludzie nie muszą dostrzegać, wystarczy że ja będę to widziała i szczerze kochała. Kobieta koniecznie powinna być zadbana i pięknie pachnieć - to już połowa sukcesu.
Wychodzę z założenia, że cycki i tak kiedyś obwisną, a skóra się pomarszczy, dlatego bardziej pociąga mnie osobowość. Jeśli dziewczyna mnie nie odrzuca na pierwszy rzut oka - jest okej. Chociaż nie ukrywam, że mogłaby ubierać się niekonwencjonalnie i być pozytywną wariatką :D
Awatar użytkownika
Lakierka
Posty: 9
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 02:58

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Lakierka » 2 paź 2011, o 20:17

Hmm.. a mi się marzy taka druga Luna Lovegood ^^ Marzycielka, wrażliwa, jedyna w swoim rodzaju. Taka z którą można robić wszystko i nic i nawet wspólne nudzenie się jest przyjemne:> Taka z którą można popatrzeć nocą w gwiazdy i pomilczeć na ten sam temat. I przedewszystkim taka, przy której mogłabym być całkowicie sobą ze wszystkimi moimi dziwnościami i odchyleniami od normy
Ha, jakbym o sobie czytała :D No i...
Moim jest porcelanowo biała blondynka albo czerwonowłosa
Od jakichś dwóch lat ciągle mi po głowie chodzi czy nie zafarbować się na czerwono ;>
Mleczko
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 22:56

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Mleczko » 2 paź 2011, o 22:43

Drobne i szczupłe. (mam 175cm, więc takie wzbudzają we mnie instynkt opiekuńczy... Oto stoi przedemną wątła istotka, którą trzeba chronić przed złym światem... Aż chce się przytulić...) czuję się wtedy odpowiedzialna.
Żeby mówić co się myśli, trzeba myśleć (co się mówi)!
HoldMyHand
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 30 sty 2011, o 15:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: HoldMyHand » 4 paź 2011, o 15:54

Boze... te co lubicie niskie, kobiece,chude, niesmiale, ladne, z dlugimi wlosami o ladnych oczach. GDZIE WY SIE PODZIEWACIE? :oops: W Poznaniu takich nie ma ;/;/ :evil: 3/4 dziewczyn ktore znam wolą te Postawniejsze i bardziej męskie ;/
HoldMyHand
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 30 sty 2011, o 15:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: HoldMyHand » 4 paź 2011, o 15:58

Mleczko pisze:Drobne i szczupłe. (mam 175cm, więc takie wzbudzają we mnie instynkt opiekuńczy... Oto stoi przedemną wątła istotka, którą trzeba chronić przed złym światem... Aż chce się przytulić...) czuję się wtedy odpowiedzialna.

Dogadałybyśmy się :)
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jakie lubicie dziewczyny?

Post autor: Rilla » 4 paź 2011, o 18:30

Mleczko pisze:Drobne i szczupłe. (mam 175cm, więc takie wzbudzają we mnie instynkt opiekuńczy... Oto stoi przedemną wątła istotka, którą trzeba chronić przed złym światem... Aż chce się przytulić...) czuję się wtedy odpowiedzialna.
Heh, moje doświadczenie mówi, że te nieduże, drobne istotki, mają niejednokrotnie power przewyższający je o dobry metr ;) I nie palą się do tego, żeby być królewną na wieży :cool:
ODPOWIEDZ