Jak zacząć?

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
Ala1992

Jak zacząć?

Post autor: Ala1992 » 8 mar 2012, o 01:37

Hej. Mam problem i chciałam bym się Was poradzić. Mam 19lat. Poznałam niedawno dziewczyne (16lat) na imprezie u kumpla, Gadałyśmy, bawiłyśmy się i było fajnie ale bardziej jako zwykłe koleżanki. Tak mi się spodobała że cały czas o niej myśle. Wziełam od kumpla jej nr. tel i napisałam jak tam po imprezie i czy może pójdziemy pochodzić po sklepach. Zgodziła się. Ale nie mam pojęcia jakby zareagowała na pocałunek. Odwzajemniła? Uciekła? Powiedziała Wszystkim znajomym? Hmm Takie pytania nasuwają mi się cały czas na myśl. Nie wiem jak ją wyczuć. Pomożecie? Z góry Dziękuje.
lidias
początkująca foremka
początkująca foremka

Re: Jak zacząć?

Post autor: lidias » 8 mar 2012, o 13:13

Hej, wg mnie nie całuj jej na tych zakupach, bo to ją pewnie zaszokuje za bardzo. Lepiej jakbyś się zrobiła na bóstwo, gadała z nią o różnych rzeczach i jak rozmowa zejdzie na temat związków, chłopaków itp. to wtedy powiedz jej na luzie, że jesteś lesbijką. Zobaczysz jak się potem będzie zachowywała i na tej podstawie można podjąc dalsze kroki :P
Awatar użytkownika
Nisinen
uzależniona foremka
uzależniona foremka

Post autor: Nisinen » 8 mar 2012, o 14:36

Lepiej nie szalej. Wiele dziewczyn w wieku 16 lat ma kiepskie pojęcie o własnej seksualności. Polecam ostrożność, metody małych kroczków i lepsze poznanie dziewczyny. Co ma wisieć, nie utonie ;D
Imperial
początkująca foremka
początkująca foremka

Post autor: Imperial » 8 mar 2012, o 15:26

Poprostu czekaj . W końcu wyjdzie z niej lesba , o ile nią jest :p bo jak nie to <plask> i lipa :)
Ala1992

Post autor: Ala1992 » 9 mar 2012, o 01:19

No Tak, Macie racje. Pomyślałam że może być lesbijką ponieaważ najprzystojniejszy Facet na imprezie proponował jej drinka i wogóle próbował zagadywać ale ona nawet nie chciała z Nim gadać. Hmm no zobaczymy jak to mi się potoczy. Dziękuje
ODPOWIEDZ