Co myślicie o sukienkach?

Sprawy nastolatek
sandruska
Posty: 4
Rejestracja: 2 sie 2012, o 13:46

Co myślicie o sukienkach?

Post autor: sandruska » 3 sie 2012, o 12:46

Ciekawa jestem, co ogólnie myślicie o zakładaniu sukienek? Czy na ogól preferujecie jakieś inne ubrania?
HeavilyBroken
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 12 lip 2012, o 00:19

Re: Co myślicie o sukienkach?

Post autor: HeavilyBroken » 3 sie 2012, o 13:23

Nie lubię nosić sukienek, ani spódniczek, bo nie czuję się w nich dobrze. Spodnie rządzą :cool:
Awatar użytkownika
Endless
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 87
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 15:17

Re: Co myślicie o sukienkach?

Post autor: Endless » 3 sie 2012, o 15:17

Sukienki jak najbardziej, ale spódniczki nie. Oczywiście swobodna długość, a nie taka, w której cały czas muszę się martwić czy mi czegoś nie podwiewa xD
gaga963
Posty: 7
Rejestracja: 5 gru 2011, o 08:44

Re: Co myślicie o sukienkach?

Post autor: gaga963 » 3 sie 2012, o 18:07

Nie lubię. Jest to w pewnym stopniu związane z kompleksami, ale też z wygodą. Przeważnie chodzę w bluzkach XL, czarnych rurkach i glanach. Jest to strój, w którym czuję się najlepiej. W spódnicach i sukienkach bardzo denerwuje mnie to majtanie materiału, szczególnie, kiedy jest wiatr.
Awatar użytkownika
mpakompabieta
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 8 wrz 2011, o 20:48
Lokalizacja: Gdynia

Re: Co myślicie o sukienkach?

Post autor: mpakompabieta » 4 sie 2012, o 00:03

oo! ciekawy zbieg okoliczności że akurat teraz powstał ten temat ;) ostatnio często łażę po second handach i gromadzę te wszystkie typowo babskie ubrania, zastanawiając się czy sukienka w groszki to nie przesada dla kogoś kto zwykle nosi rurki, tisherty i trampki ;> powoli zbieram się w sobie by wprowadzić w życie swój plan i zacząć wyglądać jakkolwiek kobieco, ale wydaje mi się że daleka droga do tego żebym czuła się w tym 100% komfortowo ;)
"Sarkazm to taka forma humoru, którą uprawiając nie możesz chichotać jak jakaś gimnastyczka..."
Mleczko
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 22:56

Re: Co myślicie o sukienkach?

Post autor: Mleczko » 5 sie 2012, o 15:41

Sukienki są zarombiste. A najlepiej długie. Mnie się marzy kiecka taka z XIX wieku... Z gosretem i wszystkim...
Żeby mówić co się myśli, trzeba myśleć (co się mówi)!
sandruska
Posty: 4
Rejestracja: 2 sie 2012, o 13:46

Re: Co myślicie o sukienkach?

Post autor: sandruska » 6 sie 2012, o 12:51

No, Mleczko, te sukienki były niesamowite! Chociaż ja wolę te modele z książek Jaine Austin :) A ostatnio w ogóle zachwyciłam się sukienką transformers. Wiem, ze brzmi dziwnie - tez się zdziwiłam, ale chodzi głównie o sukienkę, którą można zakładać na multum różnych sposobów. Łącznie ze spodniami i spódnicą. Nie wiem, czy się nie skuszę. A co Wy o tym myślicie http://onemore.pl
Mleczko
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 22:56

Re: Co myślicie o sukienkach?

Post autor: Mleczko » 6 sie 2012, o 14:29

Fajne, ale czy wygodne?
A oto dobry argument przemawiający a dobrem płynącym z sukienek:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... rotism.jpg
Żeby mówić co się myśli, trzeba myśleć (co się mówi)!
Mleczko
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 22:56

Re: Co myślicie o sukienkach?

Post autor: Mleczko » 6 sie 2012, o 14:30

Eh, link nie działa, a nie mogę edytować...
Żeby mówić co się myśli, trzeba myśleć (co się mówi)!
antaxia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 40
Rejestracja: 1 lis 2007, o 00:00

Re: Co myślicie o sukienkach?

Post autor: antaxia » 6 sie 2012, o 17:46

Sukienki sa swietne na lato, jak dla mnie.
A spódnica...jesień, obcisła przed kolano, czarne rajstopy ale te zwykle nie z lajkra, koturny,koszula meska, delikatna skóra albo marynarka.
Się sobie sama oprzec wtedy nie moge :wink: :P
Awatar użytkownika
morphinen
Posty: 9
Rejestracja: 5 sie 2012, o 23:53

Re: Co myślicie o sukienkach?

Post autor: morphinen » 6 sie 2012, o 20:17

Osobiście uwielbiam sukienki, szczególnie na lato - kolorowe, zwiewne, nie za długie... Sama jednak nieczęsto zakładam, kwestia i kompleksów i trochę poruszania się - bywa tak, że nie uważam, jak chodzę, czy podwiewa i tak dalej, i tak dalej... Ale popatrzeć zawsze miło! :podbite oczko:
hope you don't think
my obsession is awkward
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Co myślicie o sukienkach?

Post autor: zosia24 » 6 sie 2012, o 20:20

Świrek bardzo lubi sukienki, w szczególności teraz ... :)
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
cropca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 247
Rejestracja: 29 maja 2012, o 21:37

Re: Co myślicie o sukienkach?

Post autor: cropca » 6 sie 2012, o 21:57

Ostatnie 10 miesiecy nie byłam w pracy w spodniach. Z gola #%$! tez nie, ale upodobalam sobie sukienki.
Ładne, dopasowane na pupie, krótkie, zeby odslanialy nogi do granic przyzwoitości (ech, przyzwoitosc? Kogo ja oszukuje).

Lubię, jak kręgi w szynach az strzykaja, bez sciemy, bezwstydnie prowokuje i... Daj Boze zebym w końcu dopiela swego :sing:

Bo póki co... Oj, bida! :podbite oczko: :mrgreen:
CirpiCirpi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 5 gru 2011, o 14:57

Re: Co myślicie o sukienkach?

Post autor: CirpiCirpi » 7 sie 2012, o 19:02

Wszystkie dziewczynki najlepiej wyglądają w sukienkach, uwielbiam :serce: Więc noście śmiało, tylko że z tego co czytam, to większość z Was preferuje się w spodniach. I pod tym względem też nie jestem wyjątkiem, o do grabek plastikowych. To po co ten wątek :P
ALE NAWET JA dałam się kiedyś uwieść, a uwiodły mnie aż 2 (słownie dwie) sukienki. Wciskam się elegancko i zacnie tylko w tę czarną, a raczej jej podobiznę, na rozpoczęcie i zakończenie roku szkolnego. Tej z makami i czaszkami już nie noszę, bo za dużo starych i młodych dziadów gapiło mi się w dekolt, FUJ :x Dlatego niech spodnie rozsypują mi się na zadzie, proszę bardzo, ale to w nich przeżyję swoje porażki życiowe 'v'
----
W ogóle, jeśli zamierzacie dziewczyny się jeszcze tu wypowiadać, wstawcie zdjęcia kiecek, które złapały Was za serce, com? C: Bo słowami to się nie najemy ;D
----
Obrazek Obrazek
Smig11
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 102
Rejestracja: 16 lut 2012, o 19:48

Re: Co myślicie o sukienkach?

Post autor: Smig11 » 7 sie 2012, o 20:16

CirpiCirpi pisze:Wszystkie dziewczynki najlepiej wyglądają w sukienkach, uwielbiam :serce: Więc noście śmiało, tylko że z tego co czytam, to większość z Was preferuje się w spodniach. I pod tym względem też nie jestem wyjątkiem, o do grabek plastikowych. To po co ten wątek :P
ALE NAWET JA dałam się kiedyś uwieść, a uwiodły mnie aż 2 (słownie dwie) sukienki. Wciskam się elegancko i zacnie tylko w tę czarną, a raczej jej podobiznę, na rozpoczęcie i zakończenie roku szkolnego. Tej z makami i czaszkami już nie noszę, bo za dużo starych i młodych dziadów gapiło mi się w dekolt, FUJ :x Dlatego niech spodnie rozsypują mi się na zadzie, proszę bardzo, ale to w nich przeżyję swoje porażki życiowe 'v'
----
W ogóle, jeśli zamierzacie dziewczyny się jeszcze tu wypowiadać, wstawcie zdjęcia kiecek, które złapały Was za serce, com? C: Bo słowami to się nie najemy ;D
----
Obrazek Obrazek
zajebista ;p kocham,sukienki... niestety mało co w nich chodzę, pogoda niestety mi w Polsce na to nie pozwala;/
CirpiCirpi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 5 gru 2011, o 14:57

Re: Co myślicie o sukienkach?

Post autor: CirpiCirpi » 8 sie 2012, o 00:08

zajebista ;p kocham,sukienki... niestety mało co w nich chodzę, pogoda niestety mi w Polsce na to nie pozwala;/
Widzę, że instynkt mnie nie zawodzi, jeżeli chodzi o nabywanie ryzykownych dla mojego stylu ubrań :P Dziękuję, doceniam, że podoba Ci się jedna z moich dwóch sukienek, to aż 50%! C:

Tylko w lato mogę nacieszyć oczy dziewczętami w sukienkach, bo reszta roku to jesień albo zima. Wiosna jest paręnaście dni, a po tym zaczyna się letni skwar. Taki obecnie klimat :roll:
Awatar użytkownika
Zutsu
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 42
Rejestracja: 13 maja 2012, o 17:23

Re: Co myślicie o sukienkach?

Post autor: Zutsu » 8 sie 2012, o 00:25

Nie lubię nosić sukienek(wole je podziwiać na innych ^ ^),za spódniczkami też nie przepadam,nie mam wtedy swobody ruchu i wydaje mi się,że wszyscy się na mnie gapią ;p.
Smig11
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 102
Rejestracja: 16 lut 2012, o 19:48

Re: Co myślicie o sukienkach?

Post autor: Smig11 » 8 sie 2012, o 12:04

nie ma za co ;p gust masz niezły ;p
Często tez na dyskotece można na patrzeć się na dziewczyny w niezłych sukieneczkach ;]
misseverything
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2012, o 11:12

Re: Co myślicie o sukienkach?

Post autor: misseverything » 9 sie 2012, o 15:27

Sukienki i spódnice jak nic innego podkreślają kobiece kształty. Tak więc kobity wskakiwać w kiecki i na miasto! 8)
Awatar użytkownika
Endless
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 87
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 15:17

Re: Co myślicie o sukienkach?

Post autor: Endless » 10 sie 2012, o 18:37

Moje typy :)

Obrazek Obrazek
rozabezkolcow
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 81
Rejestracja: 8 lip 2011, o 07:16

Re: Co myślicie o sukienkach?

Post autor: rozabezkolcow » 13 sie 2012, o 12:53

ja sama nosić nie lubię, nie czuję się wtedy na luzie. Ale u innych nawet baaardzo lubię :D
Awatar użytkownika
mademoiselle_j
Posty: 3
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 18:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co myślicie o sukienkach?

Post autor: mademoiselle_j » 13 sie 2012, o 17:07

a ja z kolei uwielbiam sukienki i mogłabym w nich chodzić codziennie! Poza tym jest dużo fajnych sukienek, które nie są "megakobiece", a po prostu fajne!
Awatar użytkownika
wielokropek
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 48
Rejestracja: 5 mar 2011, o 00:14

Re: Co myślicie o sukienkach?

Post autor: wielokropek » 20 sie 2012, o 22:19

KOCHAM sukienki, a noszę... hm, średnio-często :D
Spódnice też, ale u mnie szorty to strój obowiązkowy (nawet w zimie, wtedy z rajstopami).

Sukienka: najlepiej przed kolano (albo maksi), lubię jak odkrywa jakąś część ciała (np. plecy) a resztę przykrywa (wtedy mały dekolt, duży dekolt - plecy zakryte itede), to jest wedłum mnie strasznie seksowne :)
Ostatnio przekonuję się to tych 'tub' czy jak je tam zwą (obcisłych) - wcześniej miałam 'płasko-brzuchowe' kompleksy, ale przyjaciółka przezornie uświadomiła mi, że taka sukienka podkreśla też inne części ciała, którymi akurat warto się pochwalić :twisted:
dubbing to fuckstep ♥
ilavi
Posty: 6
Rejestracja: 19 sty 2012, o 21:01

Re: Co myślicie o sukienkach?

Post autor: ilavi » 29 sie 2012, o 12:53

Sukienki, spódnice - zdecydowanie tak, ale tylko na kimś innym. Ja już dawno wzięłam ślub z dwoma nogawkami <3
Awatar użytkownika
Bluebell_
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 16:13

Re: Co myślicie o sukienkach?

Post autor: Bluebell_ » 3 wrz 2012, o 19:00

Uwielbiam sukienki i ubolewam nad tym, że tak mało dziewczyn je nosi, a jak już to przeważnie tylko na imprezy.
Sama mam ich pełno. :)
polly_pocket
Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2012, o 01:05

Re: Co myślicie o sukienkach?

Post autor: polly_pocket » 14 wrz 2012, o 19:44

Lubię nosić, ale nie często mam okazję, (czyt: odpowiednią temperaturę ;)) a nie zawsze chce mi się dobierać grube rajstopy, pasujące buty, coś na górę i tak dalej. :P Niech noszą je inne.
Awatar użytkownika
clodine
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 06:19
Lokalizacja: Dublin ♥

Re: Co myślicie o sukienkach?

Post autor: clodine » 1 lis 2012, o 23:46

Bardzo lubię ;) Dodają mi pewności siebie, sprawiają że czuję się ładniejsza i bardziej kobieca. Niestety przez pogodę nie mam zbytnio możliwości ich nosić.
SHG90
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 11 paź 2012, o 12:58

Re: Co myślicie o sukienkach?

Post autor: SHG90 » 20 lis 2012, o 23:39

Spódniczki i sukienki od zawsze były i będą KOBIECE. Dziewczyna która nie lubi spódniczek czy spodenek NIE jest kobietą!!!!
Zdecydowanie w szkołach powinny byś tak jak w Rosji mundurki. Spódniczka w kratkę, koszula,krawat i nie ma że nieeeee...bo coś tam,coś tam. Po pierwsze nie było by tych wszystkich zatarć o których słyszę od siostry(jest w 2 technikum) że Zosia pobiła się ze Zdzisią bo miały takie same bluzki z Diora,albo Zosia nagadała Zdzisi że jest łazęgą bo nie ma ciuchów z Diora. Wszyscy równi i już.
Sama od 4 lat zakładam spodnie tylko na motor, i nawet jadąc na zlot pierwsze co robię to wciągam spódniczkę.Jasne że nie zakładam pod nią różowych stringów,tylko czarne bokserki, i jak se ktoś widzi to niech se widzi i tak nie dotknie :twisted:
A w spodniach przestałam chodzić już daaaaaaaaaaaaaaaaawwwwwwwwwwwwwwnnnnnnnnnnnnoooooooooooooo temu tj jakieś 10 lat. Nie jestem jakąś super modelką i bardzo się z tego faktu cieszę,i nigdy w życiu nie będę się wstydzić tego że "tu mam trochę ciałka" poza tym, te drobne niedoskonałości można bardzo łatwo ukryć, chociażby dobierając odpowiednie rajtuzy :D

TAK WIĘC NOŚCIE DZIEWCZYNY SPÓDNICZKI A JESZCZE LEPIEJ SUKIENKI !!!!!!!
Motyl9
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 13 kwie 2012, o 23:20
Lokalizacja: z całkiem niedaleka

Re: Co myślicie o sukienkach?

Post autor: Motyl9 » 20 lis 2012, o 23:49

A Ja nigdy nie lubiłam spódniczek a już o noszeniu sukienki w moim przypadku niema mowy, zawsze miałam wrażenie że jakoś dziwnie w tym wyglądam. O ile mnie pamięć nie myli to po raz ostatni spódnice miałam na Sobie 16 lat temu jeszcze za czasów szkoły podstawowej, i znając Siebie szybko jej już nie założę. Może dlatego że zawsze bardziej lubiłam spodnie i na szczęście w mojej szafie nie posiadam żadnych spódnic ani sukienek. No ale Ja zawsze byłam jakaś dziwna :cool:
W życiu są wzloty i upadki
Jeśli ich nie ma znaczy, że nie żyjesz
kreatywna
Posty: 3
Rejestracja: 9 gru 2012, o 11:43

Re: Co myślicie o sukienkach?

Post autor: kreatywna » 9 gru 2012, o 13:18

Noszę w zależności od nastroju, nigdy nie miałam z tym problemu, sukienki, spódniczki, jak najbardziej.
ODPOWIEDZ