Jak znaleźć dziewczynę?

Sprawy nastolatek
renar
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 150
Rejestracja: 7 maja 2013, o 23:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: renar » 27 maja 2013, o 00:00

gimmeeverything pisze:
renar pisze: Możecie przejść na priva, a nie tak trochę piedolić o wszystkim ważnym i o niczym zarazem -,-
a to tu obowiązuje jakiś nakaz czytania? :shock: :lol: - ale (już) bez obaw; do poziomu powyższych miażdżących "ripost" nawet nie będę usiłowała doskoczyć :cool:
Chyba pójdę Twoją drogą :D
Wieczność to tunel kończący się dupą
start16
Posty: 9
Rejestracja: 22 maja 2013, o 10:29

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: start16 » 27 maja 2013, o 12:12

[quote="gimmeeverything"]do poziomu powyższych miażdżących "ripost" nawet nie będę usiłowała doskoczyć [/quote]

kurcze Gimme - jednak udało Ci się mnie wkurzyć, co powoduje, że znów muszę się wynurzyć, ponieważ rozczarowałaś mnie niespodziewanie, że w Twojej "ripoście" jest tylko jedno zdanie.
Jeszcze tylko ten jeden raz muszę, bo będę przechodzić "katusze", nie lubię być niesłowna, ale zanim zrobię przejście, muszę zrobić ostatnie wejście.

tak już przy okazji:
[quote="gimmeeverything"]szczerze wątpię w Twoją tak nagłą metamorfozę (już nieco mniej wątpię, że posiadasz obdarzonych poczuciem humoru znajomych)[/quote]

Metamorfozy niestety nie było, za to odkryć kilka nastąpiło, a jednak humor zauważyłaś w mojej wypowiedzi, szkoda tylko, że żaden znajomy koło mnie nie siedzi, bo gdyby siedział, wiesz mi - na pewno by Ci dosadniej odpowiedział.
Znajomi u mnie owszem otwarte drzwi zawsze mają, ale nie przesadzają, wiedzą kiedy pora iść do kolegi, a kiedy do kościoła.

[quote="gimmeeverything"]mozolne przedzieranie się przez niemal 2000 moich postów [/quote]

2000 postów - co Ty, wiesz ile to roboty?
Wystraczył mi jeden zgrubsza, aby wiedzieć, że jesteś chudsza, cwana i wytatuowana, może nie ze wszystkim trafiłam w samo sedno, ale czy to nie jest wszystko jedno?

[quote="gimmeeverything"] najważniejsze, że najwyraźniej dobrze Ci zrobiłam - nie kiwnąwszy nawet palcem (mózgiem zresztą też znikomo);[/quote]

Tak w ogóle nie pojmuję, jak można palcem nie kiwnąć dotykając klawiaturę i mózgu znikomo używać do tego przy składaniu zdania uszczypliwego?

No tak zapomniałam - jaka jesteś genialna, wybitnie mądra, a przy tym obrzydliwie skromna.

P.S.
Pamietaj, zgubna dla Ciebie jest Twoja interpretacja, kiedy nie masz pojęcia jaka po drugiej stronie jest nacja.


Pozdrawiam i spadam.
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: gimmeeverything » 27 maja 2013, o 13:13

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: - ulżyło, czy masz tam coś jeszcze? :lol:
a nie lepiej by było pisać teksty disco polo, niż po próżnicy taki talent marnować? :cool:
pewnie kolejny raz boleśnie Cię rozczaruję ale wierz mi (to proste słówko od bezokolicznika "wierzyć" się wywodzi) - mimo, że rozrywki dostarczasz przedniej - dokopać mi, niestety, nie można - buuuuuuu... :lol:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
start16
Posty: 9
Rejestracja: 22 maja 2013, o 10:29

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: start16 » 27 maja 2013, o 14:11

Gimme - "Wiesz mi" - ach, przyczepiła się biedaczka ortografii, gdyż więcej nie potrafi.


A teraz całkiem inaczej:
Pisałam już, że ze mnie żadna polonistka, wierz mi ( już się nauczyłam) nie miałam zamiaru nikogo kopać, wiem - początek był nieciekawy, podeszłam to tego przyznaję z jajem, a nie powinnam w ogóle do takich portali zaglądać, bo nadaję na kompletnie innej fali.


P.S.
zabieram się właśnie za pisanie tekstów do piosenek disco-polo.
Awatar użytkownika
Nannuky
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 8 maja 2013, o 14:18

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Nannuky » 27 maja 2013, o 14:28

Moim zdaniem renar ma rację. Wyraziła się trochę wulgarnie, to fakt, ale wasza jakże miła pogawędka przeszła już w offtop, a ten rzadko kiedy jest mile widziany. Naprawdę mogłyście to załatwić na PW.
renar
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 150
Rejestracja: 7 maja 2013, o 23:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: renar » 27 maja 2013, o 14:50

Przepraszam za wulgarność, ale musiałam to napisać w ten sposób, dla podkreślenia...
Wieczność to tunel kończący się dupą
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: gimmeeverything » 27 maja 2013, o 15:05

Nannuky pisze: Moim zdaniem renar ma rację. Wyraziła się trochę wulgarnie, to fakt, ale wasza jakże miła pogawędka przeszła już w offtop, a ten rzadko kiedy jest mile widziany. Naprawdę mogłyście to załatwić na PW.
zgłoś(-cie), gdzie trzeba; wytną - i po problemie;
tym samym niemile widziany offtop zniknie z oazy wyłącznie ambitnych tematów :cool:

pozdrawiam wszystkie nastolatki :wink: (z naciskiem na "niepoważne" :lol: )
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
renar
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 150
Rejestracja: 7 maja 2013, o 23:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: renar » 27 maja 2013, o 15:59

Swoją drogą, to to nawet pełne przekleństwo nie jest, bo nie ma jednej literki heh
Wieczność to tunel kończący się dupą
Awatar użytkownika
Jirojin
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 138
Rejestracja: 3 sty 2012, o 21:18
Lokalizacja: dziura zwana Olsztyn

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Jirojin » 5 cze 2013, o 17:25

cat fight!
Obrazek
Jestę bigosę WOLNOŚĆ DLA BIGOSÓW
Aliexik
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2021, o 23:26

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: Aliexik » 21 lis 2021, o 23:27

Hej, co tam u Ciebie? jakby minęło już 7 lat i masz teraz jakieś 22 lata i zastanawia mnie czy coś się ułożyło w życiu xD
MissWisnia
Posty: 4
Rejestracja: 22 gru 2021, o 21:51

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: MissWisnia » 22 gru 2021, o 21:54

Wiem co czujesz, ja swoją orientacje odkryłam w bardzo młodym wieku przez co rodzice uważali mnie za dziwadło... Ale jest dużo orientacji i osób. Z czasem możesz odkryć że lubisz nie tylko jedną płeć albo w ogóle jej nie lubisz. Też jestem singielką która szuka dziewczyny, ale to się zmieni.
Awatar użytkownika
kmz2557
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 23 wrz 2022, o 12:52
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Re: Jak znaleźć dziewczynę?

Post autor: kmz2557 » 23 wrz 2022, o 15:54

puki co znajdz przyjaciol a wsrod nich moze sie w kims zakochasz. Nic nie przyspieszaj, a nie będziesz niczego żałować :*
ODPOWIEDZ