Metal

Sprawy nastolatek
Awatar użytkownika
Exxhale
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 3 sty 2018, o 21:51

Re: Metal

Post autor: Exxhale » 4 sty 2018, o 18:39

Dziewczyny słuchające metalu są jak najbardziej w moim typie, pewnie dlatego, że generalnie ta subkultura jest chyba najbardziej nastawiona na muzykę i w tak głębokim zainteresowaniu i obszernej wiedzy na jakiś temat jest coś niesamowicie pociągającego. A ponieważ dla mnie też muzyka jest czymś niezwykle istotnym w życiu, to myślę, że dzielenie się swoimi przemyśleniami, ulubionymi zespołami, chodzenie na koncerty i festiwale, poszerzanie swoich horyzontów byłoby super.
Awatar użytkownika
nnatalia94
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 22 maja 2015, o 21:43

Re: Metal

Post autor: nnatalia94 » 23 sty 2018, o 18:14

Exxhale pisze:Dziewczyny słuchające metalu są jak najbardziej w moim typie, pewnie dlatego, że generalnie ta subkultura jest chyba najbardziej nastawiona na muzykę i w tak głębokim zainteresowaniu i obszernej wiedzy na jakiś temat jest coś niesamowicie pociągającego. A ponieważ dla mnie też muzyka jest czymś niezwykle istotnym w życiu, to myślę, że dzielenie się swoimi przemyśleniami, ulubionymi zespołami, chodzenie na koncerty i festiwale, poszerzanie swoich horyzontów byłoby super.
Mam takie samo wrażenie. Nawet nie macie pojęcia jak ciężko jest kogoś spotkać, kto właśnie docenia takie rzeczy. Kiedy wyskakuję z tekstem, że liczy się dla mnie gatunek muzyki, którego słucha druga osoba to patrzą na mnie jak na wariata ;)
No i takie dziewczyny wydają się być silniejsze, pewne siebie, co też jest ciekawą sprawą, bo przecież to tylko ubiór i tak naprawdę może być zupełnie odwrotnie.
ODPOWIEDZ