Papieros w ustach kobiety - widok seksowny czy odpychający?

Sprawy nastolatek
Lady95
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 93
Rejestracja: 10 paź 2015, o 22:26
Lokalizacja: mazowieckie/W-wa

Re: Papieros w ustach kobiety - widok seksowny czy odpychają

Post autor: Lady95 » 13 paź 2015, o 16:33

Ja Wam powiem, że nigdy nie wracałam uwagi na to czy paląca czy też nie :D Może dlatego, że sama palę... Wszystko zależy od gustów. Ale np. skreślanie kobiety tylko dlatego, że pali nie jest fair.
Byłam w związku z dziewczyną, która kategorycznie nienawidziła fajek... kazała mi je rzucić, a jak wracałam to sprawdzała mnie czy czasem aby ode mnie ich nie czuć :P Czasem zasady łamałam, bo ciężko się opanować gdy każdy dookoła mnie puszcza dymki :D Raz po kłótni to sama wyszłam z mieszkania, wyjęłam peta i zapaliłam. Po powrocie awantura... udało się dojść do porozumienia, że nie jestem teraz w stanie rzucić ich ale mogę ograniczyć. I tak też się stało.
Podstawą osoby palącej powinny być gumy miętowe w kieszeni, perfumy pod ręką oraz woda z mydłem :D
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Papieros w ustach kobiety - widok seksowny czy odpychają

Post autor: takeyoudowntown » 13 paź 2015, o 20:46

Lady, bo najlepiej, gdyby się palący z palącymi łączyli, albo niepalący z niepalącymi, albo jak ktoś nie pali, to niechby już miał tę tolerancję dla małych dymków w jego obecności, przecież nie umrze od tego od razu. Ja nie palę, ale nie przeszkadzałaby mi paląca kobieta, akurat mam taką w domu i da się wytrzymać. Niektórzy niepalący przesadzają z restrykcjami wobec palaczy.
Be someone who makes you happy
Lady95
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 93
Rejestracja: 10 paź 2015, o 22:26
Lokalizacja: mazowieckie/W-wa

Re: Papieros w ustach kobiety - widok seksowny czy odpychają

Post autor: Lady95 » 13 paź 2015, o 20:51

U mnie to wygląda tak, że w mieszkaniu nie zapale :) jak paliłam przy swojej kobiecie, która tego nie lubiła to odchodziłam dalej by jej nie drażnić. Potem guma do żucia w usta i perfumy na siebie (zawsze ten zestaw mam przy sobie), bo sama mimo że pale nie lubię gdy "czuć fajami" :)
Także wszystko zależy od mentalności i podejścia człowieka :)
opoled
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2015, o 16:15

Re: Papieros w ustach kobiety - widok seksowny czy odpychają

Post autor: opoled » 26 lis 2015, o 16:16

Mnie widok kobiety palącej papierosa trochę odrzuca, trochę kręci. Już sam nie wiem, tak pół na pół.
Ostatnio zmieniony 27 lis 2015, o 00:23 przez Wiosennagwiazda, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usuniecie reklamy
NiktWazny0
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 110
Rejestracja: 29 paź 2015, o 19:50

Re: Papieros w ustach kobiety - widok seksowny czy odpychają

Post autor: NiktWazny0 » 30 lis 2015, o 00:17

Ohyda. Zdelegalizowac papierosy.
Justyna20
Posty: 5
Rejestracja: 22 lut 2016, o 18:43

Re: Papieros w ustach kobiety - widok seksowny czy odpychają

Post autor: Justyna20 » 28 lut 2016, o 20:07

Również jestem na nie. Nie lubię zapachu papierosów, strasznie mi przeszkadza. Jeśli kobieta ma coś w ustach, to ogólnie jest seksowna, ale nie papieros.
Awatar użytkownika
kokos95
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 31
Rejestracja: 26 cze 2015, o 19:49

Re: Papieros w ustach kobiety - widok seksowny czy odpychają

Post autor: kokos95 » 5 kwie 2016, o 20:55

Obrzydza mnie papieros u każdego, a już u kobiety w szczególności. Nawet najpiękniejsza kobieta przestaje mi się podobać, kiedy widzę, że pali. Mimo, że kobiety zazwyczaj nie śmierdzą fajami jak faceci, bo mają świadomość tego zapachu i maskują go czy to gumą, czy to perfumami, to jednak nie zniosłabym palącej dziewczyny :?
Anna101
Posty: 5
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 07:50

Re: Papieros w ustach kobiety - widok seksowny czy odpychają

Post autor: Anna101 » 18 kwie 2016, o 07:52

Całowanie się z palącą dziewczyną to jak całowanie się z popielniczką, więc zdecydowanie są u mnie skreślone.
eHHHHHbanan
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2016, o 21:51

Re: Papieros w ustach kobiety - widok seksowny czy odpychający?

Post autor: eHHHHHbanan » 17 sie 2016, o 22:47

A ja tam papierosy u kobiet lubię... na zdjęciach. Wyglądają bardzo estetycznie, ale jak już się do takiej pani z petem podejdzie na żywo, to można się zaczadzić, fuj.
Awatar użytkownika
neutrall
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 345
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 16:27

Re: Papieros w ustach kobiety - widok seksowny czy odpychają

Post autor: neutrall » 20 sie 2016, o 18:31

takeyoudowntown pisze: Niektórzy niepalący przesadzają z restrykcjami wobec palaczy.
Tu się nie zgodę. Niepalący mają prawo, żyć w otoczeniu bez dymu. A palący nie mają prawa, truć innych dymem. Więc restrykcję są tu jak najbardziej na miejscu, i z pewnością będzie ich więcej. Niestety... Life is brutal.

Choć z drugiej strony, nie jestem za dyskryminowaniem osób palących, w dostępie do służby zdrowia. Dopóki papierosy są legalne, i państwo ma zysk z akcyzy, dopóty każdy palacz powinien mieć równe prawo, w dostępie do służby zdrowia.
Poza tym, papierosy nie tylko niszczą serce, płuca i zwiększają ryzyko raka, ale niszczą także szare komórki. Palenie niszczy mózg, szczególnie u mężczyzn
Ja nie palę, ale nie przeszkadzałaby mi paląca kobieta, akurat mam taką w domu i da się wytrzymać.
Tu nie chodzi o to czy ktoś pali lub nie, i czy osoba niepaląca toleruje dym we własnym otoczeniu lub nie... Polityka antynikotynowa, w ogóle, jest po prostu logiczna.
''Wolność to stan umysłu''
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Papieros w ustach kobiety - widok seksowny czy odpychają

Post autor: ImaSumak » 20 sie 2016, o 19:22

neutrall pisze:
takeyoudowntown pisze: Niektórzy niepalący przesadzają z restrykcjami wobec palaczy.
Tu się nie zgodę. Niepalący mają prawo, żyć w otoczeniu bez dymu. A palący nie mają prawa, truć innych dymem. Więc restrykcję są tu jak najbardziej na miejscu, i z pewnością będzie ich więcej. Niestety... Life is brutal.

Choć z drugiej strony, nie jestem za dyskryminowaniem osób palących, w dostępie do służby zdrowia. Dopóki papierosy są legalne, i państwo ma zysk z akcyzy, dopóty każdy palacz powinien mieć równe prawo, w dostępie do służby zdrowia.
Poza tym, papierosy nie tylko niszczą serce, płuca i zwiększają ryzyko raka, ale niszczą także szare komórki. Palenie niszczy mózg, szczególnie u mężczyzn
Ja nie palę, ale nie przeszkadzałaby mi paląca kobieta, akurat mam taką w domu i da się wytrzymać.
Tu nie chodzi o to czy ktoś pali lub nie, i czy osoba niepaląca toleruje dym we własnym otoczeniu lub nie... Polityka antynikotynowa, w ogóle, jest po prostu logiczna.
Oczywiście, ludzie nie powinni mieć wyboru. Najlepiej w niczym. W końcu zawsze znajdzie się ktoś, kto dla "dobra sprawy", będzie chciał decydować za innych... :roll:
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
neutrall
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 345
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 16:27

Re: Papieros w ustach kobiety - widok seksowny czy odpychają

Post autor: neutrall » 20 sie 2016, o 20:04

ImaSumak pisze: Najlepiej w niczym. W końcu zawsze znajdzie się ktoś, kto dla "dobra sprawy", będzie chciał decydować za innych... :roll:
Nie rozszerzam kwestii polityki antynikotynowej na inne sprawy. Jeśli ktoś jednostkowo toleruje dym we własnym otoczeniu domu czy mieszkaniu, to jego prywatna sprawa. W przeciwieństwie do miejsc użytku publicznego.

Były czasy, szczególnie za komuny że paliło się wszędzie dosłownie... Nawet w autobusach czy tramwajach, pociągach a wiadomo jaka była wtedy klimatyzacja szczególnie w upały. Więc odnosząc to stricte do biernego palenia, nie wiem czy akurat o taką wolność w życiu publicznym nam chodzi...
''Wolność to stan umysłu''
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Papieros w ustach kobiety - widok seksowny czy odpychają

Post autor: ImaSumak » 20 sie 2016, o 20:12

neutrall pisze:
ImaSumak pisze: Najlepiej w niczym. W końcu zawsze znajdzie się ktoś, kto dla "dobra sprawy", będzie chciał decydować za innych... :roll:
Nie rozszerzam kwestii polityki antynikotynowej na inne sprawy. Jeśli ktoś jednostkowo toleruje dym we własnym otoczeniu domu czy mieszkaniu, to jego prywatna sprawa. W przeciwieństwie do miejsc użytku publicznego.

Były czasy, szczególnie za komuny że paliło się wszędzie dosłownie... Nawet w autobusach czy tramwajach, pociągach a wiadomo jaka była wtedy klimatyzacja szczególnie w upały. Więc odnosząc to stricte do biernego palenia, nie wiem czy akurat o taką wolność w życiu publicznym nam chodzi...
Przegięć nie powinno być w żadną stronę. To co działo się za komuny oczywiście było nie do przyjęcia. Podobnie jak to, co dzieję się teraz, tylko w drugą stronę.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
Martemisia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 35
Rejestracja: 23 lut 2016, o 22:11

Re: Papieros w ustach kobiety - widok seksowny czy odpychający?

Post autor: Martemisia » 7 gru 2016, o 16:48

Nie lubię papierosów, ale uważam, że to bardzo seksowny widok.
Awatar użytkownika
dollhouse
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 37
Rejestracja: 5 maja 2016, o 18:13

Re: Papieros w ustach kobiety - widok seksowny czy odpychający?

Post autor: dollhouse » 7 gru 2016, o 17:00

W jakiś sposób mnie taki widok (palącej kobiety) pociąga. Choć samego "zapachu" papierosów nie lubię. Ale nie zamierzam zakazywać/nakazywać. Po prostu niech na mnie tym dymem nie dmuchają :-P
Fatmagul
Posty: 3
Rejestracja: 20 lip 2017, o 18:15

Re: Papieros w ustach kobiety - widok seksowny czy odpychający?

Post autor: Fatmagul » 20 lip 2017, o 20:20

Odpowiem chodź nie jestem lesbijką. Mi się wszystko podoba. Nie przeszkadza mi jak facet czy kobieta pali. Ja sama palę ale e-papierosy. I nie zwracam uwagi na czy to facet jakiś zaakceptuje.
Awatar użytkownika
kociak
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 311
Rejestracja: 2 mar 2007, o 00:00
Lokalizacja: z jaskini

Re: Papieros w ustach kobiety - widok seksowny czy odpychający?

Post autor: kociak » 22 lip 2017, o 21:21

dollhouse pisze:W jakiś sposób mnie taki widok (palącej kobiety) pociąga. Choć samego "zapachu" papierosów nie lubię. Ale nie zamierzam zakazywać/nakazywać. Po prostu niech na mnie tym dymem nie dmuchają :-P
Mam tak samo. Tyle że jako dla tej co dawno rzuciła, kusi wtedy tym bardziej i jedno i drugie. No to wtedy na jedno można by się skusić? :cool:
http://tintaforta.digart.pl/
Awatar użytkownika
dollhouse
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 37
Rejestracja: 5 maja 2016, o 18:13

Re: Papieros w ustach kobiety - widok seksowny czy odpychający?

Post autor: dollhouse » 22 lip 2017, o 23:18

kociak pisze:
dollhouse pisze:W jakiś sposób mnie taki widok (palącej kobiety) pociąga. Choć samego "zapachu" papierosów nie lubię. Ale nie zamierzam zakazywać/nakazywać. Po prostu niech na mnie tym dymem nie dmuchają :-P
Mam tak samo. Tyle że jako dla tej co dawno rzuciła, kusi wtedy tym bardziej i jedno i drugie. No to wtedy na jedno można by się skusić? :cool:
Ależ oczywiście :D kto się oprze takiej dwojakiej pokusie :-P
Awatar użytkownika
Exxhale
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 3 sty 2018, o 21:51

Re: Papieros w ustach kobiety - widok seksowny czy odpychający?

Post autor: Exxhale » 16 sty 2018, o 15:01

Mi się podoba. Ale rzeczywiście to też zależy od seksapilu tej osoby bez papierosa ;)
benaldo
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2018, o 13:04

Re: Papieros w ustach kobiety - widok seksowny czy odpychający?

Post autor: benaldo » 21 sty 2018, o 20:05

mnie to odraza i cuchnie !
egze77
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 71
Rejestracja: 10 paź 2017, o 09:57

Re: Papieros w ustach kobiety - widok seksowny czy odpychający?

Post autor: egze77 » 22 sty 2018, o 20:26

Mnie też odrzuca, ale Cate Blanchet z papierosem jako Carol, jest bardzo efektowna...
whitecaffe
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 17 mar 2016, o 18:55

Re: Papieros w ustach kobiety - widok seksowny czy odpychający?

Post autor: whitecaffe » 23 sty 2018, o 02:30

egze77 pisze:Mnie też odrzuca, ale Cate Blanchet z papierosem jako Carol, jest bardzo efektowna...
Podpisuję się pod tym ❤
Alergiczna
Posty: 3
Rejestracja: 5 lut 2018, o 11:32
Lokalizacja: https://hipoalergicznie24.pl/

Re: Papieros w ustach kobiety - widok seksowny czy odpychający?

Post autor: Alergiczna » 5 lut 2018, o 11:42

Jak dla mnie totalny dramat. Nie lubię palących...
cichawoda91
Posty: 9
Rejestracja: 29 sty 2018, o 15:10

Re: Papieros w ustach kobiety - widok seksowny czy odpychający?

Post autor: cichawoda91 » 9 lut 2018, o 10:37

Papierosy są obrzydliwe... Jak można uznać ten smród za seksowny... :roll:
ODPOWIEDZ