Lato !!

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
Majlenka87
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 7 lis 2004, o 00:00

Lato !!

Post autor: Majlenka87 » 20 cze 2005, o 16:15

Czesc jak kazdy juz dobrze wie to nadeszly wakacje co z ta okolicznoscia zrobicie? wyjezdzacie gdzies? a moze opowiecie o miejscach gdzie warto sie wybrac? :-P :-P
PS: tylko przeczytajcie ta wiadomosc teraz a nie na jesien :D hheh jak ostatnio bylo :) :lol: :lol:
Chmurka
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 310
Rejestracja: 27 maja 2005, o 00:00

Post autor: Chmurka » 20 cze 2005, o 16:36

ja zostaję w domu, no, może krótki wypad do Warszawy (do dwóch bardzo ważnych osóbek), może parodniowy wypad do Bratysławy.. ale dzięki temu, że mieszkam w Gdyni, to codziennie będę gościć na plaży z ekipą znajomych, żeby sobie pograć w siatkówkę.. :D mówiąć w skrócie - moje wakacje będą niezwykle piaszysto-słoneczne.. :cool:
Awatar użytkownika
Emmanuelle
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 196
Rejestracja: 20 maja 2005, o 00:00
Lokalizacja: Bytom>Ślask

Post autor: Emmanuelle » 20 cze 2005, o 17:29

Ja zamierzam pojechac do mojej znajomej... w koncu sie z nia spotkam... mysle o niej i mysle... w koncu troche z nia pobede:)
A potem moze jeszcze do kolezanki w Leboku, chcialabym pojechac bezposrednio nad morze, ale chyba w tym roku nie wypali.. a szkoda, chociaz jeszcze wszystko moze ulec zmianie.

Tia... jesienne wieczorki:> Moze jak bedziemy miec grudzien, to ktos znow sie w tym temacie odezwie..:):)
Czasem pragniemy zniknac,
Czasem usilujemy zapomniec,
Co moze sie stac, jezeli ktos spelni te zyczenia?
Awatar użytkownika
Ciri
super forma
super forma
Posty: 5823
Rejestracja: 13 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: Cracovie

Post autor: Ciri » 20 cze 2005, o 17:40

Errata - ostatnio było na odwrót :P

Co do moich planów: dość mgliście zapowiada się wypoczynek nad morzem (polskim), być może parę dni z przyjaciółką na łonie natury. Reszta czasu - w domciu... :):)
you’ve got to take this moment
then let it slip away
let go of complicated feelings

[img]http://www.dokina.pl/grafika/opis/1140/4.jpg[/img]
Awatar użytkownika
Mistle
super forma
super forma
Posty: 1150
Rejestracja: 2 lut 2005, o 00:00
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: Mistle » 20 cze 2005, o 17:49

Ja najpierw jade na Ukraine, potem troszke pracuje, a potem zostaje w domu-nad morzem :D
[url=http://www.last.fm/user/Kaamis/?chartstyle=sittinman][img]http://imagegen.last.fm/sittinman/recenttracks/4/Kaamis.gif[/img][/url]
Till
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 39
Rejestracja: 24 maja 2005, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Till » 20 cze 2005, o 19:27

ja "oryginalnie" muse przesiedziec cale wakacje w domu.. a raczej w rodzinnej stolicy :?... Nie zbyt optymistyczne bo jak się zrobi gorąco to tuaj jak na patelni :shock:
Awatar użytkownika
witch85
super forma
super forma
Posty: 4193
Rejestracja: 24 mar 2005, o 00:00

Post autor: witch85 » 20 cze 2005, o 20:09

Niech sie ta durna sesja w koncu skonczy wrr a potem
"a ja sobie spiewam a ja sobie gram biore z soba plecak no i w Polske gnam" eh nie dostalam pracy wiec bedzie skromnie ale jak tylko w weekend nie zapije sie na smierc to pieniny welcome to... mam w lipcu tam za przewodnika dla pewnej uroczej osoby :D wiec musze sobie wszystkie szlaki przypomniec :) no i moze w koncu Wroclaw odwiedze bo mi sie troszke za wroclawiankami ckni... zwlaszcza tymi w glanach...
Majlenka87
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 7 lis 2004, o 00:00

Post autor: Majlenka87 » 21 cze 2005, o 10:36

wow czyli Polskie morze dominuje heh
chmurka zazdroszzce tez mam ochote pograc w siatke na plazy ale nawet jakbym tam byla to kazdy wolalby pic hehe :D:D chodz i tak bym ich zaciagnela do gry :D :P
Chmurka
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 310
Rejestracja: 27 maja 2005, o 00:00

Post autor: Chmurka » 21 cze 2005, o 17:36

Majlenka87 pisze:wow czyli Polskie morze dominuje heh
chmurka zazdroszzce tez mam ochote pograc w siatke na plazy ale nawet jakbym tam byla to kazdy wolalby pic hehe :D:D chodz i tak bym ich zaciagnela do gry :D :P
heh.. ja wczoraj wpierw byłam na rolkach, a potem odnalazłam kumpli na plaży i rozpoczęłam oficjalnie sezon siatkóweczki :D a co do ekipy, to na szczęście umieją oddzielić kiedy idzie się na grę, a kiedy na picie.. ;)
Majlenka87
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 7 lis 2004, o 00:00

Post autor: Majlenka87 » 22 cze 2005, o 08:59

Niestety ja jestem z lodzi wiec oni nie wykorzystali by tego by Cieszyc sie sloneczkiem i morzem .... U nich gora to picie chodz tylko z kumpelami mozna naprawde sie dobrze zabawic ( bez skojarzen) :D hehe
Awatar użytkownika
waterfall
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 272
Rejestracja: 27 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: Birmingham

Post autor: waterfall » 22 cze 2005, o 09:52

ja mam nadzieję, że pojadę zagranicę... Niemcy albo Anglia na wycieczkę krajoznawczą i do pracy :D a polecam zdecydowanie Włochy... byłam i jest niesamowicie :)
What keeps me going is goals.
Awatar użytkownika
kingusia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 9 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: już na stałe - Kraków :)

Post autor: kingusia » 22 cze 2005, o 10:15

:cry: wakacje... a to znaczy, ze spedze przynajmniej dwa miesiace bez Malutkiej :( znaczy tez to, ze nie bedzie mnie na forum i to, ze do pracy ide...ech...
[color=purple][size=100]Seems like she doesn`t need other people to define who she was. She knows. [/size][/color]
Awatar użytkownika
nightangel
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 106
Rejestracja: 13 mar 2005, o 00:00

Post autor: nightangel » 24 cze 2005, o 10:11

Ja miałam jechać nad morze.. nie wypaliło :?
i perspektywa 2 miechów spędzonych z "ukochaną" rodzinką nieco mnie przerażała ale... do momentu kiedy zapisałam sie do Młodzieżówki 8)
przynajmniej będę mieć co robic we wakacje :P
ODPOWIEDZ