Pomóżcie :)

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
Justyna9603
Posty: 5
Rejestracja: 16 wrz 2013, o 17:32

Pomóżcie :)

Post autor: Justyna9603 » 26 mar 2014, o 23:45

Zapewne takich tematów było tu mnóstwo jednak chciałabym się dowiedzieć co Wy myślicie na ten temat :) w sumie mogę trochę chaotycznie pisać :) mam 18 lat :) od jakiegoś czasu podoba mi się dziewczyna z mojej klasy :) miła jest i w ogóle, jednak zastanawiam się czy powiedzieć jej co czuję czy sobie lepiej odpuścić? nie wiem czy jestem lesbijką czy biseksualistką bo z jednej strony podobają mi się chłopacy ale także i dziewczyny :) zarówno chłopaka jak i dziewczyny nigdy nie miała także nie wiem jak to jest być z kimś :) jak myślicie poczekać aż będę mieć chłopaka i wtedy zobaczyć kto mi się bardziej podoba czy powiedzieć jej że coś do niej czuje? podpowiedzcie co mam zrobic :)
just_a_dream
Posty: 8
Rejestracja: 31 paź 2013, o 21:04

Re: Pomóżcie :)

Post autor: just_a_dream » 27 mar 2014, o 00:06

może na początek spróbuj się z nią bardziej zaprzyjaźnić? I wtedy zobaczysz jak się sprawa rozwinie : )
Justyna9603
Posty: 5
Rejestracja: 16 wrz 2013, o 17:32

Re: Pomóżcie :)

Post autor: Justyna9603 » 27 mar 2014, o 18:38

W sumie ja mam z nia dobry kontakt moze nie jakies bliskie przyjaciółki ale jest bardzo dobra koleznaka
incredible95
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 48
Rejestracja: 3 maja 2013, o 13:43
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pomóżcie :)

Post autor: incredible95 » 28 mar 2014, o 12:00

a co do niej czujesz? bo napisałaś, że jest miła i wgl xD
może na początku wybadaj delikatnie co sądzi o homoseksualizmie, czy jest tolerancyjna itd. i zbliż się do niej, jeszcze bardziej o ile to możliwe...
powiem Ci jak było ze mną, mam teraz 19 lat. w liceum poznałam dziewczynę, zaprzyjaźniłyśmy się. jeszcze wtedy "byłam 100% hetero", ale zakochałam się. w Niej. stosowała różne kombinacje, żeby mnie zdobyć, mnie heteroseksualistkę, ale Jej się udało. jesteśmy razem od ponad 2 lat. :)
jeśli się w niej zakochałaś, to próbuj. w sumie kto nie ryzykuje, ten nie zyskuje... :)
Justyna9603
Posty: 5
Rejestracja: 16 wrz 2013, o 17:32

Re: Pomóżcie :)

Post autor: Justyna9603 » 28 mar 2014, o 13:14

oo no proszę ;) to gratuluje :) no może faktycznie by trzeba było zaryzykować :) chociaż gdybym była bardziej odważna to na pewno coś w tym kierunku bym zrobiła ;p
ODPOWIEDZ