Jak powiedzieć?

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
niewiem15
Posty: 2
Rejestracja: 6 kwie 2014, o 21:11

Jak powiedzieć?

Post autor: niewiem15 » 9 kwie 2014, o 22:47

Witajcie.
To mój pierwszy post tutaj. Mam ogromny problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić...
A więc, mam dziewczynę. A właściwie ją miałam. Nie chcę z nią być, powiedziałam jej o tym.... a ona nic. Nie rozumie tego, że chcę być sama, a ja nie wiem jak jej to przekazać bardziej dosadnie. Nie chcę jej zranić, ale nie chcę być z nią tylko dlatego, że ona chce. Potrzebuję porady.. : (
Wiera74
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 27 wrz 2013, o 17:41

Re: Jak powiedzieć?

Post autor: Wiera74 » 20 kwie 2014, o 22:56

Nie da się takiej rzeczy powiedzieć delikatnie, ona coś do ciebie czuje..nie ważne w jaki sposób jej to powiesz..to i tak ją zaboli..
Powiedz jej to jak najszybciej, umów się z nią gdzieś na osobności i po prostu wyznaj co czujesz, wytłumacz jej dlaczego chcesz być sama itd..
Awatar użytkownika
Len
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 373
Rejestracja: 10 lut 2013, o 19:27
Lokalizacja: między Czarnym a Czerwonym

Re: Jak powiedzieć?

Post autor: Len » 9 maja 2014, o 18:33

"z niektórymi lesbijkami trzeba zerwać więcej niż jeden raz" L word

Wytłumacz Jej, że nie chcesz z Nią być i że nie byłaby szczęśliwa w związku który jest na siłę bo to nie działa na dłuższą metę
niewiem15
Posty: 2
Rejestracja: 6 kwie 2014, o 21:11

Re: Jak powiedzieć?

Post autor: niewiem15 » 12 maja 2014, o 17:18

Próbuję. A ona ciągle swoje.. nawet jak próbowałam ją w swoisty sposób zignorować, ona ciągle była. Nie wiem już co robić...
Zuzuska
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 27
Rejestracja: 6 kwie 2014, o 17:29
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jak powiedzieć?

Post autor: Zuzuska » 12 maja 2014, o 17:53

Próbujesz, ale czy porozmawiałaś z nią szczerze, otwarcie, przedstawiając swoje zdanie z przekonaniem? Dla wielu osób nie jest łatwo rozstać się z kimś baardzo bliskim. Najlepszy pomysł, to zwyczajne ''widzę w tobie tylko moją przyjaciółkę, to się nie zmieni. Nie czuję się gotowa, by się wiązać. Nie wyobrażam sobie nas dalej w takiej relacji. Daj mi oddech"
Musisz pamiętać, że są osoby, które jakby w naturze swojej mają natrętność i nie widzą jej. Tacy ludzie chcą być z innymi zawsze blisko, często czują się zranieni, zastanawiają się, czy nie są dość dobrzy, skoro ktoś ich odrzuca. Ale nie ma innego wyjścia, jeśli to ten typ człowieka, tylko jasne ograniczenie kontaktów podziała.
Mam nadzieję, że sobie z tym poradzisz, nie wywołując burzy w jej sercu i nie raniąc jej za bardzo.
Pozdrawiam i powodzenia :)
ODPOWIEDZ