Czy wiek dla Ciebie ma znaczenie?:)

Sprawy nastolatek
wild_endorphine
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 161
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 19:08

Re: Czy wiek dla Ciebie ma znaczenie?:)

Post autor: wild_endorphine » 4 sie 2020, o 21:24

wiktoria2000yo pisze:
10 sty 2017, o 21:50
Mam pewność w 100% że jestem kobietą homoseksualną, ponieważ faceci w żadnym stopniu mnie nie kręcą. Tylko mam problem jako, że mam 17 prawie 18 lat nie moge soboe znaleś żadnej kobiety bo w moim wieku dziewczyny raczej zą hetero, albo poprostu nie mam tematów do rozmów bo ludzie mi mówią że psychicznie jestem na poziomie 35 latki :P Ale wracając do tematu tą tu jakieś panie dla których wiek nie ma znaczenia? :)))
Powiem Ci, że niestety w każdym wieku dziewczyny są RACZEJ hetero :< Ja mam 23 lata, raczej osobiście mam preferencje na trochę starsze od siebie osoby, ale w moim wieku też luz chyba ;) Z młodszymi ode mnie czuć jednak różnicę wieku, nie jakoś bardzo, ale lekka różnica co do podejścia występuje - plus bardziej odczuję 4 lata w dół niż w górę (bo dla 19 latki 4 lata to większa część życia niż 27 latki), więc im sama masz więcej lat to te różnice się zacierają. Ja to sobie myślę, że ludzie 18-23 najlepiej jak się spotykają między sobą i uczą się razem tego wchodzenia w dorosłość, a 23+ już kogokolwiek wyżej (ale może to moja perspektywa i wcale nie jestem taka dorosła jak myślę).
Catrina00
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 17 sie 2020, o 08:17

Re: Czy wiek dla Ciebie ma znaczenie?:)

Post autor: Catrina00 » 17 sie 2020, o 09:04

Jakies znaczenie na pewno ma. Takze dlatego, ze próbując z duzo mlodszymi (mam 27 lat, najmlodsza z jaka flirtowalam miala 20) po prostu czuje zbytnia przepaśc mentalną miedzy nami.
liberatedgirl
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 3 maja 2021, o 07:35

Re: Czy wiek dla Ciebie ma znaczenie?:)

Post autor: liberatedgirl » 8 maja 2021, o 06:31

wild_endorphine pisze:
4 sie 2020, o 21:24
wiktoria2000yo pisze:
10 sty 2017, o 21:50
Mam pewność w 100% że jestem kobietą homoseksualną, ponieważ faceci w żadnym stopniu mnie nie kręcą. Tylko mam problem jako, że mam 17 prawie 18 lat nie moge soboe znaleś żadnej kobiety bo w moim wieku dziewczyny raczej zą hetero, albo poprostu nie mam tematów do rozmów bo ludzie mi mówią że psychicznie jestem na poziomie 35 latki :P Ale wracając do tematu tą tu jakieś panie dla których wiek nie ma znaczenia? :)))
Powiem Ci, że niestety w każdym wieku dziewczyny są RACZEJ hetero :< Ja mam 23 lata, raczej osobiście mam preferencje na trochę starsze od siebie osoby, ale w moim wieku też luz chyba ;) Z młodszymi ode mnie czuć jednak różnicę wieku, nie jakoś bardzo, ale lekka różnica co do podejścia występuje - plus bardziej odczuję 4 lata w dół niż w górę (bo dla 19 latki 4 lata to większa część życia niż 27 latki), więc im sama masz więcej lat to te różnice się zacierają. Ja to sobie myślę, że ludzie 18-23 najlepiej jak się spotykają między sobą i uczą się razem tego wchodzenia w dorosłość, a 23+ już kogokolwiek wyżej (ale może to moja perspektywa i wcale nie jestem taka dorosła jak myślę).
Masz racje
imbirowysmak
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 30 paź 2019, o 19:44

Re: Czy wiek dla Ciebie ma znaczenie?:)

Post autor: imbirowysmak » 20 maja 2021, o 22:12

Jeśli jest prawdziwa miłość to nic nie ma znaczenia :colors: :zakochana:
GrazymilaKociul
Posty: 3
Rejestracja: 20 cze 2021, o 14:59

Re: Czy wiek dla Ciebie ma znaczenie?:)

Post autor: GrazymilaKociul » 20 cze 2021, o 15:08

xD 35 lat? No to nieźle polecam psychologa :* :oops: :-P :wink: :!: :?: :idea: :sing: :slonko: :podbite oczko: :mrgreen: :oops: :D :!: :oops: :oops: :cry: :cool: :lol: :lol: :shock: :o :D :D :wink: :wink: :mrgreen: :mrgreen: :serce: <3 :pilka: :pilka: :pilka: :pilka: :czerwononosyrenifer: :czerwononosyrenifer: :slonko: :slonko: :podbite oczko: :poop: :poop: :poop: :cry: :cool: :cool: :? :? :* :*
Patrycja24
Posty: 7
Rejestracja: 21 lip 2021, o 01:08

Re: Czy wiek dla Ciebie ma znaczenie?:)

Post autor: Patrycja24 » 21 lip 2021, o 02:13

Dla mnie liczy się tylko charakter nie ważne ile kto ma lat i jak wygląda :) :serce:
Elinor
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 362
Rejestracja: 7 cze 2018, o 12:01

Re: Czy wiek dla Ciebie ma znaczenie?:)

Post autor: Elinor » 21 lip 2021, o 08:29

Ale czemu na poziomie 35-latki? Mi się też tak wydawało, ale to była kwestia znalezienia towarzystwa na poziomie, tzn. które ma jakieś zainteresowania poza piciem alko i własnym wyglądem. Takiego towarzystwa, które udało mi się spotkać na studiach i które umie się dobrze bawić bez alkoholu lub przy jednej butelce wina na kilka osób. Z którym jest o czym porozmawiać, ma poczucie humoru, czyta książki, ma jakieś zainteresowania. Robienie głupot czy zaniedbywanie obowiązków nie jest równoznaczne z byciem młodym.
Clear-Sky
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 99
Rejestracja: 6 maja 2021, o 19:03

Re: Czy wiek dla Ciebie ma znaczenie?:)

Post autor: Clear-Sky » 27 lip 2021, o 03:45

Elinor pisze:
21 lip 2021, o 08:29
Ale czemu na poziomie 35-latki? Mi się też tak wydawało, ale to była kwestia znalezienia towarzystwa na poziomie, tzn. które ma jakieś zainteresowania poza piciem alko i własnym wyglądem. Takiego towarzystwa, które udało mi się spotkać na studiach i które umie się dobrze bawić bez alkoholu lub przy jednej butelce wina na kilka osób. Z którym jest o czym porozmawiać, ma poczucie humoru, czyta książki, ma jakieś zainteresowania. Robienie głupot czy zaniedbywanie obowiązków nie jest równoznaczne z byciem młodym.
Otóż ot! :cool:

Tak, wiek ma pewne znaczenie dla mnie. Tak samo wygląd. Należę do osób, które mają chociaż minimalne wymagania, co pewnie niektórym może się nie podobać. Nie mam zamiaru ani kłamać, ani zwodzić, nagle znikając bez słowa, to dla mnie zero klasy i szacunku dla drugiej osoby ;)
Elinor dobrze pisze. Wiek nie jest jakimś wyznacznikiem tego, kim jest dana osoba. Można mieć 15 lat i być dojrzałym ponad swój wiek, jak i niemal 40 i być kompletnie niedojrzałym. Przyznam, że to ostatnie jest dla mnie dość męczące, ale co kto lubi.
Elisse
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 30 lip 2021, o 10:47

Re: Czy wiek dla Ciebie ma znaczenie?:)

Post autor: Elisse » 24 sie 2021, o 13:21

ma, ale do pewnego momentu mi się wydaje. Ważne, zeby ktoś koło załóżmy 30 nie spotykał się z nastolatami
ODPOWIEDZ