O co jej chodzi?

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
Pampers
Posty: 8
Rejestracja: 12 sie 2017, o 21:12

O co jej chodzi?

Post autor: Pampers » 12 sie 2017, o 23:46

Przepraszam jak będzie zbyt długie albo poplątane ale pisze pierwszy raz.
Od wielu lat przyjaźnie się z X ale od dwóch zachowuje się inaczej w stosunku do mnie. Odrazu zaznaczę że jest bardzo tolerancyjna. Jeszcze w gimnazjum zaczęły się pytania o orientację, zresztą nie tylko moją ale całej paczki w której byłyśmy. Ona twierdzi że nie jest pewna ale chyba jest biseksualna.
Od pewnego czasu ciągle próbuję mnie dotykać (najczęściej po dłoniach) i często komplementuje. Ostatnio podkreśla, że wiele dla niej znacze i nie wyobraża sobie życia bezemnie. Nieraz patrzy mi w oczy i rzuca jakimś tekstem jak z taniej komedii romantycznej. Pamiętam jak kiedyś że sto razy rzuciła że mnie lubi, a potem nagle powiedziała "kocham cię" i patrzyła jak zareaguję. Oczywiście nie powstrzymałam się i musiałam rzucić jakimiś głupim żartem. Zachowuje się tak tylko w stosunku do mnie. Dodatkowo podkreśla, że seks ją brzydzi ale ostatnio delikatnie sugeruje że ze mną mogłaby to zrobić (może żartować ale z nikim innym tego nie robi więc to dziwne).
Zawsze jest tak że na początku zaczyna te swoje podchody (dotykanie, komplementy, patrzenie w oczy), potem próbuję podpytywać o moją orientację i delikatnie schodzi na tę tematy (zawsze się wymiguje i nie przyznaje do swojej), a po pewnym czasie wszystko wraca do normalności i stopuje te swoje podchody. Denerwują mnie te okresy bierności bo nie wiem czy to co okazywała było szczere czy tylko się mną bawi. Zresztą nie dziwię się, że to robi skoro na nie nie odpowiadam ale poprostu boje się, że za bardzo sobie wymyślam albo ona to robi dla zabawy czy coś :|
Jeśli chodzi o chłopaków to wiem że miała jednego ale wiecie to była taka super gimnazjalna miłość na miesiąc. Przy znajomych nieraz mówi jacy jej się podobają. Przy mnie raz próbowała ale chyba zobaczyła, że nie jestem jakoś bardzo zainteresowana i skończyła :mrgreen:
Zastanawia mnie o co tutaj chodzi. Gdyby nie te okresy w których wszystko wraca do normalności to może zaczęłabym sama coś z tym robić ale narazie za bardzo się boje. To jest takie irytujące że ehhh. Nie liczyłabym na wprost mi powie o tym co czuje bo kiedyś w rozmowie powiedziała, że nigdy by się na taki coś nie zdobyła. Próbuję sobie to jakoś poukładać ale czuję się jak małe dziecko budujące wieże z klocków, a gdy już jest prawie gotowa to wszystko się wali.
Co o tym wszystkim myślicie? O co tutaj chodzi?
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: O co jej chodzi?

Post autor: jasandra » 13 sie 2017, o 13:37

Też przechodziłam rozmowy o orientacji, chłopak, któremu powiedziałam, że wolę dziewczyny, i niby przyjął to do wiadomości, następnie po pewnej ilości alkoholu zawsze zaczynał ze mną rozmowę o orientacji. Potrzebowałam trochę czasu, żeby się zorientować, że cały czas sugeruje, że może mi się to zmienić itd., nie bez powodu.
Myślę, że skoro prowadzi akurat z Tobą te rozmowy, ale równocześnie boi się przyznać, bo nie wie jak jest u Ciebie i jak zareagujesz, jak najbardziej znaczy, że jest Tobą zainteresowana, tylko boi się wygłupić. Okresy bierności zapewne biorą się z Twojego braku reakcji, ile można próbować?
Jeśli Ci się podoba, to zareaguj któregoś dnia, choćby żartobliwie, np. ją pocałuj. Zawsze możesz powiedzieć, że tak Cię prowokuje, że już sama nie wiesz co myśleć ;).
Pampers
Posty: 8
Rejestracja: 12 sie 2017, o 21:12

Re: O co jej chodzi?

Post autor: Pampers » 13 sie 2017, o 20:06

jasandra pisze:Też przechodziłam rozmowy o orientacji, chłopak, któremu powiedziałam, że wolę dziewczyny, i niby przyjął to do wiadomości, następnie po pewnej ilości alkoholu zawsze zaczynał ze mną rozmowę o orientacji. Potrzebowałam trochę czasu, żeby się zorientować, że cały czas sugeruje, że może mi się to zmienić itd., nie bez powodu.
Myślę, że skoro prowadzi akurat z Tobą te rozmowy, ale równocześnie boi się przyznać, bo nie wie jak jest u Ciebie i jak zareagujesz, jak najbardziej znaczy, że jest Tobą zainteresowana, tylko boi się wygłupić. Okresy bierności zapewne biorą się z Twojego braku reakcji, ile można próbować?
Jeśli Ci się podoba, to zareaguj któregoś dnia, choćby żartobliwie, np. ją pocałuj. Zawsze możesz powiedzieć, że tak Cię prowokuje, że już sama nie wiesz co myśleć ;).
Nie no, do całowania to się nie posunę :mrgreen:
Spróbuję coś podziałać ale kurde najgorzej będzie jak przesadze albo coś, a ona sobie tylko gierki urządza i będzie dziwnie na mnie patrzeć
anabel65
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 156
Rejestracja: 9 gru 2012, o 17:14

Re: O co jej chodzi?

Post autor: anabel65 » 16 sie 2017, o 21:49

Pampers pisze:
jasandra pisze:Też przechodziłam rozmowy o orientacji, chłopak, któremu powiedziałam, że wolę dziewczyny, i niby przyjął to do wiadomości, następnie po pewnej ilości alkoholu zawsze zaczynał ze mną rozmowę o orientacji. Potrzebowałam trochę czasu, żeby się zorientować, że cały czas sugeruje, że może mi się to zmienić itd., nie bez powodu.
Myślę, że skoro prowadzi akurat z Tobą te rozmowy, ale równocześnie boi się przyznać, bo nie wie jak jest u Ciebie i jak zareagujesz, jak najbardziej znaczy, że jest Tobą zainteresowana, tylko boi się wygłupić. Okresy bierności zapewne biorą się z Twojego braku reakcji, ile można próbować?
Jeśli Ci się podoba, to zareaguj któregoś dnia, choćby żartobliwie, np. ją pocałuj. Zawsze możesz powiedzieć, że tak Cię prowokuje, że już sama nie wiesz co myśleć ;).
Nie no, do całowania to się nie posunę :mrgreen:
Spróbuję coś podziałać ale kurde najgorzej będzie jak przesadze albo coś, a ona sobie tylko gierki urządza i będzie dziwnie na mnie patrzeć
Też uważam, że delikatny pocałunek to dobry pomysł ;) Jeżeli Ci się podoba, to żaden problem. A jeżeli jej się nie spodoba, to wtedy możesz obrócić to w żart, typu "przecież Ty też mi powiedziałaś, że mnie kochasz, jaka to śliczna nie jestem, to ja nie mogę zażartować w ten sposób?"
Zawsze to jakieś rozwiązanie :)
Awatar użytkownika
Climax
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 2 sie 2017, o 16:32

Re: O co jej chodzi?

Post autor: Climax » 17 sie 2017, o 16:22

Nie planuj co powiesz w razie "w", tylko idź i zrób co masz zrobić spontanicznie.
Jak się uda będzie super, jeśli nie, nie tłumacz się, albo powiedz po prostu prawdę. Wszystkim będzie łatwiej.
Niestety nie można sobie wypracować idealnego scenariusza ;)
L jak Love, M jak Miłość
Awatar użytkownika
fern
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 209
Rejestracja: 29 mar 2013, o 00:33

Re: O co jej chodzi?

Post autor: fern » 17 sie 2017, o 20:18

Ale o co tobie chodzi?
Czy chcesz z nią być? Jeśli tak,to:
- czy boisz się przy niej wyałtować?
- czy boisz się, że jest hetero/bi i potraktuje cię jak zabawkę do łóżka?
Pampers
Posty: 8
Rejestracja: 12 sie 2017, o 21:12

Re: O co jej chodzi?

Post autor: Pampers » 17 sie 2017, o 21:54

fern pisze:Ale o co tobie chodzi?
Czy chcesz z nią być? Jeśli tak,to:
- czy boisz się przy niej wyałtować?
- czy boisz się, że jest hetero/bi i potraktuje cię jak zabawkę do łóżka?
Nie wiem czy chce z nią być, poprostu mi się podoba. Jeśli ona chce spróbować to ja też mogę. Jak zabawki mnie nie potraktuje, za bardzo ją znam i jej podejście do tego tematu
Awatar użytkownika
fern
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 209
Rejestracja: 29 mar 2013, o 00:33

Re: O co jej chodzi?

Post autor: fern » 18 sie 2017, o 01:03

Pampers pisze: Jeśli ona chce spróbować to ja też mogę.
A więc nie wiesz o co ci chodzi.
I ja ci tu porady nie napiszę, chociaż nie mówię, że jej nie ma.
Po prostu do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć i samodzielnie je ogarnąć.
Gotowe rozwiązanie nie wydaje mi się w twoim przypadku właściwe.
Awatar użytkownika
kokona
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 408
Rejestracja: 14 lis 2012, o 12:50

Re: O co jej chodzi?

Post autor: kokona » 18 sie 2017, o 21:39

Pampers pisze:
fern pisze:Ale o co tobie chodzi?
Czy chcesz z nią być? Jeśli tak,to:
- czy boisz się przy niej wyałtować?
- czy boisz się, że jest hetero/bi i potraktuje cię jak zabawkę do łóżka?
Nie wiem czy chce z nią być, poprostu mi się podoba. Jeśli ona chce spróbować to ja też mogę. Jak zabawki mnie nie potraktuje, za bardzo ją znam i jej podejście do tego tematu
A Ty juz odkrylas swoja seksualnosc? Czy chcesz probowac?
She's not the chapter. She's all the story
fullofempathy
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 75
Rejestracja: 30 sty 2017, o 17:35

Re: O co jej chodzi?

Post autor: fullofempathy » 19 sie 2017, o 11:01

Moim zdaniem Twoja kumpela robi podchody, aby przekonać się czy aby na pewno jest w Twoim typie. Nie wiem w jakim jesteście wieku, ale pamiętam, gdy byłam nastolatką i nie potrafiłam "tego" określić. Po prostu podobała mi się kumpela i próbowałam się do niej zbliżyć, ale okazało się, że jej całowanie się z koleżankami było tylko dla zabawy i jest hetero, w dodatku skrajną homofobką. W Waszym przypadku to wygląda inaczej, bo upodobała sobie akurat Ciebie z jakiegoś powodu. Czy zdarza jej się peszyć na Twój widok albo na przykład zachowuje się przy Tobie trochę inaczej, np. robi się weselsza, szczęśliwsza itd? To może świadczyć o lekkim zauroczeniu z jej strony. Nie wiem czy chcesz i potrzebujesz się przy niej wyoutować, może to ułatwi sprawę. Czasami jeśli człowiek nie jest czegoś pewny, należy postawić sytuację jasno, aby wiedzieć czego się chce :) Daj znać jak to wszystko wyjdzie ;)
Pampers
Posty: 8
Rejestracja: 12 sie 2017, o 21:12

Re: O co jej chodzi?

Post autor: Pampers » 19 sie 2017, o 20:32

kokona pisze:
Pampers pisze:
fern pisze:Ale o co tobie chodzi?
Czy chcesz z nią być? Jeśli tak,to:
- czy boisz się przy niej wyałtować?
- czy boisz się, że jest hetero/bi i potraktuje cię jak zabawkę do łóżka?
Nie wiem czy chce z nią być, poprostu mi się podoba. Jeśli ona chce spróbować to ja też mogę. Jak zabawki mnie nie potraktuje, za bardzo ją znam i jej podejście do tego tematu
A Ty juz odkrylas swoja seksualnosc? Czy chcesz probowac?
Jestem biseksualna chociaż preferuje kobiety jakkolwiek to brzmi
Shay
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 62
Rejestracja: 20 maja 2013, o 18:26

Re: O co jej chodzi?

Post autor: Shay » 24 sie 2017, o 22:52

fern pisze: - czy boisz się, że jest hetero/bi i potraktuje cię jak zabawkę do łóżka?
W tej chwili coś we mnie umarło, chyba ostatnie cząstki wiary w ludzi. Tylko lesbijki mogą kochać inną kobietę i nie traktować jej przedmiotowo, a my, kobiety biseksualne, to byśmy wszystko wyruchały - do Księżyca i z powrotem - aby potem wrócić do normalności, jaką jest męski członek?
Nie wydaje mi się.
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: O co jej chodzi?

Post autor: jasandra » 25 sie 2017, o 07:16

Shay pisze:
fern pisze: - czy boisz się, że jest hetero/bi i potraktuje cię jak zabawkę do łóżka?
W tej chwili coś we mnie umarło, chyba ostatnie cząstki wiary w ludzi. Tylko lesbijki mogą kochać inną kobietę i nie traktować jej przedmiotowo, a my, kobiety biseksualne, to byśmy wszystko wyruchały - do Księżyca i z powrotem - aby potem wrócić do normalności, jaką jest męski członek?
Nie wydaje mi się.
:(
Pampers
Posty: 8
Rejestracja: 12 sie 2017, o 21:12

Re: O co jej chodzi?

Post autor: Pampers » 30 sie 2017, o 07:51

Dobra teraz trochę inne pytanie. Jak usunąć ten temat post? Szukam opcji i znaleźć nie mogę a trochę bezsensu żeby ten wisiał skoro uzyskałam na niego odpowiedź.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: O co jej chodzi?

Post autor: ImaSumak » 30 sie 2017, o 14:37

Pampers pisze:Dobra teraz trochę inne pytanie. Jak usunąć ten temat post? Szukam opcji i znaleźć nie mogę a trochę bezsensu żeby ten wisiał skoro uzyskałam na niego odpowiedź.
Ha! I to jest pułapka! :D
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: O co jej chodzi?

Post autor: Altena_Q » 30 sie 2017, o 21:00

W internecie nic nie znika, dlatego lepiej dwa razy pomyśleć, zanim się coś opublikuje ;)

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Pampers
Posty: 8
Rejestracja: 12 sie 2017, o 21:12

Re: O co jej chodzi?

Post autor: Pampers » 2 wrz 2017, o 10:14

Wy chyba sobie teraz żartujecie :mrgreen:
Jak można nie umieścić takiej opcji na forum?
Serio nikt nie może tego usunąć?
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: O co jej chodzi?

Post autor: ImaSumak » 2 wrz 2017, o 14:52

Pampers pisze:Wy chyba sobie teraz żartujecie :mrgreen:
Jak można nie umieścić takiej opcji na forum?
Serio nikt nie może tego usunąć?
Serio, serio oraz jak bum cyk cyk. :D
Lubię kiedy kobieta...
Pampers
Posty: 8
Rejestracja: 12 sie 2017, o 21:12

Re: O co jej chodzi?

Post autor: Pampers » 5 wrz 2017, o 23:35

To słabo, muszę jakoś to przeżyć :mrgreen:
Jak ktoś jeszcze chce się wypowiedzieć to bardzo chętnie przeczytam
Awatar użytkownika
Jula_S
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 6 wrz 2017, o 22:52
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: O co jej chodzi?

Post autor: Jula_S » 6 wrz 2017, o 23:39

Ja myślę, że ona chcę spróbować, ale nie ma odwagi albo sama nie jest do końca przekonana :D Właściwie takie podchody są normalne w tym wieku szczególnie nie ma czym się martwić haha. Może też się z nią pobaw w zgadywanki i zrób jej jakiś quiz z Twojej strony :D
Pampers
Posty: 8
Rejestracja: 12 sie 2017, o 21:12

Re: O co jej chodzi?

Post autor: Pampers » 9 wrz 2017, o 19:02

Ostatnio zaczęła robić takie podchody że to niemożliwe aby się mną bawiła (np non stop widzę jak na mnie patrzy tymi maślanymi oczami). Ja za to zauważyłam że bardziej zależy mi na przyjaźni. To trwa zwykle dłużej niż związek tymbardziej że mamy niewiele lat i wiele się może zmienić. Gdyby się nie udało to pewnie nieodbudowalibyśmy tej relacji, a bardzo mi na niej zależy.
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: O co jej chodzi?

Post autor: wojtek » 11 wrz 2017, o 11:58

Pampers pisze:Ja za to zauważyłam że bardziej zależy mi na przyjaźni. To trwa zwykle dłużej niż związek
przyjaźń często trwa dłużej niż związek, ale i buduje się ją dłużej. w związek można wejść już na drugiej randce :wink: a zanim ktoś cię nazwie swoim przyjacielem miną lata. poza tym o ile wiesz czy jesteś z kimś w związku czy nie, o tyle w przypadku przyjaźni dłuuuugo nie wiesz czy ktoś uważa cię za przyjaciółkę, czy wciąż tylko za koleżankę, lub znajomą. jeśli zależy ci na szybkiej bliskiej relacji to lepiej kierować się na związek. jeśli zależy ci na słabszej relacji, budowanej latami, ale za to dłuższej to wybierz przyjaźń. pamiętaj też że będąc przyjaciółką jesteś jedną z wielu. a będąc w związku jesteś jedyna i najważniejsza. no i masz seks :wink:
Awatar użytkownika
Jula_S
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 6 wrz 2017, o 22:52
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: O co jej chodzi?

Post autor: Jula_S » 11 wrz 2017, o 23:07

Pampers pisze:Ostatnio zaczęła robić takie podchody że to niemożliwe aby się mną bawiła (np non stop widzę jak na mnie patrzy tymi maślanymi oczami). Ja za to zauważyłam że bardziej zależy mi na przyjaźni. To trwa zwykle dłużej niż związek tymbardziej że mamy niewiele lat i wiele się może zmienić. Gdyby się nie udało to pewnie nieodbudowalibyśmy tej relacji, a bardzo mi na niej zależy.
Wiesz co ja myślę, że nie ma co myśleć (trochę masło maślane haha i maślane oczka do tego) co będzie kiedyś tylko żyć teraz nie w przyszłości myślami :D Czemu by nie spróbować? Bo coś się nie uda między wami? To będzie tak samo jak jest teraz, a może być zawsze lepiej :D A nawet jeśli się między wami nie uda, to będzie prawdziwy sprawdzian przyjaźni czy jest wartościowa :)
ODPOWIEDZ