Dziewczyna z imprezy

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
Anathema1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 1 lip 2016, o 01:27

Dziewczyna z imprezy

Post autor: Anathema1 » 15 sty 2018, o 21:28

Hej dziewczyny! Jako że wciąż duszę się w szafie, wystawiając z niej ledwo koniuszek palca, to forum te jest jedynym miejscem gdzie mogę prosić o radę. Przechodząc do rzeczy... Byłam wczoraj na 18-stce przyjaciółki, gdzie poznałam naprawdę zajebistą, śliczną dziewczynę. Wydawało mi się, że się dogadywałyśmy, choć może to przez alkohol. Tak czy siak spędziłyśmy miło czas, ale niestety zawsze otoczone masą innych ludzi. Wychodząc z imprezy niestety nie udało mi się z nią pożegnać, bo musiałam wcześniej się zabrać do domu z innymi znajomymi. Oprócz tego, dziewczyna jest z daleka i przyjechała tylko na urodziny, więc prawdopodobnie więcej jej nie zobaczę. Warto jeszcze wspomnieć, że końcówkę imprezy spędziła rozmawiając z pewnym chłopakiem. Nie oszukujmy się, zazdroszczę mu :roll: i szkoda mi tej znajomości, ale biorąc pod uwagę końcówkę imprezy nie jestem pewna czy jest sens do niej pisać + boję się, że bez alkoholu okażę się być nudniejsza niż z jego pomocą.
Help ;_:
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Dziewczyna z imprezy

Post autor: Alpha » 16 sty 2018, o 02:13

Raczej juź udzieliłaś sobie odpowiedzi! A tak z ciekawości, skąd taka determinacja?
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
stasiaslawa
Posty: 6
Rejestracja: 29 sty 2018, o 15:33

Re: Dziewczyna z imprezy

Post autor: stasiaslawa » 8 lut 2018, o 12:29

Spróbuj dostać namiary na nią od jubilatki, jak już bedziesz miała do niej kontakt, chociażby facebooka, to już o krok dalej. Szkoda czasu sie zadręczać tą myslą, że nie spróbowałas...a noż może też będzie zainteresowana tą znajomością ;) trzymam kciuki!
rozalinia1989
Posty: 9
Rejestracja: 29 sty 2018, o 15:13

Re: Dziewczyna z imprezy

Post autor: rozalinia1989 » 9 lut 2018, o 13:15

stasiaslawa pisze:Spróbuj dostać namiary na nią od jubilatki, jak już bedziesz miała do niej kontakt, chociażby facebooka, to już o krok dalej. Szkoda czasu sie zadręczać tą myslą, że nie spróbowałas...a noż może też będzie zainteresowana tą znajomością ;) trzymam kciuki!



to jest dobry plan, ja bym tak zrobiła :)
SexiSara
Posty: 5
Rejestracja: 21 lut 2018, o 15:08

Re: Dziewczyna z imprezy

Post autor: SexiSara » 21 lut 2018, o 15:30

A nie wzięłaś pod uwagę tego , że może ona jest hetero ? A Ciebie potraktowała jak zwykła nowa koleżankę ...pod wpływem alkoholu ludzie różnie się zachowują :P poza tym skoro jest z daleka to czy byś chciała takiego związku na odległość ? ja bym chyba dała sobie spokój
Anathema1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 1 lip 2016, o 01:27

Re: Dziewczyna z imprezy

Post autor: Anathema1 » 24 lut 2018, o 22:32

SexiSara pisze:A nie wzięłaś pod uwagę tego , że może ona jest hetero ? A Ciebie potraktowała jak zwykła nowa koleżankę ...pod wpływem alkoholu ludzie różnie się zachowują :P poza tym skoro jest z daleka to czy byś chciała takiego związku na odległość ? ja bym chyba dała sobie spokój
Zajęło mi to w sumie dzień od napisania postu, żeby to pojąć :P Tak czy siak, przeszło mi dość szybko, bo jak to mówią, co z oczu to z serca. No i wiadomo, ludzie zachowują się inaczej pod wpływem % :-P Także no, ogarnęłam się w miarę szybko i jest okej, ale dzięki za odpowiedzi :pilka:
ODPOWIEDZ