Jak mam jej to pokazać?

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
Kochana2002
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 1 lut 2018, o 18:10

Jak mam jej to pokazać?

Post autor: Kochana2002 » 2 lut 2018, o 00:37

Hej! Jestem 15 letnią dziewczyną,nie jestem wysoka ani niska,jestem blondyną z niebieskimi oczami
czyli taka typowa dziewczyna,od razu informuję że jeżeli nie chce Ci się czytać gadania bez sensu
jakiejś dziewczynki z dylematem to nie czytaj,bonie polecam :)

Jeśli jednak czytasz to dziękuję że poświęcasz Swój czas na te wymiociny! <3


Od pewnego czasu zmagam się z pewnym problem,podoba mi się pewna dziewczyna,i było by wszystko
ok! Gdyby nie to że jestem tak zamknięta w sobie,jak miałam 11 lat spotkałam,a raczej zetknęłam
się z pewną osobą która zrobiła mi krzywdę (psychicznie nie fizycznie!)od tamtej pory jestem zamknięta
w sobie,wiem że to głupie itd. ale nie o to chodzi,wracając... jest pewna dziewczyna,jest śliczna
i taka "inna" ma takie czarne krótkie włosy,ubiera się na czarno, ma czarne buty podobne do "glanów",ma także czarne tunele,(cała jest na czarno) wygląda jak taki koreański chłopiec,fan mangi lub anime (nie znam się) czy coś... zawsze miałam w sobie
taki "radar" i takie osoby umiałam rozpoznać,ale wymagało to trochę czasu,ją akurat bardzo szybko,jestem w klasie gdzie 3/5 to les. (nie nie ma gejów(szkoda :( są najlepszymi aprzyjaciółmi,zawsze mam z Nimi dobry kontakt)) a reszta to dzieci mówiące "EE BYCIE HOMO TO NIE NATÓRALNA ŻECZ,TO BYĆ HOROBA! IDŚ SIEBIE LECZYĆ LÓDZIÓ! JESTEŚ PSYHICZNY!POWINNENEŚ BYĆW PSYHIATRYKU!" (PS: te błędy są specjalnie nie jestem debilem, PS2: oni tak naprawdę mówią,i trzeba się ukrywać bo inaczej nie dadzą Ci żyć :(( )itd :( rozumiecie... i właśnie ona,się przyjaźni tylko z tymi les,wiem może ona wcale nie jest homo,tylko hetero,zdaję sobie sprawę,główny problem jest taki że zaraz minie
ten rok,(wiem jeszcze kupa czasu ale mega szybko spłynie)i gdy ja będę w 3 klasie ona będzie w
liceum :( aż mam ochotę się zabić... zawsze miałam chłopaków,i uważałam się za 100% hetero osobą,
ale jak ją zobaczyłam... :serce: :serce: :serce: ,zawszę gdy koło niej przejdę to taki mi serce wali! Ciągle o niej
myślę,opóźniłam się przez to w nauce itd.ale nic nie mogę zrobić... jak mam jej pokazać
że jestem taka emmm... z innej branży?Ten czas tak szybko mija a ja nawet nie wiem czy ją
kiedykolwiek zobaczę! :(

Dziewczyny jak podrywałyście te 2 dziewczynę?Będąc w gim,liceum itd.
co mam zrobić,ani nie podejdę do niej bo zemdleję,ani się nie uśmiechnę,btw nie będę podchodzić
do każdego mówiąc "Hej! Mam na imię [nie podam] i lubię laski!Będziesz moją znajomą/mym?" chociaż czasem se myślę że powinnam,jakby tylko to ich obchodziło,jakiej jestem orientacji,a jak nie jestem hetero to jest upośledzona.:(
Ani nie ubiorę się na tęczę xddd mogę se zrobić piercing (np kolczyki w wardze wiem głupi pomysł,ale może ktoś coś zrozumie),ale to chyba i tak nic nie będzie sugerować,ani nie będę chodzić z flagą koloru tęczy i wymachiwać nią wszystkim przed twarzą. :)

Często się na nią gapię,nawet mnie to trochę irytuje...ale nie mogę przestać,chyba to zauważyła
ale nie jestem pewna [ona też się na mnie czasem spojrzy,mm.. no jak każdy normalny człowiek,
mam niezłą bliznę na twarzy i trudno ją nie zauważyć :( ],nw czy będę umiała się do niej uśmiechnąć to trudne.
Dodam że mam z jej klasą WF i często nasze klasy są bardzo blisko siebie :D nawet czasem się przeciskamy. :DDDD

Pewnego razu usiadła koło mojej znajomej [ja też siedziałam,dzieliła nas tylko ona :3 )I gadam z nią
i gadam i siadam na podłodze nie pamiętam czemu,po jakieś minucie usłyszałam głos x(załóżmy że
to imię tej dziewczyny która mi się podoba)siedziałam przy niej centralnie na wprost,gdybym
skręciła głowę w przód a nie na bok to bym ją ujrzała,ale jak do mnie dotarło że TO ONA!(Zawsze wiedziałam że jestm spostrzegawcza wzrokowo! :poop: ) zbladłam jak trup posmutniałam na szczęście zadzwonił dzwonek i mogłam odejść,od tamtej pory ona czasem na
mnie zerknie, Chyba mam fioła na jej punkcie xd,czy mam u niej sanse?
Ona jest też nieśmiała i cicho gada,jest optymistyczna i ze wszystkiego się śmieje,czy wystarczy że
będę się na nią ciągle patrzyła?Co mam zrobić,chyba się poryczę D;(O jizas jakie durne pytanie)
Czasem przez to mam myśli samobójcze,i jeszcze rodzice homofoby
Czy ma to sens żeby iść do tego samego liceum co ona?Czy ma to sens napisać do niej za 4 lata
(obie będziemy mieć z 19 lat,taaa obie jesteśmy 02(co z tego że osoby w mojej klasie to 03)nie,ja zdałam
ale zdrowie nie pozwoliło,razy chodziłam do podstawówki,inaczej byłabym w jej klasie DDD; )
Co mam zrobić?



PS: Wpiszcie se w necie "koreański chłopak Grafika" i jak zobaczycie takiego bruneta z krótkimi włosami,z dziwną i krótką grzywką to ona też tak wygląda tylko że młodsza niższa i nie jest z twarzy podobna,na szczęście inaczej nie byłaby taka piękna. :)

Więc no... skąd uważam że nie jest hetero (ale przypuszczam do siebie tą myśl,i się oswajam z tym),jest "inna" ma inny styl,inaczej patrzy na dziewczyny,unika kontaktu z chłopakami,ale jak się już z którymś zetknie to widać mocne zirytowanie,no i się przyjaźni tylko z tymi les(wiem że są les,mówią o tym otwarcie,a potem się tną bo dzieci im dokuczają :I ) I nie potrafię się ich spytać (tych dziewczyn) czy ona jest homo( ani o żadnej o jej temat pytanie),nie podejdę do niej i się spytam "Hej lubisz laski?",czy gapienie się ma sens?czy zauważy o co mi chodzi?Jak wy swoje dziewczyny poderwałyście? (Najlepiej jak byłyście w gim lub liceum :) ) jestem nieśmiała,więc jakiś odważnych ruchów nie pokaże XD nawet się nie umiem do niej uśmiechnąć bo się wstydzę :(
Kochana2002
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 1 lut 2018, o 18:10

Jak się usuwa pytania?

Post autor: Kochana2002 » 2 lut 2018, o 00:54

Jestem tu nowa nic nie ogarniam :| przepraszam
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Jak mam jej to pokazać?

Post autor: wojtek » 6 lut 2018, o 15:38

Kochana2002 pisze: jestem nieśmiała,więc jakiś odważnych ruchów nie pokaże
to pracuj na sobą, nad swoją nieśmiałością (bo to wada jest), charakterem. nie zaprzątaj sobie teraz głowy dziewczętami. jeśli nie potrafisz ich poderwać to znaczy że albo nie są dla ciebie, albo to nie ten czas, nie ta pora na dziewczyny. młoda jesteś, skup się na nauce. do 20 tki pewnie ci przejdzie fascynacja dziewczynkami.
Kochana2002
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 1 lut 2018, o 18:10

Re: Jak mam jej to pokazać?

Post autor: Kochana2002 » 7 lut 2018, o 21:35

Raczej nie ale dzięki. :)
rozalinia1989
Posty: 9
Rejestracja: 29 sty 2018, o 15:13

Re: Jak mam jej to pokazać?

Post autor: rozalinia1989 » 9 lut 2018, o 10:45

A jesteś pewna swojej orientacji? W twoim wieku dopiero poznajesz świat i swoje ciało...
joasia555
Posty: 3
Rejestracja: 20 mar 2018, o 09:33

Re: Jak mam jej to pokazać?

Post autor: joasia555 » 20 mar 2018, o 09:46

No właśnie, w tym wieku jeszcze wiele może się zmienić. Może to tylko chwilowa fascynacja, spróbuj przełamać nieśmiałość
reader
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 17 maja 2013, o 21:40

Re: Jak mam jej to pokazać?

Post autor: reader » 21 mar 2018, o 17:15

Pleciecie jak każdy homofobiczny rodzic. Weźcie nie straszcie dziewczyny, że może skończyć jako heteryczka.
Marchee
Posty: 1
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 02:02

Re: Jak mam jej to pokazać?

Post autor: Marchee » 3 kwie 2018, o 02:20

Pewnie juz troche pozno odpowiadam. Jak sie sprawy maja? Chcesz moze pogadac o tym czy cos? Mam podobny problem z przyjaciolka, w ktorej jestem zakochana, wiec chyba jestesmy w zblizonej sytuacji ;p
ODPOWIEDZ