Związek z "hetero"... Dyskusja

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
mela9721
Posty: 6
Rejestracja: 26 gru 2017, o 13:34

Związek z "hetero"... Dyskusja

Post autor: mela9721 » 27 kwie 2018, o 19:01

Witajcie! :serce:
Jestem nastoletnią homo/bi i mam do Was pytania, które myślę, że nurtują niejedną nieheteroseksualną, młodą dziewczynę.
Myślę, że każda z Was wie, że już w Gimnazjum (czasem i wcześniej) odkrywa się swoje preferencje seksualne... Tylko co z dziewczynami, które twierdzą, że są hetero a jednak lubią się "zabawić" z innymi dziewczynami np. po alkoholu? Czy warto jest próbować z rówieśniczkami, które nie są pewne swojej orientacji? Czy macie może jakieś doświadczenia tego typu i np. zostałyście zranione albo potraktowane jak eksperyment?

Z góry dziękuję za wypowiedzi, zachęcam do dyskusji i wyciągania wspólnych wniosków! ;)
Sharam
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 130
Rejestracja: 27 maja 2015, o 03:41

Re: Związek z "hetero"... Dyskusja

Post autor: Sharam » 30 kwie 2018, o 18:05

Nie pcham się do związków z dziewczynami, które lubią się bawić w ,,po alkoholu jestem bi". Jak ktoś jest hetero to nagle nie odstanie się od paru drinków. Oprócz zabawy na pare minut nic takie osoby nie mogą zaoferować.
Anathema1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 1 lip 2016, o 01:27

Re: Związek z "hetero"... Dyskusja

Post autor: Anathema1 » 2 maja 2018, o 22:09

Jeśli nie szukasz niczego poważnego i sama chcesz tylko poeksperymentować to wal śmiało, heh. Jeśli jednak szukasz związku to lepiej poszukaj gdzie indziej. Jeśli dziewczyna woli chłopaków, to tak pewnie pozostanie do samego końca a ty skończysz jako a) odskocznia od "denerwującego czasem chłopaka" lub b) w friendzonie.
Raz na milion lat zdarza się, że dziewczyna nagle zdaje sobie sprawę, że jest homo albo chociaż bi.
W sumie pomyśl sobie w ten sposób. Jeśli ktoś spróbowałby na trzeźwo przekonać lesbijkę, że faceci nie są tacy źli i powinna spróbować, to pewnie by się zirytowała. Tak samo zapewne działa to w drugą stronę. A po alkoholu to wiadomo, wszyscy są bardziej "otwarci na ludzi" :wink:
Awatar użytkownika
fern
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 209
Rejestracja: 29 mar 2013, o 00:33

Re: Związek z "hetero"... Dyskusja

Post autor: fern » 9 maja 2018, o 00:06

mela9721 pisze:..... Tylko co z dziewczynami, które twierdzą, że są hetero a jednak lubią się "zabawić" z innymi dziewczynami np. po alkoholu? Czy warto jest próbować z rówieśniczkami, które nie są pewne swojej orientacji?
Próbować z próbującymi?? Czemu nie ;) Tylko nie mieszaj tego z alkoholem.
Przyjemność żadna, za to straszny kac. Co prawda nigdy mnie nie poniosło ;) , więc nie opisze, ale są relacje innych.
Awatar użytkownika
JagodkaMaja
Posty: 5
Rejestracja: 4 lip 2018, o 09:36

Re: Związek z "hetero"... Dyskusja

Post autor: JagodkaMaja » 4 lip 2018, o 10:18

Ja lubię mówić na takie pół-hetero ;) ni to hetero, bo z kobietami też lubią, ni to bi, bo nie dopuszczają do siebie jakiegoś związku z na stałe z kobietą. Jak chcesz się zabawić to się baw, ale jak cię emocje poniosą i się zakochasz to będziesz mogła winić tylko siebie :cool:
biglove90
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 419
Rejestracja: 28 lut 2018, o 09:53

Re: Związek z "hetero"... Dyskusja

Post autor: biglove90 » 4 lip 2018, o 14:28

Ja bym powiedziała heteroelastyczne :pilka:
Awatar użytkownika
milusinska123
Posty: 5
Rejestracja: 26 cze 2018, o 11:44

Re: Związek z "hetero"... Dyskusja

Post autor: milusinska123 » 9 lip 2018, o 16:00

albo heterozmienne :lol:
Przeczytaj dlaczego depilacja laserem w Gdyni pomoże ci pozbyć się zbędnego owłosienia
ODPOWIEDZ