Dziewczyna ze szkoly.

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
zozoli123
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2019, o 00:44

Dziewczyna ze szkoly.

Post autor: zozoli123 » 22 sty 2019, o 00:53

Hejka.
We wrzesniu do liceum przyszli pierwszaki. Jednym z nich jest taka jedna dziewczyna (troche emo/punk), zaczela mi sie strasznie podobac. Widzialam jak na mnie patrzy i sie usmiecha, problem w tym ze ja nic nie robilam. Od niedawna staram sie z nia utrzymac kontakt wzrokowy, czasem spojrzy, czasem nie. Z dnia na dzien coraz bardziej moje ,,uczucie" sie poglebia, nie mam bladego pojecia czy jest bi. Chce cos z tym zrobic ale nie mam pojecia co, czuje ze jestem w kropce. Boje sie jej reakcji oraz boje sie zagadac, bo to pierwsza dziewczyna, ktora serio mi sie spodobala. MASAKRA
Awatar użytkownika
Impa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 28 sty 2019, o 13:30
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dziewczyna ze szkoly.

Post autor: Impa » 28 sty 2019, o 13:58

Wyglada to tak, jakbys ubzdurala sobie za duzo.
qlue139
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2015, o 15:51

Re: Dziewczyna ze szkoly.

Post autor: qlue139 » 31 sty 2019, o 17:55

Może spróbuj ją jakoś namierzyć i napisz do niej. Jeśli miałoby coś z tego być to prędzej czy później będzie tylko podejmij jakieś działanie. Jak nie będzie chętna to raczej to wyczujesz. :wink:
Awatar użytkownika
Queera
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 22
Rejestracja: 1 kwie 2019, o 14:38
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dziewczyna ze szkoly.

Post autor: Queera » 1 kwie 2019, o 15:09

Przede wszystkim nie nakręcaj się, bo to prosta droga do zrobienia czegos glupiego. Postaraj sie ja na spokojnie, dowiedziec sie o niej czegos wiecej i dopiero wtedy zastanawiac sie czy to jest material na cos wiecej.
papaja21
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 5 lip 2019, o 11:33

Re: Dziewczyna ze szkoly.

Post autor: papaja21 » 5 lip 2019, o 12:21

Popytaj po znajomych, może ktoś ją zna. Jak się dowiesz jak ma na imię i nazwisko to napisz do niej po prostu na Facebooku. Co masz do stracenia? :slonko:
Awatar użytkownika
Exxhale
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 3 sty 2018, o 21:51

Re: Dziewczyna ze szkoly.

Post autor: Exxhale » 15 lip 2020, o 19:40

Pogadaj, powiedz, że podoba ci się jej styl. Nie nakręcaj się na zbyt dużo, bo skończysz ze złamanym sercem. Są szanse, że jest homo/bi, ale to nadal nie znaczy, że coś z tego będzie. Postaraj się pogadać, jak rozmowa się będzie kleić, to nawiąż znajomość. Czas pokaże. Powodzenia! :serce:
ODPOWIEDZ