Jak mam się w tym odnaleźć?

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
un_4given
Posty: 1
Rejestracja: 8 lip 2019, o 23:50

Jak mam się w tym odnaleźć?

Post autor: un_4given » 9 lip 2019, o 00:10

Jestem tu nowa. Mam 14 lat i jestem właśnie w tym wieku kiedy zaczynam odkrywać w pełni siebie. Moje rozterki odnośnie mojej orientacji trwały już naprawdę długo, aż dokonałam nareszcie swojego wewnętrznego coming outu. Było to dla mnie tak jak pewnie dla wszystkich osób LGBT bardzo trudne i przez długi czas wypieralam z siebie myśl, że mogę być inna od swoich rówieśników. W końcu jednak zrozumiałam, że w przyszłości widzę siebie u boku innej dziewczyny, a nie chłopka jak to bywa w większości przypadków. Ten cały proces trwał bardzo długo mimo mojego młodego wieku. Można by tez powiedzieć że zagłębiając się w tematy LGBT dowiedziałam sie że sporo osób odkrywali swoja orientację później niz ja, dlatego też moje rozterki trwały dłużej, bo wmawiałam sobie, że to tylko faza, dojrzewam itp. Ale to się nie zmieniło i teraz mam już pewność. Wiek w którym dokonuje się coming outu przed samym sobą może byc chyba naprawdę bardzo inny u wielu osób. W każdym razie jeszcze nie mówiłam rodzicom i nie mam pojęcia kiedy się do tego zbiorę, ale miloby było z kimś o tym popisać. Tutaj liczę na wasze odpowiedzi drogie panie :]
ODPOWIEDZ