POMOCY! Nie mam pojęcia co zrobić

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
maja_ja
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2020, o 15:03

POMOCY! Nie mam pojęcia co zrobić

Post autor: maja_ja » 24 paź 2020, o 15:21

Hej mam 16 lat i niedawno spodobała mi się pewna dziewczyna. Od września mieszkam w nowym mieście i praktycznie nikogo tam nie znałam. Od małego gram w koszykówkę więc chciałam kontynuować moją karierę w innym klubie. Tam poznałam pewną dziewczynę. Właśnie po kilku tygodniach zrozumiałam że bardzo mi się podoba. Od razu złapałyśmy dobry kontakt. Są w tym wszystkim dwa problemu: 1) to jest pierwsza dziewczyna która spodobała mi się tak bardzo bardzo i sama nie umiem się określić czy jestem lesbijką czy bi, (ona chyba myśli jednak ze wolę chłopaków) 2)to jest o wiele większy problem, ona ma dziewczynę (to jest w sumie związek na odległość). Nigdy w życiu nie spodobała mi się tak bardzo osoba nawet nie mówię o wyglądzie po prostu nie potrafię przestać o niej myśleć. Nie wiem co mam ze sobą zrobić. Nie potrafię nagle ją olać. Z góry dziękuje za pomoc i wszystkie rady <3 :serce:
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: POMOCY! Nie mam pojęcia co zrobić

Post autor: goreka » 26 paź 2020, o 10:11

wtrące swoje 3 groszę starej baby (z Twojej perspektywy).
Jeśli wiadomo, że Ona ma dziewczynę, to po prostu bądźcie koleżankami, spędzajcie fajnie czas. Zobaczysz co z tego będzie, tylko nie napalaj się nie wiadomo na co :) po prostu wyluzuj. I super, że uprawiasz sport - tak trzymaj :D
Wikiwika12
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 45
Rejestracja: 15 wrz 2020, o 13:54

Re: POMOCY! Nie mam pojęcia co zrobić

Post autor: Wikiwika12 » 5 lut 2021, o 12:56

Według mnie powinnaś jej powiedzieć o swoich uczuciach, mimo wszystko jest jakaś szansa, że Ty też się jej podobasz ale boi się to powiedzieć. Najważniejsze jest to abyś była spokojna i nie spodziewała się zbyt dużo
ODPOWIEDZ