Osamotnienie

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
Niko_idk
Posty: 2
Rejestracja: 9 sty 2021, o 20:25

Osamotnienie

Post autor: Niko_idk » 10 sty 2021, o 20:37

Witam wszystkich, którzy z niewiadomych mi powodów postanowili zerknąć na ten temat.

Mówiąc prosto czuję się samotna (nie chodzi o zbliżenie fizyczne, jeszcze nigdy tego nie robiłam; po prawdzie nigdy się nie całowałam "z języczkiem"; odchodze od tematu... ups?). Chciałabym znaleść kogoś z kim można pogadać o praktycznie wszystkim i/lub dzięwczynę. Pewnie wyglądam na desperatkę ale na prawdęnoe wiem już co robić. Miałam konto na prawktycznie każdym możliwym portalu dla młodzieży (prócz tinder; podziękuję) i nigdzie nie umiałam utrzymać znajomości. Nie wiem czy problem jest ze mną czy jak ale zaczynam naprawdę czuć się okropnie. Macie jakieś rady, info na temat osób w podobnej sytuacji? Nie mam pojęcia co robić, a moja nieśmiałośc i nieświadomość mojej rodziny na temat bycia panseksualną znacznie to utrudnia. Ktoś poratuje?

Ogólne info jakby ktoś chciał pomóc i/lub pobawić się w swatkę a nie chce sie szukać na profilu:
Lat 16
160 cm
Kocham książki (dla przykładu Wiedźmin, Percy Jackson)
Disney jest moją religią
Na dobrą sprawę przeszłam każdą możliwą fazę: FNaF, creepypasta, nightcore i wiele innych
Nie wysyłam zdjęć typu nudes
Brak tematu tabu

Gratulacje dla tych co dotarli aż tutaj
AmaidesuYuki
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2021, o 23:12

Re: Osamotnienie

Post autor: AmaidesuYuki » 29 sty 2021, o 23:58

Nie jesteś problemem i nic nie jest z Tobą nie tak!
Dorastanie to ten specyficzny czas, gdzie czasem bardzo dużo, a czasem naprawdę mało osób przewija się przez nasze życie - i to okej! <3

Co do internetowych znajomości, to sama nie wiem co i jak... jeśli chodzi o queer środowiska oraz młodzieżówki, to na pewno mogę tu podpiąć Wattpad (znajdzie się tam parę książeczek typu ,,szukam...”).

W prawdziwym życiu łatwiej (a jednocześnie trudniej!) odszukać osoby do trwalszych relacji niż parę rozmów na czacie. Może jakieś kółko zainteresować, praca dorywcza, wolontariat?
Teraz, podczas kwarantanny, jest to utrudnione, ale ludzie i tak są wszędzie, serio :lol:
AmaidesuYuki
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2021, o 23:12

Re: Osamotnienie

Post autor: AmaidesuYuki » 30 sty 2021, o 00:00

*zainteresowań
ODPOWIEDZ