Olbrzymia pomoc (Poznań)

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
Lamp
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2022, o 22:53

Olbrzymia pomoc (Poznań)

Post autor: Lamp » 22 maja 2022, o 23:16

Cześć dziewczyny, mam 21 lat i boję się całować. Wiem, ze dla części z was nie wyda się to problematyczne, jednak właśnie przez to zawsze uciekałam od związku, czy jakiejś bliższej relacji. Jest to conajmniej dobijające, wiec chwytam się już wszystkiego. Mam wrażenie, ze jak od razu powiem, ze nie potrafię się całować, będzie mi łatwiej przestać się tego bać. Ale nie powiem tego nikomu kto mi się podoba. Próbowałam, nope, bez szans. Dlatego tu zaczyna się moja olbrzymia prośba. Czy którakolwiek z Poznanianek, będzie na tyle odważna i pomocna i wyrozumiała i edukacyjna i będzie chciała się ze mną spotkać, żeby nauczyć mnie całować? Wiem, ze to niecodzienna prośba i raczej małe są szanse (sama pewnie bym się nie zgodziła, gdybym umiała), ale muszę spróbować. Oczywiście musiałybyśmy porozmawiać wcześniej, najlepiej na kamerce, żebyś mogła się przekonać, ze nie jestem trollem, mężczyzną, psychopatą, itd. Bezpieczeństwo przede wszystkim. Zależy mi, bo jak nic z tym nie zrobię skończę zupełnie sama. Proszę i przepraszam za chaos, nie mogę się skupić.
DuzeK
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 121
Rejestracja: 23 wrz 2019, o 16:24

Re: Olbrzymia pomoc (Poznań)

Post autor: DuzeK » 23 maja 2022, o 23:59

Z własnego doświadczenia powiem, że nie trzeba się do tego przygotowywać. Jak robisz to z właściwą osobą, to wierz mi, wszystko samo wychodzi. Nie myślisz wtedy o niczym, po prostu dajesz się ponieść chwili i wszystko robisz intuicyjnie. Niepotrzebnie się tylko stresujesz😉
Bialakosc
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 3 kwie 2022, o 08:27

Re: Olbrzymia pomoc (Poznań)

Post autor: Bialakosc » 24 maja 2022, o 20:19

To przyjdzie samo :)
Mi się wydaje, że nie umiem się całować a moja dziewczyna jest zachwycona. Zawsze obniżamy swoją ocenę, po prostu płyń i nie myśl o tym :)
ODPOWIEDZ