ogromny problem - piersi

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pinkberry
super forma
super forma
Posty: 7088
Rejestracja: 11 sie 2004, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pinkberry » 3 lip 2008, o 13:16

StormRhesus pisze:Hehe szczerze to ja nigdy nie mierze przed kupnem :P biore na oko ;)
Stanik w roli nakładki na biust? To nie lepiej po prostu koszulkę?
Awatar użytkownika
enzymowka
super forma
super forma
Posty: 4960
Rejestracja: 30 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: z latarni morskiej

Post autor: enzymowka » 3 lip 2008, o 17:58

StormRhesus pisze:biore na oko ;)
To staniki się na oku nosi?
ruskaja
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 176
Rejestracja: 19 maja 2008, o 02:00

Post autor: ruskaja » 3 lip 2008, o 20:39

enzymowka pisze:
StormRhesus pisze:biore na oko ;)
To staniki się na oku nosi?
Przeważnie na piersiach. Ale może ktoś robi sobie okłady z ciepłego stanika na oczy. :)
Awatar użytkownika
witch85
super forma
super forma
Posty: 4193
Rejestracja: 24 mar 2005, o 00:00

Post autor: witch85 » 3 lip 2008, o 21:46

ruskaja pisze:
enzymowka pisze:
StormRhesus pisze:biore na oko ;)
To staniki się na oku nosi?
Przeważnie na piersiach. Ale może ktoś robi sobie okłady z ciepłego stanika na oczy. :)
Okłady to raczej z piersi młodych :D
ruskaja
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 176
Rejestracja: 19 maja 2008, o 02:00

Post autor: ruskaja » 3 lip 2008, o 22:25

Taaakkk. Leczy wiele schorzeń na pewno. :P
Ale czemu tylko z młodych?Takie dojrzałe na pewno mają w ofercie kurację uzdrawiającą.
Awatar użytkownika
witch85
super forma
super forma
Posty: 4193
Rejestracja: 24 mar 2005, o 00:00

Post autor: witch85 » 3 lip 2008, o 22:30

Wyciągniętą to sobie i nadgarstek owiniesz i szaliczek zrobisz...
ruskaja
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 176
Rejestracja: 19 maja 2008, o 02:00

Post autor: ruskaja » 3 lip 2008, o 22:44

Troche zmienię temat, na poważniejszy. :wink:
Kiedy mogę sie spodziewać, że obwisną mi cycki, przy założeniu, że lenie sie wcierać w nie specyfiki ujędrniające?Zmarszczki mnie nie przerażają, ale obwisły cycek już tak, chociaz go przecież schować można. Proszę potraktować pytanie poważnie
uschi.sass
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 19 cze 2008, o 02:00
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Post autor: uschi.sass » 4 lip 2008, o 13:14

Noś dobry biustnik. Nawet jak nie będziesz wcierać i wykarmisz gromadkę młodych, obwisną później i mniej.

No dobra, żyję tą nadzieją :twisted:

I już stąd uciekam, bo w sumie mam prawie dwa razy więcej lat niż założono ;)

(ale piersi mi jeszcze nie obwisły :cool: )
www.homiki.pl
[url=http://kmt.waw.pl][img]http://kmt.waw.pl/mafbansm.gif[/img][/url]
Awatar użytkownika
Skaterin
super forma
super forma
Posty: 4143
Rejestracja: 12 sie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Skaterin » 4 lip 2008, o 13:58

Triumph jest boski. Znalazłam. :)
"ciebie bym nie chciala nawet gdybys byla noblistka o urodzie miss swiata." crystall, 14/10/2010
ruskaja
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 176
Rejestracja: 19 maja 2008, o 02:00

Post autor: ruskaja » 4 lip 2008, o 15:38

uschi.sass pisze:Noś dobry biustnik. Nawet jak nie będziesz wcierać i wykarmisz gromadkę młodych, obwisną później i mniej.
Marzenie ścietej głowy. :cry:
Awatar użytkownika
wiedzmak
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 799
Rejestracja: 19 mar 2008, o 01:00
Lokalizacja: ∫t∫εt∫in

Post autor: wiedzmak » 5 lip 2008, o 12:12

ruskaja pisze:Troche zmienię temat, na poważniejszy. :wink:
Kiedy mogę sie spodziewać, że obwisną mi cycki, przy założeniu, że lenie sie wcierać w nie specyfiki ujędrniające?Zmarszczki mnie nie przerażają, ale obwisły cycek już tak, chociaz go przecież schować można. Proszę potraktować pytanie poważnie
Spoko, mojej mamie za chwilę stuknie 50tka a nie ma ani grama obwiśniętego cycka. Urok miseczek XXA :lol:
ruskaja
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 176
Rejestracja: 19 maja 2008, o 02:00

Post autor: ruskaja » 5 lip 2008, o 18:07

wiedzmak pisze:Urok miseczek XXA :lol:
Właśnie stąd moje obawy, że jestem posiadaczką większeeeego opancerzenia. Cóż, może do kulminacyjnego ochlapnięcia zdążę się przyzwyczaić. 8)
uschi.sass
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 19 cze 2008, o 02:00
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Post autor: uschi.sass » 15 lip 2008, o 17:20

ruskaja pisze:
uschi.sass pisze:Noś dobry biustnik. Nawet jak nie będziesz wcierać i wykarmisz gromadkę młodych, obwisną później i mniej.
Marzenie ścietej głowy. :cry:
Ależ czemu?
Nieumiejętność dobrania rozmiaru? http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/
Problemy z doborem modelu? Przymierzenie w jednym z dobrych sklepów stacjonarnych http://stanikowe-sklepy.blogspot.com/
Problem z kasą? Dowiedziec się metodą przymierzania-na-żywo-bez-kupowania, jaki się ma rozmiar i jakie modele dobrze leżą, dokształcić się na Lobby Biuściastych lub Lobby Małobiuściastych i kupować na allegro lub ebayu. Lub w netowych sklepach brytyjskich :)
Właśnie dotarł do mnie przepiękny stanik Freya Bridgette z allegro za 50 PLN. I z ciężkim sercem odsprzedałam koleżance, bo się za duży w misce okazał :(
www.homiki.pl
[url=http://kmt.waw.pl][img]http://kmt.waw.pl/mafbansm.gif[/img][/url]
summerrain
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 30 lip 2008, o 02:00

Post autor: summerrain » 30 lip 2008, o 18:58

tabletki antykoncepcyjne powinny pomóc :) niestety jest jeden minus stosowania ich.. przybywają zbędne kilogramy.. ale jeżeli jesteś w stanie poświęcić się aż tak bardzo, to polecam! na pewno jak zaczniesz je stosować urosną ci ;)
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 30 lip 2008, o 20:11

summerrain pisze:tabletki antykoncepcyjne powinny pomóc :) niestety jest jeden minus stosowania ich.. przybywają zbędne kilogramy.. ale jeżeli jesteś w stanie poświęcić się aż tak bardzo, to polecam! na pewno jak zaczniesz je stosować urosną ci ;)
Bralam tabletki antykoncepcyjne trzy lata, a cycki mam dalej jak mandarynki :cool:.
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
hertora
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 896
Rejestracja: 15 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: Miasto Noł Hał

Post autor: hertora » 31 lip 2008, o 00:17

Ireth pisze: Bralam tabletki antykoncepcyjne trzy lata, a cycki mam dalej jak mandarynki
Dobrze,że po tych tabletkach Mandaryny Ci nie wyrosły... :wink:
Awatar użytkownika
ida_marzec
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 727
Rejestracja: 27 sty 2008, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa

Post autor: ida_marzec » 2 sie 2008, o 14:46

Ja z miłą chęcią jeden rozmiar oddam którejś z pań. D/E to zdecydowanie za wiele za 155 cm wzrostu ;)
Jak gejsza bez kimona
Yoko Ono bez Lennona
Jak Tokio pod śniegiem
Marznę bez ciebie
Awatar użytkownika
peggyblack
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 66
Rejestracja: 13 cze 2008, o 02:00
Lokalizacja: przeważnie z Wrocka

Post autor: peggyblack » 4 sie 2008, o 12:10

to za dużo nawet przy 1.65...a co do mandarynek- zazdroszczę, małe piersi są bardziej praktyczne :wink:
Awatar użytkownika
gingerhead
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 260
Rejestracja: 12 sie 2008, o 02:00

Re: ogromny problem - piersi

Post autor: gingerhead » 21 sie 2008, o 14:08

smutna662 pisze: Mam 18 lat a moich piersi praktycznie niema... noszę staniki A75 które i tak są na mnie za duże... Jest to mój największy kompleks przez który prawie każdego dnia chodzę jak szara myszka, popłakuje cicho w poduszke... ;(
Nie liczy się wielkość tylko jakość :). Lepsze ładne, kształtne A75 niż nawet największe, ale obwisłe ;P. Poza tym po cholerę chodzisz jak szara myszka? Jest mnóstwo ślicznych, kuszących staników, koszulek, dekoltów idealnych do tego rozmiaru, o których ja z moim C mogę sobie tylko pomarzyć :P! Głowa do góry, kup sobie jakąś skąpą koszulkę, najlepiej z kopertowym dekoltem i wycięciem pod biustem. Sama zobaczysz efekty ;).
kochamcie
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 62
Rejestracja: 31 paź 2008, o 01:00

Post autor: kochamcie » 31 paź 2008, o 20:08

peggyblack pisze:to za dużo nawet przy 1.65...a co do mandarynek- zazdroszczę, małe piersi są bardziej praktyczne :wink:

Zgadzam się. Również zazdroszczę...
Awatar użytkownika
stopa-miedzi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 8 gru 2008, o 01:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: stopa-miedzi » 23 gru 2008, o 22:04

Ach, biust, ach piersi.

Niby w mojej rodzinie kobietom szanowna Matka Natura nie poskąpiła gabarytów, jednak główny przyrost tkanki nastąpił po ciążach. Ja nie zamierzam mieć dzieci, więc pozostaje mi nosić się z niepełnym 75 B jeszcze przez długi czas.? Na to wychodzi.

Śmiałam się z Moją, że ponoć od pieszczot, piersi rosną. I? Jesteśmy ze sobą już prawie rok, i ona twierdzi, że rzeczywiście trochę się powiększyły ;). Dodam jeszcze, że na brak czułości nie narzekały. Ale! Mam niecałe 17 lat (jeszcze tydzień...), więc to chyba naturalne, że moje ciało nadal się kształtuje.

Ponad to, mówi się, że tak jest praktyczniej. Możliwe. Ale psychika nie przyjmuje takiego wytłumaczenia :P.
madzik56
Posty: 2
Rejestracja: 16 sty 2009, o 01:00

Post autor: madzik56 » 16 sty 2009, o 01:22

summerrain pisze:tabletki antykoncepcyjne powinny pomóc :) niestety jest jeden minus stosowania ich.. przybywają zbędne kilogramy.. ale jeżeli jesteś w stanie poświęcić się aż tak bardzo, to polecam! na pewno jak zaczniesz je stosować urosną ci ;)

zgadzam się, po tabletkach trochę się piersi powiększają, ale nie u każdej dziewczyny. Co do tych dodatkowych kilogramów to też nie każda tyje, kwestia tabletek i organizmu.
Awatar użytkownika
blissfullydeadx
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 1 paź 2008, o 02:00
Lokalizacja: £orsoł Toxicity

Post autor: blissfullydeadx » 16 sty 2009, o 21:43

stopa-miedzi pisze:¦miałam się z Moją, że ponoć od pieszczot, piersi rosną.

To może mam jeszcze szansę :cool: :P
[img]http://img246.imageshack.us/img246/3479/1891813175490dd72e9c41ccc0.gif[/img]
aglagla
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 14 sty 2009, o 01:00

Post autor: aglagla » 25 sty 2009, o 19:12

Jeśli Ci tak bardzo na tym zależy to zgłoś się do ginekologa ona napewno coś poradzi... sama nie mam z tym problemu wręcz przeciwnie jestem chojnie obdarowana przez Boga, ale uważam,iż małe jest piękne!!! ;*
Awatar użytkownika
jusiaabc
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 158
Rejestracja: 18 lis 2008, o 01:00
Lokalizacja: Żory...

Post autor: jusiaabc » 25 sty 2009, o 22:15

stopa-miedzi pisze:Śmiałam się z Moją, że ponoć od pieszczot, piersi rosną.
Kurcze! Muszę sobie załatwić kogoś od pieszczot... :?
[size=75]"Close your eyes and see, When there ain't no light.Come on save the night.Because i don't believe..."[/size]
Awatar użytkownika
konnichiwa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 11 sty 2009, o 01:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: konnichiwa » 9 lut 2009, o 21:23

Mmm... ^.^ Takie kobiece `gadanie o biustach` zawsze mnie jakoś... rozczula... ^.^ Ja też noszę A75! I jestem z nich dumna. ^.^ Pasują do mnie... Z dużymi gorzej bym się czuła. Jakoś tak... nie swojo. Poza tym, jestem niska (1.55 i pół ^.^) i drobna, pod ciężarem miseczki E chyba bym się przewróciła... ^.^" Za to dziewczyna, która mi się podoba, ma duże, pełne i krągłe piersi. A że bioderka, ramiona - całe ciało, też jest subtelnie, kobieco zaokrąglone - wygląda cudownie... ^.^
Arigatou... hanaretete mo soba ni ite mo subete no anata e samenai binetsu wa mada nanairo kakatta sora e mukatte koeru made. ^.^
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rilla » 10 lut 2009, o 00:10

svefn pisze:jesteś niska i drobna a obwód stanika masz 75? czyli pod biustem musisz mieć jakieś 80 cm, co naczy, że desygnat pojęcia "drobna" mamy zupełnie odmienny. zmierz się dobrze i nie wierz, że każdy mały biust to 70/75 A ;)
Taaa... Widzę, że jesteś obeznana :D
Ja się kiedyś w to zabawiłam, pomierzyłam, w jakiś tabelkach posprawdzałam i wyszło mi, że powinnam mieć 65B. Ale weź tu takie znajdź :P Tak, że radośnie noszę sobie 70A i mam się dobrze.
Inna sprawa, że nie wierzę, bym się w te 65 wcisnęła - 70 mi się czasem w żebra wbija, a co dopiero to :P


A jeszcze tak do tych cudownych metod powiększania piersi, typu pieszczoty :cool:
Mnie w szkole uczono, że pierś kobieca to przede wszystkim tłuszcz (kochane sadełko :D), gruczoł mleczny i jego kanaliki, plus kilka mięśni dookoła. Z tego dość jasno wynika, że cuda się od czułości raczej nie staną :P To już prędzej można by się wziąć za ćwiczenia mięśni klatki piersiowej, żeby owe piersi ujędrnić, co z kolei sprawi, że będą wyglądały lepiej.
brunette
Posty: 2
Rejestracja: 2 mar 2009, o 01:00

Post autor: brunette » 12 mar 2009, o 21:40

ojjj, małe piersi są ładniutkie. moja dziewczyna miała malutkie :)
ja to mam D75 i niekoniecznie jest to komfortowe...
hmm, ale wiesz, od masowania trochę może Ci przybyć w biust :) radzę popróbować ;d
Awatar użytkownika
porcelain
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 157
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: porcelain » 12 mar 2009, o 22:05

brunette pisze:ojjj, małe piersi są ładniutkie. moja dziewczyna miała malutkie :)
ja to mam D75 i niekoniecznie jest to komfortowe...
hmm, ale wiesz, od masowania trochę może Ci przybyć w biust :) radzę popróbować ;d
A ja szczerze Ci radzę zmienić stanik, bo 75D to raczej na małe piersi, zajrzyj na Lobby Biuściastych :) ja sie przerzuciłam z 80A na 75D a raczej płaska jestem :P Miseczka w 75D jest szeroka ale płytka... tez nie chciałam uwierzyć że można z A na D przeskoczyć :) Ale przykładając mój "ogromny" stanik 75D do stanika 80B kumpeli okazało sie że miseczka w jej staniku jest głębsza. Naprawdę wiekszość kobiet nosi źle dobrany biustonosz... A literka sama w sobie nic nie mówi, tak się utarło i tyle.

A dziewczynom z małym biustem polecam Lobby małobiuściastych, nic nie robi tak na poprawę samopoczucie jak zmiana stanika z A na D :D
"Wchodzę w nieznane
w rozkoszo-cierpienie,
w mozaikę trwania."
ODPOWIEDZ