ogromny problem - piersi

Sprawy nastolatek
ODPOWIEDZ
aga945
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 26 mar 2006, o 00:00
Lokalizacja: lublin

Post autor: aga945 » 15 mar 2009, o 07:24

Hehe, nie ma się czym przejmować %-) Ja np. dużo ćwiczę na siłowni i nie mam piersi. Same sutki :-D. No, ale ja się naśmiewam z tego i nie zależy mi na meeega piersiach. Przynajmniej zębów sobie nie wybiję jak biegam :-)
www.handmade.bo.pl Idź w stronę przygody - tylko handmade!
nefretam
Posty: 6
Rejestracja: 26 kwie 2009, o 02:00

Post autor: nefretam » 9 maja 2009, o 18:14

http://b75.blox.pl/html sprawdżcie czy na pewno macie 75a
Awatar użytkownika
Notreally
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 187
Rejestracja: 28 wrz 2008, o 02:00
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Notreally » 9 maja 2009, o 23:17

Ja co do wielkosci moich nie mam zastrzezen - ani za male, ani za duze 70C. Za to mialam straszne kompleksy odnosnie ksztaltu. Wlasciwie podobaly mi sie tylko zmarzniete. :wink: W stanie "spoczynku" mnie dolowaly, tak wiec problemem bylo pokazanie ich nago.
Ale... od jakiegos czasu jestem zajeta i aktualnie przestalam sie ich wstydzic, sa piekne! W koncu je w pelni polubilam. :D Tak wiec przepisem na piekne piersi jest po prostu odpowiednia kobieta, ktora bedzie je kochac razem z nami. :D
Awatar użytkownika
DurgaMata
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 292
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 02:00
Lokalizacja: ¦więtokrzyskie

Post autor: DurgaMata » 9 maja 2009, o 23:24

Właśnie się zmierzyłam i mi wyszło, że... 65C...
C ?!
Kurcze... Ja głupia myślałam, że 70A mam...
[url=http://www.sloganizer.net/en/][img]http://www.sloganizer.net/en/style3,DurgaMata.png[/img][/url]
nefretam
Posty: 6
Rejestracja: 26 kwie 2009, o 02:00

Post autor: nefretam » 21 cze 2009, o 19:18

Notreally pisze:Ja co do wielkosci moich nie mam zastrzezen - ani za male, ani za duze 70C. Za to mialam straszne kompleksy odnosnie ksztaltu. Wlasciwie podobaly mi sie tylko zmarzniete. :wink: W stanie "spoczynku" mnie dolowaly, tak wiec problemem bylo pokazanie ich nago.
Ale... od jakiegos czasu jestem zajeta i aktualnie przestalam sie ich wstydzic, sa piekne! W koncu je w pelni polubilam. :D Tak wiec przepisem na piekne piersi jest po prostu odpowiednia kobieta, która będzie je kochac razem z nami. :D
Nosząc stanik w prawidłowym rozmiarze wygląd piersi zdecydowanie się poprawia. Może spróbowałabyś 65dd?
Awatar użytkownika
bez-emocji
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 231
Rejestracja: 3 lut 2010, o 21:54

Re: ogromny problem - piersi

Post autor: bez-emocji » 23 mar 2010, o 12:30

Tata mojej dziewczyny mówi, że trzeba mieć kobietę dopasowaną do dłoni. Ja mam duże, ona małe (ręce oczywiście) i jest idealnie. ;)
keep real, there'll never be another you!
Awatar użytkownika
Mia_k
Posty: 9
Rejestracja: 22 maja 2010, o 01:39

Re: ogromny problem - piersi

Post autor: Mia_k » 26 maja 2010, o 20:57

A ja nosze 90B.
Czy to znaczy, że zdaniem lesbijek nie jestem aż tak atrakcyjna jak mniejsze rozmiary?
(wywnioskowałam po 1. stronie wątku ;) )
Awatar użytkownika
k_n
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 331
Rejestracja: 14 cze 2009, o 02:00

Re:

Post autor: k_n » 26 maja 2010, o 22:56

summerrain pisze:tabletki antykoncepcyjne powinny pomóc :) niestety jest jeden minus stosowania ich.. przybywają zbędne kilogramy.. ale jeżeli jesteś w stanie poświęcić się aż tak bardzo, to polecam! na pewno jak zaczniesz je stosować urosną ci ;)
na każdego pigułki działają inaczej. ja po nich nie utyłam, a piersi powiększyły się sporo, prawie o rozmiar.
tylko, że kiedy przestała brać pigułki piersi powróciły do dawnego rozmiaru i tak już zostały :wink:
Awatar użytkownika
cycha
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 540
Rejestracja: 30 gru 2009, o 23:01
Lokalizacja: luton UK

Re: ogromny problem - piersi

Post autor: cycha » 27 maja 2010, o 21:26

Nie wiem skąd takie kompleksy małe jest piękne !
a po za tym nie liczy się wygląd prawda ? ! :P
Obrazek
Bądź, a klęknę, spójrz, a upadnę

http://www.parafraza.bloog.pl
Awatar użytkownika
taka_panna
super forma
super forma
Posty: 1391
Rejestracja: 25 lis 2006, o 00:00

Re: ogromny problem - piersi

Post autor: taka_panna » 27 maja 2010, o 21:42

cycha pisze: a po za tym nie liczy się wygląd prawda ? ! :P
nie!
"Jeśli coś kochasz puść to wolno.
Jeśli wróci - jest twoje.
Jeśli nie - nigdy twoje nie było."
Awatar użytkownika
cycha
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 540
Rejestracja: 30 gru 2009, o 23:01
Lokalizacja: luton UK

Re: ogromny problem - piersi

Post autor: cycha » 27 maja 2010, o 22:07

taka_panna pisze:
cycha pisze: a po za tym nie liczy się wygląd prawda ? ! :P
nie!
Nie nie liczy czy nie to nie prawda ? :D
Obrazek
Bądź, a klęknę, spójrz, a upadnę

http://www.parafraza.bloog.pl
Awatar użytkownika
taka_panna
super forma
super forma
Posty: 1391
Rejestracja: 25 lis 2006, o 00:00

Re: ogromny problem - piersi

Post autor: taka_panna » 27 maja 2010, o 22:25

cycha pisze:
taka_panna pisze:
cycha pisze: a po za tym nie liczy się wygląd prawda ? ! :P
nie!
Nie nie liczy czy nie to nie prawda ? :D
to nieprawda, trudno mi uwierzyc ze ktokolwiek tak mysli.
"Jeśli coś kochasz puść to wolno.
Jeśli wróci - jest twoje.
Jeśli nie - nigdy twoje nie było."
Awatar użytkownika
cycha
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 540
Rejestracja: 30 gru 2009, o 23:01
Lokalizacja: luton UK

Re: ogromny problem - piersi

Post autor: cycha » 28 maja 2010, o 00:32

Ja tak myśle :P
nie wiem może mam inne wzorce i dlatego to wpływa na mój tok myślenia O.o
Obrazek
Bądź, a klęknę, spójrz, a upadnę

http://www.parafraza.bloog.pl
martys125
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 153
Rejestracja: 18 sie 2009, o 00:00

Re: ogromny problem - piersi

Post autor: martys125 » 28 maja 2010, o 10:12

małe piersi są sexy...i to bardzo :> nie wiem w czym problem
Awatar użytkownika
cycha
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 540
Rejestracja: 30 gru 2009, o 23:01
Lokalizacja: luton UK

Re: ogromny problem - piersi

Post autor: cycha » 3 cze 2010, o 02:05

martys ma rację :DDD :sing: :sing: :sing: :sing:
Obrazek
Bądź, a klęknę, spójrz, a upadnę

http://www.parafraza.bloog.pl
Awatar użytkownika
Ali99
super forma
super forma
Posty: 1540
Rejestracja: 21 gru 2009, o 11:07

Re: ogromny problem - piersi

Post autor: Ali99 » 5 cze 2010, o 18:08

Hmm moja kobieta ma (wg siebie) małe piersi. No coż jak dla mnie to są idealne :wink: Za to moje są duże i ich nie lubię. Dlatego małe górą :mrgreen:
„Mam wrażenie, że wszyscy poza mną są bezwstydnie szczęśliwi, ale mam nadzieję, że tylko udają.”
Awatar użytkownika
nieztejbajki
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 88
Rejestracja: 31 maja 2010, o 12:38

Re: ogromny problem - piersi

Post autor: nieztejbajki » 20 cze 2010, o 22:51

Pewnie że tak :) Małe górą :D
dirtydiana483
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 4 sie 2010, o 18:39

Re: ogromny problem - piersi

Post autor: dirtydiana483 » 5 sie 2010, o 14:09

Ja chciałabym mieć mniejsze. Mam miseczkę D. Niby fajnie... ale nie są super jędrne jakbym chciała. I przy okazji są też cięższe... jak się ściągnie stanik to się ... rozłażą. :? :roll: To strasznie brzmi... :oops: No ale... Ale jest za co złapać :lol: nie no...
Awatar użytkownika
yennefer184
Posty: 8
Rejestracja: 22 gru 2008, o 01:00

Re: ogromny problem - piersi

Post autor: yennefer184 » 6 sie 2010, o 12:44

Ja na mój biust jakoś specjalnie nie narzekam...Mam podwójne D ale że jestem kobietą z zaokraglonym ciałkiem to rozmiar jakoś specjalnie nie rzuca się w oczy...Powiem Wam szczerze,że osobiście uwielbiam małe piersi. Pięknie wyglądają,są jędrne no i tysiące staników do wyboru do koloru...Jak się ma większy biust to też większy problem żeby znaleźć jakiś ładny biustonosz dla siebie,naprawdę!! Jak już jest coś większego to z reguły babcine i obwisłe...:/ Bez przesady!!
Ja również mam manie do kupowania bielizny i jak już znajdę coś na siebie to zawsze muszę to mieć!! Każdy wzór,każdy kolor.
I nigdy nie kupuje na oko bo przez takie coś możemy naprawdę zaszkodzić swoim piersią. Biustonosz musi idealnie je trzymać, nie uciskać i też nie podnosić się w momencie jak my podnosimy rączki do góry.
A co do powiększenia piersi...Kochane!! Małe jest piękne!! Naturalne jest boskie!! Nie ingerujmy w nasze ciało bo to mija się z celem. Nawet jak nie lubimy naszego biustu i uważamy,że nie prezentuje się zbyt ciekawie to możemy to w inny sposób rozwiązać;)
Kupując mega kuszącą bieliznę oraz dbając o kondycję naszego bisutu-ćwiczenia drobne na jędrność oraz codzienny masaż piersi sprawi że nasze dwa kochane maleństwa będą piękne jak jeszcze nigdy;)
i jeszcze jedno!! Nie oceniajmy jak faceci!! Bo to oni patrzą"im większe tym lepsze" a tak być nie może;)
zwyczajna_22
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 80
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 14:43
Lokalizacja: między Łodzią a Warszawą

Re: ogromny problem - piersi

Post autor: zwyczajna_22 » 1 kwie 2011, o 09:19

nigdy nie uzywałam ani ich ani podobnych specyfikow.
W kazdym razie, kiedys miałam rozmiar duze b, jak zaczęłam chudnąć spadł mi do a. Lubię swój rozmiar i w zyciu nie chcialabym aby był wiekszy ;p
Awatar użytkownika
morwa39
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 121
Rejestracja: 23 paź 2006, o 00:00

Re: ogromny problem - piersi

Post autor: morwa39 » 16 kwie 2011, o 22:45

O wielkości piersi decydują dwie rzeczy- ilość tkanki gruczołowej zależna od hormonów i ilość tkanki tłuszczowej zależna od masy ciała. Zadne ogólnie dostępne tabletki i ziółka nie zawierają hormonów więc nie mogą wpłynąć na rozmiar sutków.Nie mogą też wpłynąć na przyrost tkanki tłuszczowej tylko wjednym miejscu. Mogą natomiast zwiększyć zatrzymanie wody w organiźmie co pośrednio może ujędrnić ale nie powiększyć piersi. Również kremy, maści i balsamy działają jedynie odzywczo poprawiając stan skóry
Awatar użytkownika
DarthAmy
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 21 lut 2011, o 18:21

Re: ogromny problem - piersi

Post autor: DarthAmy » 2 cze 2011, o 18:13

Małe piersi są piękne, właśnie, sama bym chciała właśnie takie. Ja wręcz mam problem, bo jestem szczupła a mój biust jest dość duży. Optycznie aż tak tego nie widać, natomiast muszę nosić biustonosz 65 E. No nawet nie wiecie jak zazdoszczę Wam posiadającym biust "standardowy". Wchodzicie do sklepu i praktycznie wszędzie znajdziecie 20 modeli dobrego rozmiaru. A ja znam 1 sklep i często mi nie pasują. Mama musiała 160 zł wybulić w Triumphie
Born to die
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: ogromny problem - piersi

Post autor: zosia24 » 2 cze 2011, o 18:26

morwa39 pisze:ziółka nie zawierają hormonów więc nie mogą wpłynąć na rozmiar sutków.
właśnie sobie wyobraziłam, jakby to wyglądało: małe piersi, ogromne sutki :mrgreen: .......... nic, tylko ssać. Sutki, oczywiście.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: ogromny problem - piersi

Post autor: Rilla » 3 cze 2011, o 00:50

DarthAmy pisze:Małe piersi są piękne, właśnie, sama bym chciała właśnie takie. Ja wręcz mam problem, bo jestem szczupła a mój biust jest dość duży. Optycznie aż tak tego nie widać, natomiast muszę nosić biustonosz 65 E. No nawet nie wiecie jak zazdoszczę Wam posiadającym biust "standardowy". Wchodzicie do sklepu i praktycznie wszędzie znajdziecie 20 modeli dobrego rozmiaru. A ja znam 1 sklep i często mi nie pasują. Mama musiała 160 zł wybulić w Triumphie
E, nieprawda. Sama mam malutki biust i znalezienie dobrego stanika, który na dodatek nie jest spłaszczająco-uciskającym puszapem, graniczy z cudem. Więc kupuję rzadko, tylko w dobrych, "uświadomionych" sklepach, których jest jak na lekarstwo (we Wrocławiu jak na razie znalazłam trzy…) i wydaję jednorazowo podobne do twoich kwoty.
Nie ma lekko. Prawda jest taka, że większość sklepów z bielizną nie ma pojęcia o realnych rozmiarówkach, różnicach w obwodzie i miseczce, więc wszędzie jest ten sam, nieprzystosowany do naszych ciał chłam, najczęściej niestety również bardzo kiepskiej jakości.
Awatar użytkownika
Mahon
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 216
Rejestracja: 30 sty 2011, o 16:30

Re: ogromny problem - piersi

Post autor: Mahon » 5 cze 2011, o 20:12

O, nie wiedziałam,że w Triumphie już mają 65E, wow :P
Rilla pisze:Więc kupuję rzadko, tylko w dobrych, "uświadomionych" sklepach, których jest jak na lekarstwo (we Wrocławiu jak na razie znalazłam trzy…) i wydaję jednorazowo podobne do twoich kwoty.
Hm, jeden na O, drugi na M, ale trzeci? :>
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: ogromny problem - piersi

Post autor: Rilla » 5 cze 2011, o 23:04

Mahon pisze:O, nie wiedziałam,że w Triumphie już mają 65E, wow :P
Triumpha bym nie kupiła za żadne skarby świata - jakościowo są wykonane koszmarnie, materiały chyba co najmniej drugiego sortu, rozciągliwe i spieralne do niemożliwości. Rozmiarówki też raczej "udawane", niż realne z tego co widziałam. Tfu, jeden z większych błędów zakupowych, popełnionych nim poczytałam podobne opinie ;)
Mahon pisze:
Rilla pisze:Więc kupuję rzadko, tylko w dobrych, "uświadomionych" sklepach, których jest jak na lekarstwo (we Wrocławiu jak na razie znalazłam trzy…) i wydaję jednorazowo podobne do twoich kwoty.
Hm, jeden na O, drugi na M, ale trzeci? :>
Na E, w Magnolii ;) Chyba najtańszy z nich wszystkich; jakościowo jak na razie nie narzekam, wybór całkiem spory, rozmiarówki przyjazne, obsługa bardzo miła.
Awatar użytkownika
Mahon
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 216
Rejestracja: 30 sty 2011, o 16:30

Re: ogromny problem - piersi

Post autor: Mahon » 5 cze 2011, o 23:39

Ja też nie, szkoda kasy, ale że taaaki nietypowy :P rozmiar już i u nich - to się zdziwiłam
Ah! to ja byłam w Magnolii, ale na D i też spoko,ale drożej ;)

Ale nie, ja muszę zaprotestować! toć takie 65E jest w sam razzz :mrgreen: DarthAmy, może spróbuj poszukać przez internet, jak nie masz wyboru w sklepie stacjonarnym :)
Awatar użytkownika
gierappa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 80
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 19:50

Re: ogromny problem - piersi

Post autor: gierappa » 6 cze 2011, o 21:03

Dziewczyny, Matko Boska!
Małe piersi są fantastyczne! Zresztą każde są piękne, to zależy od tego jak je "nosisz". Badź dumna z tego co masz, badź pewna siebie , Świat będzie piękniejszy :D
_notofrugo
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 467
Rejestracja: 3 sie 2010, o 19:39
Lokalizacja: Warszawa

Re:

Post autor: _notofrugo » 7 cze 2011, o 12:14

filiżanka pisze:

swięte slowa, ile ja bym dala za piekne male piersi :beksa: :beksa: :beksa: ech




!!!
Awatar użytkownika
Joooy
Posty: 4
Rejestracja: 7 cze 2011, o 17:05

Re: ogromny problem - piersi

Post autor: Joooy » 7 cze 2011, o 17:45

Prawda, a jakie praktyczne :D
ODPOWIEDZ