podoba mi się dużo starsza kobieta

Sprawy nastolatek
britta
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 10 paź 2009, o 00:00

podoba mi się dużo starsza kobieta

Post autor: britta » 10 paź 2009, o 16:56

witam. nie wiem co robić... mam 16 lat... od 4 lat przyjaźnie się z 32letnią kobietą... od jakichś dwóch lat... podnieca mnie niesamowicie... jara mnie za każdym razem, jak przypadkowo sie o mnie ociera... każdy jej dotyk przyprawia mnie o dreszcze... jak byłysmy w klubie... i zaczęła się wić wkoło mnie... ocierała się tyłkiem... to myślałam że dojde tam na parkiecie... musiałam odejść na chwilę. co mam zrobić? ona jest sama... nie ma męża, dzieci... boje się troche tego.. bo to brzmi jak wyznania chorej umysłowo zboczonej wariatki... :/ ale ja po prostu tak czuje... dodam, że ona traktuje mnie bardzo serio... nie jak jakiegoś dzieciaka... co noc mi się śni... wyobrażam sobie często, jak się przytulamy, całujemy... jak uprawiamy seks... pragne tego jak niczego innego... nie wiem co robić. chyba nie jestem les, bo ogólnie dziewczyny mnie nie kręcą... tylko ONA...
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 10 paź 2009, o 17:17

Jak Cie jara, ociera sie o Ciebie tylkiem i maca w klubie, to ja przelec. Milych wrazen.

P.S. Ale to nie jest Twoja nauczycielka?
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
britta
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 10 paź 2009, o 00:00

Post autor: britta » 10 paź 2009, o 17:31

nie, to nie nauczycielka... sąsiadka z osiedla... znała się kiedyś z moim starszym bratem, kumplowali się... ale ona chyba nie jest les.... nie wiem... jak ona w ogole zareaguje!? nie wiem co powiedziec.. nie wiem co robic.... :roll:
Awatar użytkownika
bialo_czarna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 416
Rejestracja: 21 maja 2007, o 00:00

Post autor: bialo_czarna » 10 paź 2009, o 17:44

britta pisze:nie, to nie nauczycielka... sąsiadka z osiedla... znała się kiedyś z moim starszym bratem, kumplowali się... ale ona chyba nie jest les.... nie wiem... jak ona w ogole zareaguje!? nie wiem co powiedziec.. nie wiem co robic.... :roll:
Daj jej dupy, skoro tak Cię jara kiedy ociera się o Ciebie tyłkiem.
ja nie mogę
człowiek chudy jak ta żerdź
a tu jeszcze trzeba karmić ścierwojady
Awatar użytkownika
megara
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 251
Rejestracja: 14 mar 2007, o 00:00

Post autor: megara » 10 paź 2009, o 18:07

tez mam kolezanke o 15 lat starsza i tez niby nie jest les (ale jest bi jak sie pozniej okazalo) :D i dokladnie tak samo na mnie dzialala jak piszesz o niej.I kiedys po pewnej imprezie stało sie :) i krecilo sie tak rok :) Takze badz dobrej mysli :)
ps.byla moja nauczycielka tanca :)
Awatar użytkownika
maniutka3737
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 8 paź 2009, o 00:00

Re: podoba mi się dużo starsza kobieta

Post autor: maniutka3737 » 10 paź 2009, o 18:11

britta pisze:witam. nie wiem co robić... mam 16 lat... od 4 lat przyjaźnie się z 32letnią kobietą... od jakichś dwóch lat... podnieca mnie niesamowicie... jara mnie za każdym razem, jak przypadkowo sie o mnie ociera... każdy jej dotyk przyprawia mnie o dreszcze... jak byłysmy w klubie... i zaczęła się wić wkoło mnie... ocierała się tyłkiem... to myślałam że dojde tam na parkiecie... musiałam odejść na chwilę. co mam zrobić? ona jest sama... nie ma męża, dzieci... boje się troche tego.. bo to brzmi jak wyznania chorej umysłowo zboczonej wariatki... :/ ale ja po prostu tak czuje... dodam, że ona traktuje mnie bardzo serio... nie jak jakiegoś dzieciaka... co noc mi się śni... wyobrażam sobie często, jak się przytulamy, całujemy... jak uprawiamy seks... pragne tego jak niczego innego... nie wiem co robić. chyba nie jestem les, bo ogólnie dziewczyny mnie nie kręcą... tylko ONA...
Znam to bardzo dobrze. Też podobała mi się kobieta, starsza ode mnie o 19 lat. Nie jesteś wariatką. Ja byłam w gorszej sytuacji, bo ona ma dziecko, ale jest rozwiedziona i mieszka bez faceta 12 lat...nigdy nie odważyłam się na żaden krok... Związałam się z dziewczyną starszą ode mnie o 2 lata. Ty powinnaś spróbować, zwłaszcza dlatego, że jest sama :) . Różnica wieku nie gra roli. Miłość to miłość :) .
Awatar użytkownika
pure_morning
super forma
super forma
Posty: 4885
Rejestracja: 15 paź 2006, o 00:00

Post autor: pure_morning » 10 paź 2009, o 22:12

Ireth pisze:Jak Cie jara, ociera sie o Ciebie tylkiem i maca w klubie, to ja przelec. Milych wrazen.
no dobra, to akurat śmieszne :hahaha: (kurcze, jeszcze polubie Ireth)
britta
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 10 paź 2009, o 00:00

Post autor: britta » 11 paź 2009, o 11:21

dzięki za odpowiedzi.... ale kurde ja naprawdę nie wiem jak to rozegrać i wgl... znam ją już te kilka lat... i teraz mam jej powiedzieć, że chce ją przelecieć? :roll:
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Post autor: coala » 11 paź 2009, o 11:33

matko i córko :roll:
dziewczyna ma 16 lat a super formom coś odbija z radami :shock:
nie dziwię się, że ta 32 latka jest bez inicjatywy, przecież to nieletnia = karalne .
britta
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 10 paź 2009, o 00:00

Post autor: britta » 11 paź 2009, o 11:46

a to przypadkiem nie jest legalne od 15 roku życia...? :twisted:
Awatar użytkownika
pure_morning
super forma
super forma
Posty: 4885
Rejestracja: 15 paź 2006, o 00:00

Post autor: pure_morning » 11 paź 2009, o 11:47

nie nie nie, Coala ma racje. nie przelatuj jej. ja ogólnie nie lubie gdy ktoś obcy się o mnie ociera i mnie maca. a ta 32 latka wzbudza moje podejrzenia, to nie jest dobra partia dla Ciebie.
britta
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 10 paź 2009, o 00:00

Post autor: britta » 11 paź 2009, o 11:59

pure_morning pisze:nie nie nie, Coala ma racje. nie przelatuj jej. ja ogólnie nie lubie gdy ktoś obcy się o mnie ociera i mnie maca. a ta 32 latka wzbudza moje podejrzenia, to nie jest dobra partia dla Ciebie.
nie jest mi obca... przyjaźnię się z nią... kurde. no i dylemat.
Awatar użytkownika
bialo_czarna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 416
Rejestracja: 21 maja 2007, o 00:00

Post autor: bialo_czarna » 11 paź 2009, o 12:00

pure_morning pisze:nie nie nie, Coala ma racje. nie przelatuj jej. ja ogólnie nie lubie gdy ktoś obcy się o mnie ociera i mnie maca. a ta 32 latka wzbudza moje podejrzenia, to nie jest dobra partia dla Ciebie.
Obca? Przecież przyjaźnią się od 4 lat. Odkąd jedna miała 12, a druga 28 lat.
ja nie mogę
człowiek chudy jak ta żerdź
a tu jeszcze trzeba karmić ścierwojady
Awatar użytkownika
pure_morning
super forma
super forma
Posty: 4885
Rejestracja: 15 paź 2006, o 00:00

Post autor: pure_morning » 11 paź 2009, o 12:07

aha, fakt, a jak ta przyjaźń wyglądała jeśli moge zapytac?
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Post autor: coala » 11 paź 2009, o 12:16

britta pisze:a to przypadkiem nie jest legalne od 15 roku życia...? :twisted:
wg. prawa tak, ale lepiej poczekac do 18stki, bo jednak granica śliska, żeby być oskarżoną
Awatar użytkownika
bialo_czarna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 416
Rejestracja: 21 maja 2007, o 00:00

Post autor: bialo_czarna » 11 paź 2009, o 13:12

coala pisze:
britta pisze:a to przypadkiem nie jest legalne od 15 roku życia...? :twisted:
wg. prawa tak, ale lepiej poczekac do 18stki, bo jednak granica śliska, żeby być oskarżoną
Jaka śliska granica? Skończysz 15 lat i możesz uprawiać seks. Nikt nie ma prawa Cię o nic oskarżyć. No chyba, że chodzi o stosunki lekarz-pacjent, nauczyciel-uczeń, gwałt itp.
ja nie mogę
człowiek chudy jak ta żerdź
a tu jeszcze trzeba karmić ścierwojady
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Post autor: coala » 11 paź 2009, o 13:19

śliska dla tej 32 latki, gdyby tak sie zdarzyło - może być problem dla niej ze strony np. rodziców 16 stolatki
logi123
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 11 sty 2008, o 00:00

Post autor: logi123 » 11 paź 2009, o 13:34

Skoro rodzice puszczają ją na imprezy do klubu z tyle starszą kobietą (albo co więcej,nie wiedzą w jakim towarzystwie jest) to myślę,że fakt,że ich córka się przespała z kobietą nie będzie miał większego znaczenia...
'Mnie na uśmiech zawsze stać ; )'
IMG
Posty: 9
Rejestracja: 14 lis 2006, o 00:00

Post autor: IMG » 11 paź 2009, o 15:08

a może niech Cię ta kobieta adoptuje i nikt się nie będzie czepiał :D
niuniek_ona
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 36
Rejestracja: 7 lip 2009, o 02:00

Post autor: niuniek_ona » 11 paź 2009, o 15:36

..nie wierzę :shock:
Awatar użytkownika
pure_morning
super forma
super forma
Posty: 4885
Rejestracja: 15 paź 2006, o 00:00

Post autor: pure_morning » 11 paź 2009, o 16:05

britta pisze:chyba nie jestem les, bo ogólnie dziewczyny mnie nie kręcą... tylko ONA...
nie oddalajmy się od problemu, może lepiej warto zastanowić się, gdzie tu jest pies pogrzebany, co warto rozważyć.

o Wielka Pani Moderator ocal tą biedną nastoletnią dziewczyne i powyrzucaj te wszystkie niepoważne rady foremek , te uwagi w niczym nie pomagają, wprowadzaja tylko zamęt w głowie tej biednej dziewczyny. :pray:
britta
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 10 paź 2009, o 00:00

Post autor: britta » 11 paź 2009, o 16:49

pure_morning pisze:aha, fakt, a jak ta przyjaźń wyglądała jeśli moge zapytac?
hm... no... bardzo jestem z nią związana emocjonalnie... nie wyobrażam sobie jakoś mojego obecnego zycia bez niej... wspiera mnie... zawsze, gdy czegoś potrzebuję to mogę na nią liczyć... to tak w telegraficznym skrócie...

ale fajnie by było jakby mnie adoptowała... swoją drogą to nawet kiedyś gadałyśmy o tym ;P

a na imprezę starsi puścili mnie... bo z nią... kiedyś kumplowala się z moim starszym bratem... ufają jej... ogólnie ma duże poważanie w okolicy.
Awatar użytkownika
pure_morning
super forma
super forma
Posty: 4885
Rejestracja: 15 paź 2006, o 00:00

Post autor: pure_morning » 11 paź 2009, o 17:35

hm.. no dobrze. a skoro już tak drąże temat, to czy możesz mi powiedzieć jak oceniasz swoje relacje z rodzicami?
britta
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 10 paź 2009, o 00:00

Post autor: britta » 11 paź 2009, o 17:48

pure_morning pisze:hm.. no dobrze. a skoro już tak drąże temat, to czy możesz mi powiedzieć jak oceniasz swoje relacje z rodzicami?
oceniam ogólnie na plus... po prostu czasem są nieporozumienia odnośnie nauki... bo uczę się, jak dla mnie dobrze... nigdy nie zeszłam ze średnią poniżej 5,2... ale oni mają trochę przerośnięte ambicje i mam w domu awantury nawet za 5... :/ więc pod tym względem trochę niefajnie... ogólnie matka strasznie rozwrzeszczany tym... więc często ją ponosi... ale ogólnie jest ok. był czas się przyzwyczaić :lol: tylko ostatnio coraz gorzej między nimi... myślą o rozwodzie itp... ale to już inna sprawa :)
britta
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 10 paź 2009, o 00:00

Post autor: britta » 11 paź 2009, o 17:49

rozwrzeszczany TYP miało być oczywiście :wink:
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 11 paź 2009, o 18:09

britta pisze:ale ona chyba nie jest les
Ale jakie to ma znaczenie, skoro Ty tez nie jestes?
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
pure_morning
super forma
super forma
Posty: 4885
Rejestracja: 15 paź 2006, o 00:00

Post autor: pure_morning » 11 paź 2009, o 18:16

ok. skoro nam tak gładko idzie. to zastanawia mnie jeszcze jedno, czego tak naprawde oczekiwałaś zakładając ten wątek? tzn. zastanawiasz się nad swoja orientacją seksualną, czy tez może szukasz porady jak masz sie zachować w stosunku do swojej przyjaciółki? czy może sama do końca nie wiesz, bo przerasta Cię ta sytuacja?

P.S. nie słuchaj cioci Ireth, ona ma złośliwy aczkolwiek uroczy styl pisania.
britta
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 10 paź 2009, o 00:00

Post autor: britta » 11 paź 2009, o 19:42

pure_morning pisze:tez może szukasz porady jak masz sie zachować w stosunku do swojej przyjaciółki? czy może sama do końca nie wiesz, bo przerasta Cię ta sytuacja?
dokładnie... :roll:
Awatar użytkownika
idealna
super forma
super forma
Posty: 3896
Rejestracja: 14 kwie 2006, o 00:00

Post autor: idealna » 11 paź 2009, o 20:22

britta pisze:
ogólnie ma duże poważanie w okolicy.
Dzielnicowy w spódnicy?
Nasze umysły są jak spadochrony - pracują tylko wtedy, kiedy są otwarte
britta
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 10 paź 2009, o 00:00

Post autor: britta » 11 paź 2009, o 20:33

idealna pisze:
britta pisze:
ogólnie ma duże poważanie w okolicy.
Dzielnicowy w spódnicy?

artystka...
ODPOWIEDZ