Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

O literaturze, filmie, muzyce, fotografii, aktorkach etc.
ODPOWIEDZ
davergne
rozgadana foremka
rozgadana foremka

Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: davergne » 13 paź 2021, o 13:23

Hej dziewczyny! Jestem wielką fanką filmów a zwłaszcza tych o lesbijchach. Zawsze brakowało mi strony, gdzie wszystkie takie filmy są w jednym miejscu więc.. sama zrobiłam taką stronę 8) Adres to https://www.violka.pl i znajdziecie tam wszystkie filmy LGBT o tematyce lesbijskiej. No.. prawie wszystkie, ponieważ wiele tytułów napewno mi umknęło i dlatego zrobiłam też małe forum na którym te filmy można dodawać. Na forum można także wrzucać i komentować krótkie romanse o tematyce les z YouTuba, których ostatnio dużo się pojawiło.

Co sądzicie o moim projekcie?? Zanim przejdę do pozycjonowania Violki w googlech, chciałabym poznać wasze opinie co można by zmienić na stronie lub do niej dodać.
Bardzo zależy mi na waszych opiniach i sugestiach, nawet tych negatywnych :o
Filmy LGBT na violka.pl
Aerial
początkująca foremka
początkująca foremka

Re: Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: Aerial » 13 paź 2021, o 17:47

Ale super :D To już mam co robić przez wszystkie zimowe wieczory.
dobranocka14
super forma
super forma

Post autor: dobranocka14 » 13 paź 2021, o 19:33

Fajnie zrealizowany pomysł 👍😀
Awatar użytkownika
nataliagk
natchniona foremka
natchniona foremka

Post autor: nataliagk » 13 paź 2021, o 20:31

Dobra robota davergne :clap:
AnnaArendt
natchniona foremka
natchniona foremka

Post autor: AnnaArendt » 13 paź 2021, o 22:53

Fajnie fajnie, pamiętam swoją (chlip) - do 2012 unieszczalam całe filmy a potem mnie straszyli sądem ;) popatrzę co tam masz a czego nie :)
davergne
rozgadana foremka
rozgadana foremka

Post autor: davergne » 14 paź 2021, o 00:03

Aerial pisze:
13 paź 2021, o 17:47
dobranocka14 pisze:
nataliagk pisze:
Dziękuję dziewczyny za pozytywne wypowiedzi :wink:
AnnaArendt pisze:
13 paź 2021, o 22:53
Fajnie fajnie, pamiętam swoją (chlip) - do 2012 unieszczalam całe filmy a potem mnie straszyli sądem ;) popatrzę co tam masz a czego nie :)
Dzięki- daj znać co znajdziesz :ok:

Ja nie mam zamiaru umieszczać filmów na stronie.. Bardziej chodziło mi o zrobienie katalogu z filmami les. a filmy każdy zanjdzie na własną rękę (lub w komentarzach :wink: ).

Strona jest jeszcze nieskończona. Jest parę błędów z kodem, które muszę jakoś naprawić i brakuje krótkich artykułów na temat filmów i wypowiedzi aktorów. Chodzi o ciekawostki typu, że dana aktorka grająca w filmie lesbijkę w życiu prywatnym też jest lesbijką a takich przypadków jest całkiem sporo :)

Będę starała się zgromadzić jak największy ruch na stronie. Po co? Bo już czas żeby ktoś zrobił portal z randkami dla kobiet lubiących kobiety.. taki z prawdziwego zdarzenia: z profilami, wyszukiwaniem według lokacji i dobrą, nierzucającą się w oczy reklamą.
Mogłabym coś takiego zrobić, bo skrypt już znalazłam do tego... ale potrzebna mi strona "z której pójdzie cały ruch"... I dlatego powstała Violka.

Zobaczymy. Jeśli się uda, to powstanie strona "violka randki". Jeśli nie (na co jestem przygotowana), to chociaż będę mieć czyste sumienie wobec samej siebie, że chociaż próbowałam :podbite oczko: :podbite oczko:
Filmy LGBT na violka.pl
AnnaArendt
natchniona foremka
natchniona foremka

Post autor: AnnaArendt » 14 paź 2021, o 01:02

Och, kiedyś miałam olbrzymią wiedzę na ten temat. To było moje hobby i prawdziwa pasja. Plotki, informacje, połączenia, związki i producenci etc... Ja to robiłam w czasie w którym jeszcze jako tako można było umieszczać linki do filmów. :) teraz nie na już takiej opcji. Lrowadzialm stronę lesmovie.blog.pl :) został jedynie stary i zaniedbany profil na fb - zapomniałam hasła :D
davergne
rozgadana foremka
rozgadana foremka

Post autor: davergne » 14 paź 2021, o 02:05

AnnaArendt pisze:
14 paź 2021, o 01:02
To było moje hobby i prawdziwa pasja. Plotki, informacje, połączenia, związki i producenci etc..
Widzę, że nie jestem jedyną na KK, która lubi ploteczki o znanych haha :D
Jeśli chodzi o plotkarskie artykuły na strone, to myślę, że zrobiłyby one dobrze dla naszej społeczności (plotkarskie w sensie cytowanie prawdziwych wypowiedzi, czyli nie aż takie plotkarskie). Już tłumaczę o co mi chodzi: Na chwilę obecną ludzie myślą, że homo / biseksualizm to jest zboczenie, bo mało takich osób znają. Prawda jest taka, że jest nas bardzo dużo, tylko Ci znani się ukrywają lub poprostu o nich nie słyszymy w popularnych mediach.
Mam w swojej kolekcjii kilka wywiadów z interesującymi mnie :wink: znanymi aktorkami, które mówią otwarcie, że hollywood ukrywa seksualność wielu aktorów..
AnnaArendt pisze:
14 paź 2021, o 01:02
Ja to robiłam w czasie w którym jeszcze jako tako można było umieszczać linki do filmów.
Gdyby administratorka tego forum umieszczała linki do pirackich kopii filmów ze swojego loginu admina, to mogłaby mieć przez to problemy- fakt. Jeśli użytkownicy forum to robią, to administratorka po prośbie usunięcia takiego linka który łamie prawa autorskie- musi go usunąć...
Filmy LGBT na violka.pl
bornwilde
początkująca foremka
początkująca foremka

Post autor: bornwilde » 14 paź 2021, o 10:38

Marzę o portalu randkowym takim, jakim go opisałaś. Ogłoszeń na KK i profili przez grzeczność i kulturę nie skomentuję.
Mam nadzieję, że go stworzysz, bo na pewno będzie tam sporo kobiet, które go potrzebują, a w tym co tutaj się dzieje nie chcą brać udziału. Trzymam kciuki.
Strona o filmach również jest świetnym pomysłem. Na pewno skorzystam :)
Awatar użytkownika
half_serious
rozgadana foremka
rozgadana foremka

Post autor: half_serious » 14 paź 2021, o 14:15

Nie znam się więc się wypowiem😄
Moje spostrzeżenia co do strony:
+ ładnie i przejrzyście wykonana
+ ma duży potencjał rozwoju
- błąd na stronie głównej: napisałaś, że to strona o filmach, a jest napisane "z filmami" - gruba różnica pojęciowa, bo daje złudzenie, że można je tam obejrzeć. Jeśli ściągniesz ruch ale nie będzie tam tego na co ten ruch zrobisz to będziesz miała duży współczynnik odrzuceń, a dodatkowo użytkownicy nie będą chcieli wracać aby np skorzystać w przyszłości z tych dodatkowych funkcji randkowych.

Sama kiedyś chciałam zrobić platformę z filmami les ale podczas badania rynku wyszło mi, że dokładałabym do tej imprezy 😅 Aczkolwiek może są jakieś poboczne sposoby samofinansowania storny, na które nie wpadłam 🤷🏻 Tak czy owak gratuluję talentu i zapału. Tak trzymaj, powodzenia 💪
Oprócz błękitnego nieba... 8) https://youtu.be/3FQK5gxpqfQ
dobranocka14
super forma
super forma

Post autor: dobranocka14 » 14 paź 2021, o 15:04

davergne pisze:
14 paź 2021, o 02:05
Jeśli chodzi o plotkarskie artykuły na strone, to myślę, że zrobiłyby one dobrze dla naszej społeczności (plotkarskie w sensie cytowanie prawdziwych wypowiedzi, czyli nie aż takie plotkarskie). Już tłumaczę o co mi chodzi: Na chwilę obecną ludzie myślą, że homo / biseksualizm to jest zboczenie, bo mało takich osób znają. Prawda jest taka, że jest nas bardzo dużo, tylko Ci znani się ukrywają lub poprostu o nich nie słyszymy w popularnych mediach.
Mam w swojej kolekcjii kilka wywiadów z interesującymi mnie :wink: znanymi aktorkami, które mówią otwarcie, że hollywood ukrywa seksualność wielu aktorów..
Myślisz, że osoby hetero, te z zacięciem homofobicznym będą wchodzić na Twoją stronę i zmienią zdanie?
Pomysł z filmami i "ploteczkami" w jednym miejscu jest fajny, ale nie liczyłabym na wpływ tej strony na pozytywną zmianę wizerunku osób niehetero w oczach homofobów.
bornwilde pisze:
14 paź 2021, o 10:38
Marzę o portalu randkowym takim, jakim go opisałaś. Ogłoszeń na KK i profili przez grzeczność i kulturę nie skomentuję.
Mam nadzieję, że go stworzysz, bo na pewno będzie tam sporo kobiet, które go potrzebują, a w tym co tutaj się dzieje nie chcą brać udziału. Trzymam kciuki.

Generalnie ciekawi mnie czy są przestrzenie tylko dla kobiet, o charakterze informacyjno - randkowym, które trzymają wysoki poziom (i teraz należy przejść do pytania, co to jest ten wysoki poziom) I które utrzymują się na rynku i są "żyjące". Co jakiś czas wszyscy narzekają na słabą jakość ale to użytkownicy (i aktywni admini) ją tworzą.
W skrócie to trochę jak narzekanie na brak zrównania praw dla osób niehetero i głosowanie na partie, dla których Polacy ciągle nie są na to gotowi.
Lukrecja79

Post autor: Lukrecja79 » 14 paź 2021, o 15:31

Super stronka 🙂
W zimowe wieczory będę miała co oglądać 😉
Powodzenia ze stronką randkową 🙂
Pozdrawiam 🙂
Sokei

Post autor: Sokei » 14 paź 2021, o 18:46

Czyżby promyk światła w ciemnościach i nadzieja na fajną stronę dla Kobiet? Gratulacje!
Udzielam się rzadko ale będę obserwowała z zaciekawieniem ☺️
davergne
rozgadana foremka
rozgadana foremka

Post autor: davergne » 14 paź 2021, o 19:27

bornwilde pisze:
Dziękuję bardzo za Twoją wypowiedź. Utwierdza mnie ona w tym, że moje wysiłki mogą nie iść na marne 8)
half_serious pisze:
14 paź 2021, o 14:15
napisałaś, że to strona o filmach, a jest napisane "z filmami" - gruba różnica pojęciowa, bo daje złudzenie, że można je tam obejrzeć.
Bardzo dziękuję za uwagę i muszę przyznać, że masz rację. Treść na stronie robię pod SEO czyli pozycjonowanie w googlach. Znaczy to, że wyszukałam frazy kluczowe pod którymi stronę można znaleźć w google a najczęściej wyszukiwanymi frazami są właśnie "filmy lgbt" oraz "filmy o lesbijkach" (google notuje ok. 3 tysięcy zapytań o te frazy miesięcznie).
Przemyślałam Twoją uwagę i niestety, ale muszę zaryzykować i zostawić jak jest, ponieważ na najwięcej odwiedzin mogę liczyć właśnie z wyszukiwarek internetowych. Taka jest moja strategia ale jeszcze raz dziękuję i zachęcam do więcej uwag :ok:
dobranocka14 pisze:
Myślisz, że osoby hetero, te z zacięciem homofobicznym będą wchodzić na Twoją stronę i zmienią zdanie?
Pomysł z filmami i "ploteczkami" w jednym miejscu jest fajny, ale nie liczyłabym na wpływ tej strony na pozytywną zmianę wizerunku osób niehetero w oczach homofobów.
Nie o osoby hetero mi chodziło a właśnie o te homo i bi. Jak przez swoją ciekawość dowiedziałam się ile znanych osób jest przynamniej bi, to zrozumiałam, że nie jestem dziwolągiem i na pytanie czy lubię kobiety odpowiadam- tak, lubię... Już nie czuję się przez to, jak jakiś ufoludek.. :lol:
dobranocka14 pisze:
Generalnie ciekawi mnie czy są przestrzenie tylko dla kobiet, o charakterze informacyjno - randkowym, które trzymają wysoki poziom
Za granicą są. Tylko w polsce nie mamy niczego :roll: :roll: Już sprawdzałam i na żadnej polskiej stronie randkowej nie ma możliwości wyszukiwania profili kobiet jako kobieta :/ Na chwilę obecną jesteśmy w takiej dupie, że o bardzo wysoki poziom strony bym się nie martwiła. Grunt, żeby nie był bardzo biski lub zbyt niski.
Lukrecja79 pisze:
Dziękuję bardzo :)
Filmy LGBT na violka.pl
ODPOWIEDZ