Torchwood

O literaturze, filmie, muzyce, fotografii, aktorkach etc.
ODPOWIEDZ
alijons
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 11 lip 2010, o 11:48

Torchwood

Post autor: alijons » 8 sie 2010, o 11:41

Hej, ogląda ktoś ten serial? Ogólnie jest o kosmitach i walce z nimi. Ale przede wszystkim wszyscy zachowują się tam jakby byli conajmniej biseksualni, a nawet jeśli nie to nikomu nie przeszkadza kto się w kim zakochuje albo z kim się całuje.
Awatar użytkownika
Vessumiree
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 17 sie 2009, o 00:00

Re: Torchwood

Post autor: Vessumiree » 13 sie 2010, o 20:47

Ja, oczywiście - jako żem serialowy wyjadacz - oglądałam. Mam słabość do Jacka właśnie za tę płynność: kobiety, mężczyzn, kosmitów i wszystko inne, co się rusza, ale niekoniecznie. I szczerze muszę przyznać, że mi serce rozmiękło(a o to u mnie dość trudno), kiedy byłam w zeszłym roku w Cardiff i widziałam kwiaty i listy przybite do drzwi Torchwood, adresowane do Ianto i Jacka. Chociaż Ianto/Jack nie do końca byłoby moim wizualnym wyborem dla fabuły.
Podobno jakaś amerykanska stacja wykupiła prawa i chcą kręcić kolejny sezon, ale jakoś zamerykanizowany Torchwood mnie nie zachęca.
Awatar użytkownika
makowiec
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 253
Rejestracja: 13 lis 2007, o 00:00
Lokalizacja: Trojmiasto/UK

Re: Torchwood

Post autor: makowiec » 24 kwie 2012, o 02:18

Vessumiree pisze:Ja, oczywiście - jako żem serialowy wyjadacz - oglądałam. Mam słabość do Jacka właśnie za tę płynność: kobiety, mężczyzn, kosmitów i wszystko inne, co się rusza, ale niekoniecznie. I szczerze muszę przyznać, że mi serce rozmiękło(a o to u mnie dość trudno), kiedy byłam w zeszłym roku w Cardiff i widziałam kwiaty i listy przybite do drzwi Torchwood, adresowane do Ianto i Jacka. Chociaż Ianto/Jack nie do końca byłoby moim wizualnym wyborem dla fabuły.
Podobno jakaś amerykanska stacja wykupiła prawa i chcą kręcić kolejny sezon, ale jakoś zamerykanizowany Torchwood mnie nie zachęca.
kocham i ubostwiam Tosh :) serial mnie jednak troche znudzil gdzies w polowie 3 sezonu... kiedys moze mnie weznie i nadrobie, na razie jednak zostane przy Dr Who :P

bylam w Cardiff na Dr Who Exhibition w 2009 roku :P niestety listow i kwiatow nie widzialam :(
Awatar użytkownika
mrukmruk
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 366
Rejestracja: 14 lis 2009, o 01:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Torchwood

Post autor: mrukmruk » 6 maja 2012, o 21:13

svefn pisze:jeszcze przede mną, ale że to spin-off doktora who, to obejrzę na pewno. a całość ładnie się wzięła od kapitana Jack Harknessa, który wprowadził tę płynność w doktorze :)
Oh, Jack... :serce:

Jeśli Torchwood to i przede wszystkim Doctor Who, zaraz obok gdzieś tam jest Sherlock (również polecam), który jest najbardziej gejowskim serialem, jaki kiedykolwiek oglądałam.
Awatar użytkownika
makowiec
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 253
Rejestracja: 13 lis 2007, o 00:00
Lokalizacja: Trojmiasto/UK

Re: Torchwood

Post autor: makowiec » 8 maja 2012, o 01:07

mrukmruk pisze:zaraz obok gdzieś tam jest Sherlock (również polecam), który jest najbardziej gejowskim serialem, jaki kiedykolwiek oglądałam.
bo ja wiem czy az taki gejowski... raczej po prostu sami sie nabijaja i robia fan-service dla uchachanych fangirli :P Molly jest wypasna :) a Sherlock glupi i slepy! niech spada a ja sobie Molly wezme dla siebie :P kurcze niech sie spiesza z tym 3cim sezonem... nie wiem czy wytrzymam do nastepnego roku...

a w piatek udalo mi sie znalezc bardzo ciekawe miejsce :)

Obrazek

ale to juz taki offtop....

wracajac to Torchwood - uwazam, ze pomysl byl bardzo ciekawy, Jack byl bardzo lubiana postacia w Who... ale jakos tak cos im potem nie wyszlo... a moze to ja i moj dziwny gust? czulam jakis niedosyt i jak wspomnialam - odcinki zaczynaly mnie juz nudzin w 3 sezonie...
ODPOWIEDZ