Panie, GEJE w serialu!

O literaturze, filmie, muzyce, fotografii, aktorkach etc.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mrukmruk
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 366
Rejestracja: 14 lis 2009, o 01:00
Lokalizacja: Wrocław

Panie, GEJE w serialu!

Post autor: mrukmruk » 21 lip 2011, o 23:03

Najnowsze wiadomości z frontu. Tytuł krzykliwy a wyjdzie coś średniego, pewnie kolejny dom nad rozlewiskiem.
http://www.pudelek.pl/artykul/33870/w_d ... _z_gejami/
Awatar użytkownika
Mahon
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 216
Rejestracja: 30 sty 2011, o 16:30

Re: Panie, GEJE w serialu!

Post autor: Mahon » 21 lip 2011, o 23:51

No jeśli to będzie tak porywające jak wątki kryminalne w Klanie, to może być nawet zabawnie :P
Awatar użytkownika
mrukmruk
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 366
Rejestracja: 14 lis 2009, o 01:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Panie, GEJE w serialu!

Post autor: mrukmruk » 22 lip 2011, o 12:55

Co do klanu to cały czas czekam na wyoutowanie się Rysia.
Awatar użytkownika
M-planet
super forma
super forma
Posty: 1379
Rejestracja: 30 sty 2008, o 00:00
Lokalizacja: Wielka Deska Mazowiecka

Re: Panie, GEJE w serialu!

Post autor: M-planet » 22 lip 2011, o 13:03

Awatar użytkownika
odessa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 33
Rejestracja: 28 sty 2011, o 12:25

Re: Panie, GEJE w serialu!

Post autor: odessa » 25 lip 2011, o 12:44

Kocham to standardowe pytanie tabloidów "czy Polacy są gotowi na tak kontrowersyjne tematy?".
Mam wrażenie, że bardziej niż TVP na zabieranie się do przekształcania ich w fabułę. Już się bawili subkulturą emo i wyszedł śmiech na sali... W polskich serialach kuleją dialogi, fabuła jest rozwlekana i skupia się na wątkach bezsensownych i nudnych, a z tego co przeczytałam w jakże obiektywnym artykule Pudelka, to wątków homoseksualnych to tam będzie o tyle, o ile. Pewnie wyglądać to będzie jak produkcje amerykańskie typu Plotkara, gdzie gej, owszem, pojawić się musi, żeby była poprawność polityczna, ale ekstremalnym wyczynem jest pokazanie pocałunku pomiędzy osobami tej samej płci.
Wiem, że niby powinno się do tematu stopniowo podchodzić, bo wszystkie stałe odbiorczynie polskich seriali z krzeseł pospadają... Ale nie wiem czy w takim razie warto w ogóle.
Awatar użytkownika
Mahon
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 216
Rejestracja: 30 sty 2011, o 16:30

Re: Panie, GEJE w serialu!

Post autor: Mahon » 25 lip 2011, o 18:14

Oczywiście, że warto!
Te parę osób więcej spragnionych sensacji zasiądzie przed telewizorem, zanim się doczeka tego geja to się wciągnie (przynajmniej część), wątku pewnie faktycznie będzie tyle co chomik napłacze, ale oglądalność podbita, kaska większa ;)
Awatar użytkownika
odessa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 33
Rejestracja: 28 sty 2011, o 12:25

Re: Panie, GEJE w serialu!

Post autor: odessa » 25 lip 2011, o 21:25

No pewnie, ale ile osób borykających się z problemem braku akceptacji czy lęku przed coming-outem poczuje się zlekceważona...
Wiem, wiem, to była ironia, a ja mało się w nią wpisałam. Ale irytuje mnie to okropnie. Znowu się robi kasę zamiast ludziom mózgi otwierać. A już, kur*a, najwyższa pora... Jak czasem słucham farmazonów, które wygadują moi znajomi to aż mi się żal robi. Niby młodzi ludzie wożący się na tolerancję, nawalający Skinsy na YT, a mózgi nadal jak żywcem przeszczepione od średniowiecznego duchownego...
Awatar użytkownika
Pinkberry
super forma
super forma
Posty: 7088
Rejestracja: 11 sie 2004, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Panie, GEJE w serialu!

Post autor: Pinkberry » 30 lip 2011, o 23:36

a ja jestem ciekawa i chętnie obejrzę. Seriale dwójki akurat poprawiają się ostatnio, mam nadzieję tylko, że to nie jest projektowane na telenowelę tylko serial fabularny i coś się tam będzie dziać poza kłótniami kochanka z żoną...
ODPOWIEDZ