American Horror Story

O literaturze, filmie, muzyce, fotografii, aktorkach etc.
ODPOWIEDZ
moineau
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 268
Rejestracja: 17 mar 2012, o 23:40

American Horror Story

Post autor: moineau » 24 mar 2012, o 20:45


"American Horror Story (2011-obecnie) – amerykański drama-horror nadawany przez stację FX od 5 października 2011 roku do dnia dzisiejszego. W Polsce nadawany na kanale Fox Polska od 12 listopada 2011 roku. Serial został dobrze odebrany przez krytyków telewizyjnych, chwalących jego przerażającą naturę, nieprzewidywalność i oryginalność. American Horror Story otrzymało szereg nominacji, w tym do Złoty Globów za Najlepszy serial telewizyjny."

Małżonkowie Vivien (Connie Britton) i Ben (Dylan McDermott) Harmonowie z Bostonu przeżywają kryzys. Chcąc ratować związek, przeprowadzają się razem z córką Violet (Taissa Farmiga) do Los Angeles. Stara rezydencja, w której zamieszkują, kryje tajemnice sprzed lat.
kto oglądał? jakie wrażenia? ulubiona postać? a może jakieś teorie na temat bohaterów/domu? ;> (UWAGA, PODCZAS ZDRADZANIA WAŻNYCH ELEMENTÓW FABUŁY PROSZĘ PISAĆ [SPOILER] PRZED DANYM FRAGMENTEM!)

ja przyznam, że jest to mój ulubiony serial. wciągający, wręcz uzależniający, zupełnie inny od serwowanego nam często chłamu.

dla osób pragnących elementów LGBT - w przelocie pojawia się para gejów ;)
Awatar użytkownika
mrukmruk
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 366
Rejestracja: 14 lis 2009, o 01:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: American Horror Story

Post autor: mrukmruk » 6 maja 2012, o 21:17

Kurczę, obejrzałam pierwszy odcinek, i spodobał mi się, z tym, że ja niesamowicie boję się wszelkiej maści horrorów i stwierdziłam, że odpuszczam.
Markiza21
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 5 mar 2012, o 17:24

Re: American Horror Story

Post autor: Markiza21 » 6 maja 2012, o 21:24

Obejrzałam już wszystkie odcinki :) uwielbiam !
ODPOWIEDZ