Seriale :D

O literaturze, filmie, muzyce, fotografii, aktorkach etc.
ODPOWIEDZ
milan4ever
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 175
Rejestracja: 4 gru 2015, o 20:52

Re: Seriale :D

Post autor: milan4ever » 18 mar 2016, o 22:49

milan4ever pisze:
Wilde_Fish pisze:
A o The 100 sporo w necie słyszałam, dużo dziewczyn zachwyca się tą całą Lexą, jej aktorka rzeczywiście śliczna, ale rany to jakaś istna mania z nią normalnie xD Podobno teraz jest niezła awantura z powodu wiadomego zakończenia…
Myślę, że przelała się czara goryczy. Społeczność LGBT czuje się oszukana przez twórców i ma już zwyczajnie dość uśmiercania prawie każdej serialowej lesbijski. Inna rzecz, że panie miały kosmiczną chemię i strasznie szkoda zmarnowanego potencjału. Aktorka grająca Lexę jest śliczna (ach te Australijki), ale przede wszystkim świetnie zagrała tę postać.
Dodam jeszcze, że uśmiercono ją kilka minut po długo wyczekiwanej przez fanów Clexy łóżkowej scenie (bardzo pięknej zresztą), czym zafundowano im prawdziwy rollercoaster emocji, od euforii po rozpacz. Wyjątkowo podła zagrywka.
https://youtu.be/HO1T6AlnR24
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Seriale :D

Post autor: ImaSumak » 21 mar 2016, o 20:11

Czy któraś z Pań oglądała Wikingów? Pytam, bo obejrzałyśmy pierwsze dwa sezony, a na trzecim utknęłyśmy i poważnie się zastanawiamy czy brnąć w to dalej. Będą jeszcze gwałcić i mordować, czy już tylko gadać i wzdychać? Nasączenie tanim mistycyzmem odbiera mi powietrze. :roll:
Lubię kiedy kobieta...
milan4ever
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 175
Rejestracja: 4 gru 2015, o 20:52

Re: Seriale :D

Post autor: milan4ever » 21 mar 2016, o 20:38

ImaSumak pisze:Czy któraś z Pań oglądała Wikingów? Pytam, bo obejrzałyśmy pierwsze dwa sezony, a na trzecim utknęłyśmy i poważnie się zastanawiamy czy brnąć w to dalej. Będą jeszcze gwałcić i mordować, czy już tylko gadać i wzdychać? Nasączenie tanim mistycyzmem odbiera mi powietrze. :roll:
Nie pomogę bo skończyłam na drugim sezonie.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Seriale :D

Post autor: ImaSumak » 21 mar 2016, o 20:47

milan4ever pisze:
ImaSumak pisze:Czy któraś z Pań oglądała Wikingów? Pytam, bo obejrzałyśmy pierwsze dwa sezony, a na trzecim utknęłyśmy i poważnie się zastanawiamy czy brnąć w to dalej. Będą jeszcze gwałcić i mordować, czy już tylko gadać i wzdychać? Nasączenie tanim mistycyzmem odbiera mi powietrze. :roll:
Nie pomogę bo skończyłam na drugim sezonie.
Dzięki za informację.
Lubię kiedy kobieta...
milan4ever
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 175
Rejestracja: 4 gru 2015, o 20:52

Re: Seriale :D

Post autor: milan4ever » 21 mar 2016, o 22:42

ImaSumak pisze:
milan4ever pisze:
ImaSumak pisze:Czy któraś z Pań oglądała Wikingów? Pytam, bo obejrzałyśmy pierwsze dwa sezony, a na trzecim utknęłyśmy i poważnie się zastanawiamy czy brnąć w to dalej. Będą jeszcze gwałcić i mordować, czy już tylko gadać i wzdychać? Nasączenie tanim mistycyzmem odbiera mi powietrze. :roll:
Nie pomogę bo skończyłam na drugim sezonie.
Dzięki za informację.
Jeśli lubisz kryminały, to polecam rewelacyjny "The killing" :
https://youtu.be/OkbfvPeH3G0
czy też dobry "The fall" z Gillian Anderson. Jeśli zaś lubisz historyczne klimaty, to gorąco polecam osadzonego w XVIII- wiecznej Szkocji "Outlandera" :
https://youtu.be/NIBSn_M75OI
Może Ci się też spodobać serial o piratach "Black sails", zawiera branżowe wątki ;)
Fajnie też ogląda się "Person of interest", zwłaszcza, że gra tam Sarah Shahi i mamy wątek branżowy :)
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Seriale :D

Post autor: ImaSumak » 21 mar 2016, o 22:53

milan4ever pisze:Jeśli lubisz kryminały, to polecam rewelacyjny "The killing" :
https://youtu.be/OkbfvPeH3G0
czy też dobry "The fall" z Gillian Anderson. Jeśli zaś lubisz historyczne klimaty, to gorąco polecam osadzonego w XVIII- wiecznej Szkocji "Outlandera" :
https://youtu.be/NIBSn_M75OI
Może Ci się też spodobać serial o piratach "Black sails", zawiera branżowe wątki ;)
Fajnie też ogląda się "Person of interest", zwłaszcza, że gra tam Sarah Shahi i mamy wątek branżowy :)
Dzięki za propozycje. Przyjrzę się im.
A Wikingów dalej zamierzasz oglądać?
Lubię kiedy kobieta...
milan4ever
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 175
Rejestracja: 4 gru 2015, o 20:52

Re: Seriale :D

Post autor: milan4ever » 21 mar 2016, o 22:59

Nie, nie planuję oglądać dalej "Wikingów", straciłam zainteresowanie tym serialem.
Awatar użytkownika
Wilde_Fish
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 163
Rejestracja: 29 mar 2014, o 14:07
Lokalizacja: Londyn

Re: Seriale :D

Post autor: Wilde_Fish » 25 mar 2016, o 16:53

Wilde_Fish pisze:Pamiętacie jak mówiłam że w naszym poczciwym polskim Na Wspólnej ma być les wątek?
Mimo że i tak sama serial oglądam, to na portalach plotkarskich wyczytałam że w 2247-tym odcinku ma być jakaś akcja :cool: Jeśli dobrze obliczyłam, to odcinek ten wypada w następny (nie ten) czwartek. Hmm no to zobaczymy……
Nawaliłam z datą xD Będzie 30.3.16 albo dostępny już 29-tego na serialnecie (dlatego mi się pomieszało bo o dzień wcześniej wszystko)
When She took a look into my eyes……Forever is just a fraction of how long I will love You
Awatar użytkownika
czerwona_kropka
Posty: 6
Rejestracja: 21 mar 2016, o 16:26

Re: Seriale :D

Post autor: czerwona_kropka » 25 mar 2016, o 18:19

Wilde_Fish pisze:
Wilde_Fish pisze:Pamiętacie jak mówiłam że w naszym poczciwym polskim Na Wspólnej ma być les wątek?
Mimo że i tak sama serial oglądam, to na portalach plotkarskich wyczytałam że w 2247-tym odcinku ma być jakaś akcja :cool: Jeśli dobrze obliczyłam, to odcinek ten wypada w następny (nie ten) czwartek. Hmm no to zobaczymy……
Nawaliłam z datą xD Będzie 30.3.16 albo dostępny już 29-tego na serialnecie (dlatego mi się pomieszało bo o dzień wcześniej wszystko)

Podobno było już małe buzi-buzi które wywołało święte oburzenie u niektórych.
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Seriale :D

Post autor: takeyoudowntown » 27 mar 2016, o 09:34

Nie wywołało żadnego oburzenia, bo nie mamy lat 90-ych, żeby to jeszcze kogoś szokowało. Taka informacja pojawiła się w celach promocyjnych tego serialu. W samym serialu bohaterowie też się przejęli i podeszli do tego, jakby nie wiem co się działo. Scenarzyści to ewidentnie ludzie zupełnie nienadążający za młodzieżowymi trendami. Pocałunek między dziewczynami na imprezie nikogo już nie dziwi i nie mierzi, mamy XXI wiek, dziś ludzie seks uprawiają nie wiedząc z kim, w ciążę zachodzą w toaletach publicznych, a oni z takiego czegoś robią hecę, żałosne i smutne, że nie znają młodzieży. 8)
Be someone who makes you happy
Awatar użytkownika
czerwona_kropka
Posty: 6
Rejestracja: 21 mar 2016, o 16:26

Re: Seriale :D

Post autor: czerwona_kropka » 27 mar 2016, o 10:55

takeyoudowntown pisze:Nie wywołało żadnego oburzenia, bo nie mamy lat 90-ych, żeby to jeszcze kogoś szokowało. Taka informacja pojawiła się w celach promocyjnych tego serialu. W samym serialu bohaterowie też się przejęli i podeszli do tego, jakby nie wiem co się działo. Scenarzyści to ewidentnie ludzie zupełnie nienadążający za młodzieżowymi trendami. Pocałunek między dziewczynami na imprezie nikogo już nie dziwi i nie mierzi, mamy XXI wiek, dziś ludzie seks uprawiają nie wiedząc z kim, w ciążę zachodzą w toaletach publicznych, a oni z takiego czegoś robią hecę, żałosne i smutne, że nie znają młodzieży. 8)

Może i masz rację, że pół z tego co słyszałam o tym oburzeniu to cele promocyjne, ale zajrzałam na stronę tego serialu na fb i...
"Pokażcie jeszcze jak chłopaki się całują i niech dzieci patrzą. Będzie cudownie. Takie sceny powinny być pokazywane po 22!"
Biedne dzieci, TVN niszczy im dzieciństwo.
"Były orgie, są lesbijki, tvn pięknie schodzi na psy, że promuje takie zachowania."
Było też palenie papierosów i picie alkoholu, straszne.
"Ja napewno jej - im nie kibicuje
W dupach sie poprzewracalo ,chyba przestane to byle co ogladac
Nie stac producentow na inne tematy? Zenada"

No właśnie? Jak w ogóle można poruszać takie tematy?! "Zenada"!
"Nieee... przełączyłam. Ja wiem tolerancja i te sprawy. Ale plis dajcie spokój w serialu nie chce tego oglądać."
Pani się pewnie za dużo naoglądała na imprezach, to w serialu już tego oglądać nie chce.
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Seriale :D

Post autor: dalidaa » 28 mar 2016, o 21:54

A mnie pochłonęła "Madam Secretary" - główna bohaterka silna i urocza, akcja dość ciekawa, przynajmniej na początku :D

Poza tym pokochałam "Lucifera" i jego brytyjski akcent :D śmieszny, relaksujący serial z niezłymi tekstami. :cool:
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
milan4ever
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 175
Rejestracja: 4 gru 2015, o 20:52

Re: Seriale :D

Post autor: milan4ever » 1 kwie 2016, o 21:42

Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Seriale :D

Post autor: ImaSumak » 2 kwie 2016, o 14:03

Po Wikingach połączonych z niesmakiem, postanowiłam powrócić do ulubionego klasyka: Absolutnie fantastyczne. Normalnie aż chce się pić! :D
Wiosna :slonko:
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: Seriale :D

Post autor: coala » 8 kwie 2016, o 23:38

Vikings, sezon 4 w trakcie, ostatni odcinek słabiutki, ale może się rozkręci. Czekam z fanami na kolejny sezon Gry o tron, a tymczasem relaks w postaci Star Trek Nowa Generacja.
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
berenika2500
Posty: 8
Rejestracja: 1 maja 2016, o 18:03

Re: Seriale :D

Post autor: berenika2500 » 5 cze 2016, o 20:59

Orange Is the New Black i Orphan Black jeśli chodzi o mnie. Oba solidne tytuły.
Gra o Tron mi się strasznie przejadła.
Mimmi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 33
Rejestracja: 19 mar 2014, o 16:45

Re: Seriale :D

Post autor: Mimmi » 6 cze 2016, o 12:11

True Blood - mam niesamowitą słabość do Tary (już jako wampirzycy), uroczej głupiutkiej Sookie i Erica, którego mogę jeść łyżkami :serce: Poza tym serial ma świetną fabułę!
Simpsonowie - :mrgreen:
Miasteczko South Park - niecenzuralny humor jest złotem tego serialu <3
Dziecko Rosemary - Holland spartaczyła go na całej linii.
Miodowe lata
Skazany na śmierć
Ranczo - kiedyś namiętnie pochłaniane, dziś niesmak bezlicznych powtórek :evil:
Włatcy Móch <3
American Horror Story
Klan - beka niesamowita!
Porwany z 2005, ten Leo był głupi jak stóg siana
Przyjaciele - z rzadka
The Vampire Diaries (ach, ten Damon.)
Miasteczko Wayward Pines

wiele, wiele innych...
Nigdy nie ufaj nikomu i niczemu, jeśli nie wiesz, gdzie jest jego mózg.
Marcusia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 86
Rejestracja: 9 sty 2015, o 14:45

Re: Seriale :D

Post autor: Marcusia » 23 cze 2016, o 15:18

Mimmi - mam tak samo z true blood - Tara była boska po przemianie i jak już była z Pam. :)
Sookie jest bardzo ciekawą postacią. Wygląda na głupią, ale moim zdaniem była z nich wszystkich najmądrzejsza. :D
I przeżyła w przeciwieństwie do wampirzych, nieśmiertelnych mądrali. ;D

Lubię też Mishoon z "Walking dead". <3
malaga444
Posty: 4
Rejestracja: 24 cze 2016, o 14:09

Re: Seriale :D

Post autor: malaga444 » 24 cze 2016, o 14:43

Nowy sezon Orange is the new black :cool:
karina_89
Posty: 5
Rejestracja: 1 lip 2016, o 10:50

Re: Seriale :D

Post autor: karina_89 » 1 lip 2016, o 10:56

Mi tam Wikingowie się podobają :) Oglądam też The Walking Dead, Grę o Tron, Black Sails i Penny Dreadful. A jak mam dośc ciężkich klimatów to zapuszczam Przyjaciół :) ten serial nigdy mi się nie znudzi i zawsze mnie bawi
les_queer
Posty: 5
Rejestracja: 7 mar 2004, o 00:00

Re: Seriale :D

Post autor: les_queer » 5 lip 2016, o 21:12

milan4ever pisze:Co do 3x7 "The 100" to nie mam słów...

"Orange is the new black" podobał mi się w pierwszym sezonie, druga seria była w miarę, ale trzecią obejrzałam na przewijaniu...

Polecam natomiast GENIALNY australijski serial także osadzony w więzieniu dla kobiet "Wentworth", wątku branżowego również nie zabraknie :wink:
Wentworth bardzo krwawe i mocniejsze od milutkiej i grzecznej Piper
milan4ever
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 175
Rejestracja: 4 gru 2015, o 20:52

Re: Seriale :D

Post autor: milan4ever » 5 lip 2016, o 21:32

les_queer pisze:
milan4ever pisze:Co do 3x7 "The 100" to nie mam słów...

"Orange is the new black" podobał mi się w pierwszym sezonie, druga seria była w miarę, ale trzecią obejrzałam na przewijaniu...

Polecam natomiast GENIALNY australijski serial także osadzony w więzieniu dla kobiet "Wentworth", wątku branżowego również nie zabraknie :wink:
Wentworth bardzo krwawe i mocniejsze od milutkiej i grzecznej Piper
"Wentworth" jest dramatem, dość mocnym bo realistycznym, ale każdy kolejny sezon jest jeszcze lepszy od poprzedniego. Nie chcę spoilerować, ale 4 sezon jest genialny i bardzo zaskakujący.
les_queer
Posty: 5
Rejestracja: 7 mar 2004, o 00:00

Re: Seriale :D

Post autor: les_queer » 11 lip 2016, o 15:35

milan4ever pisze:
les_queer pisze:
milan4ever pisze:Co do 3x7 "The 100" to nie mam słów...

"Orange is the new black" podobał mi się w pierwszym sezonie, druga seria była w miarę, ale trzecią obejrzałam na przewijaniu...

Polecam natomiast GENIALNY australijski serial także osadzony w więzieniu dla kobiet "Wentworth", wątku branżowego również nie zabraknie :wink:
Wentworth bardzo krwawe i mocniejsze od milutkiej i grzecznej Piper
"Wentworth" jest dramatem, dość mocnym bo realistycznym, ale każdy kolejny sezon jest jeszcze lepszy od poprzedniego. Nie chcę spoilerować, ale 4 sezon jest genialny i bardzo zaskakujący.
Trzymając się więziennej tematyki to jest jeszcze mniej popularny Unité 9, kanadyjskiej produkcji, równie dobry.
Awatar użytkownika
Unda93
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 80
Rejestracja: 16 sty 2015, o 02:12

Re: Seriale :D

Post autor: Unda93 » 11 lip 2016, o 21:09

A ja wróciłam po latach do Supernatural (Nie z tego świata) xD
Aniam
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 80
Rejestracja: 22 cze 2014, o 22:01

Re: Seriale :D

Post autor: Aniam » 11 lip 2016, o 21:34

Właśnie pojawił się 3 sezon serialu Tyran. Wcześniejsze dwa wciągające i liczę, że nowy będzie podobny
milan4ever
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 175
Rejestracja: 4 gru 2015, o 20:52

Re: Seriale :D

Post autor: milan4ever » 11 lip 2016, o 21:48

les_queer pisze:
milan4ever pisze:
les_queer pisze:
Wentworth bardzo krwawe i mocniejsze od milutkiej i grzecznej Piper
"Wentworth" jest dramatem, dość mocnym bo realistycznym, ale każdy kolejny sezon jest jeszcze lepszy od poprzedniego. Nie chcę spoilerować, ale 4 sezon jest genialny i bardzo zaskakujący.
Trzymając się więziennej tematyki to jest jeszcze mniej popularny Unité 9, kanadyjskiej produkcji, równie dobry.
Unité 9 coś próbowałam, ale ta więźniarka strasznie bolała mnie w oczy ;) Można też, a nawet warto wrócić do korzeni i sięgnąć po brytyjski "Bad girls" - kapitalne trzy pierwsze sezony.
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Seriale :D

Post autor: takeyoudowntown » 14 lip 2016, o 09:56

Wentworth spróbowałam i się zakochałam od razu, polecam bardzo. Świetnie zagrany, ciekawie rozpisane postacie i inteligentne intrygi oraz postać Franky Doyle sprawiają, że nie da się przejść obok niego obojętnie. Gdzie się podziewała Nicole da Silva w świecie filmu przez te wszystkie lata? Przecież to, co ona robi z rolą charyzmatycznej, pięknej lesbijki, jest niesamowite. Owszem, jest dużo brudnej gry więziennej i brutalności, nie ma cackania się z widzem, ale akurat mi to odpowiada.
Be someone who makes you happy
milan4ever
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 175
Rejestracja: 4 gru 2015, o 20:52

Re: Seriale :D

Post autor: milan4ever » 27 lip 2016, o 20:08

Finałowy odcinek 4 sezonu "Wentworth" - po prostu okrucieństwo nie do przyjęcia. Wiem, że to głupie, ale moje serce krwawi.
Aniam
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 80
Rejestracja: 22 cze 2014, o 22:01

Re: Seriale :D

Post autor: Aniam » 27 lip 2016, o 20:56

milan4ever pisze:Finałowy odcinek 4 sezonu "Wentworth" - po prostu okrucieństwo nie do przyjęcia. Wiem, że to głupie, ale moje serce krwawi.
Jedyne co mi się na usta ciśnie: nie tak miało być.
Pozostaje czekać na sezon 5 bo zapowiedzieli, że będzie.
Awatar użytkownika
Alfa_Omega
super forma
super forma
Posty: 1835
Rejestracja: 9 cze 2012, o 21:54

Re: Seriale :D

Post autor: Alfa_Omega » 4 sie 2016, o 14:45

A ktoś coś wie o "Wynonna Earp"?
Miód jest dla mięczaków, prawdziwi twardziele żują pszczoły :-D
ODPOWIEDZ