Seriale :D

O literaturze, filmie, muzyce, fotografii, aktorkach etc.
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seriale :D

Post autor: pannaeliza » 4 sie 2016, o 15:31

milan4ever pisze:Finałowy odcinek 4 sezonu "Wentworth" - po prostu okrucieństwo nie do przyjęcia. Wiem, że to głupie, ale moje serce krwawi.
Spokojnie, przeżyje.
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
milan4ever
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 175
Rejestracja: 4 gru 2015, o 20:52

Re: Seriale :D

Post autor: milan4ever » 4 sie 2016, o 17:37

pannaeliza pisze:
milan4ever pisze:Finałowy odcinek 4 sezonu "Wentworth" - po prostu okrucieństwo nie do przyjęcia. Wiem, że to głupie, ale moje serce krwawi.
Spokojnie, przeżyje.
Zaczynam coraz mniej w to wierzyć.
Awatar użytkownika
lady_arya
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 23
Rejestracja: 10 wrz 2016, o 20:00

Re: Seriale :D

Post autor: lady_arya » 14 wrz 2016, o 12:34

Zaczęłam Black Box, wcześniej Being Erica, Orange is the new black, Fairy Legal... Uwielbiam seriale z fajnie zrobionymi bohaterkami kobiecymi, a jak jeszcze mają jakiś mądry wątek w tle, to już w ogóle. :serce:
Awatar użytkownika
Alfa_Omega
super forma
super forma
Posty: 1835
Rejestracja: 9 cze 2012, o 21:54

Re: Seriale :D

Post autor: Alfa_Omega » 14 wrz 2016, o 22:22

milan4ever pisze:
pannaeliza pisze:
milan4ever pisze:Finałowy odcinek 4 sezonu "Wentworth" - po prostu okrucieństwo nie do przyjęcia. Wiem, że to głupie, ale moje serce krwawi.
Spokojnie, przeżyje.
Zaczynam coraz mniej w to wierzyć.
Przeżyje bo Wentworth to prequel serialu Więźniarki z lat 80-tych. Tam Bea trzęsie całym więzieniem więc musi przeżyć :-)
Miód jest dla mięczaków, prawdziwi twardziele żują pszczoły :-D
karola321
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2016, o 15:43

Re: Seriale :D

Post autor: karola321 » 22 wrz 2016, o 15:45

Darmowe seriale do obejrzenia tutaj:

Przyjaciółki PRZEDPREMIEROWE ODCINKI:
http://4son24.blogspot.com/search/label ... B3%C5%82ki

Na dobre i na złe PRZEDPREMIEROWE ODCINKI:
http://4son24.blogspot.com/search/label ... 20z%C5%82e

M jak miłość PRZEDPREMIEROWE ODCINKI:
http://4son24.blogspot.com/search/label ... 5%9B%C4%87
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seriale :D

Post autor: pannaeliza » 10 gru 2016, o 16:07

Wiedziona falą popularności obejrzałam niedawno Narcos i faktycznie, super.
Bardzo podobały mi się zdjęcia, akcja oczywiście toczyła się jak trzeba, serial super, zbieramy na wakacje w Kolumbii :D

A od kilku dni mam aż za dużo wolnego czasu, na tyle dużo że jest czas na pisanie pracy, na ksiazki, na naukę i jeszcze na seriale.

A więc jak robi mi się smutno, to oglądam gilmore girls (bo jestem dzieckiem tych czasów czyli wierną wyznawczynią Netflixa) i nie wiem czy polecam, chyba tylko ludziom, którzy tak jak ja leżą i jeszcze jakiś czas leżeć będą i przykro im, że leżą.

Jak moja dziewczyna wraca z pracy to oglądamy Raya Donovana i to jest już ciekawsza pozycja :) serial jest wciągający i nie może być inaczej skoro jest tam wszystko: seks, narkotyki, molestowanie przez księdza, mroczne sekrety rodzinne, problemy alkoholowe, rasizm, miłość, wielkie pieniądze, ładnie ludzie i Shane z l Word :D
Serial robiony jest przez showtime ( a to dość często równa się "dobry") i dziwię się, że tak późno go odkrylysmy ale może to i lepiej, przed nami kilka sezonów szczęścia :D
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
Awatar użytkownika
Alfa_Omega
super forma
super forma
Posty: 1835
Rejestracja: 9 cze 2012, o 21:54

Re: Seriale :D

Post autor: Alfa_Omega » 10 gru 2016, o 21:17

Wczoraj obejrzałam pierwszy odcinek "Młodego papieża", no zaczyna się nieźle
Spowiedź jednej z grubych ryb watykańskich:
- Mam myśli nieczyste
-O kim?
- O Wenus z Willendorfu
- Kto to?
- Figurka paleolityczna. Ma 25 tys. lat
-Myśli nieczyste i gerontofilia... zadam ci pokutę... ale mam z tym kłopot
-Zastanów się i mi powiesz, muszę iść.

:lol:
Miód jest dla mięczaków, prawdziwi twardziele żują pszczoły :-D
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Seriale :D

Post autor: Altena_Q » 10 gru 2016, o 21:25

Alfa_Omega pisze:Wczoraj obejrzałam pierwszy odcinek "Młodego papieża", no zaczyna się nieźle
Spowiedź jednej z grubych ryb watykańskich:
- Mam myśli nieczyste
-O kim?
- O Wenus z Willendorfu
- Kto to?
- Figurka paleolityczna. Ma 25 tys. lat
-Myśli nieczyste i gerontofilia... zadam ci pokutę... ale mam z tym kłopot
-Zastanów się i mi powiesz, muszę iść.

:lol:
ładne :D aż się zastanowiłam, czy nie zacząć oglądać, ale najpierw daj znać, czy dalej też takie śmieszne;)

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Marcusia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 86
Rejestracja: 9 sty 2015, o 14:45

Re: Seriale :D

Post autor: Marcusia » 13 gru 2016, o 16:18

A ja teraz tylko "Walking deada" i głupoty na Youtubie. Może czas powrócić do jakiegoś serialu, bo mam kilka "porzuconych" tytułów, głównie komediowych.
Awatar użytkownika
Alfa_Omega
super forma
super forma
Posty: 1835
Rejestracja: 9 cze 2012, o 21:54

Re: Seriale :D

Post autor: Alfa_Omega » 13 gru 2016, o 17:47

Altena_Q pisze:
Alfa_Omega pisze:Wczoraj obejrzałam pierwszy odcinek "Młodego papieża", no zaczyna się nieźle
Spowiedź jednej z grubych ryb watykańskich:
- Mam myśli nieczyste
-O kim?
- O Wenus z Willendorfu
- Kto to?
- Figurka paleolityczna. Ma 25 tys. lat
-Myśli nieczyste i gerontofilia... zadam ci pokutę... ale mam z tym kłopot
-Zastanów się i mi powiesz, muszę iść.

:lol:
ładne :D aż się zastanowiłam, czy nie zacząć oglądać, ale najpierw daj znać, czy dalej też takie śmieszne;)
im dalej tym ciemnej :shock: Altena nie zastanawiaj się tylko zabieraj się za "Młodego papieża"
Miód jest dla mięczaków, prawdziwi twardziele żują pszczoły :-D
Awatar użytkownika
Aniek
Posty: 6
Rejestracja: 26 maja 2016, o 14:05

Re: Seriale :D

Post autor: Aniek » 13 gru 2016, o 18:10

Ja uwielbiam The L Word, co jakiś czas wracam do tego serialu, lubię też Falę zbrodni i Pakt.
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Seriale :D

Post autor: takeyoudowntown » 14 gru 2016, o 18:37

Ostatnio dużo dobrych rzeczy mówi się o Westworld, to musiałam sprawdzić.
Jest sobie wykreowany park rozrywki, w którym żyją hosty, czyli androidy z napisanym już przez twórców życiem, ale też obdarzone sztuczną inteligencją, więc mogą w tym scenariuszu mieszać i sprawiać inne kłopoty twórcom. Bogaci ludzie wchodzą do tego świata, aby się pobawić jak to dzieci, czyli pochodzić dookoła, popić wódki i pouprawiać seks z robotami, eh.
W pilocie pokazali mniej-więcej o co chodzi, było dużo strzelania i wiele trupów.
Niektórzy mówią, że nic z pilota nie zrozumieli, ja nie mam takiego wrażenia, ukazano tyle ile trzeba, a trwa ten pilot 65 minut.
Dużym plusem są przepiękne zdjęcia z lotu ptaka i widoki. Widać że całość wymagała dużego nakładu pracy i pieniędzy i to im się chyba opłaci(ło) z tego, co słyszę w opiniach. Porządnie to wyszło.
Teraz opublikowali 10 odcinków i boję się, że jak się wkręcę, to znów będę żałować, bo druga seria dopiero w 2018 roku.
Be someone who makes you happy
Awatar użytkownika
wilczek
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 51
Rejestracja: 16 kwie 2014, o 17:57

Re: Seriale :D

Post autor: wilczek » 14 gru 2016, o 20:04

Jestem po obejrzeniu całości Westworld'a... Polecam, ale szału według mnie nie ma. Jakoś do 6 odcinka wciągał, a potem stał się zbyt przewidywalny. Po recenzjach jaki ten serial jest znakomity, och, ach, spodziewałam się czegoś więcej. :(
Awatar użytkownika
kociak
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 311
Rejestracja: 2 mar 2007, o 00:00
Lokalizacja: z jaskini

Re: Seriale :D

Post autor: kociak » 26 sty 2017, o 08:26

Narcos -opowieść o tym jak jeden człowiek może dymać cały kraj: wojsko, policje, polityków i wszystkich mieszkańców bezkarnie. Większość ludzi zastraszona, spora cześć zafascynowana złem.
Serial ładnie zrobiony, wmontowane archiwalne filmy, ustawiają czas akcji w historii kraju.
Są dwa sezony i będzie więcej. Wciąga, ale bez przesady.
http://tintaforta.digart.pl/
Awatar użytkownika
161c
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 113
Rejestracja: 29 gru 2013, o 00:08

Re: Seriale :D

Post autor: 161c » 26 sty 2017, o 13:57

Z tych kultowych to na pewno Twin Peaks i Przystanek Alaska. Później Fargo, Hit and miss, Detektyw, ale pierwszy sezon, Black Mirror no i Wentworth. Wentworth wymiata, a na punkcie Ballie pół les świata oszalało ;).
"Powiem to tylko raz. Nigdy wcześniej tego nie mówiłem. Taką pewność ma się tylko raz w życiu."
milan4ever
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 175
Rejestracja: 4 gru 2015, o 20:52

Re: Seriale :D

Post autor: milan4ever » 27 sty 2017, o 20:48

161c pisze:Z tych kultowych to na pewno Twin Peaks i Przystanek Alaska. Później Fargo, Hit and miss, Detektyw, ale pierwszy sezon, Black Mirror no i Wentworth. Wentworth wymiata, a na punkcie Ballie pół les świata oszalało ;).
O tak, Wentworth :serce: Ja dorzucę jeszcze "Homeland", "The Killing", "The Fall", a z seriali z wątkami branżowymi "Person of interest", "The 100" (na punkcie Clexy też LGBT świat oszalał), "Once Upon a Time" (Regina wymiata) , "Rookie Blue".
Awatar użytkownika
neutrall
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 345
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 16:27

Re: Seriale :D

Post autor: neutrall » 20 lut 2017, o 20:06

''Człowiek z Wysokiego Zamku''
Na razie jestem na 5 odcinku, i jak na razie jest całkiem niezły. Przykuwa uwagę.
''Wolność to stan umysłu''
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Seriale :D

Post autor: moja_alchemia » 21 lut 2017, o 08:38

neutrall pisze:''Człowiek z Wysokiego Zamku''
Na razie jestem na 5 odcinku, i jak na razie jest całkiem niezły. Przykuwa uwagę.
kolejne "szaleństwo" Dicka nakręcone ;)
milan4ever
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 175
Rejestracja: 4 gru 2015, o 20:52

Re: Seriale :D

Post autor: milan4ever » 21 lut 2017, o 19:27

Ostatnio "Tabu" - rewelacyjny klimat.
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Seriale :D

Post autor: wojtek » 24 lut 2017, o 21:35

czy któraś z was ogląda "Most nad Sundem"? serial bardzo polecany gdzie tylko się da. zamierzam zacząć oglądać. ktoś ogląda? warto? polecacie / odradzacie?
raskolnikovva
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 24 gru 2013, o 00:07
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seriale :D

Post autor: raskolnikovva » 25 lut 2017, o 12:41

wojtek pisze:czy któraś z was ogląda "Most nad Sundem"? serial bardzo polecany gdzie tylko się da. zamierzam zacząć oglądać. ktoś ogląda? warto? polecacie / odradzacie?
Jeśli lubisz seriale kryminalne to jak najbardziej polecam. Broen oglądamy razem z mamą, jeśli miałabym go porównać do jakiegoś innego serialu to stawiałabym na The Killing - różne sprawy, sporo zwrotów akcji, nowi podejrzani etc. Kolejnym plusem jest ciekawie napisana postać Sagi ;)
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Seriale :D

Post autor: wojtek » 25 lut 2017, o 13:35

raskolnikovva pisze:
wojtek pisze:czy któraś z was ogląda "Most nad Sundem"? serial bardzo polecany gdzie tylko się da. zamierzam zacząć oglądać. ktoś ogląda? warto? polecacie / odradzacie?
Jeśli lubisz seriale kryminalne to jak najbardziej polecam. Broen oglądamy razem z mamą, jeśli miałabym go porównać do jakiegoś innego serialu to stawiałabym na The Killing - różne sprawy, sporo zwrotów akcji, nowi podejrzani etc. Kolejnym plusem jest ciekawie napisana postać Sagi ;)
dzięki :)
a nie jest zbyt mroczny, drastyczny, trupowaty? tzn. lubię kryminały ale bardziej fascynuje mnie w nich zagadka i jej rozwiązanie, niż widok zakrwiawionych trupów. jak jest ich za dużo i zdjęcia są zbyt drastyczne to nie oglądam :)
raskolnikovva
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 24 gru 2013, o 00:07
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seriale :D

Post autor: raskolnikovva » 25 lut 2017, o 14:09

wojtek pisze:
raskolnikovva pisze:
wojtek pisze:czy któraś z was ogląda "Most nad Sundem"? serial bardzo polecany gdzie tylko się da. zamierzam zacząć oglądać. ktoś ogląda? warto? polecacie / odradzacie?
Jeśli lubisz seriale kryminalne to jak najbardziej polecam. Broen oglądamy razem z mamą, jeśli miałabym go porównać do jakiegoś innego serialu to stawiałabym na The Killing - różne sprawy, sporo zwrotów akcji, nowi podejrzani etc. Kolejnym plusem jest ciekawie napisana postać Sagi ;)
dzięki :)
a nie jest zbyt mroczny, drastyczny, trupowaty? tzn. lubię kryminały ale bardziej fascynuje mnie w nich zagadka i jej rozwiązanie, niż widok zakrwiawionych trupów. jak jest ich za dużo i zdjęcia są zbyt drastyczne to nie oglądam :)
Mrok w serialu jest obecny, drastyczne elementy też niestety są. Sprawy dotyczą seryjnych morderców, którzy dokonują zbrodni w sposób okrutny, więc te zwłoki wyglądają jak wyglądają. Też za tym nie przepadam, często w takich momentach po prostu odwracam wzrok :P
wiesia90
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 22 wrz 2016, o 09:23

Re: Seriale :D

Post autor: wiesia90 » 21 kwie 2017, o 12:21

Gra o Tron najlepsza <3 ale super też jest serial Narcos
HeavilyBroken
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 12 lip 2012, o 00:19

Re: Seriale :D

Post autor: HeavilyBroken » 29 kwie 2017, o 17:46

pannaeliza pisze:
milan4ever pisze:Finałowy odcinek 4 sezonu "Wentworth" - po prostu okrucieństwo nie do przyjęcia. Wiem, że to głupie, ale moje serce krwawi.
Spokojnie, przeżyje.

Ekhem... :cry:
Awatar użytkownika
jaga_n
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 114
Rejestracja: 21 mar 2017, o 14:08

Re: Seriale :D

Post autor: jaga_n » 4 maja 2017, o 11:27

wiesia90 pisze:Gra o Tron najlepsza <3 ale super też jest serial Narcos
Tak, jak też bardzo lubię oglądać ten serial. Szkoda jednak, że prawdopodobnie będą jeszcze tylko 2 sezony :cry:
Karma86
Posty: 8
Rejestracja: 4 maja 2017, o 11:35

Re: Seriale :D

Post autor: Karma86 » 4 maja 2017, o 19:20

Ja oglądam Młodego Papieża- to znaczy czekam na drugi sezon. Pierwszy to istne cudo.

Teraz z sentymentem śledzę nowy sezon Prison Break i mam mieszane uczucia.

Standardowo do piłowania paznokci Chicago PD, Criminal Minds, Bones, Greys Anatomy, Conviction, Bull, Elementary.

Moje ukochane Supernatural, święto prawie co tydzień <3

No i brytolskie kryminały: Hinterland, Endeavour, No offence, Quirke, Prime Suspect
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Seriale :D

Post autor: dalidaa » 7 maja 2017, o 11:25

Weszłam ostatnio w Wentworth i zdziwiłam się mocno o ile to lepsze od OITNB :)
Co ciekawe pierwszą kobitka, która mnie "urzekła" byle pani naczelnik Ferguson :shock:

Ale później wątek Franky i Bridget...
Mistrzostwo świata. Gdzie są w realnym świecie kobiety takie jak Bridget? :oops:
Czy człowiek zbyt wiele id życia wymaga czy co.... :(
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
HeavilyBroken
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 12 lip 2012, o 00:19

Re: Seriale :D

Post autor: HeavilyBroken » 7 maja 2017, o 12:30

dalidaa pisze:Weszłam ostatnio w Wentworth i zdziwiłam się mocno o ile to lepsze od OITNB :)
Co ciekawe pierwszą kobitka, która mnie "urzekła" byle pani naczelnik Ferguson :shock:

Ale później wątek Franky i Bridget...
Mistrzostwo świata. Gdzie są w realnym świecie kobiety takie jak Bridget? :oops:
Czy człowiek zbyt wiele id życia wymaga czy co.... :(
Wentworth i OITNB to dwa różne światy :D
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Seriale :D

Post autor: dalidaa » 7 maja 2017, o 13:17

HeavilyBroken pisze:
dalidaa pisze:Weszłam ostatnio w Wentworth i zdziwiłam się mocno o ile to lepsze od OITNB :)
Co ciekawe pierwszą kobitka, która mnie "urzekła" byle pani naczelnik Ferguson :shock:

Ale później wątek Franky i Bridget...
Mistrzostwo świata. Gdzie są w realnym świecie kobiety takie jak Bridget? :oops:
Czy człowiek zbyt wiele id życia wymaga czy co.... :(
Wentworth i OITNB to dwa różne światy :D
Wentworth wydaje mi się bardziej prawdziwy i nie wywołuje uczucia zniesmaczenia, które przy OITNB mi często towarzyszy, mimo, że go lubię.
Także jak dla mnie plus :)
No i głębia postaci... Mrr :)
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
ODPOWIEDZ