Seriale :D

O literaturze, filmie, muzyce, fotografii, aktorkach etc.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Florka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1381
Rejestracja: 3 mar 2010, o 08:25
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Seriale :D

Post autor: Florka » 14 cze 2013, o 10:28

z branżowych:Lip service, L word i queer as folk

znacie jakies jeszcze?
... ale to tylko moje zdanie.
Awatar użytkownika
Martik
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 408
Rejestracja: 6 gru 2007, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seriale :D

Post autor: Martik » 14 cze 2013, o 11:24

Florka pisze:z branżowych:Lip service, L word i queer as folk

znacie jakies jeszcze?
South of Nowhere

z innych łatwiej by mi było wymienić te których nie oglądam lub nie oglądałam.
http://www.les-rodzina.blog.pl
Awatar użytkownika
sad_eagle
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 258
Rejestracja: 3 sty 2013, o 02:01
Lokalizacja: Gdansk

Re: Seriale :D

Post autor: sad_eagle » 14 cze 2013, o 12:13

A new normal- para mężczyzn pragnie mieć dziecko, wynajmują surykatkę.
Jestesmy pozorami, ktore myla.
Awatar użytkownika
Florka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1381
Rejestracja: 3 mar 2010, o 08:25
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Seriale :D

Post autor: Florka » 14 cze 2013, o 12:17

Martik pisze:
Florka pisze:z branżowych:Lip service, L word i queer as folk

znacie jakies jeszcze?
South of Nowhere

z innych łatwiej by mi było wymienić te których nie oglądam lub nie oglądałam.
zapmniałam o tym,faktycznie, ale także już oglądałam :)
... ale to tylko moje zdanie.
bbkasias111
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2013, o 08:55

Re: Seriale :D

Post autor: bbkasias111 » 14 cze 2013, o 13:15

surykatke? to tylko powodzenia im zyczyc :wink: :lol:
Awatar użytkownika
sad_eagle
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 258
Rejestracja: 3 sty 2013, o 02:01
Lokalizacja: Gdansk

Re: Seriale :D

Post autor: sad_eagle » 14 cze 2013, o 13:43

bbkasias111 pisze:surykatke? to tylko powodzenia im zyczyc :wink: :lol:
Ahahahahah :D
Wybacz. Surogatka oczywiście miała być :D
Jestesmy pozorami, ktore myla.
marryt
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 22
Rejestracja: 5 lut 2013, o 23:38

Re: Seriale :D

Post autor: marryt » 14 cze 2013, o 14:06

The Killing - od początku miesiąca emitowany jest trzeci sezon.
Hannibal.
House of Cards.
I oczywiście Grey's Anatomy.
MarieS
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 141
Rejestracja: 3 cze 2013, o 21:53

Re: Seriale :D

Post autor: MarieS » 14 cze 2013, o 14:26

Grey's Anatomy- niegdyś namiętnie każdy odcinek nawet kilka razy.

Obecnie nie mam czasu na seriale. Niemniej jeżeli już jakiś chcę obejrzeć to najczęściej dotyczy on tematyki medycznej :)
cathe
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 56
Rejestracja: 21 maja 2013, o 15:03

Re: Seriale :D

Post autor: cathe » 14 cze 2013, o 17:40

o tak "Grey's Anatomy" oglądałam w zeszłoroczne wakacje, nawet po 5 odcinków dziennie :)
Awatar użytkownika
Lautre
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 62
Rejestracja: 24 maja 2012, o 19:41

Re: Seriale :D

Post autor: Lautre » 14 cze 2013, o 21:01

Baardzo polecam 'American Horror Story: Asylum' czyli II sezon. [I też, ale sama wolę II] (nawet się przewija branżowa linia)
Hannibal, The Fall (chociaż dopiero 4 odcinki), The X files, Castle i Nurse Jackie :D
'Jeśli muszę spaść z wysoka
Mam nadzieję, że mój upadek będzie powolny
Pokój znalazłam tylko w obojętności'
marryt
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 22
Rejestracja: 5 lut 2013, o 23:38

Re: Seriale :D

Post autor: marryt » 14 cze 2013, o 21:57

AHS - tak, ale ze względu na grę aktorska, fabuła jest...jaka jest.
I jeszcze kilka klasyków: Ally McBeal (branżowy epizod na linii Ally - Ling), Sex and The City (też pojawia się lesbijski wątek), Desperate Hosuewives (Katherine i Robin, niestety - bardzo krótki wątek).
Swoją drogą, ciekawe, kiedy polscy scenarzyści zorientują się, że u nas też ,,wsytępuje'' kobiecy homoseksualizm (bo geje w serialach są!)
Awatar użytkownika
Lautre
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 62
Rejestracja: 24 maja 2012, o 19:41

Re: Seriale :D

Post autor: Lautre » 14 cze 2013, o 22:09

marryt pisze:Sex and The City (też pojawia się lesbijski wątek)

Gdzie? :shock:
'Jeśli muszę spaść z wysoka
Mam nadzieję, że mój upadek będzie powolny
Pokój znalazłam tylko w obojętności'
marryt
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 22
Rejestracja: 5 lut 2013, o 23:38

Re: Seriale :D

Post autor: marryt » 14 cze 2013, o 22:21

Samantha ma romans z jakąś artystką, chyba w 4-tym sezonie
Awatar użytkownika
Lautre
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 62
Rejestracja: 24 maja 2012, o 19:41

Re: Seriale :D

Post autor: Lautre » 14 cze 2013, o 22:33

marryt pisze:Samantha ma romans z jakąś artystką, chyba w 4-tym sezonie
a faktycznie, było było. Ale to ze 2 odcinki... :| Zaczęłam oglądać 'Lost Girl' wygląda na branżowy.
'Jeśli muszę spaść z wysoka
Mam nadzieję, że mój upadek będzie powolny
Pokój znalazłam tylko w obojętności'
marryt
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 22
Rejestracja: 5 lut 2013, o 23:38

Re: Seriale :D

Post autor: marryt » 14 cze 2013, o 22:42

Niedługo rusza kolejny zeson Rizzoli & Isles Ten serial to fenomen. Główne bohaterki nigdy się nie pocałowały, są hetero i tylko się przyjaźnią, ale ludzie uważają, że ,lesbian subtext' wylewa się z ekranu wiadrami. Coś w tym jest, ale to raczej PR-owski zabieg producenta, żeby podnieść oglądalność.
Z branżowych warto na pewno obejrzeć Fingersmith (miniserial). I Los Hombres de Paco!
Awatar użytkownika
Surreal
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 72
Rejestracja: 19 gru 2012, o 18:12

Re: Seriale :D

Post autor: Surreal » 15 cze 2013, o 00:29

Seriale, borze zielony wiecznie szumiący. Jestem człowiekiem, który bardzo lubi seriale. :)
Po pierwsze:
annabelle69 pisze: Seriale o Sherlocku Holmesie - zarówno angielski, produkowany przez BBC - tytuł chyba "Holmes" (...)Szczerze polecam!
Przegenialna angielska wersja nazywa się "Sherlock". Co nie zmienia faktu, że naprawdę z głębi serca polecam. :D Uwielbiam Sherlocka Holmesa.
Poza tym, oczywiście, że "Gra o Tron". Tylko że, o tym serialu wiele mówi to. :lol: Poza tym są tam intrygi wielopoziomowe, bohaterowie z krwi i kości (co widać czasem dosłownie), cięta riposta (słowem i mieczem) i... zasługuje na ten szum wokół niego.
Branżowo to "Queer as Folk" (amerykańska, angielska moim zdaniem jest gorsza) oraz "L Word" mi znane dokładniej są.
Kiedyś przyrastałam do telewizorni w czasie "Grey's Anatomy" i zbieram się, by nadrobić to, co mnie od tego czasu ominęło w tym serialu. :wink:
"Heroes"- bardzo dobry, kiedyś emitowany na TVP1. Różne osoby podczas zaćmienia słońca odkrywają w sobie moce. Nie każdy tego chce, są też tacy, którzy zaczynają mieć na tym punkcie obsesję, dobrzy, źli, przeciętni, groźni. Ci, którzy polują, na tych niezwykłych również odegrają w tym rolę. Jednak to nie będzie główny wątek w tym serialu. Wciąga jak diabli. Poziom sytuacji znaczących, drobnych, ale zmieniających postać rzeczy - znaczny. Słów niecenzuralnych z cyklu "jak ten idiota...", "no weź zabij tę/tego...!", "no nie wierzę, że to on/ona..." - wiele. Nie ciągnie się w nieskończoność i pozostawia niedosyt.
Wątek branżowy się pojawia, ale 95% tego serialu to fabuła. Odpowiednio skomplikowana, ale do ogarnięcia. Wiele sytuacji zostawionych do rozważenia, obgadania, niejednoznacznych. Bohaterowie też nie są czarno-biali (na szczęście).
Z krótszych, miniseriali, to "Zagubiony Pokój" przykuł moją uwagę. Pokój hotelowy gdzieś między światami/wymiarami, do którego facet odnajduje klucz, pokój resetuje się po każdym ponownym otworzeniu drzwi. Do tego pokoju wchodzi jego córka, on chce ją odnaleźć. Pojawiają się oczywiście wrogowie, a także inne ciekawe przedmioty/artefakty z tego pokoju o różnorakich właściwościach. Godny polecenia.;) Nieprzegadany.
Adaptacja angielska "Nigdziebądź" Neila Gaimana. 6 odcinków bodajże. Przyjemna, baśniowa, z czarnym humorem. Do obejrzenia w max 2 wieczory. :wink:
Taak, to chyba póki co tyle. :lol:
Były jeszcze kiedyś pamiętam "Kochane kłopoty (Gilmore Girls)", "Roswell" (łezka mi się kręci na czarowne "Here with me" Dido).
No "House" to chyba oczywistość? A! jak"House" to i "Lie to me". Podobny dość typ człowieka, tylko sprawy kryminalno-biznesowe i rozpoznawanie po mimice i gestykulacji czy człowiek kłamie czy nie. Również ma swoją ekipę. Całkiem fajną.
Awatar użytkownika
lek-les
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 26 lut 2013, o 21:01

Re: Seriale :D

Post autor: lek-les » 16 cze 2013, o 10:01

Prtty Little Liars - co prawda serial dla nastolatego, ale dość niezły szczególnie na wątek kryminalny :D poza tym lekko branżowy, jedna z głównych bohaterek jest les :D

Oraz White Collar - detektywistyczny, kryminalny, bardzo wciągający, poza tym jedna pani detektyw rónież jest les, ale to dość poboczny wątek
Sari_destiel
Posty: 3
Rejestracja: 10 mar 2013, o 01:04

Re: Seriale :D

Post autor: Sari_destiel » 16 cze 2013, o 16:06

Co do seriali, które się już pojawiły w tym wątku - polecam Sherlocka BBC i Hannibala.

Od siebie dodam jeszcze Supernatural: o szeroko rozumianej rodzinie i nieraz ciężkiej, wymuszającej poświęcenia miłości (oj różnej), o zemście, byciu kowalem własnego losu i samozagładzie - wszystko ubrane w horror fantasy o oczyszczaniu świata z potworów. Świetna gra aktorska i dialogi. Mogłabym się rozpływać nad tym i rozpływać, ale staram się chociaż skręcać w rejony obiektywizmu, więc nie będę.

Pojawiają się elementy branżowe w coraz to większej ilości. Przykładowo kluczową rolę w jednym odcinku grała miłość chłopaka do kolegi z ekipy, pojawiającą się raz po raz ważną postacią jest fantastyczna Charlie - lesbijka grana przez Felicię Day no i można stwierdzić, że serial albo powoli, lecz ambitnie dąży do tego żeby wyałtować biseksualność jednego z głównych bohaterów, albo marnuje bardzo dużo czasu antenowego, fabuły i pieniędzy na homoromantyczny subtekst.
annabelle69
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 28 lut 2013, o 16:19

Re: Seriale :D

Post autor: annabelle69 » 18 cze 2013, o 14:58

Surreal pisze:Seriale, borze zielony wiecznie szumiący. Jestem człowiekiem, który bardzo lubi seriale. :)
Po pierwsze:
annabelle69 pisze: Seriale o Sherlocku Holmesie - zarówno angielski, produkowany przez BBC - tytuł chyba "Holmes" (...)Szczerze polecam!
Przegenialna angielska wersja nazywa się "Sherlock". Co nie zmienia faktu, że naprawdę z głębi serca polecam. :D Uwielbiam Sherlocka Holmesa.
Poza tym, oczywiście, że "Gra o Tron". Tylko że, o tym serialu wiele mówi to. :lol: Poza tym są tam intrygi wielopoziomowe, bohaterowie z krwi i kości (co widać czasem dosłownie), cięta riposta (słowem i mieczem) i... zasługuje na ten szum wokół niego.
Branżowo to "Queer as Folk" (amerykańska, angielska moim zdaniem jest gorsza) oraz "L Word" mi znane dokładniej są.
Kiedyś przyrastałam do telewizorni w czasie "Grey's Anatomy" i zbieram się, by nadrobić to, co mnie od tego czasu ominęło w tym serialu. :wink:
"Heroes"- bardzo dobry, kiedyś emitowany na TVP1. Różne osoby podczas zaćmienia słońca odkrywają w sobie moce. Nie każdy tego chce, są też tacy, którzy zaczynają mieć na tym punkcie obsesję, dobrzy, źli, przeciętni, groźni. Ci, którzy polują, na tych niezwykłych również odegrają w tym rolę. Jednak to nie będzie główny wątek w tym serialu. Wciąga jak diabli. Poziom sytuacji znaczących, drobnych, ale zmieniających postać rzeczy - znaczny. Słów niecenzuralnych z cyklu "jak ten idiota...", "no weź zabij tę/tego...!", "no nie wierzę, że to on/ona..." - wiele. Nie ciągnie się w nieskończoność i pozostawia niedosyt.
Wątek branżowy się pojawia, ale 95% tego serialu to fabuła. Odpowiednio skomplikowana, ale do ogarnięcia. Wiele sytuacji zostawionych do rozważenia, obgadania, niejednoznacznych. Bohaterowie też nie są czarno-biali (na szczęście).
Z krótszych, miniseriali, to "Zagubiony Pokój" przykuł moją uwagę. Pokój hotelowy gdzieś między światami/wymiarami, do którego facet odnajduje klucz, pokój resetuje się po każdym ponownym otworzeniu drzwi. Do tego pokoju wchodzi jego córka, on chce ją odnaleźć. Pojawiają się oczywiście wrogowie, a także inne ciekawe przedmioty/artefakty z tego pokoju o różnorakich właściwościach. Godny polecenia.;) Nieprzegadany.
Adaptacja angielska "Nigdziebądź" Neila Gaimana. 6 odcinków bodajże. Przyjemna, baśniowa, z czarnym humorem. Do obejrzenia w max 2 wieczory. :wink:
Taak, to chyba póki co tyle. :lol:
Były jeszcze kiedyś pamiętam "Kochane kłopoty (Gilmore Girls)", "Roswell" (łezka mi się kręci na czarowne "Here with me" Dido).
No "House" to chyba oczywistość? A! jak"House" to i "Lie to me". Podobny dość typ człowieka, tylko sprawy kryminalno-biznesowe i rozpoznawanie po mimice i gestykulacji czy człowiek kłamie czy nie. Również ma swoją ekipę. Całkiem fajną.

tak, te wszystkie ktore wymienilas dodatkowo - to świetne seriale i tyle! też polecam :)
Awatar użytkownika
Surreal
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 72
Rejestracja: 19 gru 2012, o 18:12

Re: Seriale :D

Post autor: Surreal » 18 cze 2013, o 19:28

annabelle69 pisze:tak, te wszystkie ktore wymienilas dodatkowo - to świetne seriale i tyle! też polecam :)
Cieszę się, że mamy podobny gust. :wink:
Ja teraz jeszcze zabieram się za baśniowy "Once upon a time". Wynalazłam go gdzieś w odmętach internetów, słyszałam, że dobry.
lek-les pisze:White Collar - detektywistyczny, kryminalny, bardzo wciągający, poza tym jedna pani detektyw rónież jest les, ale to dość poboczny wątek
O właśnie jest jeszcze "White Collar" wśród dobrych seriali. Poza w/w atutami jest jeszcze odpowiednia dawka humoru, akurat w moim typie. :D
Wątek les, której pani detektyw? :> Jestem na początku 2 sezonu i jeszcze nie dotarłam. :-P
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: Seriale :D

Post autor: Saren » 19 cze 2013, o 09:36

Lautre pisze: The Fall (chociaż dopiero 4 odcinki),
Chyba się skończył właśnie sezon. Mamy już tam pierwszą lesbijkę;p

Jak dla mnie najlepszy film o seryjnym mordercy, nakręcony z uwzględnieniem właśnie analizy zachowań socjopaty. Absolutnie autentyczny i rewelacyjny. Do tego G. Anderson- piękna kobieta. Taki książkowy przykład na kogoś kto pięknieje, gdy się starzeje.
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
kadinsky
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 223
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 23:38

Re: Seriale :D

Post autor: kadinsky » 21 cze 2013, o 23:48

a ja zaczynam dr House :)
Awatar użytkownika
Aggie_W
Posty: 2
Rejestracja: 26 cze 2013, o 16:04

Re: Seriale :D

Post autor: Aggie_W » 26 cze 2013, o 16:13

Wspomniany tutaj już "The Killing" - moje ostatnie odkrycie i faktycznie rewelacja.
„Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.”
blonderedhead
Posty: 5
Rejestracja: 6 cze 2013, o 11:01

Re: Seriale :D

Post autor: blonderedhead » 26 cze 2013, o 18:12

Brytyjski serial, który aktualnie leci na Channel 4. Pokazuje randki ludzi, którzy poznają się przez portale randkowe
http://www.youtube.com/watch?v=OlV0fx3tzEo
justka1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 11 lis 2008, o 01:00

Re: Seriale :D

Post autor: justka1 » 8 sie 2013, o 23:35

Mam czas na tylko dwa seriale.
The Killing. True Blood.
I jeszcze niesamowicie mnie zassal swego czasu The Wire...
krewznosa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 16 lip 2013, o 19:05
Lokalizacja: krk

Re: Seriale :D

Post autor: krewznosa » 9 sie 2013, o 18:03

The Killing (dwa pierwsze sezony pochłonęłam b. szybko);
Twin Peaks (specyficzny ale da się polubić);
Sherlock;
Gra o tron (chociaż bardziej polecam książkę);
Grey's Anatomy;
Skins (ale tylko 4 pierwsze sezony);
Orange is the new black;
Lip Service
i wiele, wiele innych :)
Awatar użytkownika
Surreal
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 72
Rejestracja: 19 gru 2012, o 18:12

Re: Seriale :D

Post autor: Surreal » 10 sie 2013, o 16:15

justka1 pisze:True Blood
Jak Ci się podoba ten 6 sezon? Jak dla mnie od 5 jest coraz gorzej, Bilith mnie zabija i Sookie coraz głupsza się zdaje robić. Po co zabili Terry'ego nie pojmuję. Przecież nic nowego to do serialu nie wnosi. Myślałam, że może mają zamiar na zakończenie zabić jak najwięcej osób, by rozwiązać wątki, ale podobno w planach jest kolejny sezon. Boję się. :roll:
Wolę Pamiętniki Wampirów, choć pierwsze odcinki były zniechęcające (Zmierzch), to koleżanka tak mnie nim molestowała, że przebrnęłam przez nie. Później robi się lepiej, choć najbardziej się cieszę, jak Stefanowi dzieje się coś złego (taki odpowiednik Billa z Czystej Krwi do kwadratu).
Największą sympatią darzę te niejednoznaczne moralnie charaktery w serialach (Pam, Eric, Lafayette/Damon, Klaus, Rebekah). Czy któraś z Was też to u siebie zauważyła? :mrgreen:
krewznosa pisze: Sherlock;
Skins (ale tylko 4 pierwsze sezony)
Oglądasz tylko czy jesteś zsherlockowana? :wink:
Co do Skins. Jak ja stwierdziłaś po kilku odcinkach 5 sezonu, że to Cię jakoś nie przekonuje, czy widziałaś wszystko i sądzisz, że do 4 sezonu Skins są tylko warci polecenia? Wiadomo Ci coś o tym, że w 7 sezonie pojawia się ponownie pierwsza generacja? Aż zaczęłam się zastanawiać, czy nie wrócić do tego serialu. Cass! Uwielbiam ją. Jest po prostu: wow. :wink:
Awatar użytkownika
triko777
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 477
Rejestracja: 14 gru 2012, o 21:45

Re: Seriale :D

Post autor: triko777 » 12 sie 2013, o 12:43

The Suits - niech żyje Donna:)
Mad Men - świetna stylizacja, s.1 najlepszy ale już jestem wciągnięta więc będę ogladać do końca i nich żyje Joan Holloway:)
House of Cards -scenariusz, gra aktorska zapiera dech w piersiach. Mrocznie i bezwzglednie.
Czasem oglądam Siostrę Jackie. Dla poprawy humoru, choć to śmiech przez łzy ale Edie Falco jest zbyt dobra aby dać sobie spokój.
IT'S NOT A PROBLEM IT'S A CHALLENGE
krewznosa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 16 lip 2013, o 19:05
Lokalizacja: krk

Re: Seriale :D

Post autor: krewznosa » 24 sie 2013, o 12:40

Surreal pisze:Oglądasz tylko czy jesteś zsherlockowana? :wink:
Jestem na dobrej drodze by być zsherlockowaną ;)
Surreal pisze:Co do Skins. Jak ja stwierdziłaś po kilku odcinkach 5 sezonu, że to Cię jakoś nie przekonuje, czy widziałaś wszystko i sądzisz, że do 4 sezonu Skins są tylko warci polecenia?
Chyba byłam już ciut za stara by się wciągnąć w przygody tych nowych bohaterów z 5 sezonu ;) stąd być może pojawiła się u mnie mała awersja już po kilku odcinkach. A odnośnie sezonu 7 - został on jeszcze nie w pełni przeze mnie zaliczony (brak czasu) :( :oops:
Awatar użytkownika
Surreal
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 72
Rejestracja: 19 gru 2012, o 18:12

Re: Seriale :D

Post autor: Surreal » 26 sie 2013, o 23:56

krewznosa pisze:Jestem na dobrej drodze by być zsherlockowaną ;)
Idź tą drogą. :wink: Jest fajna. Choć produkty fanowskich umysłów mogą być dziwne. :lol: Nieco. :lol: Ale to wszystko wina czekania. :wink:
krewznosa pisze:Chyba byłam już ciut za stara by się wciągnąć w przygody tych nowych bohaterów z 5 sezonu ;) stąd być może pojawiła się u mnie mała awersja już po kilku odcinkach. A odnośnie sezonu 7 - został on jeszcze nie w pełni przeze mnie zaliczony (brak czasu) :( :oops:
Postanowiłam ominąć 5 i 6 sezon i zerknąć na 7. To już nawet nie jest Skins. Chyba ulegli presji fanów i postanowili pokazać jak dalsze losy pierwszej generacji się potoczą, ale mimo to, że epizody z Cass (no bo to Cass w końcu!) się jakoś obroniły, to mogli sobie darować. No i mimo epizodycznej roli Lary Pulver (Irene). Ostatnie 2 odcinki dotyczące Cooka przewinęłam(to najmniej przeze mnie lubiana postać). Chyba też wyrosłam.

Zaczęłam oglądać Doktora Who (wersję z 2005 roku). Pierwszy sezon, mimo przelicznych dziwnostek, mnie zachwycił... I utknęłam. Nie mogę zarejestrować zastąpienia Ecclestone'a jakąś młodszą wersją Jima Carreya. No nie mogę! Przecież Ecclestone był perfekcyjny!
ODPOWIEDZ