Kto oglądał "Dziewczynę z szafy"? Iść - nie iść?

O literaturze, filmie, muzyce, fotografii, aktorkach etc.
ODPOWIEDZ
GabiJ
Posty: 2
Rejestracja: 17 lip 2013, o 14:40

Kto oglądał "Dziewczynę z szafy"? Iść - nie iść?

Post autor: GabiJ » 17 lip 2013, o 14:52

Halo,
ktoś już był na "Dziewczynie z szafy"? Ponoć rewelacja. Jakie opinie? A może macie inne tytuły podobnych filmów?

:czerwononosyrenifer:
logarytm200
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 28
Rejestracja: 11 mar 2013, o 21:14

Re: Kto oglądał "Dziewczynę z szafy"? Iść - nie iść?

Post autor: logarytm200 » 17 lip 2013, o 19:32

Idź, koniecznie, bo to już chyba ostatni moment, żeby obejrzeć film w sali kinowej. Warto chociażby dla Magdy Różańskiej - charyzmatyczna - i urzekającej muzyki.
Awatar użytkownika
ella_cotta
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 321
Rejestracja: 29 lis 2012, o 17:00
Lokalizacja: Wwa

Re: Kto oglądał "Dziewczynę z szafy"? Iść - nie iść?

Post autor: ella_cotta » 18 lip 2013, o 00:03

jak pierwszy raz uslyszalam tytu, to myslalam, ze to film o comming oucie :P a tak serio: warto warto i to bardzo. Dramat bez patosu i to z dobra dawka humoru to rzadka sprawa w polskim filmie, szkoda przegapic :) a propos podobnych filmow to w recenzjach czesto przewijal sie rainman, ale osobiscie sie z tym kompletnie nie zgadzam.
Males
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 66
Rejestracja: 13 mar 2012, o 21:25

Re: Kto oglądał "Dziewczynę z szafy"? Iść - nie iść?

Post autor: Males » 22 lip 2013, o 20:53

Ja długo się wahałam, opisy filmu jakoś mnie nie przekonywały, ale w końcu postanowiłam pójśc do kina. I okazało się, że było to bardzo dobrze wydane 12 zł na bilet. Jedna z najlepszych polskich produkcji ostatnich lat, odważny, ambitny, świetna muzyka i niezłe zdjęcia. Jeśli ktoś jeszcze zastanawia się czy obejrzeć, mówię zdecydowane TAK :)
marianna88
Posty: 5
Rejestracja: 2 wrz 2013, o 14:47

Re: Kto oglądał "Dziewczynę z szafy"? Iść - nie iść?

Post autor: marianna88 » 2 wrz 2013, o 14:51

Zgadzam się z entuzjastkami: niezwykły w klimacie, odważny film. Mnie nie do końca przekonują pewne fabularne rozwiązania (nie będę spoilerować), ale kreacje postaci, całego świata przedstawionego... kosmos. Niesamowite, szczególnie jak na polskie warunki.
Jest w tym filmie coś jednocześnie ironicznego i bardzo smutnego.
ODPOWIEDZ