Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

O literaturze, filmie, muzyce, fotografii, aktorkach etc.
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: davergne » 13 paź 2021, o 13:23

Hej dziewczyny! Jestem wielką fanką filmów a zwłaszcza tych o lesbijchach. Zawsze brakowało mi strony, gdzie wszystkie takie filmy są w jednym miejscu więc.. sama zrobiłam taką stronę 8) Adres to https://www.violka.pl i znajdziecie tam wszystkie filmy LGBT o tematyce lesbijskiej. No.. prawie wszystkie, ponieważ wiele tytułów napewno mi umknęło i dlatego zrobiłam też małe forum na którym te filmy można dodawać. Na forum można także wrzucać i komentować krótkie romanse o tematyce les z YouTuba, których ostatnio dużo się pojawiło.

Co sądzicie o moim projekcie?? Zanim przejdę do pozycjonowania Violki w googlech, chciałabym poznać wasze opinie co można by zmienić na stronie lub do niej dodać.
Bardzo zależy mi na waszych opiniach i sugestiach, nawet tych negatywnych :o
Filmy les na www.violka.pl
Aerial
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 11 paź 2021, o 22:27

Re: Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: Aerial » 13 paź 2021, o 17:47

Ale super :D To już mam co robić przez wszystkie zimowe wieczory.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: dobranocka14 » 13 paź 2021, o 19:33

Fajnie zrealizowany pomysł 👍😀
Awatar użytkownika
nataliagk
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 519
Rejestracja: 25 paź 2019, o 20:01

Re: Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: nataliagk » 13 paź 2021, o 20:31

Dobra robota davergne :clap:
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: AnnaArendt » 13 paź 2021, o 22:53

Fajnie fajnie, pamiętam swoją (chlip) - do 2012 unieszczalam całe filmy a potem mnie straszyli sądem ;) popatrzę co tam masz a czego nie :)
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: davergne » 14 paź 2021, o 00:03

Aerial pisze:
13 paź 2021, o 17:47
dobranocka14 pisze:
13 paź 2021, o 17:47
nataliagk pisze:
13 paź 2021, o 17:47
Dziękuję dziewczyny za pozytywne wypowiedzi :wink:
AnnaArendt pisze:
13 paź 2021, o 22:53
Fajnie fajnie, pamiętam swoją (chlip) - do 2012 unieszczalam całe filmy a potem mnie straszyli sądem ;) popatrzę co tam masz a czego nie :)
Dzięki- daj znać co znajdziesz :ok:

Ja nie mam zamiaru umieszczać filmów na stronie.. Bardziej chodziło mi o zrobienie katalogu z filmami les. a filmy każdy zanjdzie na własną rękę (lub w komentarzach :wink: ).

Strona jest jeszcze nieskończona. Jest parę błędów z kodem, które muszę jakoś naprawić i brakuje krótkich artykułów na temat filmów i wypowiedzi aktorów. Chodzi o ciekawostki typu, że dana aktorka grająca w filmie lesbijkę w życiu prywatnym też jest lesbijką a takich przypadków jest całkiem sporo :)

Będę starała się zgromadzić jak największy ruch na stronie. Po co? Bo już czas żeby ktoś zrobił portal z randkami dla kobiet lubiących kobiety.. taki z prawdziwego zdarzenia: z profilami, wyszukiwaniem według lokacji i dobrą, nierzucającą się w oczy reklamą.
Mogłabym coś takiego zrobić, bo skrypt już znalazłam do tego... ale potrzebna mi strona "z której pójdzie cały ruch"... I dlatego powstała Violka.

Zobaczymy. Jeśli się uda, to powstanie strona "violka randki". Jeśli nie (na co jestem przygotowana), to chociaż będę mieć czyste sumienie wobec samej siebie, że chociaż próbowałam :podbite oczko: :podbite oczko:
Filmy les na www.violka.pl
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: AnnaArendt » 14 paź 2021, o 01:02

Och, kiedyś miałam olbrzymią wiedzę na ten temat. To było moje hobby i prawdziwa pasja. Plotki, informacje, połączenia, związki i producenci etc... Ja to robiłam w czasie w którym jeszcze jako tako można było umieszczać linki do filmów. :) teraz nie na już takiej opcji. Lrowadzialm stronę lesmovie.blog.pl :) został jedynie stary i zaniedbany profil na fb - zapomniałam hasła :D
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: davergne » 14 paź 2021, o 02:05

AnnaArendt pisze:
14 paź 2021, o 01:02
To było moje hobby i prawdziwa pasja. Plotki, informacje, połączenia, związki i producenci etc..
Widzę, że nie jestem jedyną na KK, która lubi ploteczki o znanych haha :D
Jeśli chodzi o plotkarskie artykuły na strone, to myślę, że zrobiłyby one dobrze dla naszej społeczności (plotkarskie w sensie cytowanie prawdziwych wypowiedzi, czyli nie aż takie plotkarskie). Już tłumaczę o co mi chodzi: Na chwilę obecną ludzie myślą, że homo / biseksualizm to jest zboczenie, bo mało takich osób znają. Prawda jest taka, że jest nas bardzo dużo, tylko Ci znani się ukrywają lub poprostu o nich nie słyszymy w popularnych mediach.
Mam w swojej kolekcjii kilka wywiadów z interesującymi mnie :wink: znanymi aktorkami, które mówią otwarcie, że hollywood ukrywa seksualność wielu aktorów..
AnnaArendt pisze:
14 paź 2021, o 01:02
Ja to robiłam w czasie w którym jeszcze jako tako można było umieszczać linki do filmów.
Gdyby administratorka tego forum umieszczała linki do pirackich kopii filmów ze swojego loginu admina, to mogłaby mieć przez to problemy- fakt. Jeśli użytkownicy forum to robią, to administratorka po prośbie usunięcia takiego linka który łamie prawa autorskie- musi go usunąć...
Filmy les na www.violka.pl
bornwilde
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 7 mar 2016, o 16:45

Re: Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: bornwilde » 14 paź 2021, o 10:38

Marzę o portalu randkowym takim, jakim go opisałaś. Ogłoszeń na KK i profili przez grzeczność i kulturę nie skomentuję.
Mam nadzieję, że go stworzysz, bo na pewno będzie tam sporo kobiet, które go potrzebują, a w tym co tutaj się dzieje nie chcą brać udziału. Trzymam kciuki.
Strona o filmach również jest świetnym pomysłem. Na pewno skorzystam :)
Awatar użytkownika
half_serious
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 111
Rejestracja: 12 cze 2016, o 01:49
Lokalizacja: Katowice

Re: Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: half_serious » 14 paź 2021, o 14:15

Nie znam się więc się wypowiem😄
Moje spostrzeżenia co do strony:
+ ładnie i przejrzyście wykonana
+ ma duży potencjał rozwoju
- błąd na stronie głównej: napisałaś, że to strona o filmach, a jest napisane "z filmami" - gruba różnica pojęciowa, bo daje złudzenie, że można je tam obejrzeć. Jeśli ściągniesz ruch ale nie będzie tam tego na co ten ruch zrobisz to będziesz miała duży współczynnik odrzuceń, a dodatkowo użytkownicy nie będą chcieli wracać aby np skorzystać w przyszłości z tych dodatkowych funkcji randkowych.

Sama kiedyś chciałam zrobić platformę z filmami les ale podczas badania rynku wyszło mi, że dokładałabym do tej imprezy 😅 Aczkolwiek może są jakieś poboczne sposoby samofinansowania storny, na które nie wpadłam 🤷🏻 Tak czy owak gratuluję talentu i zapału. Tak trzymaj, powodzenia 💪
Oprócz błękitnego nieba... 8) https://youtu.be/3FQK5gxpqfQ
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: dobranocka14 » 14 paź 2021, o 15:04

davergne pisze:
14 paź 2021, o 02:05
Jeśli chodzi o plotkarskie artykuły na strone, to myślę, że zrobiłyby one dobrze dla naszej społeczności (plotkarskie w sensie cytowanie prawdziwych wypowiedzi, czyli nie aż takie plotkarskie). Już tłumaczę o co mi chodzi: Na chwilę obecną ludzie myślą, że homo / biseksualizm to jest zboczenie, bo mało takich osób znają. Prawda jest taka, że jest nas bardzo dużo, tylko Ci znani się ukrywają lub poprostu o nich nie słyszymy w popularnych mediach.
Mam w swojej kolekcjii kilka wywiadów z interesującymi mnie :wink: znanymi aktorkami, które mówią otwarcie, że hollywood ukrywa seksualność wielu aktorów..
Myślisz, że osoby hetero, te z zacięciem homofobicznym będą wchodzić na Twoją stronę i zmienią zdanie?
Pomysł z filmami i "ploteczkami" w jednym miejscu jest fajny, ale nie liczyłabym na wpływ tej strony na pozytywną zmianę wizerunku osób niehetero w oczach homofobów.
bornwilde pisze:
14 paź 2021, o 10:38
Marzę o portalu randkowym takim, jakim go opisałaś. Ogłoszeń na KK i profili przez grzeczność i kulturę nie skomentuję.
Mam nadzieję, że go stworzysz, bo na pewno będzie tam sporo kobiet, które go potrzebują, a w tym co tutaj się dzieje nie chcą brać udziału. Trzymam kciuki.
Strona o filmach również jest świetnym pomysłem. Na pewno skorzystam :)

Generalnie ciekawi mnie czy są przestrzenie tylko dla kobiet, o charakterze informacyjno - randkowym, które trzymają wysoki poziom (i teraz należy przejść do pytania, co to jest ten wysoki poziom) I które utrzymują się na rynku i są "żyjące". Co jakiś czas wszyscy narzekają na słabą jakość ale to użytkownicy (i aktywni admini) ją tworzą.
W skrócie to trochę jak narzekanie na brak zrównania praw dla osób niehetero i głosowanie na partie, dla których Polacy ciągle nie są na to gotowi.
Lukrecja79
Posty: 6
Rejestracja: 22 paź 2015, o 16:47

Re: Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: Lukrecja79 » 14 paź 2021, o 15:31

Super stronka 🙂
W zimowe wieczory będę miała co oglądać 😉
Powodzenia ze stronką randkową 🙂
Pozdrawiam 🙂
Sokei
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2020, o 10:54

Re: Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: Sokei » 14 paź 2021, o 18:46

Czyżby promyk światła w ciemnościach i nadzieja na fajną stronę dla Kobiet? Gratulacje!
Udzielam się rzadko ale będę obserwowała z zaciekawieniem ☺️
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: davergne » 14 paź 2021, o 19:27

bornwilde pisze:
14 paź 2021, o 10:38
Marzę o portalu randkowym takim, jakim go opisałaś. Ogłoszeń na KK i profili przez grzeczność i kulturę nie skomentuję.
Mam nadzieję, że go stworzysz, bo na pewno będzie tam sporo kobiet, które go potrzebują, a w tym co tutaj się dzieje nie chcą brać udziału. Trzymam kciuki.
Strona o filmach również jest świetnym pomysłem. Na pewno skorzystam :)
Dziękuję bardzo za Twoją wypowiedź. Utwierdza mnie ona w tym, że moje wysiłki mogą nie iść na marne 8)
half_serious pisze:
14 paź 2021, o 14:15
napisałaś, że to strona o filmach, a jest napisane "z filmami" - gruba różnica pojęciowa, bo daje złudzenie, że można je tam obejrzeć.
Bardzo dziękuję za uwagę i muszę przyznać, że masz rację. Treść na stronie robię pod SEO czyli pozycjonowanie w googlach. Znaczy to, że wyszukałam frazy kluczowe pod którymi stronę można znaleźć w google a najczęściej wyszukiwanymi frazami są właśnie "filmy lgbt" oraz "filmy o lesbijkach" (google notuje ok. 3 tysięcy zapytań o te frazy miesięcznie).
Przemyślałam Twoją uwagę i niestety, ale muszę zaryzykować i zostawić jak jest, ponieważ na najwięcej odwiedzin mogę liczyć właśnie z wyszukiwarek internetowych. Taka jest moja strategia ale jeszcze raz dziękuję i zachęcam do więcej uwag :ok:
dobranocka14 pisze:
14 paź 2021, o 10:38
Myślisz, że osoby hetero, te z zacięciem homofobicznym będą wchodzić na Twoją stronę i zmienią zdanie?
Pomysł z filmami i "ploteczkami" w jednym miejscu jest fajny, ale nie liczyłabym na wpływ tej strony na pozytywną zmianę wizerunku osób niehetero w oczach homofobów.
Nie o osoby hetero mi chodziło a właśnie o te homo i bi. Jak przez swoją ciekawość dowiedziałam się ile znanych osób jest przynamniej bi, to zrozumiałam, że nie jestem dziwolągiem i na pytanie czy lubię kobiety odpowiadam- tak, lubię... Już nie czuję się przez to, jak jakiś ufoludek.. :lol:
dobranocka14 pisze:
14 paź 2021, o 10:38
Generalnie ciekawi mnie czy są przestrzenie tylko dla kobiet, o charakterze informacyjno - randkowym, które trzymają wysoki poziom
Za granicą są. Tylko w polsce nie mamy niczego :roll: :roll: Już sprawdzałam i na żadnej polskiej stronie randkowej nie ma możliwości wyszukiwania profili kobiet jako kobieta :/ Na chwilę obecną jesteśmy w takiej dupie, że o bardzo wysoki poziom strony bym się nie martwiła. Grunt, żeby nie był bardzo biski lub zbyt niski.
Lukrecja79 pisze:
14 paź 2021, o 10:38
Dziękuję bardzo :)
Filmy les na www.violka.pl
cathe
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 56
Rejestracja: 21 maja 2013, o 15:03

Re: Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: cathe » 22 paź 2021, o 23:35

Mnie ciekawią kwestie techniczne :) sama wszystko pisałaś?
Od strony UI/UX wygląda w porządku, ale na mobile, w menu po kliknięciu na "filmy" dodałabym jeszcze rozwijane podmenu gatunków. Gatunki na desktopie może też gdzieś bardziej widoczne, bo jednak trzeba troszkę zescrollować żeby do nich dotrzeć. Może też rozwijane w menu górnym? Hmm można by się zastanowić :D
Od strony kodu jeszcze nie patrzyłam.
A na przyszłość, na pewno dodałabym stronę z jakimś rankingiem, np najlepsze wg oceny na IMDB. No i jeżeli miałabyś czas i chciałoby Ci się to zrobić to filtrowanie filmów po dacie produkcji.

Forntend developerka pozdrawia 😉
cathe
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 56
Rejestracja: 21 maja 2013, o 15:03

Re: Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: cathe » 22 paź 2021, o 23:45

Aha no i zapomniałam życzyć Ci powodzenia!
Fajna inicjatywa 😉 oby się dobrze klikała
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: davergne » 23 paź 2021, o 18:09

cathe pisze:
22 paź 2021, o 23:35
Mnie ciekawią kwestie techniczne :) sama wszystko pisałaś?
Nic nie pisałam- strona jest na CMS-sie. Musiałam zmienić kilka linijek w kodzie strony i to byłoby na tyle z pisaniem. Lata temu dla rozrywki uczyłam się html i css i bawiłam się różnymi cms-ami i dzięki temu troche "kumam baze". Ale pisać nie potrafię :?
cathe pisze:
22 paź 2021, o 23:35
Od strony UI/UX wygląda w porządku
Dzięki wielkie, bo grafik ze mnie jest bardzo marny niestety. Grafikę i kolorystykę postanowiłam zlecić komuś kto się na tym zna. Ale jak zobaczyłam próbki i wycenę, to się za głowę złapałam i postanowiłam zrobić wszystko sama. Nie jest idealnie ale jest ok a kasę, którą miałam przygotowaną na grafikę- przeznaczę na coś potrzebniejszego do strony.
cathe pisze:
22 paź 2021, o 23:35
ale na mobile, w menu po kliknięciu na "filmy" dodałabym jeszcze rozwijane podmenu gatunków.
Zrobiłam dokładnie co napisałaś ale przez to, że tych gaunków jest dużo- źle się wyświetlały więc postanowiłam zrobić zwykłą tabelkę z gatunkami jaka jest obecnie na stronie.
cathe pisze:
22 paź 2021, o 23:35
A na przyszłość, na pewno dodałabym stronę z jakimś rankingiem, np najlepsze wg oceny na IMDB. No i jeżeli miałabyś czas i chciałoby Ci się to zrobić to filtrowanie filmów po dacie produkcji.
Filtra po dacie produkcji nie robiłam, ponieważ wszystkie filmy już są w takiej kolejności- od najnowszych do najstarszych. Miałam nadzieję, że bedzie to oczywiste ale najwidoczniej się myliłam i coś z tym zrobię niedługo- dzięki.
Jeśli o ranking chodzi, to taki będzie ale nie IMDB tylko ranking wg ocen użytkowniczek strony. Na chwilę obecną stronę odwiedziło dość sporo osób ale zarejestrowanych i oceniających jest mały procent, więc nie ma z czego robić tego rankingu haha :wink:
Zaawansowany filtr zrobię w niedalekiej przyszłości.

To, z czym się obecnie borykam, to pozycjonowanie... Violka jest tak zwanym "zapleczem" do strony randkowej, którą chcę zrobić ale mam ambicje, żeby violka pokazywała się jako pierwsza po wpisaniu w wyszukiwarki słów: filmy o lesbijkach. Może te słowa nie brzmią dobrze a bardziej odpowiednim zestawem słów byłoby np: "filmy o miłości dwóch kobiet" ale to właśnie "filmy o lesbijkach" wpisują w wyszukiwarki ci, którzy takich filmów szukają (ja też tak robię).
Kiedyś byłam zajawiona pozycjonowaniem i nawet kilka książek na ten temat przeczytałam, więc mam jakąś wiedzę na ten temat i nie błądzę po omacku ale od tamtego czau dużo się zmieniło i muszę trochę nadrobić.

Teraz jest okres przedświąteczny a mój kontrakt zobowiązuje mnie do zostawania w pracy po godzinach kiedy jest bizi, więc popracować nad stroną mogę tylko w weekendy. Prace nad projektem będą posuwały się wolno- ale ciągle do przodu :ok:
Filmy les na www.violka.pl
Awatar użytkownika
mrufka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 17 wrz 2003, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: mrufka » 31 paź 2021, o 21:32

Może ktoś już wrzucił pomysł, żeby dodać info, gdzie dany film/serial można znaleźć. Wiem, że to się zmienia, ale..
a jak coś jest na youtube dostępne, to może jakiś link?
taki luźny pomysł ;)
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: davergne » 31 paź 2021, o 23:10

mrufka pisze:
31 paź 2021, o 21:32
Może ktoś już wrzucił pomysł, żeby dodać info, gdzie dany film/serial można znaleźć. Wiem, że to się zmienia, ale..
a jak coś jest na youtube dostępne, to może jakiś link?
taki luźny pomysł ;)
Linki do filmów można wrzucać pod filmem w komentarzach i na stronie jest już kilka filmów z takimi linkami:)
Ale to trochę ryzykowna sprawa, ponieważ wiele filmów jest poukrywanych na cda i youtube itp. pod innymi tytułami, żeby filmy razem z całym kontem wrzucającego- nie zostały usunięte.
Zrobiłam specjalny topik na ten temat i tam będę wrzucać linki do stron na których można znaleźć filmy za free legalnie: https://www.violka.pl/społeczność/o-fil ... /#post-102

Z chwilą z którą zapłaciłam za serwer- moje dane osobowe stały się dostępne w inernecie i z tego powodu ja ze swojego konta nie mogę linków do nielegalnych źródeł wrzucać.
Jeśli ktoś che się podzielić linkiem w komentarzu- to nie ma problemu 8)
Filmy les na www.violka.pl
Vibrys
Posty: 4
Rejestracja: 31 paź 2021, o 09:21

Re: Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: Vibrys » 1 lis 2021, o 09:24

Jaka świetna stronka, już rozesłałam dalej! Brakowało mi czegoś takiego dziękuję :serce:
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: davergne » 29 lis 2021, o 01:04

Aktualizacja:
Trochę to potrwało, ale na Violce w końcu pojawił się blog: https://www.violka.pl/blog/
Pierwsze wpisy pojawiły się tydzień temu i strona już notuje lepsze wyniki w wyszukiwarkach :faja: :tancze:
Na V nie będzie depresyjnej polityki ani "aktualności" o nietolerancji itp. Będą artykuły na podstawie filmów, które znajdują się na stronie oraz tym podobne. Jutro zakupuję paczkę linków do wzmocnienia rangi strony a po kilku tygodniach wdrażam jej drugą część o której już wcześniej wspominałam czyli :serce: <3 :serce: <3 :serce:

W następnych dwóch tygodniach powinny pojawić się takie artykuły jak:
-przykłady tatuaży lesek i ich symbolika
-filmy z pobocznym wątkiem lesbijskim, które warto obejrzeć
-pierwszy ślub dwóch kobiet do którego doszło podstępem
itp

Dajcie znać co myślicie.
PS: Okładki do artykułów sama photoshopuję... przydały się umiejętności które lata temu były dla mnie tylko zabawą- jest komiksowo :-D

i ciekawe co z tego wyjdzie..
Filmy les na www.violka.pl
szlaczek
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 29 cze 2020, o 21:27

Re: Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: szlaczek » 6 gru 2021, o 18:01

Super :ok: Dobra robota :pisze:
Czekamy na ciąg dalszy :wink:
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: AnnaArendt » 13 gru 2021, o 11:52

davergne pisze:
29 lis 2021, o 01:04
Aktualizacja:
Trochę to potrwało, ale na Violce w końcu pojawił się blog: https://www.violka.pl/blog/
Pierwsze wpisy pojawiły się tydzień temu i strona już notuje lepsze wyniki w wyszukiwarkach :faja: :tancze:
Na V nie będzie depresyjnej polityki ani "aktualności" o nietolerancji itp. Będą artykuły na podstawie filmów, które znajdują się na stronie oraz tym podobne. Jutro zakupuję paczkę linków do wzmocnienia rangi strony a po kilku tygodniach wdrażam jej drugą część o której już wcześniej wspominałam czyli :serce: <3 :serce: <3 :serce:

W następnych dwóch tygodniach powinny pojawić się takie artykuły jak:
-przykłady tatuaży lesek i ich symbolika
-filmy z pobocznym wątkiem lesbijskim, które warto obejrzeć
-pierwszy ślub dwóch kobiet do którego doszło podstępem
itp

Dajcie znać co myślicie.
PS: Okładki do artykułów sama photoshopuję... przydały się umiejętności które lata temu były dla mnie tylko zabawą- jest komiksowo :-D

i ciekawe co z tego wyjdzie..
Należy wrzucać źródła, zwłaszcza jeśli tłumaczy się wpisy z 2019 roku, które łatwo jest znaleźć. Nie wystarczy przetłumaczyć i udawać że treść jest autorska. Rozumiem że moje komentarze musiały zniknąć bo tak, ale wpis o Anne lister jest zwykłym zerżniętym opisem że strony: https://www.mentalfloss.com/article/581 ... ster-facts

Szanujmy pracę prawdziwych autorów.
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: davergne » 13 gru 2021, o 12:04

AnnaArendt pisze:
13 gru 2021, o 11:52

Należy wrzucać źródła, zwłaszcza jeśli tłumaczy się wpisy z 2019 roku, które łatwo jest znaleźć. Nie wystarczy przetłumaczyć i udawać że treść jest autorska. Rozumiem że moje komentarze musiały zniknąć bo tak, ale wpis o Anne lister jest zwykłym zerżniętym opisem że strony: https://www.mentalfloss.com/article/581 ... ster-facts

Szanujmy pracę prawdziwych autorów.
A więc to Ty od wczoraj wypisujesz na mojej stronie groźby o tym, że popełniam przestępstwo i spamujesz linkami do innych stron :shock: :shock: :shock: Ja usuwam Twojego linka bo mam do tego prawo a Ty zaraz po tym wklejasz następnego :shock: :shock:
Jakbyś AnnaArendt sprawdziła stopkę artykułu, to jest tam kilka linków do źródeł na podstawie których artykuł był pisany.

Pierwszy raz mam stalkerke :shock:

Zycze Ci miłego dnia :)
Filmy les na www.violka.pl
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: AnnaArendt » 13 gru 2021, o 12:11

davergne pisze:
13 gru 2021, o 12:04
AnnaArendt pisze:
13 gru 2021, o 11:52

Należy wrzucać źródła, zwłaszcza jeśli tłumaczy się wpisy z 2019 roku, które łatwo jest znaleźć. Nie wystarczy przetłumaczyć i udawać że treść jest autorska. Rozumiem że moje komentarze musiały zniknąć bo tak, ale wpis o Anne lister jest zwykłym zerżniętym opisem że strony: https://www.mentalfloss.com/article/581 ... ster-facts

Szanujmy pracę prawdziwych autorów.
A więc to Ty od wczoraj wypisujesz na mojej stronie groźby o tym, że popełniam przestępstwo i spamujesz linkami do innych stron :shock: :shock: :shock: Ja usuwam Twojego linka bo mam do tego prawo a Ty zaraz po tym wklejasz następnego :shock: :shock:
Jakbyś AnnaArendt sprawdziła stopkę artykułu, to jest tam kilka linków do źródeł na podstawie których artykuł był pisany.

Pierwszy raz mam stalkerke :shock:

Zycze Ci miłego dnia :)
Oczywiście że sprawdziłam stopkę. W stopce nie ma informacji ze artykuł jest przetłumaczony z powyższej strony. Nie, nie masz stalkerki, zajrzałam bo byłam ciekawa czy i jak poprawiłaś wpis po wcześniejszych naszych rozmowach. Oczywiście, od razu zauważyłam że dodałaś tłumaczenie znanego artykułu. Niczym ci też nie groziłam, napisałam że to dobre tłumaczenie i że warto jest podać informacje o źródle treści. A jak usunęłaś źródło, dodałam drugi komentarz że należy podać źródło do tłumaczonego artykułu bo inaczej to po prostu przestępstwo - plagiat.

Jeśli chcesz narażać swoją własną stronę, bo regularnie nie podjesz źródeł artykułów czy zdjęć (jak wcześniej, gdzie dodałaś błędne zdjęcie) oraz źródeł filmów czy autorów to Twoja sprawa.
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: davergne » 13 gru 2021, o 12:24

AnnaArendt pisze:
13 gru 2021, o 12:11

Oczywiście że sprawdziłam stopkę. W stopce nie ma informacji ze artykuł jest przetłumaczony z powyższej strony. Nie, nie masz stalkerki, zajrzałam bo byłam ciekawa czy i jak poprawiłaś wpis po wcześniejszych naszych rozmowach. Oczywiście, od razu zauważyłam że dodałaś tłumaczenie znanego artykułu. Niczym ci też nie groziłam, napisałam że to dobre tłumaczenie i że warto jest podać informacje o źródle treści. A jak usunęłaś źródło, dodałam drugi komentarz że należy podać źródło do tłumaczonego artykułu bo inaczej to po prostu przestępstwo - plagiat.

Jeśli chcesz narażać swoją własną stronę, bo regularnie nie podjesz źródeł artykułów czy zdjęć (jak wcześniej, gdzie dodałaś błędne zdjęcie) oraz źródeł filmów czy autorów to Twoja sprawa.
Dziękuję Ci bardzo za Twoje uwagi i doceniam poświęcenie. Jest to moja pierwsza strona na taką skalę i na bierząco uczę się nowych rzeczy i poprawiam błędy.
Jestem wdzięczna za każdy komentarz i sugestię osób odwiedzających stronę i właśnie dlatego na mini forum strony jest dział "administracja", gdzie można podzielić się swoimi spostrzeżeniami i sugestiami do czego gorąco zachęcam. Na stronie również (przez wymogi prawne) jest formularz kontaktowy gdzie można anonimowo zgłaszać swoje uwagi.

Strona jeszcze nie była nigdzie reklamowana, ponieważ jeszcze wymaga trochę pracy a przed jej reklamą chcę, żeby była dopięta na ostatni guzik w kwestiach prawnych :)
Filmy les na www.violka.pl
Zakazany_owoc_
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 22
Rejestracja: 1 cze 2020, o 15:33

Re: Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: Zakazany_owoc_ » 16 gru 2021, o 00:27

davergne pisze:
13 paź 2021, o 13:23
Hej dziewczyny! Jestem wielką fanką filmów a zwłaszcza tych o lesbijchach. Zawsze brakowało mi strony, gdzie wszystkie takie filmy są w jednym miejscu więc.. sama zrobiłam taką stronę 8) Adres to https://www.violka.pl i znajdziecie tam wszystkie filmy LGBT o tematyce lesbijskiej. No.. prawie wszystkie, ponieważ wiele tytułów napewno mi umknęło i dlatego zrobiłam też małe forum na którym te filmy można dodawać. Na forum można także wrzucać i komentować krótkie romanse o tematyce les z YouTuba, których ostatnio dużo się pojawiło.

Co sądzicie o moim projekcie?? Zanim przejdę do pozycjonowania Violki w googlech, chciałabym poznać wasze opinie co można by zmienić na stronie lub do niej dodać.
Bardzo zależy mi na waszych opiniach i sugestiach, nawet tych negatywnych :o
Świetny pomysł davergne 💪🏻😉
NowakAnna
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 231
Rejestracja: 30 cze 2021, o 19:32

Re: Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: NowakAnna » 16 gru 2021, o 00:31

Zakazany_owoc_ pisze:
16 gru 2021, o 00:27
davergne pisze:
13 paź 2021, o 13:23
Hej dziewczyny! Jestem wielką fanką filmów a zwłaszcza tych o lesbijchach. Zawsze brakowało mi strony, gdzie wszystkie takie filmy są w jednym miejscu więc.. sama zrobiłam taką stronę 8) Adres to https://www.violka.pl i znajdziecie tam wszystkie filmy LGBT o tematyce lesbijskiej. No.. prawie wszystkie, ponieważ wiele tytułów napewno mi umknęło i dlatego zrobiłam też małe forum na którym te filmy można dodawać. Na forum można także wrzucać i komentować krótkie romanse o tematyce les z YouTuba, których ostatnio dużo się pojawiło.

Co sądzicie o moim projekcie?? Zanim przejdę do pozycjonowania Violki w googlech, chciałabym poznać wasze opinie co można by zmienić na stronie lub do niej dodać.
Bardzo zależy mi na waszych opiniach i sugestiach, nawet tych negatywnych :o
Świetny pomysł davergne 💪🏻😉
Brawo !!!
Jak będą tatuaże to już będzie luksusowo :D
Zakazany_owoc_
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 22
Rejestracja: 1 cze 2020, o 15:33

Re: Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: Zakazany_owoc_ » 19 gru 2021, o 21:55

NowakAnna pisze:
16 gru 2021, o 00:31
Zakazany_owoc_ pisze:
16 gru 2021, o 00:27
davergne pisze:
13 paź 2021, o 13:23
Hej dziewczyny! Jestem wielką fanką filmów a zwłaszcza tych o lesbijchach. Zawsze brakowało mi strony, gdzie wszystkie takie filmy są w jednym miejscu więc.. sama zrobiłam taką stronę 8) Adres to https://www.violka.pl i znajdziecie tam wszystkie filmy LGBT o tematyce lesbijskiej. No.. prawie wszystkie, ponieważ wiele tytułów napewno mi umknęło i dlatego zrobiłam też małe forum na którym te filmy można dodawać. Na forum można także wrzucać i komentować krótkie romanse o tematyce les z YouTuba, których ostatnio dużo się pojawiło.

Co sądzicie o moim projekcie?? Zanim przejdę do pozycjonowania Violki w googlech, chciałabym poznać wasze opinie co można by zmienić na stronie lub do niej dodać.
Bardzo zależy mi na waszych opiniach i sugestiach, nawet tych negatywnych :o
Świetny pomysł davergne 💪🏻😉
Brawo !!!
Jak będą tatuaże to już będzie luksusowo :D
Ktoś tutaj chyba lubi kobiety z tatuażami 😉
NowakAnna
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 231
Rejestracja: 30 cze 2021, o 19:32

Re: Zrobiłam stronę z filmami o lesbijkach

Post autor: NowakAnna » 19 gru 2021, o 22:05

Zakazany_owoc_ pisze:
19 gru 2021, o 21:55
NowakAnna pisze:
16 gru 2021, o 00:31
Zakazany_owoc_ pisze:
16 gru 2021, o 00:27


Świetny pomysł davergne 💪🏻😉
Brawo !!!
Jak będą tatuaże to już będzie luksusowo :D
Ktoś tutaj chyba lubi kobiety z tatuażami 😉
Znaczy raczej myślałam o sobie...
Każdy ma jakieś marzenie ...
To jest dość mocno we mnie zakorzenione i nie mija...
Chociaż kobieta z tatuażami jest ok dla mnie, aby nie w widocznym miejscu... Jakoś tak mam...

Davergne pewnie lubi z tatuażami albo sama ma :)
ODPOWIEDZ