Les Kino

O literaturze, filmie, muzyce, fotografii, aktorkach etc.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Post autor: piesn_smierci » 27 paź 2006, o 15:02

KilleR pisze:no widzisz... :wink:
kurde! jakie debilne ikonki tu sa!! :evil: nie ma nawet normalnego lol'a...grrr...
i nie ma tej ikonki z buźką co tak slodko języczek wystawia jedntym slowem trzeba jeszcze popracować nad tym forum :cool:
czytając przymruż oko;-)
Awatar użytkownika
KilleR
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 216
Rejestracja: 17 lip 2006, o 00:00
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: KilleR » 27 paź 2006, o 16:09

...zadam emotek z gg!!...wszystkich! :twisted:
...no ludu!zobaczcie jak on wyglada" :) ", jak jakis nieteges :ysz: hehehe...
[b]If you could have sex with your clone would it be considered as masturbation?[/b]
gretchen
super forma
super forma
Posty: 5801
Rejestracja: 13 lis 2005, o 00:00
Lokalizacja: no direction home

Post autor: gretchen » 27 paź 2006, o 16:15

KilleR pisze:no widzisz... :wink:
kurde! jakie debilne ikonki tu sa!! :evil: nie ma nawet normalnego lol'a...grrr...
na pocieszenie powiem ci, że jest rotfl. a prośby o emotki radzę słać w innym dziale.
Now you don't talk so loud
Now you don't seem so proud
Awatar użytkownika
KilleR
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 216
Rejestracja: 17 lip 2006, o 00:00
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: KilleR » 27 paź 2006, o 16:17

wiem wiem... :> sorry, juz nie blokuje tematu :wink:
[b]If you could have sex with your clone would it be considered as masturbation?[/b]
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Post autor: piesn_smierci » 27 paź 2006, o 17:37

:cool:
czytając przymruż oko;-)
Awatar użytkownika
noino25
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 8 mar 2007, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: noino25 » 8 mar 2007, o 21:16

aaaaaaaaaaaa..nie wierze :roll: , Gia to podstawa! rycze za każdym razem jak oglądam (przy scenie pożegnania), a scenka fotosesji z siatką drucianą ' po obu stronach' to niemalże les-klasyka. tego nie można nie-widzieć, po prostu NIE MO¯NA :cool:

Z innych 'sprawdzonych' polecam Lost and Delirious - kojarzyło mi sie ciutke ze Stowarzyszeniem Umarłych Poetów, al etylko ciutkę. ładna historia, wzniosła nieco, ale to dobrze, warto czasem pofruwać.

Nie zapominajmy o 'the Hours' - tylko watki, ale z mocnym zapleczem psychologicznym bohaterów. Mocne, dobre.

I nie zapominajmy że 'Zielone smazone' zostały zekranizowane. Filmówce daleko do klimatu książki, choc ogląda się przyjemnie, a czasem nawet wzrusza.

KONIECZNIE 'If these walls could talk 2'. KONIECZNIE.

Przyzwoite 'Chłopaki na bok'. Bez kolorowania, zycie to nie bajka.

Wątki w 'Przerwanej lekcji muzyki'. Całośc godna polecenia. Także ze względu na Angelinę, której w blondzie nie do końca, ale generalnie niczego sobie.

pzdr @ll
Bezdechu do życia potrzeba mi.
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Post autor: piesn_smierci » 9 mar 2007, o 09:31

noino angelina słicznie mym skromnym zdaniem tam wyglądała, a tak wogółe zagrała fenomenalnie, ubóstwiam lise :twisted:
czytając przymruż oko;-)
Awatar użytkownika
Skaterin
super forma
super forma
Posty: 4143
Rejestracja: 12 sie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Skaterin » 9 mar 2007, o 09:34

noino25 pisze:aaaaaaaaaaaa..nie wierze :roll: , Gia to podstawa! rycze za każdym razem jak oglądam (przy scenie pożegnania), a scenka fotosesji z siatką drucianą ' po obu stronach' to niemalże les-klasyka. tego nie można nie-widzieć, po prostu NIE MOŻNA :cool:

Z innych 'sprawdzonych' polecam Lost and Delirious - kojarzyło mi sie ciutke ze Stowarzyszeniem Umarłych Poetów, al etylko ciutkę. ładna historia, wzniosła nieco, ale to dobrze, warto czasem pofruwać.

Nie zapominajmy o 'the Hours' - tylko watki, ale z mocnym zapleczem psychologicznym bohaterów. Mocne, dobre.

I nie zapominajmy że 'Zielone smazone' zostały zekranizowane. Filmówce daleko do klimatu książki, choc ogląda się przyjemnie, a czasem nawet wzrusza.

KONIECZNIE 'If these walls could talk 2'. KONIECZNIE.

Przyzwoite 'Chłopaki na bok'. Bez kolorowania, zycie to nie bajka.

Wątki w 'Przerwanej lekcji muzyki'. Całośc godna polecenia. Także ze względu na Angelinę, której w blondzie nie do końca, ale generalnie niczego sobie.

pzdr @ll

Dodałabym jeszcze jednak tylko bound i mozna spokojnie z tymi filmami spędzić weekend ;)
"ciebie bym nie chciala nawet gdybys byla noblistka o urodzie miss swiata." crystall, 14/10/2010
Awatar użytkownika
Pinkberry
super forma
super forma
Posty: 7088
Rejestracja: 11 sie 2004, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pinkberry » 9 mar 2007, o 13:54

noino25 pisze:aaaaaaaaaaaa..nie wierze :roll: , Gia to podstawa! rycze za każdym razem jak oglądam (przy scenie pożegnania), a scenka fotosesji z siatką drucianą ' po obu stronach' to niemalże les-klasyka. tego nie można nie-widzieć, po prostu NIE MOŻNA :cool:

Z innych 'sprawdzonych' polecam Lost and Delirious - kojarzyło mi sie ciutke ze Stowarzyszeniem Umarłych Poetów, al etylko ciutkę. ładna historia, wzniosła nieco, ale to dobrze, warto czasem pofruwać.

Nie zapominajmy o 'the Hours' - tylko watki, ale z mocnym zapleczem psychologicznym bohaterów. Mocne, dobre.

I nie zapominajmy że 'Zielone smazone' zostały zekranizowane. Filmówce daleko do klimatu książki, choc ogląda się przyjemnie, a czasem nawet wzrusza.

KONIECZNIE 'If these walls could talk 2'. KONIECZNIE.

Przyzwoite 'Chłopaki na bok'. Bez kolorowania, zycie to nie bajka.

Wątki w 'Przerwanej lekcji muzyki'. Całośc godna polecenia. Także ze względu na Angelinę, której w blondzie nie do końca, ale generalnie niczego sobie.

pzdr @ll

Z Angeliną z lesbijskich bdb jest film "Foxfire", jak zwykle opatrzony jakims tajmeniczym tytułem w jezyku polskim, ale w kazdym razie polecam, bo widze, ze nikt tu o nim nie wspomnial, wiec moze nawet nie wiecie, że istnieje :)
Awatar użytkownika
enzymowka
super forma
super forma
Posty: 4960
Rejestracja: 30 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: z latarni morskiej

Post autor: enzymowka » 14 mar 2007, o 17:49

Tfu pisze:Kissing Jessica Stein - Pocałunki Jessici Stein

Witajcie .
Tytuł przedstawia świetny film o kobietach homoseksualnych .
Znacie ?! :)
Mi się bardzo podoba , za każdym razem , gdy go oglądam - łezka kręci mi się w oku . Jest cudowny..

Krótkie streszczenie filmu :

Młoda, atrakcyjna i samotna Jessica Stein, redaktor w renomowanym nowojorskim wydawnictwie, marzy o karierze malarskiej i spotkaniu wielkiej miłości. Jej matka, Judy, również oczekuje, że Jessica, jak każda przyzwoita Żydówka, stanie w końcu na ślubnym kobiercu. Jednak kolejne randki dziewczyny kończą się fiaskiem: żaden z poznanych mężczyzn nie odpowiada jej oczekiwaniom. Wtedy w życiu Jessiki pojawia się właścicielka galerii, Helen Cooper. Ich przyjaźń przeradza się niebawem w głębsze uczucie i skłania do wspólnego zamieszkania.
towles
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 72
Rejestracja: 21 lip 2005, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: towles » 14 mar 2007, o 18:54

Jeden z najnowszych filmów branżowych - Nina's heavenly delights. Miły, sympatyczny filmik. Nie jest to kino wielkich lotów, ale ogląda się z przyjemnością (przynajmniej ja :wink: ). Klimat i tempo typowo angielskie.
Wkrótce kilka nowych ciekawych filmów :!: .
Awatar użytkownika
ethernael
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 449
Rejestracja: 19 mar 2007, o 00:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ethernael » 27 mar 2007, o 12:29

Ma ktoś może film "Gia" do pożyczenia/przegrania/przesłania?
Awatar użytkownika
Just me
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 150
Rejestracja: 23 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: Łódź city ;)

Post autor: Just me » 29 mar 2007, o 01:01

a ja obejrzałam własnie "Truth About Jane..." :)

bardzo dobry film... porusza przeróżne problemy, trudności związane z homoseksualizmem.

trudności z akceptacją swojej orientacji, nieszczęśliwa miłość, homofobia, coming out i problemy z rodzicami...

...a kończy się dobrze :D

Polecam :) Bo film na poziomie, dialogi jak najbardziej "zyciowe" ;)
Sortir du placard ? może kiedyś ;)

Fotografia...ah, oh... :*
tranxena
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 1 kwie 2007, o 00:00

Post autor: tranxena » 2 kwie 2007, o 14:28

ja jestem zakochana od pierwszego obejrzenia w "lost&delirious"...
dla mnie, jako biologa botanika, "córka botanika" to pozycja obowiązkowa, choć baaaardzo schematyczna. "Zagadka nieśmiertelności" daje do myślenia a "Inne spojrzenie" z Szapołowską to klasyka europejskiego kina lesbijksiego.
A widział ktoś "3 serca"? ciekawy film z polskim ślubem :) a tak poza tym "pamięć złotej rybki" jest boska...
Awatar użytkownika
cotton
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 26 lut 2007, o 00:00
Lokalizacja: krk

Post autor: cotton » 14 kwie 2007, o 12:13

tranxena pisze:a tak poza tym "pamięć złotej rybki" jest boska...
tak, urocza ta pamięć złotej rybki, bardzo mi się podobała. poza tym dosyć fajna ścieżka dźwiękowa :)
[url=http://bawelna.blogspot.com/]100% cotton[/url]
Awatar użytkownika
lol3
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 178
Rejestracja: 30 gru 2006, o 00:00
Lokalizacja: Londyn

Post autor: lol3 » 23 kwie 2007, o 17:04

Saving Face- Wtorek 24/04/07 Wroclaw, wstep wolny godzina 20:00


http://kobiety-kobietom.com/kalendarium ... p?art=4344

i moje pytanie a zarazem prosba gdyby ktos posiadal filmy o tematyce les i chetny byłby je udostepnic za pomoca DC++, BearShare, Soulseek etc. prosilabym o info.
Ostatnio ogladałam Corke Botanika i Imagine Me and You (jestem w posiadaniu tych filmow).


pozdrawiam,


k.
Awatar użytkownika
Pinkberry
super forma
super forma
Posty: 7088
Rejestracja: 11 sie 2004, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pinkberry » 7 maja 2007, o 19:44

Obejrzałam wczoraj D.E.B.S., lesbijską "parodię aniołków Charliego", która w 2004 dostała nagrodę Teddy Award na festiwalu w Berinie (oglądałam wtedy transmisję, wiec od dawna chcialam to obejrzeć). Na początku rewelacja: tajne agentki w strojach TaTu polują na tajmenicza zlodziejkę Lucy Diamond, ktora po 2 latach nieobecności wypłynęła na powierzchnie, by spotkac się z rosyjską seryjną zabójczynią. W rzeczywistości Lucy umówiła się z nią na randkę w ciemno, ale nie przypadły sobie do gustu, za to w czasie obławy na nia zorganizowanej wpadła jej w oko jedna z agentek i to, byc może, z wzajemnoscią... niestety, im dalej, tym gorzej, humor robi się nie tyle ciezki, co nieobecny i calość ląduje na półce filmów klasy B. Jeśli ktoś oglądał "Przecież ja jestem cheerleaderką", to ma porównanie: filmy podobne, tylko że cheerleaderki były śmieszne do końca, a to tak do połowy. No i oczywiscie, obowiązkowo, miłość wszystko zwycięży :P
Awatar użytkownika
FR
super forma
super forma
Posty: 1223
Rejestracja: 28 sie 2006, o 00:00

Post autor: FR » 9 maja 2007, o 00:33

A ja slynna "Corke botanika"...raczej nie polecam. :roll:
"Bog to wielki zartownis."
Awatar użytkownika
cotton
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 26 lut 2007, o 00:00
Lokalizacja: krk

Post autor: cotton » 9 maja 2007, o 08:56

FR pisze:A ja slynna "Corke botanika"...raczej nie polecam. :roll:
ojezu, ja też nie, naprawdę baaardzo średni, beznadziejna narracja, jeszcze na dodatek jedyna pseudo-erotyczna scena powtarzana w zajawce chyba z 5 razy :? . ogólnie niewypał.
[url=http://bawelna.blogspot.com/]100% cotton[/url]
Awatar użytkownika
FR
super forma
super forma
Posty: 1223
Rejestracja: 28 sie 2006, o 00:00

Post autor: FR » 11 maja 2007, o 19:51

Tez sie nastawilas na ostry sex w pieknych lokacjach? :lol:

Zupelnie powaznie -> film bez lesbijek czy z lesbijkami raczej kiepski.
Pare ladnych ujec plenerow, ale wiekszosc i tak w nudnym studiu krecona.
Moze to wina tego, ze to film o ile pamietam francuzko-costam, a historia raczej w stylu Hollywood i pewnie H. lepiej by go zrobilo...bajkowo, zamiast nudno i depresyjnie. :wink:

Tak wiec polecam opcje zupelnie inna: aktualnie mozna zlapac nielada okazje w Carrefourze i zakupic sobie piekna, niepocieta wersje BOUND'a na DVD. Oczywiscie pod polskim tytulem bodaj Brudne pieniadze za jedyne 12,99.
Dzwiek 5.1, lektor/napisy/orginal do wyboru i bodaj zwiastun.
Czasem lepsza sprawdzona klasyka, niz kiepskie nowinki. :wink:
"Bog to wielki zartownis."
Awatar użytkownika
cotton
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 26 lut 2007, o 00:00
Lokalizacja: krk

Post autor: cotton » 13 maja 2007, o 13:49

FR pisze:Tez sie nastawilas na ostry sex w pieknych lokacjach? :lol:
omatko, nie, na ostry to nie, ale na seks to może ;)
[url=http://bawelna.blogspot.com/]100% cotton[/url]
Awatar użytkownika
Jenn
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 52
Rejestracja: 3 lut 2007, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jenn » 22 maja 2007, o 19:55

a mi się "Córka botanika" podobała :)

zdjęcia i muzyka boskie :) a sama przedstawiona historia... cóż... w stylu Hollywood, ale jednocześnie piekna... taka aż przesadzona lekko... jednak sposób przekazania okraszony włąsnie tą boska muzyka w tle i krajobrazami sprawił, że moja żona łezke puściła, a to twarda baba i nie płacze :)

a ogólnie z branżowych to "But I'm a cheerleader" bo to pierwsze moje zetknięcie sie jako nastolatki z branżową tematyką [wtedy nawet do końca nie wiedziałam kim jestem] więc mam do tego filmu przeogromny sentyment.

no i serial "Queer as folk".. bo mimo tylu scen seksualno-erotycznych, ma też bardzo romantyczna historię i niesamowicie róznorodnych charakterologicznie bohaterów :)
no i pewnie też dlatego, ze Brian Kinney jest tak strasznie przypominający moją Nikki... te same zagrywki, ta sama bezczelność, upór, emocje na wodzy, uczucia skrzętnie skrywane, ale jak kocha, to na zabój :)

to tyle... tak między Bogiem a prawdą, to niewiele branzowych filmów widziałam :)

pozdrawiam :)
"... bo ogranicza Cię tylko Twój własny strach..."

www.wellness.sklepy24h.pl
www.trojmiasto.ewellness.pl
Joy
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 40
Rejestracja: 22 maja 2007, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Joy » 22 maja 2007, o 20:58

Ja płakałam najbardziej na 'Lost and Delirious'.
Według mnie ślicznie opowiedziana historia, motyw z sokołem...., tyle emocji zawartych łaaaaa podobał mi się!


Ponawiam moje jęczenie o więcej informacji o filmie 'The Girl' ;p
Awatar użytkownika
Sznupka
Posty: 9
Rejestracja: 11 sty 2007, o 00:00
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post autor: Sznupka » 23 maja 2007, o 10:15

Angel-ek pisze:witam wsyckich...mam małe pytanko,może mi ktosik pomoże eh...a mianowicie chodzi mi o taki jeden film z Angeliną Jolie...stary film,grała w nim lesbijkę...nie pamiętam tytułu :cry: a leciał on kiedyś(bardzo dawno :roll: )w tv chyba na 2jce jak sie nie myle :roll: Byłabym bardzo wdzięczna jeśli któraś z was widziała ten film i pamięta tytuł :D strasznie mi się podobał ten filmik :) z góry dzienx.Pozdro 4girls
Jeśli chodzi o film z Angeliną, to może być Gia, ale też równie dobrze Wtajemniczenie. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Sznupka
Posty: 9
Rejestracja: 11 sty 2007, o 00:00
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post autor: Sznupka » 23 maja 2007, o 10:29

A czy widział ktoś może 'Go Fish' Rose Troche?
Awatar użytkownika
FR
super forma
super forma
Posty: 1223
Rejestracja: 28 sie 2006, o 00:00

Post autor: FR » 24 maja 2007, o 19:28

Sznupka pisze:A czy widział ktoś może 'Go Fish' Rose Troche?

Daaaawno temu. Nie polecam. Potwornie nudny. :)
"Bog to wielki zartownis."
Awatar użytkownika
szaron
super forma
super forma
Posty: 1149
Rejestracja: 12 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: sztolyca

Post autor: szaron » 27 maja 2007, o 12:13

Joy pisze:

Ponawiam moje jęczenie o więcej informacji o filmie 'The Girl' ;p
Mam to i mogę pożyczyć :)
tesserakt
Awatar użytkownika
szaryzm
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 85
Rejestracja: 31 lip 2005, o 00:00

Post autor: szaryzm » 10 cze 2007, o 23:15

Jest taki ladny film indyjski, "Fire" Deepy Mahty.
Nie nazwalabym go "les kino" ale opowiada o milosci dwoch kobiet wiec chyba do tematu pasuje :D
Joy
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 40
Rejestracja: 22 maja 2007, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Joy » 21 cze 2007, o 20:31

szaron pisze:
Joy pisze:

Ponawiam moje jęczenie o więcej informacji o filmie 'The Girl' ;p
Mam to i mogę pożyczyć :)

O rany...byłabym strasznie wdzięczna :D
KaMiN75
Posty: 5
Rejestracja: 7 lip 2007, o 00:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: KaMiN75 » 9 sie 2007, o 23:55

szaryzm pisze:Jest taki ladny film indyjski, "Fire" Deepy Mahty.
Nie nazwalabym go "les kino" ale opowiada o milosci dwoch kobiet wiec chyba do tematu pasuje :D
Film „FIRE” jest super. Szukam go od jakiegoś czasu na YouTube i nie mogę znaleźć. Wiem , że jest pod jakimś innym tytułem bo go tam kiedyś oglądałam . Dla mnie ten film jest jakiś magiczny. Sama tego nie rozumiem, ale jest to jeden z moich ulubionych filmów. Film szczerze polecam. Ostatnio oglądam ( oczywiście na YouTube) australijski serial „Kick”. Jest tam bardzo fajny motyw les.
ODPOWIEDZ