koncerty

O literaturze, filmie, muzyce, fotografii, aktorkach etc.
ODPOWIEDZ
redmoon
Posty: 4
Rejestracja: 14 sie 2011, o 22:17

Koncert Mariki i SpokoArmii!

Post autor: redmoon » 21 sty 2013, o 12:25

Ejże Dziołchy zacne:)

Chciałabym zaprosić wszystkie reggae muzykoholiczki na koncert, mega wydarzenie, które odbędzie się na Śląsku a konkretnie w Wodzisławiu Śląskim. Jest to JEDYNA taka okazja aby ich zobaczyć i POSŁUCHAĆ w tym roku właśnie tutaj:).

Zróbmy tłok:)

Jeszcze raz serdecznie zapraszam i zachęcam do udziału w koncercie Królowej polskiego reggae i dancehallu:)

data: 26 stycznia
miejsce: Klub Muzyczny Szuflada
start: 21:00

Więcej info na fanpageu oraz pod linkiem wydarzenia
http://www.facebook.com/events/484160238293147/


PEACE!
slo-mo-tion
Posty: 8
Rejestracja: 26 sie 2012, o 14:25

Re: koncerty

Post autor: slo-mo-tion » 22 sty 2013, o 23:50

mAnDeLa pisze:
Pheebs pisze:Rammstein 3.06 w W-wie <3 Trzeba zbierać pieniążki~!
Dokładnie o tym samym myślę ;-).
zdecydowanie trzeba odłożyć na Impacta :D na szczęście jeszcze trochę czasu.
a 13.08. SOAD w Łodzi :serce:
aga14120
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 21 lis 2010, o 16:09

Re: koncerty

Post autor: aga14120 » 16 lut 2013, o 16:41

17 marzec koncert Renaty Przemyk w Poznaniu w Blue Note Jazz Club :) są jakieś fanki Renatki??
Awatar użytkownika
implant
super forma
super forma
Posty: 1280
Rejestracja: 29 maja 2008, o 02:00

Re: koncerty

Post autor: implant » 1 mar 2013, o 15:24

15-17.03.2013 kolejna edycja Festiwalu Feministyczno - Rockowego "Vagina Dentata" w Bielsku-Białej.
http://vaginadentatafest.blogspot.com/
Awatar użytkownika
tia
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 286
Rejestracja: 6 gru 2010, o 19:25

Re: koncerty

Post autor: tia » 7 mar 2013, o 20:43

implant pisze:15-17.03.2013 kolejna edycja Festiwalu Feministyczno - Rockowego "Vagina Dentata" w Bielsku-Białej.
http://vaginadentatafest.blogspot.com/
Polecam! i żałuję, że się nie pojawię :cry:.
Kawał Dobrej Roboty Dziewczynki :!: :!: :!: :cool:.
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: koncerty

Post autor: Saren » 8 mar 2013, o 16:14

Obowiązkowe w tym roku.

http://www.antyradio.pl/Muzyka/Newsy-Mu ... koncertowa

IAMX- pytanie czy Kraków, gdzie mam bliżej, czy Warszawa, gdzie będzie lepiej (LEPI)
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
Handgrenade
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 18 paź 2012, o 15:38

Re: koncerty

Post autor: Handgrenade » 17 kwie 2013, o 21:21

Ktoś może wybiera się 18.06 do Łodzi na koncert Green Day'a? :)
No escape from the truth and the weight of it all, I am caught in the web of a lie...
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: koncerty

Post autor: Saren » 15 maja 2013, o 17:23

"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
Sedona
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 199
Rejestracja: 24 sty 2013, o 10:02

Re: koncerty

Post autor: Sedona » 18 maja 2013, o 06:40

Saren pisze:Obowiązkowe w tym roku.

http://www.antyradio.pl/Muzyka/Newsy-Mu ... koncertowa

IAMX- pytanie czy Kraków, gdzie mam bliżej, czy Warszawa, gdzie będzie lepiej (LEPI)
?? O co z tym chodzi?" KOWA" to stary album, po nim był Volatile times, a teraz jest ten, ktory dla mnie jest najgorszym ich albumem do tej pory.

p.s
Saren, po Twoich wpisach dawałam Ci 30tkę, ale teraz myślę, iż możesz być młodsza ode mnie - zaintrygowało mnie.
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: koncerty

Post autor: Saren » 18 maja 2013, o 08:02

Jest źle zlinkowane info.

Aczkolwiek jest podpisane, a przy tym chyba każdy wie, gdzie i że są koncerty IAMX, also nie bardzo rozumiem Twój topik.

Proszę, gdyby umknęło w tajmlapie.

http://www.iamx.eu/tourdates.html

Natomiast w kwestii albumów, to chyba wstawiałam, że słucham nowego albumu, also ciężko wywnioskować, że nie wiem jakie CC wydał, a jakich nie wydał albumów. Inna sprawa, że ptaszyna wtłoczyłaby mi to do głowy przemocą, nawet gdybym nie chciała wiedzieć.

Sedona- ja Ci dawałam 40-stkę, więc nie wiem o co Ci chodzi. Naprawdę.
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
Awatar użytkownika
tia
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 286
Rejestracja: 6 gru 2010, o 19:25

Re: koncerty

Post autor: tia » 20 lip 2013, o 17:20

KUMBIA QUEERS PO RAZ PIERWSZY W POLSCE!
Wraz z Kumbią wystąpią: Miraż (all girlz punk) oraz Drag Kingowe trio DaBoyz+INFESTO- Columbia latino punk
Dj SEVEN-antysystem DnB

21.07.13 (niedziela), Warszawa
21:00, Przychodnia Squat, (ul. Skorupki 6a)

Argentyńsko-meksykańskie Kumbia Queers - światowe gwiazdy queerowej sceny muzycznej, rozgrzewające do czerwoności zatłoczone kluby Buenos Aires, zagrają w polskich klubach i na squatach!

Kumbia Queers to sześć punkowych dziewczyn, które w pewnym momencie znudziła monotonność i przewidywalność punkrocka. Pewnego letniego wieczora 2007 roku w Buenos Aires postanowiły więc zrobić „coś zupełnie innego” i założyć dziewczyński, cumbiowy zespół. W ten sposób powstała niepowtarzalna mikstura punka, tanecznych, acz melancholijnych melodii oldschoolowego keybordu, afro-kubańskiej energii i tradycyjnych rytmów latynoskiej cumbii. W Kumbia Queers punk flirtuje z queerem, a polityczność z karnawałem. W swoich piosenkach dziewczyny opowiadają o udrękach i radościach życia codziennego, o miłości, pożądaniu, lęku. Reinterpretują i parodiują w ten sposób tradycyjną cumbię, której rzadko zdarza się wykraczaczać poza klasyczny horyzont macho. Swoją muzykę nazywają „1000% Tropi Punk”.

Warszawski finał polskiego odcinka trasy Kumbii będzie z pewnością spektakularny.
Na rozgrzewkę zagrają Infesto z Kolumbii (http://www.facebook.com/INFESTO.COLOMBIA?fref=ts) i warszawsko-lubliński, riot-grrslowy Miraż (myspace.com/mirazgirls). I tutaj wkradną się pewnie na scenę chłopaki z Da Boyz. Po koncercie Kumbia Queers na publiczność czeka wybuch antysystemowego drum`n`bassu rodem z berlińskiego Kreuzbergu - Dj Seven (proszę wypić wcześniej trochę wody bo przez kilka godzin raczej nie sposób zejść z parkietu). Na koniec kolektywny secik zagra Jakby Dj & Godzilla Hefner, którzy, grając w duecie, decyzję o następnym utworze podejmują konsensualnie. Warto zobaczyć i zadumać się nad skutecznością konsensusu jako metodą podejmowania decyzji. Na koniec dla niewyżytych – Queerkaraoke afterparty - karaoke all night long. Możliwość sprawdzenia talentu wokalnego na scenie i salonach Przychodni.
aga14120
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 21 lis 2010, o 16:09

Re: koncerty

Post autor: aga14120 » 14 lis 2015, o 20:01

RENATA PRZEMYK 01. 12 WROCŁAW STARY KLASZTOR Wybiera sie któraś z Was?
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: koncerty

Post autor: odbicie » 31 maja 2016, o 09:34

Within Temptation w Rzeszowie na stadionie przy Hetmańskiej, zdaje się o 23:00, 24 czerwca w ramach festiwalu Wschód Kultury – wstęp wolny. Jak któraś lubi klimat tzw. symfonicznego metalu, można skorzystać w regionie.

https://www.youtube.com/watch?v=bhzJO34SCoc
Mimmi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 33
Rejestracja: 19 mar 2014, o 16:45

Re: koncerty

Post autor: Mimmi » 31 maja 2016, o 12:53

09.10, klub B90, Gdańsk - Behemoth :twisted:
Miejmy nadzieję, że w grudniu zawita do nad Marilyn Manson! :serce: :twisted:
Nigdy nie ufaj nikomu i niczemu, jeśli nie wiesz, gdzie jest jego mózg.
Awatar użytkownika
Unda93
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 80
Rejestracja: 16 sty 2015, o 02:12

Re: koncerty

Post autor: Unda93 » 1 cze 2016, o 00:55

Ja się z siostrą na Nickelback wybieram, bo młoda pierwszy raz zagadała, że wybrałaby się na jakiś (akurat ich) koncert. Fajnie będzie! Zarażę ją moim szaleństwem na punkcie koncertów :D
ODPOWIEDZ